Oldalak: 1 ... 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 [541] 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 ... 673   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Na, viccelődjünk egy kicsit...  (Megtekintve 1027838 alkalommal)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #8100 Dátum: 2016. Július 13. - 21:52:19 »

Az öreg jáger barátom is azt mondta:
A patronnal nem szabad spórolni, mert előbb-utóbb így is, úgyis elfogy.

Így igaz! A patron talán nem is fogy el, viszont a puska berozsdásodik hamar!
A megoldás: a gondos karbantartás, és a rendszeres használat!    Kacsint
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #8101 Dátum: 2016. Július 14. - 14:35:21 »

15 éves házasság után egy pár a pszichológusnál.
Miután a pszichológus megkérdezte őket, hogy mi a gond, a nő egy
hosszadalmas, szenvedélyes és szívtépő listát zokogott el a szakembernek az elmúlt 15 év összes létező problémájáról.

Csak mondta, mondta: elhanyagolás, bensőségesség hiánya, üresség, magányérzet, szeretet hiány, s egy egész lista a soha ki nem elégített érzelmi igényeiről, melyeket ki kellett bírnia házasságának eddigi szakaszában.
A szakember miután végig hallgatta a listát, felállt, körbe járta az íróasztalát, majd egy hatalmas szenvedélyes csókkal magához
ölelte az asszonyt.
A nő elhallgatott, s mint akit elkábítottak, szótlanul leült.

A pszichológus a férjhez fordult és így szólt:

“Látja, erre van szüksége a feleségének, hetente legalább háromszor! Meg tudja tenni?”
A férj gondolkodott egy kicsit, majd válaszolt: “Nos, hétfőnként és szerdánként el tudom hozni önhöz, de péntekenként horgászni járok.

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #8102 Dátum: 2016. Július 14. - 16:07:23 »

Az ötéves Pistike nézi, ahogy anyja bekrémezi az arcát. Kérdezi tőle:
– Ez mire jó anyu?
– Ettől szép leszek kisfiam.
Ezután az anya fog egy törlőkendőt és letörli a felesleges krémet.
 Pistike újra kérdez:
- Feladtad?


Hazafelé úton Pistike könyörög az anyjának egy pöttyös labdáért. Az anyja nem akar pénzt költeni, de azt ígéri a gyerekeknek, hogy ha hazaérnek, azt játszanak, amit akar. Pistike otthon azt kéri, hogy játszanak papás-mamást.
A mama belegyezik, mire Pistike így szól:
– Öltözz asszony! Indulunk és veszünk a gyereknek egy pöttyös labdát!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #8103 Dátum: 2016. Július 14. - 17:23:09 »

Három kutya üldögél az állatorvos várójában és beszélgetnek:
- Te miért vagy itt pitbull?
- Én sajnos megharaptam a gazdámat!
- Akkor téged biztosan el fognak altatni…
- És te rottweiler miért vagy itt?
- Én széttéptem a szomszéd bácsit!
- Hát akkor téged is elaltatnak…
- És te doberman miért vagy itt?
- Amikor a gazdasszonyom lehajolt, hátulról magamévá tettem és közben jól összekarmoltam a hátát.
- Na akkor téged is elaltatnak!
- Dehogy, engem csak azért hozott, hogy levágják a körmöm.
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #8104 Dátum: 2016. Július 14. - 17:29:57 »

Mosolyog
Egy fazon stoppol egy eléggé gyér forgalmú úton. Ráesteledik, az eső is szemerkélni kezd amikor meglát egy lassacskán felé közeledő fénycsóvát. A kocsi lassan mellé gurul és emberünk meg sem várva hogy az megálljon, kinyitja a jobb oldali ajtót és beugrik...
... megdöbbenve látja, hogy a kocsiban nem ül senki, de az szépen egyenletesen halad tovább... első megdöbbenéséből felocsúdva - arra gondolva, hogy itt legalább nem ázik - elnyújtózik az ülésen, és ekkor veszi észre, hogy az úton egy kanyarhoz közelednek.
Még mielőtt a kormányhoz tudna nyúlni, megjelenik egy kéz és a kocsit a helyes irányba kormányozza, majd eltűnik.
Az emberünk köpni nyelni nem tud a megdöbbenéstől, főleg amikor a jelenet a következő kanyarnál megismétlődik, majd újra és újra, ahogy épp az útirány megkívánja. Végül elérkeznek egy benzinkúthoz ahol a kocsi begördül a parkolóba...
A stoppos - aki ekkora már eléggé be van rezelve - félelmében meg sem várja, hogy a kocsi megálljon kipattan és berohan a töltőállomásra. Megpillantja a pult mögött álldogáló kutast és éppen belekezdene az elképesztő történet elmesélésébe amikor kinyílik az ajtó és belép két ázott férfi. Az egyik rápillantva odaszól a másiknak:
- Te Béla! Itt az a csávó aki beugrott a kocsiba amikor toltuk...
 Stoel
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #8105 Dátum: 2016. Július 15. - 11:25:35 »

15 éves házasság után egy pár a pszichológusnál.
Miután a pszichológus megkérdezte őket, hogy mi a gond, a nő egy
hosszadalmas, szenvedélyes és szívtépő listát zokogott el a szakembernek az elmúlt 15 év összes létező problémájáról.

Csak mondta, mondta: elhanyagolás, bensőségesség hiánya, üresség, magányérzet, szeretet hiány, s egy egész lista a soha ki nem elégített érzelmi igényeiről, melyeket ki kellett bírnia házasságának eddigi szakaszában.
A szakember miután végig hallgatta a listát, felállt, körbe járta az íróasztalát, majd egy hatalmas szenvedélyes csókkal magához
ölelte az asszonyt.
A nő elhallgatott, s mint akit elkábítottak, szótlanul leült.

A pszichológus a férjhez fordult és így szólt:

“Látja, erre van szüksége a feleségének, hetente legalább háromszor! Meg tudja tenni?”
A férj gondolkodott egy kicsit, majd válaszolt: “Nos, hétfőnként és szerdánként el tudom hozni önhöz, de péntekenként horgászni járok.

Nő bemegy a pszichológus rendelőjébe.
Ahogy belép, a faszi egyből fölteszi az íróasztalra, és szó nélkül megdöngeti.

Mikor végez leül.
 -Nnna. Ez volt az én problémám. Most pedig halljuk az önét!...
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #8106 Dátum: 2016. Július 18. - 10:08:25 »

Az autóbusz elindul a megállóból. Rohan utána egy asszony, hangosan kiáltozva:
– Állítsák meg a buszt, mert elkések a munkából!
Az utasok megkérik a sofőrt, hogy álljon meg.
Az asszony felszáll és megkönnyebbülten mondja:

– Sikerült…na, jegyeket, bérleteket kérem!



Doktor a beteghez:
– Barátom, maga csak az erős szervezetének köszönheti, hogy végül meggyógyult.

– Jó, hogy mondani tetszik. Már éppen fizetni akartam a doktor úrnak!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #8107 Dátum: 2016. Július 18. - 21:53:30 »


A jó házasság 4 alapszabálya:

1. Olyan nőt kell találni, aki jól főz és tisztán tartja a lakást.
2. Olyan nőt kell találni, aki sok pénzt keres.
3. Olyan nőt kell találni, aki jó az ágyban.
4. Meg kell oldani, hogy ez a 3 nő ne tudjon egymásról.

 
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #8108 Dátum: 2016. Július 18. - 22:15:12 »

"Süketnéma, árva lányt keresek házasság céljából!"
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #8109 Dátum: 2016. Július 20. - 19:31:43 »

"Süketnéma, árva lányt keresek házasság céljából!"

Az nem jó, ha süket is!  Hogyan hallja meg, ha szólsz neki, hogy hozzon sört?
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #8110 Dátum: 2016. Július 20. - 19:32:00 »

Egy fiatalember elmegy gyónni a paphoz. Mondd el fiam,mi nyomja a lelkedet,segítek rajta. Hát tisztelendő atyám, nagy az én bűnöm, mert lakodalomban voltam, és összejöttem az egyik koszorús lánnyal, és nem tudtunk parancsolni bűnös vágyainknak. Hát fiam, ez nagy bűn, ismered a tíz parancsolatot, amit megszegtél,de mondj el három Mi Atyánk-ot, és elfelejtjük. De tisztelendő atyám, a másik koszorúslánnyal is megtörtént később. Ó te szégyentelen..ez már tényleg nagy bűn, de mondj el három Hiszek egy…-et is, és ne forduljon elő többé. Az a helyzet tisztelendő atyám, hogy…Csak nem a menyasszonyt is fiam? De tisztelendő atyám azt is. Kirohan a pap a fülkéből, lekever egy pofont….te rohadt csirkefogó…ilyen jó lakodalomba hogy nem hívtál meg…?

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #8111 Dátum: 2016. Július 20. - 20:42:25 »

Egy fiatalember elmegy gyónni a paphoz. Mondd el fiam,mi nyomja a lelkedet,segítek rajta. Hát tisztelendő atyám, nagy az én bűnöm, mert lakodalomban voltam, és összejöttem az egyik koszorús lánnyal, és nem tudtunk parancsolni bűnös vágyainknak. Hát fiam, ez nagy bűn, ismered a tíz parancsolatot, amit megszegtél,de mondj el három Mi Atyánk-ot, és elfelejtjük. De tisztelendő atyám, a másik koszorúslánnyal is megtörtént később. Ó te szégyentelen..ez már tényleg nagy bűn, de mondj el három Hiszek egy…-et is, és ne forduljon elő többé. Az a helyzet tisztelendő atyám, hogy…Csak nem a menyasszonyt is fiam? De tisztelendő atyám azt is. Kirohan a pap a fülkéből, lekever egy pofont….te rohadt csirkefogó…ilyen jó lakodalomba hogy nem hívtál meg…?



 Vigyorog
"Atyám vétkeztem, oldozz fel!
-Mit tettél fiam?
-paráználkodtam, Atyám.
-Kivel fiam?
-Nem mondhatom el, Atyám.
-A Julcsával?
-Nem.
-A Marissal?
-Nem.
-A Katival?
-Nem.
-Akkor menj, és mondj el tíz miatyánkot!

Templom előtt várják a haverok:
-Na feloldozást nyertél?
-Még nem, de három jó tippet szereztem!"
Naplózva
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #8112 Dátum: 2016. Július 20. - 21:18:22 »

"Süketnéma, árva lányt keresek házasság céljából!"

Egykori kollégámnak volt a szavajárása, aki akkor még nem akart nősülni, csak válogatott a feleségjelöltek
között:
-Tudod milyen lány kellene nekem?
-Az igényeidet ismerve olyan csak a mesében van! -válaszoltam. Ördög
-Hát árvaházból néma lány!
-És miért?
-Se duma, se anyós! Ördög
Ez a mondat pedig az akkori munkahelyemen szállóige lett... Röhög
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
kalcsob
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 667



« Új üzenet #8113 Dátum: 2016. Július 21. - 12:51:58 »

Egykori kollégámnak volt a szavajárása, aki akkor még nem akart nősülni, csak válogatott a feleségjelöltek
között:
-Tudod milyen lány kellene nekem?
-Az igényeidet ismerve olyan csak a mesében van! -válaszoltam. Ördög
-Hát árvaházból néma lány!
-És miért?
-Se duma, se anyós! Ördög
Ez a mondat pedig az akkori munkahelyemen szállóige lett... Röhög


A barátom elszólása volt, miután állandóan csesztettük, hogy szerezzen magának egy asszonynak valót.

 - Figyelj már, tulajdonképpen milyen lányka jönne be, milyenek tetszenek neked?
 - Hát mit udom én...szép legyen, jó legyen, f@sza legyen....

Kellet neki vagy fél perc míg rájött mit is mondott.
Naplózva

Üdv: Bence
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #8114 Dátum: 2016. Július 21. - 15:07:35 »

A barátom elszólása volt, miután állandóan csesztettük, hogy szerezzen magának egy asszonynak valót.

 - Figyelj már, tulajdonképpen milyen lányka jönne be, milyenek tetszenek neked?
 - Hát mit udom én...szép legyen, jó legyen, f@sza legyen....

Kellet neki vagy fél perc míg rájött mit is mondott.
Igen Igen
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Oldalak: 1 ... 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 [541] 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 ... 673   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: