Oldalak: 1 ... 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 [571] 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 ... 672   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Na, viccelődjünk egy kicsit...  (Megtekintve 1022197 alkalommal)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #8550 Dátum: 2017. Szeptember 02. - 17:34:32 »

Attila honnan szedsz Te ilyeneket???  Vigyorog

Gyurcsány és Orbán közös gyerekéről keress egy fotót!  Röhög

Demszki is hatalmas!  Kacsint

Azt hallottátok, állítólag igaz: Demszki az egyetem elvégzése után (ahol egyik tanárnőjének csinált egy gyereket) nyolc évig nem dolgozott (KMK) és nyugdíjba vonulásakor sérelmezte, hogy azt a 8 évet nem számolták be neki a szolgálati idejébe!

Sanyooo! Emelem

A Facéról vettem le! 
Te sem gondolod komolyan, hogy két ilyen rusnya ember gyerekéről valaki is csinál festményt. Röhög Röhög Röhög

Azt nem tudom, hogy Demszky mit sérelmez, de igazán nem is érdekel.   De egy érdekességet elmesélek nektek, csak azért, hogy a jövőben ti ne járjatok így.

Aki nyugdíj mellett dolgozik, és fizet nyugdíj járulékot az jogosult egy nagyon minimális nyugdíjemelésre a ledolgozott idő után.  Én dolgoztam hat évet egy cégnél, aki minden hónapban levonta a dolgozóktól a nyugdíj járulékot, és ezt rendben fel is tüntette a havi fizetési bizonylatunkon. Én minden évben leadtam a kérelmemet, melyhez csatoltam a havi fizetési jegyzékeimet, az adóigazolásaimat stb.  Kaptam is minden év után 3-500 Ft/hónap emelést, amit nemrégen visszavontak.  A kapott határozat szerint a cég a levont járulékot nem fizette be, így a nyugdíjemelés nem jár. Na, ezt még meg is értettem volna, ha nem írnak az indoklásban egy kib@szott mondatot, miszerint ezek a cégek megszűntek, ezt rajtuk követelni már nem lehet, és különben is a NAV és a TB ellenőrzések nem tártak fel náluk semmilyen hiányosságot!  Tehát, a két hatóság éveken keresztül nem vette észre ellenőrzései során, hogy több ezer ember levont járulékát nem fizetik be, hanem lenyúlják!  Megkérdeztem, hogy ugyan mit kellett volna tennem, hogy ilyen ne fordulhasson elő?  Válasz: Havonta a Kormányablakban ellenőrizni kell, hogy minden adót, járulékot befizetnek e utánunk!  Ez vonatkozik a nem nyugger munkavállalókra is!!!  Javaslom mindnyájatoknak, ellenőrizzétek befizetéseiteket, mert ha oda kerül a sor, egy kqrva fillért sem kaptok (ha kaptok) a be nem fizetett évek után! 
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #8551 Dátum: 2017. Szeptember 02. - 19:17:03 »



Gyurcsány és Orbán közös gyerekéről keress egy fotót!  Röhög


Ez a viktor igencsak kicsapongó...már Torgyánnal is frigyre lépett. Igaz, ott még ő volt a férj...


Persze Nem csak férj és feleség, de Jézus Krisztus is egyszemélyben...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3604


« Új üzenet #8552 Dátum: 2017. Szeptember 02. - 20:51:23 »

Válasz: Havonta a Kormányablakban ellenőrizni kell, hogy minden adót, járulékot befizetnek e utánunk!  Ez vonatkozik a nem nyugger munkavállalókra is!!!  Javaslom mindnyájatoknak, ellenőrizzétek befizetéseiteket, mert ha oda kerül a sor, egy kqrva fillért sem kaptok (ha kaptok) a be nem fizetett évek után! 

Azért kíváncsi lennék a kormányablakban milyen képet vágnának, ha havonta megjelenne mindenki, hogy "csókolom befizették utánam a befizetnivalókat? DE TÉÉÉNYLEG???"  Röhög
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #8553 Dátum: 2017. Szeptember 02. - 21:55:42 »

Azért kíváncsi lennék a kormányablakban milyen képet vágnának, ha havonta megjelenne mindenki, hogy "csókolom befizették utánam a befizetnivalókat? DE TÉÉÉNYLEG???"  Röhög


 Röhög Röhög Röhög

Ha bejelentkezel, állítólag  a netten tudod ellenőrizni.
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #8554 Dátum: 2017. Szeptember 03. - 10:16:01 »

Ez a viktor igencsak kicsapongó...már Torgyánnal is frigyre lépett. Igaz, ott még ő volt a férj...

Igazi liberális!   Röhög Röhög Röhög
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9514


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #8555 Dátum: 2017. Szeptember 03. - 10:22:52 »

Mi lesz itt áprilisig?   Fejvakarás

Egy politika mentes fórumon, mégha betoljuk a viccelődjünk topikba is?  Fejvakarás
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #8556 Dátum: 2017. Szeptember 03. - 10:34:46 »

Mi lesz itt áprilisig?   Fejvakarás

Egy politika mentes fórumon, mégha betoljuk a viccelődjünk topikba is?  Fejvakarás

"Nálunk Szentlászlón kétféle kutya van, a Cézár-, mert a tudattalanban benne van, hogy Cézár császár volt, ezért minden nagy házőrző Cézár,
és a sperma cuvee kiskutyák, tacskó-foxi és egy kis Rogán Antall keveréke."
(Bödöcs Tibor)
Naplózva
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #8557 Dátum: 2017. Szeptember 04. - 18:52:31 »


 Röhög Röhög Röhög

Ha bejelentkezel, állítólag  a netten tudod ellenőrizni.

Nézem is ! Hiszen magam ellenőrzöm! Ördög Röhög
Naplózva
Dudás
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 142


Erdő hallgató


« Új üzenet #8558 Dátum: 2017. Szeptember 19. - 09:59:07 »

Pista bácsi a nagy vadász bemegy a kocsmába. Fiatal vadásztársak elkezdik nógatni: Pista bátyánk! Te olyan jó sztorikat tudsz mindíg! Meséld el mi történt veled!
Hát képzeljétek, megyek ki, hallgatom, hogy egy nagyon jó bika bőg. Rácserkelek, nézem a távcsőben és egy gyönyörű páros 18-ast látok. Ilyen szépet még nem láttam, vastag arányos terpesztéssel. Mondom magamnak ezt meglövöm! Célzok, szépen jelez két lépés után eldől. Odamegyek, nézem, ez tényleg életem bikája! De elvinni nem tudom hívni kell a cimborákat, hát lekanyarintom az egyik combját és feveszem a balvállamra, megyek az autóhoz.
Alig megyek, amikor majd beleremegek, mert olyan bőgést hallok megint közelről...
Hát ez még szebb bika, ahogy nézem a távcsövön! Olyan vastag, mint a karom, annyi ága van, hogy meg sem tudom számolni, ez nemzeti kincs lesz! Célzok, meglövöm!
Szebb, mint reméltem, ahogy nézem közelről, az évszázad bikája!
De nagyon sűrűben van, hívni kell a cimborákat, azért ennek is lekanyarintom a combját, az én kis feleségem had örüljön! Felveszem ezt a jobb vállamra és indulok a kocsihoz...
Ekkor megcsörren a telefon, Pista bácsi hosszan beszél. Végre leteszi és csak néz.
Na! Mondjad már mi lett a történet vége!
Milyen történet?
Ott tartottunk, hogy a jobb válladon és a bal válladon egy egy comb!
Ja igen!!!
Szóval a jobb vállamon az egyik combja, a bal vállamon a másik combja én meg csak nyaltam és nyaltam...
Naplózva

"Apának háta van!"
Dudás
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 142


Erdő hallgató


« Új üzenet #8559 Dátum: 2017. Szeptember 20. - 15:52:14 »

Ma reggel azt álmodtam, hogy két vaddisznó fekszik előttem egy platón és az egyik kant már el is kezdtem zsigerelni. Felvágtam a hasát végig, kikanyarintottam a húgyvezetéket, meg a kloakát.
Ekkor ébresztett a feleségem, hogy keljek, mert vinni kell az oviba nemsoká a lányomat.
Hiába morogtam, hogy hagyjon még aludni legalább annyit míg felnyitom a másikat is különben estig befülled hús...
Naplózva

"Apának háta van!"
zajandras
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940


« Új üzenet #8560 Dátum: 2017. Szeptember 20. - 16:34:41 »

... meg a kloakát.

Ehhez hasonlót zsigereltél?  Stoel

Naplózva

"Már az is megérte, hogy sétáltunk egy jót..."
Eb
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1989



« Új üzenet #8561 Dátum: 2017. Szeptember 20. - 16:42:53 »

Ehhez hasonlót zsigereltél?  Stoel



Ez a Bali sünije, ez ette meg a labradort.
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #8562 Dátum: 2017. Szeptember 20. - 19:41:46 »

Ez a Bali sünije, ez ette meg a labradort.
Az én sünjeim gömb alakúak és kutyanyálasak. Vigyorog
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Dudás
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 142


Erdő hallgató


« Új üzenet #8563 Dátum: 2017. Szeptember 20. - 20:18:39 »

Ehhez hasonlót zsigereltél?  Stoel



Azt hittem, hogy álmodtam, de most, hogy mutatod...
Lehet, hogy valóság volt?
 OOO  Csodalk
Naplózva

"Apának háta van!"
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #8564 Dátum: 2017. Szeptember 24. - 13:42:29 »

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Oldalak: 1 ... 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 [571] 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 ... 672   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: