Oldalak: 1 ... 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 [530] 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 ... 673   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Na, viccelődjünk egy kicsit...  (Megtekintve 1026950 alkalommal)
Tony
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1569



« Új üzenet #7935 Dátum: 2016. Március 14. - 21:52:38 »

Jut eszembe:
Szőke cica beáll a piros lámpánál egy Merci cabrio-val az öreg tata mellé aki Trabantot vezet.
Az öreg csodálkozva kérdezi Tőle: -Mivel foglalkozik kedves, hogy ilyen autóra futja? Mert én 50 évet dolgoztam a csepeli Vasműben ezért a Trabantért!
                                                - Hát, tetszik tudni Orális szexel.
                Az öreg elgondolkozik: - Az a szopás ugye Kedves?
                                                - Nem bácsi, a szopás 50 évet dolgozni a csepeli vasműben egy Trabantér!

 Emelem

Naplózva

"Az erdő az én templomom."
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #7936 Dátum: 2016. Március 14. - 22:48:00 »

Nab+...

Juteszembe, én se nagyon mosogatok...basszus, lehet, hogy vibrátor vagyok? Fejvakarás
Remélem, extra tartós elemet raktak belém...
 Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #7937 Dátum: 2016. Március 14. - 23:00:36 »

Jut eszembe:
Szőke cica beáll a piros lámpánál egy Merci cabrio-val az öreg tata mellé aki Trabantot vezet.
Az öreg csodálkozva kérdezi Tőle: -Mivel foglalkozik kedves, hogy ilyen autóra futja? Mert én 50 évet dolgoztam a csepeli Vasműben ezért a Trabantért!
                                                - Hát, tetszik tudni Orális szexel.
                Az öreg elgondolkozik: - Az a szopás ugye Kedves?
                                                - Nem bácsi, a szopás 50 évet dolgozni a csepeli vasműben egy Trabantér!

 Emelem



40.  Negyven év Csepelen, így szól a vicc!
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #7938 Dátum: 2016. Március 15. - 09:03:47 »

Kannibál törzset alkalmaz egy cég biztonsági embereknek. Tartanak tőle, hogy el-eltűnnek majd alkalmazottak, de a törzsfőnök megesküszik, hogy nem fognak megenni senkit a cégtől. Fél évig minden rendben is megy, de aztán eltűnik az egyik takarítónő. Miután a körzete koszos marad, keresni kezdik, de nem találják, így mivel úgy gondolják, hogy a kannibálok voltak, kirúgják őket.
A törzsfőnök bosszúsan hordja le a többieket:
– Nem megmondtam hogy a takarítónőket ne bántsátok? Itt olyan jó helyünk volt! Hat hónap alatt megettük a menedzsmentet, a kontrolling osztályt, és a marketingeseket is, senki észre sem vette a hiányukat! Erre ti megzabáltok valakit, aki tényleg dolgozik is itt valamit!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #7939 Dátum: 2016. Március 15. - 09:17:04 »

Juteszembe, én se nagyon mosogatok...basszus, lehet, hogy vibrátor vagyok? Fejvakarás


Hát, annak mindenesetre elég tekintélyes méretű.  Ördög
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #7940 Dátum: 2016. Március 15. - 10:06:23 »

Juteszembe, én se nagyon mosogatok...basszus, lehet, hogy vibrátor vagyok? Fejvakarás
Remélem, extra tartós elemet raktak belém...
 Ördög
Nem balfasz. Hanem mű... Ördög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #7941 Dátum: 2016. Március 15. - 15:57:28 »

Jézus leszáll a földre, hogy megnézze, mi történt az elmúlt kétezer évben. Londonban bekopog egy házba. Egy kisgyerek nyit ajtót. Meglátja Jézust, bekiabál a szüleinek:
- Egy vándor van itt! Hívjuk be, és osszuk meg vele a vacsoránkat!
Jézus örül, lám, nem hiába feszítették keresztre. Másodszor Berlinben próbálkozik. Bekopog egy külvárosi házikó ajtaján. Itt is egy gyerek nyit ajtót:
- Egy vándor az, eresszük be, és kínáljuk meg valamivel!
Jézus nagyon büszke! Jeruzsálemben is bekopog egy házba. Öreg kaftános szakállas ember nyit ajtót, majd hátrakiált:
- Asszony! Hozd gyorsan a szögeket, ez már megint itt van!
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #7942 Dátum: 2016. Március 15. - 16:03:04 »

Jézus leszáll a földre, hogy megnézze, mi történt az elmúlt kétezer évben. Londonban bekopog egy házba. Egy kisgyerek nyit ajtót. Meglátja Jézust, bekiabál a szüleinek:
- Egy vándor van itt! Hívjuk be, és osszuk meg vele a vacsoránkat!
Jézus örül, lám, nem hiába feszítették keresztre. Másodszor Berlinben próbálkozik. Bekopog egy külvárosi házikó ajtaján. Itt is egy gyerek nyit ajtót:
- Egy vándor az, eresszük be, és kínáljuk meg valamivel!
Jézus nagyon büszke! Jeruzsálemben is bekopog egy házba. Öreg kaftános szakállas ember nyit ajtót, majd hátrakiált:
- Asszony! Hozd gyorsan a szögeket, ez már megint itt van!


Jujujujjj!!!!    Röhög
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #7943 Dátum: 2016. Március 15. - 20:37:01 »

Két szomszédos falu papja beszélget:
- Te, a héten ellopták a biciklimet, s nem tudom, mi tévő legyek?
- Tudod mit, vasárnap, ha celebrálod a misét, mondasd el a Tízparancsolatot. Mikor odaérsz hogy "Ne lopj!", nézz körül, s aki elvörösödik, az lopta el a kerékpárodat.
Rá egy hétre, ismét találkoznak.
- Na, mi újság? Meg van a tolvaj?
- Ne is mond. Elkezdtem mondani a Tízparancsolatot, s mikor odaértem hogy "Ne paráználkodj!" rögtön eszembe jutott hogy hol hagytam.
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #7944 Dátum: 2016. Március 16. - 09:07:44 »

- Tudod mit kapsz, mikor a rendőrt kiveszed a mosógépből?
- ???
- Tiszta hülyét.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #7945 Dátum: 2016. Március 16. - 10:11:13 »

A 95 éves bácsi ellenőrző vizsgálatra megy az orvosához. A doki megvizsgálja, és így szól:
– Józsi bácsi, úgy látom, nagyszerű egészségnek örvend. Lelkileg is minden rendben? Jár-e még templomba? És milyen a viszonya Istennel?
– Jól vagyok, köszönöm. Istennel pedig nagyszerű kapcsolatom van. Képzelje, doktor úr, minden éjjel, amikor kimegyek a fürdőszobába, az Úr még fel is kapcsolja nekem a lámpát, és amikor visszamegyek az ágyamba, akkor meg leoltja.
Meghökken ezen az orvos, és délután felkeresi az öreg feleségét:
– Azért jöttem, hogy elmondjam, Józsi bácsi fizikailag teljesen egészséges, de amikor beszélgettünk, valami furcsát mondott Istenről. Igaz az, hogy éjjel, amikor kimegy a WC-re, felgyullad a fény, aztán meg kialszik?
A néni felsóhajt:
– Jaj, ne is mondja doktor úr! minden éjjel a hűtőszekrénybe pisilt!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #7946 Dátum: 2016. Március 16. - 13:29:54 »

A tanyagondnok évente egyszer meglátogat minden öreget, a körzeti orvost is magával viszi:
-Hogy van Józsi bácsi?
-Én fiam remekül, látod reggelizem, kupica pálinka, fehér szalonna, hagyma, kenyér, utána még egy kupica törköly.
-Ez igen Józsi bácsi! És az ebédje hogyan alakul?
-Egy pohárka szilvórium, orjaleves, csülkös káposzta, fél liter bor.
-De vacsorát ugye már nem fogyaszt?
-Dehogynem! Megeszem a maradék csülkös káposztát fehér kenyérrel, utána még egy kis bor, úgy fél liter.
-És mondja Józsi bácsi koleszterinszintje hogy áll?
-Így-e, fiam!  Igen   (mutatni kéne)  Ördög
Naplózva
kalcsob
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 667



« Új üzenet #7947 Dátum: 2016. Március 16. - 15:09:51 »

A tanyagondnok évente egyszer meglátogat minden öreget, a körzeti orvost is magával viszi:
-Hogy van Józsi bácsi?
-Én fiam remekül, látod reggelizem, kupica pálinka, fehér szalonna, hagyma, kenyér, utána még egy kupica törköly.
-Ez igen Józsi bácsi! És az ebédje hogyan alakul?
-Egy pohárka szilvórium, orjaleves, csülkös káposzta, fél liter bor.
-De vacsorát ugye már nem fogyaszt?
-Dehogynem! Megeszem a maradék csülkös káposztát fehér kenyérrel, utána még egy kis bor, úgy fél liter.
-És mondja Józsi bácsi koleszterinszintje hogy áll?
-Így-e, fiam!  Igen   (mutatni kéne)  Ördög


.....mint a cövek.  Ördög
Naplózva

Üdv: Bence
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #7948 Dátum: 2016. Március 16. - 15:12:36 »


.....mint a cövek.  Ördög

Sz@rni az orvosokra, vidáman éljünk, amíg lehet! Nevet
Naplózva
Bassman
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 248


« Új üzenet #7949 Dátum: 2016. Március 16. - 19:35:57 »



 Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 [530] 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 ... 673   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: