Oldalak: 1 ... 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 [610] 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 ... 673   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Na, viccelődjünk egy kicsit...  (Megtekintve 1028139 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #9135 Dátum: 2019. Október 11. - 10:23:46 »

Felhagytam a rendszeres fórumozással, miután az egyik vezető magyar vadászlapban találkoztam egy ide feltöltött írásommal, majd az egyik saját receptemmel is úgy, hogy egy e-mailt nem kaptam róla(sőt, a receptet a szerző sajátjaként hozta le). 
Szólhattál volna...
Lupi barátunk egy időben előszeretettel lopkodta innen az írásokat a facebookos oldalára de arról nem tudtam, hogy az írott sajtó is innen schmidtel... Fejvakarás
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #9136 Dátum: 2019. Október 11. - 12:07:21 »

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #9137 Dátum: 2019. Október 11. - 12:16:48 »

Szólhattál volna...
Lupi barátunk egy időben előszeretettel lopkodta innen az írásokat a facebookos oldalára de arról nem tudtam, hogy az írott sajtó is innen schmidtel... Fejvakarás
Facebookon a fotókból már láttam (mutattam is nektek) az is "csak" "Vadászfórum"-nak volt lehivatkozva.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #9138 Dátum: 2019. Október 11. - 13:57:54 »

Felhagytam a rendszeres fórumozással, miután az egyik vezető magyar vadászlapban találkoztam egy ide feltöltött írásommal, majd az egyik saját receptemmel is úgy, hogy egy e-mailt nem kaptam róla(sőt, a receptet a szerző sajátjaként hozta le). 

Girgi!   Emelem
Miért nem kértél írásban a vadászújságtól helyreigazítást?   Fejvakarás
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #9139 Dátum: 2019. Október 11. - 14:34:43 »

Ez a téma a Csevegőbe való...

Valószínű, hogy nem emlékeztek rá, de anno írtam ide is az első esetnél, amikor a vadlibás írásom került a nevezetes lapba. Akkor még szerepelt a nevem az írás alatt. Mikor rákèrdeztem, hogy mi van a szerzői joggal, stb., először válaszra sem méltattak, majd másodszorra kaptam egy választ, miszerint egy nyilvános fórumon jelent meg az írás, így nem jár semmi és örüljek, hogy benne vagyok az újságban. Örültem. De jól esett volna, ha megkérdeznek...
A második alkalommal egy másik lapban találtam meg a receptem, ami a régi napi hármasból lett nyertes (ha jól emlékszem, akkor egy üregis- recept volt). Miután jeleztem a dolgot, azt a választ kaptam, hogy nem volt feltüntetve a recept eredete, így higgyem el, hogy ők is a nentről szedték, mint én. Ebben az esetben a mondat első fele igaz, mert innét vették, ezen a fórumon kívül csak a fejemben van meg Bion A mondat végével van baj (én nem a neten találtam), de mivel a sztori fajsúlya nagyjából egyenlő azzal, hogy egy lepke büdöset fingik-e, ha előtte egy büdöskén nyalogatta a nektárt... hát hagytam a fenébe az egészet és szép lassan leszoktam a fórumozásról (is).

 S.Peti Emelem
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #9140 Dátum: 2019. Október 11. - 18:01:58 »

Ez a téma a Csevegőbe való...

Valószínű, hogy nem emlékeztek rá, de anno írtam ide is az első esetnél, amikor a vadlibás írásom került a nevezetes lapba. Akkor még szerepelt a nevem az írás alatt. Mikor rákèrdeztem, hogy mi van a szerzői joggal, stb., először válaszra sem méltattak, majd másodszorra kaptam egy választ, miszerint egy nyilvános fórumon jelent meg az írás, így nem jár semmi és örüljek, hogy benne vagyok az újságban. Örültem. De jól esett volna, ha megkérdeznek...
A második alkalommal egy másik lapban találtam meg a receptem, ami a régi napi hármasból lett nyertes (ha jól emlékszem, akkor egy üregis- recept volt). Miután jeleztem a dolgot, azt a választ kaptam, hogy nem volt feltüntetve a recept eredete, így higgyem el, hogy ők is a nentről szedték, mint én. Ebben az esetben a mondat első fele igaz, mert innét vették, ezen a fórumon kívül csak a fejemben van meg Bion A mondat végével van baj (én nem a neten találtam), de mivel a sztori fajsúlya nagyjából egyenlő azzal, hogy egy lepke büdöset fingik-e, ha előtte egy büdöskén nyalogatta a nektárt... hát hagytam a fenébe az egészet és szép lassan leszoktam a fórumozásról (is).

 S.Peti Emelem
Írj a receptekbe 1 db reszelt rókaszart...kevésbé fogják felkapni. Röhög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #9141 Dátum: 2019. Október 11. - 18:02:45 »

 :Mosolyog  

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #9142 Dátum: 2019. Október 11. - 19:27:10 »

:Mosolyog  


Buták. Csak sertésre veszélyes.  Vigyorog
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #9143 Dátum: 2019. Október 11. - 21:47:00 »

:Mosolyog 


Te szétesett Isten...... ;DSzóval így terjed a folyón, Milne a ludas és kész! Ördög
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #9144 Dátum: 2019. Október 14. - 08:03:54 »

Azért a receptesben még próbálkozhatsz egy kakukkfüves-ánizsolajos fürjtojással töltött rántott jávornyelvvel. Ördög

Hol maradt a balzsamecet?
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #9145 Dátum: 2019. Október 14. - 08:19:52 »

Hol maradt a balzsamecet?
Balzsamecetben érlelt, kakukkfüves-ánizsolajos fürjtojással töltött rántott jávornyelvvel... Ördög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #9146 Dátum: 2019. Október 14. - 09:32:37 »

Na azér'!
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #9147 Dátum: 2019. Október 14. - 22:00:49 »

A sóról se feledkezzetek el!A halhoz az dukál... tripla mennyiségben! Röhög
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #9148 Dátum: 2019. Október 16. - 11:44:17 »

Béla arcon csókolta feleségét, megfordult majd mély álomba zuhant.
Egyszercsak felébredt és azt látta hogy egy fehér palástos idős alak ül az ágy támlájánál.
Ijedtében felkiáltott:
- Ki vagy és mit keresel a hálószobámban?
Az idős alak csak ennyit válaszolt:
-Nem vagyunk a hálódban és a nevem Szent Péter.
Béla ekkor nagyon megijedt.
-Uram nem hallhattam meg! Annyi elintézetlen dolgom maradt a földön.
A családomtól sem tudtam elbúcsúzni. Valamit tennem kell.
Szent Péter azt válaszolta neki:
-rendben van fiam reinkarnálódhatsz de nem ebben az alakban.
Tyúk formájában.
Béla elgondolkodott ezen és eszébe jutott a kis baromfiudvar ahol a tyúkok kapirgáltak éldegéltek, majd beleegyezett.
Hirtelen erős fényvillanás. puuuffff! És máris kitollasodva kapirgált az udvaron.
Egyszer csak megszólította a kakas:
- te lennél az új tyúk az udvaron? Na és hogy érzed magad első nap?
- hát valahogy ellennék csak nem tudom mi ez a szorító puffadó érzés bennem.
- ovulációd van. Nem tojtál még tojást soha? Akkor ne állj ellen, csak hadd hogy megtörténjen.
Bélánk hagyta. Nem épp kellemes érzésekkel. Na de miután életében először anya lett egész más érzések kerítették hatalmukba.
A második tojásnál elhatalmasodott rajta ez az érzés. Már épp a harmadik tojáshoz készült amikor hirtelen erős ütést érzett a tarkóján,
majd egy nem épp kellemes hang ráordított:
Béla te kretén részeges állat! Kelj fel mert beszartál!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Soma
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1531


« Új üzenet #9149 Dátum: 2019. Október 16. - 15:25:53 »

A sóról se feledkezzetek el!A halhoz az dukál... tripla mennyiségben! Röhög

Pontosítok, mint szenvedő alany! A sóhoz hal dukál.
Te a sót szoktad halazni és nem a halat sózni!  Ördög Röhög
Naplózva

Ha fogalmad sincs, merre mész, minden út oda vezet.
Oldalak: 1 ... 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 [610] 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 ... 673   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: