Oldalak: 1 ... 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 [613] 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 ... 673   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Na, viccelődjünk egy kicsit...  (Megtekintve 1026181 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #9180 Dátum: 2019. December 07. - 19:52:33 »

Röhög Röhög Röhög

Eldugta azzasszony a páleszt tőled ? Ez botrányosan hihetetlen ! LOL
Nem nálunk történt... Ördög
Előlem nem kell és nem lehet eldugni a pálinkát...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #9181 Dátum: 2019. December 07. - 20:08:49 »

Mivel a gyerekek már elég nagyok, úgy gondoltam, itt az ideje, hogy elmondjam nekik az igazat a Mikulásról.
Leültettem hát a két lurkót, hogy apa valami nagyon fontosat szeretne mondani. Tágranyilt szemekkel figyeltek.
Elmondtam, hogy a Mikulás egy kedves öreg bácsi, aki nagyon hideg helyen lakik, egy nyitott szánon közlekedik, kizárt dolog tehát, hogy a kihűlt tejet amit a süti mellé kikészítenek neki az ablakba, Ő inná meg...az a macska műve lehet...
Ha a Mikulás bácsinak igazán örömet akarnak okozni, akkor egy kupica pálinkát kell neki kikészíteni(lehetőleg abból, amit a szomszéd bácsi hozott csak aztán anya eldugta.)
 Angyal
Miért nem mondod el a gyerekeknek az igazságot, hogy a Mikulás valójában néni, aki akkor jön amikor Ti és Anya nem vagytok itthon.
 Ördög

Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #9182 Dátum: 2019. December 07. - 20:11:30 »

Miért nem mondod el a gyerekeknek az igazságot, hogy a Mikulás valójában néni, aki akkor jön amikor Ti és Anya nem vagytok itthon.
 Ördög


Ehhez még nem elég nagyok... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Jager74
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 1686


« Új üzenet #9183 Dátum: 2019. December 10. - 20:21:31 »

Facen kering:

"Telefonbeszélgetés barátnővel:

Én: - na szasz. figy, karácsonyra sütnék valamit, dobjál má egy olyan receptet, ami 2 perc alatt kész és lehetetlenség elkúrni!
Barátnő: - kajarendelés?
- anyád, az, flambírozva!
- hádde most komolyan! elfelejtetted, hogy nem tudsz főzni vagy mi?
- aha, ilyen gasztroamnéziám van és azt hiszem, hogy simán összedobok egy pácolt őzgerincet marcipános bájglival. na, segítsél már, mit csináljak!
- szerintem feküdj le aludni, mindenki jobban jár!
- jó mossmá 5 perce bántalmazol verbálisan, legyünk hatékonyak, mi az, ami nem zacskós leves és párolt rizs, hanem ilyen mennyből az angyalos, merri miszmöszös fahéjas ájtatos kurvaannnnya?!
- hm...nézzük csak...van egy olyanom, hogy töltött dagadó...
- miszmösz kezdőknek, jó? nem kell a level ötezer, olyat mondj, amit becseszek a sütőbe és magától kész van, én csak szexi kötényben kiveszem rémszarvasos kesztyűben és 100 dolláros mosollyal.
- hááááát...kacsacomb lilakáposztával.
- az is középhaladó szint.
- csirke?
- az hibátlan. lába vagy csöcse?
- lába. sütőbe be, mellévágsz hagymát, krumplit, egy kis fokhagyma, rozmaring, meglocsolod sörrel azt helóvin.
- ez jól hangzik. és akkor nem is kell köret, mert a krumpli ott üzembiztosan megcsinálja magát a combok közt, nem?
- aha, az ott boldogan elvan meg minden.
- fasza. jöhet a süti! nyilván nem olyan, amihez deszka kell meg sodrófa, hanem ilyen szingli nagyvárosi nincs időm fontos vagyok bizniszvumen akármi!
- tehát nem bejgli.
- és nem is rétes, meg hókifli, meg ilyesmi, hanem valami pikka pakka ripsz ropsz vaj, tej, tojás, cukor és kész is sütike!
- pedig a hókifli nem nehéz!
- bazmeg életemben összesen kétszer kapcsoltam be a sütőt, nekem az is nehéz, hogy kivegyek egy lábast a szekrényből!
- kókuszkocka?
- az macera.
- zserbó?
- az mászter szint, fekete öv.
- mákos guba?
- az igénytelen.
- madártej?
- elrontom.
- somlói?
- bonyolult.
- tiramisu?
- utálom a kávét.
- akkor vegyél egy zacskó gumicukrot és szórd rá egy kindertojásra, a jó ég áldjon meg, hát mit csináljak veled, te szerencsétlen?
- jó mindegy, leszarom, majd veszek csokis nápolyit vagy táblás csokit.
- tepsid van amúgy? amiben majd sütöd a csirkét?
- hát, volt egy, de szénné égettem benne valamit...asszem teljesen használhatatlan.
- gratulálok! fűszereid vannak?
- só bors.
- csirkét tudod hol kell venni?
- gondolom a cipőboltban, vagy az ebayen. nem retardált vagyok, csak gasztronómiailag cselekvésképtelen!
- adok kölcsön tepsit meg viszek át fűszereket, jó? mikorra kell?
- 25-e, délután.
- de az karácsony!
- mindig is az eszed miatt szerettelek. MOST MONDOM, HOGY KARÁCSONYRA AKAROK FŐZNI TE NYOMORULT!!!!!
- de akkor anyáméknál vagyok! nem tudok átmenni!
- jó, akkor veszek egy tepsit vagy mit, meg fűszereket. közel 41 évesen tán megugrom ezt is!
- nem akarsz inkább rendelni valami normális kaját? rendelésben olimpiai bajnok vagy!
- csókoltatom anyádat.
- jóvan, drukkolok! biztos ügyes leszel!
- nem kell az amcsi pozitív bullshit, nyilván egy ehetetlen fosadvány lesz az egész, de kösz a tippet!...amúgy 25-én délelőtt nem tudsz átugrani?
- hát nem tudom. menjek át és vigyek tepsit?
- én arra gondoltam, hogy nem dobnál át sült csirkét krumplival meg egy nagy rúd bejglit?
- na elmész te a...!
- jóvanna csak gondoltam bepróbálkozom.
- bízz magadban! ügyes leszel! meg tudod csinálni!
- jóvan kérd vissza Nórától a telefonodat! na pusz, majd lefotózom, mit rittyentettem össze!
- okés! ja és tepsiből olyat vegyél, ami kisebb, mint a sütő. ha nagyobb, akkor nem fér be.
- néha úgy pofánbasználak egy bezsírozott asztallábbal, csak hogy jobban csússzon és hogy érezd, törődöm veled, fontos vagy számomra.
- szeretlek.
- én is...gyökér.
- vagyte.
- pöcsfej."
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #9184 Dátum: 2019. December 10. - 22:22:32 »

Facen kering:

"Telefonbeszélgetés barátnővel:

... "
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #9185 Dátum: 2019. December 10. - 22:32:52 »

Hát ez lemaradt, mint Speedy Gonzalesről a csörgőkígyó:
Szóval, az a baj, hogy ez a szösszenet jó lenne viccnek, de nem az. Kedves 5 kolleginából 5 elvárja, hogy otthon apuka, céges bulin meg én szervírozzam a kaját (szerencsére van egy másik gasztro-őrült, haspók kolléga is), mert azt sem tudták, hogy a három tojásos rántottába mennyi tojást tegyenek!?! (szintén megtörtént eset)   Csodalk
És lehetne mondani azt, hogy persze, mert régen a lányok úgy főztek, mint az anyjuk, ma meg úgy isznak mint az apjuk... a kolléganők között ketten 40 felettiek!  Rííí
Nem mellesleg a drága feleségem is elvégzett egy szakács-iskolát, amiből szerintem azt jegyezte meg, hogy mindig van mosogató néni a konyhán, de főzni mostanában kezd megtanulni a két lurkó mellett... igaz az is, hogy kelt tésztában verhetetlen, de a kalács is unalmas egy idő után a füstölt sonkához fekete retekkel.  Ördög

(Ui.:drága kis feleségem, ha ezt olvasod, akkor tudod, hogy csak vicceltem!  Figyelmes olvasás Bion )
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #9186 Dátum: 2019. December 10. - 22:48:03 »

.........
(Ui.:drága kis feleségem, ha ezt olvasod, akkor tudod, hogy csak vicceltem!  Figyelmes olvasás Bion )

Késő! Ebből már nem mászol ki!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #9187 Dátum: 2019. December 10. - 22:51:00 »

Késő! Ebből már nem mászol ki!
Így van. Ezért(is) vagyunk mi... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Forester73
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209



« Új üzenet #9188 Dátum: 2019. December 11. - 09:27:53 »

Hát ez lemaradt, mint Speedy Gonzalesről a csörgőkígyó:
Szóval, az a baj, hogy ez a szösszenet jó lenne viccnek, de nem az. Kedves 5 kolleginából 5 elvárja, hogy otthon apuka, céges bulin meg én szervírozzam a kaját (szerencsére van egy másik gasztro-őrült, haspók kolléga is), mert azt sem tudták, hogy a három tojásos rántottába mennyi tojást tegyenek!?! (szintén megtörtént eset)   Csodalk
És lehetne mondani azt, hogy persze, mert régen a lányok úgy főztek, mint az anyjuk, ma meg úgy isznak mint az apjuk... a kolléganők között ketten 40 felettiek!  Rííí
Nem mellesleg a drága feleségem is elvégzett egy szakács-iskolát, amiből szerintem azt jegyezte meg, hogy mindig van mosogató néni a konyhán, de főzni mostanában kezd megtanulni a két lurkó mellett... igaz az is, hogy kelt tésztában verhetetlen, de a kalács is unalmas egy idő után a füstölt sonkához fekete retekkel.  Ördög

(Ui.:drága kis feleségem, ha ezt olvasod, akkor tudod, hogy csak vicceltem!  Figyelmes olvasás Bion )

Vae victis !
Naplózva

" A 3006-t sohasem hiba választani !"
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #9189 Dátum: 2019. December 11. - 11:14:04 »

Lumbágóm van. Becsípődött. Olyan ügyesen és csinosan mozgok, mint egy varangy az autópályán. Ma reggel álltam a szoba közepén anyaszült meztelen, jobb lábamra már valahogy felszerencsétlenkedtem a gatyát, de lövésem nem volt, hogy a balra miképpen fog felkerülni. És semmi általam ismert módon nem is ment. Pedig már a könnyem is folyt, részben a fájdalomtól, részben a röhögéstől. Felsejlett előttem, hogy vajon így kell-e mennem dolgozni? Mondjuk felsőtestemen inggel, zakóval, alul semmiben. Valószínűleg hatalmas sikert aratok, amint besunnyogok 250 gyerek közé valahai büszkeségem szerényen lengedező maradványával. Alighanem hírértéke lett volna mindenféle médiában. Na ez adott akkora lökést, hogy (nem tudom miként) felhúzzam azt a rohadt gatyát. Aztán ezt eljátszottam még a nadrággal is. Ma alighanem ruhástól alszom.  Vigyorog
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #9190 Dátum: 2019. December 11. - 11:21:50 »

Lumbágóm van. Becsípődött. Olyan ügyesen és csinosan mozgok, mint egy varangy az autópályán. Ma reggel álltam a szoba közepén anyaszült meztelen, jobb lábamra már valahogy felszerencsétlenkedtem a gatyát, de lövésem nem volt, hogy a balra miképpen fog felkerülni. És semmi általam ismert módon nem is ment. Pedig már a könnyem is folyt, részben a fájdalomtól, részben a röhögéstől. Felsejlett előttem, hogy vajon így kell-e mennem dolgozni? Mondjuk felsőtestemen inggel, zakóval, alul semmiben. Valószínűleg hatalmas sikert aratok, amint besunnyogok 250 gyerek közé valahai büszkeségem szerényen lengedező maradványával. Alighanem hírértéke lett volna mindenféle médiában. Na ez adott akkora lökést, hogy (nem tudom miként) felhúzzam azt a rohadt gatyát. Aztán ezt eljátszottam még a nadrággal is. Ma alighanem ruhástól alszom.  Vigyorog



 Stoel  

 Ördög
« Utoljára szerkesztve: 2019. December 11. - 11:23:38 írta Voldi » Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #9191 Dátum: 2019. December 11. - 12:03:54 »

Ma reggel álltam a szoba közepén anyaszült meztelen,
Mi meg ebédelnénk b+...
Ha mégegyszer elveszed az étvágyamat, szólok az anyósodnak, hogy segítsen felhúzni a gatyádat... Ördög Ördög Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #9192 Dátum: 2019. December 11. - 12:22:46 »

Lumbágóm van. Becsípődött. Olyan ügyesen és csinosan mozgok, mint egy varangy az autópályán.

Ha emlékezetem nem csal, tesi szakos (is) vagy?
Elképzelem a lurkók kárörvendő képét, amint bemész órára.
Rögtön lejön a winstoni bölcsesség: semmi sport, kizárólag szivar és whisky. 
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #9193 Dátum: 2019. December 11. - 12:33:28 »

Ha emlékezetem nem csal, tesi szakos (is) vagy?
Elképzelem a lurkók kárörvendő képét, amint bemész órára.
Rögtön lejön a winstoni bölcsesség: semmi sport, kizárólag szivar és whisky. 

No sport! - ha jól rémlik a sportszerető magvas szentenciája.  Vigyorog
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #9194 Dátum: 2019. December 11. - 12:44:58 »

“No sports, just whisky and cigars.” – Winston Churchill

Csakhogy ő politikus volt. Ezért lehet, hogy nem ő mondta, nem ott mondta, nem úgy gondolta, kiragadták a szövegkörnyezetéből, akkor éppen nem is tartózkodott a bolygón... stb. 
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Oldalak: 1 ... 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 [613] 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 ... 673   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: