Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... 673   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Na, viccelődjünk egy kicsit...  (Megtekintve 1027174 alkalommal)
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #120 Dátum: 2008. április 24. - 08:44:52 »

Erről az jut eszembe, hogy Hofi Géza bácsi mesélte, hogy Csortos Gyulát egyszer megszólította egy fiatal szinésznő:
-Kolléga úr!
Mire Csortos:
-Kolléga...hmm....mióta vagyok én....kurva....?

Ennyit a vadásztársakról...
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #121 Dátum: 2008. április 24. - 10:02:12 »

Aki még nem hallotta, annak új lehet:

Csortos Gyula egy rádiójátékban kapott szerepet. A szövege az volt, hogy " az angolok partraszálltak".
Próba, Gyula bácsi viccel:
-Az angolok szartrapáltak!
-Gyuszi bácsi, ne, el fogod rontani.
Főpróba, Gyuszi bácsi:
-Az angolok szartrapáltak!
-Gyula bácsi, ne viccelj, élőben el fogod rontani!
-Haha, nem vagyok én hülye...
Rádió, az egész ország hallgatja, élő adás, Gyuszi bácsi:
-Az angolok partra szartrapáltak!
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Kedve-lő
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 330


« Új üzenet #122 Dátum: 2008. április 24. - 10:16:13 »

Aki még nem hallotta, annak új lehet:

Csortos Gyula egy rádiójátékban kapott szerepet. A szövege az volt, hogy " az angolok partraszálltak".
Próba, Gyula bácsi viccel:
-Az angolok szartrapáltak!
-Gyuszi bácsi, ne, el fogod rontani.
Főpróba, Gyuszi bácsi:
-Az angolok szartrapáltak!
-Gyula bácsi, ne viccelj, élőben el fogod rontani!
-Haha, nem vagyok én hülye...
Rádió, az egész ország hallgatja, élő adás, Gyuszi bácsi:
-Az angolok partra szartrapáltak!

Én úgy tudom hogy élőben ez ment le:
-Az angolok partra szartak!
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #123 Dátum: 2008. április 24. - 10:20:51 »

Hofit idéztem.
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Kedve-lő
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 330


« Új üzenet #124 Dátum: 2008. április 24. - 12:21:33 »

A Gestapo főhadiszállásán Bormann belépett a szobájába és megpillantotta Stirlitzet, amint a nyitott páncélszekrény előtt áll.
- Hát te mit csinálsz itt? - kérdezte tőle.
- A villamosra várok! - felelte Stirlitz.
Bormann megnyugodva kiment a szobából. "Érdekes, vajon melyik villamosra vár?" - gondolta. "Visszamegyek és megkérdem."
Bormann visszament a szobába, de Stirlitz már nem volt ott.
- Biztosan elment a villamossal. - gondolta Bormann.

Stirlitz kilépett a Gestapo épületéből: - Daszvidanyja! - vetette oda az őrnek, majd rögtön elgondolkodott, hogy nem hibázott-e?

Stirlitz épp sétálgat Katheval, mikor lövés dörren, és Kathe mellett egy ember a szívéhez kap, összeesik, és vér önti el körülötte az utcát. Stirlitz az ösztöneire hallgatva azonnal gyanút fog.
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #125 Dátum: 2008. április 24. - 12:29:48 »

VADÁSZAPRÓ

Hozzáérető vadász puskát venne:

"Tisztelt vadásztársak Szeretmék vásárolni egy 9,3 x 62 es dupla golyós fegyvert."

Az egyik vadászapróban hirdetnek egyet:
"Merkel Suhl ___________ Cal.: 9,3×62–9,3×62 ________ Ár: 1 150 000 Ft
Céltávcsõ: 1,1–4×24-es Zeiss. Váltócsõ: 16/70-es. "
 
Naplózva
Fredi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 533


« Új üzenet #126 Dátum: 2008. április 24. - 12:50:54 »

Talan valaki tud segiteni. Van egy mondas mi szerint: "adj egy halat egy embernek es jollaktatod egy napra, tanitsd meg horgaszni es (he is set for life) el van inditva az eletre(?)
Qrva nehez leforditani)

Modositott valtozat: adj egy halat egy embernek es jollatatod egy napra, tanitsd meg horgaszni - egesz nap a csonakban fog ulni es sort vedelni
Naplózva
Fredi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 533


« Új üzenet #127 Dátum: 2008. április 24. - 12:55:11 »

Reccs!
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #128 Dátum: 2008. április 24. - 12:56:24 »

A csónakon, a halon és a pecán kívül:
De jól esne most egy pohár sör...
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Kedve-lő
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 330


« Új üzenet #129 Dátum: 2008. április 24. - 13:23:48 »

Ember egy órája vajúdik a wc-ben, de hiába, még semmi eredmény. Hallja, hogy a szomszéd fülkébe valaki benyit, majd a szokásos bemelegítő zajokat követően ssssss, aztán csobbb. Emberünk nyögve, kínlódva, vigaszt remélve átszól:
- Jaj de irigylem magát.
Válasz is érkezik:
- Ne irigyeljen: az első a nadrágomba ment, a második a mobilom volt.

Három órányi hallgatás után megszólal a rádió:
- Süketnémáknak szóló műsorunk véget ért. Köszönjük figyelmüket
Naplózva
Kedve-lő
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 330


« Új üzenet #130 Dátum: 2008. április 24. - 15:03:34 »

Rendőrségi jelentésekből részletek:

"És akkor bejött az irodába két női hölgy."
"A helyszínen a bizottság egy emberi bélsárral szennyezett alsóneműt talált. Valójában szaros gatya."
"Észrevettem, hogy egy ember hímvesszejével szennyezi a környezetet. Felém fordult, és míg hímvesszőjét lóbálta, felszólítottam a cselekmény abbahagyására, erre nyomatékosan felszólított az anyámmal való közösülésre. Kérem a lóbálást súlyosbítóként figyelembe venni."
"A feljelentő szerint bevitték a nudistákat a rendőrségre, ahol megruházták őket."
"Az elkövető vékony, csenevész volt, leginkább az "iti" figurájára emlékeztetett."
"A férj egy idegen nővel ment a kocsiján, karambolozott. A helyszínen megjelent a feleség is. Mondta a rendőrnek, hogy férjének nincs sérülése, de otthon majd lesz."
"Véres volt az egész kultúrház. Látszott rajta, hogy nem író-olvasó találkozó volt előtte."
"Gyanúsított a husáng felemelése által elkövette a hatósági közeg elleni erőszak kisérletének vétségét, tekintetbe véve, hogy a hivatalos sapka kétségkívül az intézkedő közeg fején helyezkedett el. Mindazonáltal a helyzet gumibot útján megnyugtatóan rendezésre került.""A gyanúsított gépkocsijával Komló belterületén elütötte a vele azonos irányban haladó ismeretlen személy által hajtott kerékpárt."


Naplózva
Fredi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 533


« Új üzenet #131 Dátum: 2008. április 24. - 21:03:52 »

Most olvastam az Index.hu-n: Elelmiszer hiany Amerikaban!!! Korlátozták a rizsvásárlást a Wal-Martban 

Sam's club-ban magybani vasarlas tortenik. Egy zsak rizs 25 font vagy 50 font-os ( kb 12 es 25 kg).

Most jon a vicc: egy vasarlo csak negy zsak rizst vehet! Es ez a szenzacios hir! Egy szemely egyszer csak 100 kg rizst vihet haza!!!
 Hogy mivel nem tudjak hulyiteni a tomeget. Csak nehogy ez is "begyuruzzon" ahogy regen tortent.
Azzal tisztaban vagyok, hogy valoban rizs  hianya jonehany orszagban problemat jelent (es lassan minden szemes takarmanybol hiany lesz, foleg ha megindulnak a BIO uzemmanyagot gyarto gepek).
Hacsak nem allok neki hurkat tolteni egy kisebb kis zsak minimum ket evig eleg el se fogy!
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #132 Dátum: 2008. április 24. - 21:07:04 »

Most olvastam az Index.hu-n: Elelmiszer hiany Amerikaban!!! Korlátozták a rizsvásárlást a Wal-Martban 

Sam's club-ban magybani vasarlas tortenik. Egy zsak rizs 25 font vagy 50 font-os ( kb 12 es 25 kg).

Most jon a vicc: egy vasarlo csak negy zsak rizst vehet! Es ez a szenzacios hir! Egy szemely egyszer csak 100 kg rizst vihet haza!!!
 Hogy mivel nem tudjak hulyiteni a tomeget. Csak nehogy ez is "begyuruzzon" ahogy regen tortent.
Azzal tisztaban vagyok, hogy valoban rizs  hianya jonehany orszagban problemat jelent (es lassan minden szemes takarmanybol hiany lesz, foleg ha megindulnak a BIO uzemmanyagot gyarto gepek).
Hacsak nem allok neki hurkat tolteni egy kisebb kis zsak minimum ket evig eleg el se fogy!

Átok ül a kontinensen... Mexikóban meg tortillahiány volt... Kanadában akadozik valami? Mondjuk a jó kanadai whisky? Mosolyog
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #133 Dátum: 2008. április 24. - 21:08:51 »

A kanadai whisky nem is jó.
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Viktor
Vendég
« Új üzenet #134 Dátum: 2008. április 24. - 21:10:28 »

A kanadai whisky nem is jó.

Jaaaaj, jaaaaj, hát elfelejtettem, hogy van nekünk egy whisky- és whiskey-szakértőnk.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... 673   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: