Oldalak: 1 ... 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 [510] 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 ... 673   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Na, viccelődjünk egy kicsit...  (Megtekintve 1026209 alkalommal)
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #7635 Dátum: 2015. Október 09. - 08:39:16 »

Én is. A Puskás Akadémia stadionja már kész és meghozta a várt eredményt. Ha valaki nyugalomra vágyik, csak ki kell mennie egy meccsre. Garantáltan egyedül lesz a szektorában. a többi 50 néző (melyből 45 kormányőr) nem fogja zavarni. Emellett gyönyörködhet Lőrincben  és ha igazán nagy szerencséje van még Viktorban is.

Na látod, így kell ezt! Pozitívan kell szemlélni az életet, nem mindig morgolódni, hogy "elvesztettük a választást!"  Ördög
Naplózva
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #7636 Dátum: 2015. Október 09. - 09:11:27 »

Na látod, így kell ezt! Pozitívan kell szemlélni az életet, nem mindig morgolódni, hogy "elvesztettük a választást!"  Ördög

? Ezt most nem értem? Én garantáltan nem vesztettem el, mert részt sem vettem rajta. Viszont amit mostanság a focira költenek, attól  Hány. Szerintem jobb helye is lenne
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #7637 Dátum: 2015. Október 09. - 09:12:55 »

? Ezt most nem értem? Én garantáltan nem vesztettem el, mert részt sem vettem rajta. Viszont amit mostanság a focira költenek, attól  Hány. Szerintem jobb helye is lenne

 Vigyorog
Naplózva
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #7638 Dátum: 2015. Október 09. - 09:42:55 »

Van akinek semmi sem jó, a sz@r is ízetlen!  Ördög Minap hallottam, hogy a kormány 4 milliárddal támogatja az mtk pálya felújítását, ez meghozza az eredményt! Én bizakodó vagyok.

"Csak" 5000 fős lesz. Ha megnézed az MTK meccseinek a nézőszámát, és 15 hazai meccsel számolsz egy szezonban, azokat összeadod, akkor pont 2 szezon alatt fog "megtelni"... Röhög Mondjuk inkább  Rííí
Naplózva
forester73
Vendég
« Új üzenet #7639 Dátum: 2015. Október 09. - 09:44:58 »

Ez a stadion építési mizéria engem is sokáig idegesített , de voltam egy megnyitón és ott elhangzott egy hasonlat . Anno Szent Istvánt hányan tapsolták meg amikor a pogány Magyaroknak elkezdték építeni a templomokat ? Még ennyire sem értették és biztosan jobban bosszantotta őket minden szinten mint minket a jelenlegi helyzet . Most mégis természetesek és sok embert büszkeséggel tölt el , hogy miden településen minimum egy templom van . Ennek a mai beruházásoknak is majd csak idővel fog érződni a hatása . A gyerekeink már nem azt a kort élik mint mi annak idején , őket már nem nagyon lehet rávenni a sportra olyan könnyedén mint minket , igen is kell a csillogás , a vonzerő stb. ahhoz , hogy sportoljanak . Ez egy öngerjesztő folyamat és a gyerekeink az ő egészségük az ő életük a mi befektetésünk , nekik kell jobban és egészségesbben élni az életüket . Töllünk nyugatra is ezért tart ott a foci ahol tart . Azt csak remélni merem , hogy majd más sportok is részesülnek majd fejlesztésekben . Az is tény , hogy ezt a sok millárdot lehetett volna máshová is költeni , de ezen igen sokat lehetne vitázni , hiszen érvek pro és kontra vannak bőven .
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #7640 Dátum: 2015. Október 09. - 09:48:59 »

Ez a stadion építési mizéria engem is sokáig idegesített , de voltam egy megnyitón és ott elhangzott egy hasonlat . Anno Szent Istvánt hányan tapsolták meg amikor a pogány Magyaroknak elkezdték építeni a templomokat ? Még ennyire sem értették és biztosan jobban bosszantotta őket minden szinten mint minket a jelenlegi helyzet . Most mégis természetesek és sok embert büszkeséggel tölt el , hogy miden településen minimum egy templom van . Ennek a mai beruházásoknak is majd csak idővel fog érződni a hatása . A gyerekeink már nem azt a kort élik mint mi annak idején , őket már nem nagyon lehet rávenni a sportra olyan könnyedén mint minket , igen is kell a csillogás , a vonzerő stb. ahhoz , hogy sportoljanak . Ez egy öngerjesztő folyamat és a gyerekeink az ő egészségük az ő életük a mi befektetésünk , nekik kell jobban és egészségesbben élni az életüket . Töllünk nyugatra is ezért tart ott a foci ahol tart . Azt csak remélni merem , hogy majd más sportok is részesülnek majd fejlesztésekben . Az is tény , hogy ezt a sok millárdot lehetett volna máshová is költeni , de ezen igen sokat lehetne vitázni , hiszen érvek pro és kontra vannak bőven .
Ne haragudj de ez úgy hülyeség ahogy van...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #7641 Dátum: 2015. Október 09. - 10:29:12 »

Ne haragudj de ez úgy hülyeség ahogy van...

Azért ez így direktben nem igaz. Vannak igazságai. Harmincöt éve vagyok pedagógus,ráadásul testnevelő. Tényleg nagyon nehéz manapság megmozdítani egy gyereket a gép mellől. Ráadásul nézi a mindenféle meccseket a különféle csatornákon,aztán ha kimegy egy meccsre és megnézi a régi stadionokat hát nem csoda ha nem akar többet kimenni. És akkor az ott látott valamilyen sportnak (szándékosan nem írok focit mert a mienk nem az) a "szépségeiről" nem beszéltem. A nagy baj ott van,hogy közben a diáksportra egyre kevesebb pénz jut. Sorra rendre fogynak a sportágak a Diákolimpia programjából. Abban meg aztán cseppnyi kételyem sincs,hogy ennek a nagy stadionépítési mizériának nem most lett volna itt az ideje. Majd ha az egészségügy és az oktatás rendben van. De attól félek még az unokáim sem fogják megérni. Nem baj lesznek szép stadionjaink. Bár lehet akkorra már azok sem lesznek ilyen szépek. Sőt.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #7642 Dátum: 2015. Október 09. - 10:37:23 »

Azért ez így direktben nem igaz. Vannak igazságai. Harmincöt éve vagyok pedagógus,ráadásul testnevelő. Tényleg nagyon nehéz manapság megmozdítani egy gyereket a gép mellől. Ráadásul nézi a mindenféle meccseket a különféle csatornákon,aztán ha kimegy egy meccsre és megnézi a régi stadionokat hát nem csoda ha nem akar többet kimenni. És akkor az ott látott valamilyen sportnak (szándékosan nem írok focit mert a mienk nem az) a "szépségeiről" nem beszéltem. A nagy baj ott van,hogy közben a diáksportra egyre kevesebb pénz jut. Sorra rendre fogynak a sportágak a Diákolimpia programjából. Abban meg aztán cseppnyi kételyem sincs,hogy ennek a nagy stadionépítési mizériának nem most lett volna itt az ideje. Majd ha az egészségügy és az oktatás rendben van. De attól félek még az unokáim sem fogják megérni. Nem baj lesznek szép stadionjaink. Bár lehet akkorra már azok sem lesznek ilyen szépek. Sőt.
Kollégám!
  Igen
Iskolai fedett műfű,edzőpálya,atlétikai pályák talán fontosabbak lennének. A körzeti versenyekre sem jut semmi, pedig itt lenne az alap. Sok minden más is lehetne fontosabb. A szertárakban száz évesek a holmik...
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #7643 Dátum: 2015. Október 09. - 11:27:07 »

"Csak" 5000 fős lesz. Ha megnézed az MTK meccseinek a nézőszámát, és 15 hazai meccsel számolsz egy szezonban, azokat összeadod, akkor pont 2 szezon alatt fog "megtelni"... Röhög Mondjuk inkább  Rííí

Már ne is haragudj Kedves Barátom, de ez már-már vegytiszta antiszemitizmus, ami tán még rosszabb, mint a feketevágás! BórFerinek van igaza, mi mind hüjék vagyunk, és még szépségben sem vesszük fel vele a versenyt! Mondjuk én legalább igyekszem, egy vagyont hagytam ott ma is a fodrásznál!
 Röhög Röhög Röhög
Naplózva
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #7644 Dátum: 2015. Október 09. - 12:10:07 »

Ez a stadion építési mizéria engem is sokáig idegesített , de voltam egy megnyitón és ott elhangzott egy hasonlat . Anno Szent Istvánt hányan tapsolták meg amikor a pogány Magyaroknak elkezdték építeni a templomokat ? Még ennyire sem értették és biztosan jobban bosszantotta őket minden szinten mint minket a jelenlegi helyzet . Most mégis természetesek és sok embert büszkeséggel tölt el , hogy miden településen minimum egy templom van . Ennek a mai beruházásoknak is majd csak idővel fog érződni a hatása . A gyerekeink már nem azt a kort élik mint mi annak idején , őket már nem nagyon lehet rávenni a sportra olyan könnyedén mint minket , igen is kell a csillogás , a vonzerő stb. ahhoz , hogy sportoljanak . Ez egy öngerjesztő folyamat és a gyerekeink az ő egészségük az ő életük a mi befektetésünk , nekik kell jobban és egészségesbben élni az életüket . Töllünk nyugatra is ezért tart ott a foci ahol tart . Azt csak remélni merem , hogy majd más sportok is részesülnek majd fejlesztésekben . Az is tény , hogy ezt a sok millárdot lehetett volna máshová is költeni , de ezen igen sokat lehetne vitázni , hiszen érvek pro és kontra vannak bőven .

Az akasztói stadion példája is mutatja  Röhög
Ahol nincs színvonal, nem mozgat meg tömegeket ott egy ilyen halálra van ítélve. Akár egy "vállalkozó" személyes hóbortja miatt jön létre, akár politikai akaratból.

Állj neki keresztény templomokat felhúzni Szíria háborúval sújtott részein. Ez inkább jobb hasonlat szerintem.

Tőlünk nyugatra ÜZLET a futball. Még ha ott is belefér néha néha "egy kis korrupció". Nem közpénzeken ingyenélő, mutyizó, tippmixcsaló senkiháziak gyülekezete. A lassan 20 éve működő akadémiarendszer egy csődtömeg. Játszottam én is, de öcsém révén bele is láttam (Fradi, Felcsút). Kapnék fél évet, a megye I-III között összeszednék annyi tehetséges fiatalt, hogy bármelyik akadémiával felveszik a versenyt. 8-10 év alatt 100 fölötti játékos játszana a topligákban. Nem ez az érdek. A Gyakadémia (Puskás Akadémia) meg mindenféle harmadrangú csicsmicseket igazol. Lehetne ezt ragozni, de sok értelme nincs. Pintér kirúgása után minden pénzt meg kellett volna vonni a profi futballtól, hazahozni Dárdait, teljhatalmat adni neki és abból a pénzből csak utánpótlásra költeni. Aztán 10-15 évig kuss mindenkinek. Főleg akik eddig ebből éltek.

Táborilelkésszel értek egyet. Ezen a pénzen minden faluban lehetne egy kisebb műfüves pálya, ha már futball...

Volt idő, mikor a 20 ezres városunkban 3 (!!!) NB3-as csapat volt, a katona csapatot leszámítva utánpótlással (előkészítőtől, két serdülőn át a ifiig). Amikor én a végét jártam, akkor meg EGY megyei első osztályú csapatnál úgy kellett indítani a buszt, hogy belekalkuláld az időbe, hogy végig kell járni a várost, és mindenkit otthonról leimádkozni, ugyan jöjjön már mert nem vagyunk meg.

Zuhanórepülés. Ennyi. A stadionok meg 5-10 év és szétrohadnak.
Naplózva
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #7645 Dátum: 2015. Október 09. - 14:32:17 »

Kollégám!
  Igen
Iskolai fedett műfű,edzőpálya,atlétikai pályák talán fontosabbak lennének. A körzeti versenyekre sem jut semmi, pedig itt lenne az alap. Sok minden más is lehetne fontosabb. A szertárakban száz évesek a holmik...


Akkor Te pontosan érted miről beszélek. Na a szertár meg egy külön kis mese. A millió pályázatból csak úgy dől a sok eszköz. de még véletlenül sem kérdezik meg mi kéne. Küldik a 90 fős kis falusi iskolának ugyanazt a csomagot,mint a 800 fős jól felszereltnek városinak. Van benne pl. floorball készlet, benne mind balos ütő. A jobbkezes gyerek meg kanalaz vele mint, a moslékkavaróval. A múlt héten jött (többek közt) 20 bordásfalrekesz. Azóta töröm a fejem hova tegyük? De csak kívülről a tornaterem falára,mert belül nincs hely. Küldtek n+1 kosárlabdát (kifejezetten röplabdát kértem), felfújtatom,kipróbálom, hát lenn maradt a földön. Basszus NEM PATTAN. De valaki biztos jól keresett vele. Vagy több valaki?
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #7646 Dátum: 2015. Október 09. - 15:00:45 »

Akkor Te pontosan érted miről beszélek. Na a szertár meg egy külön kis mese. A millió pályázatból csak úgy dől a sok eszköz. de még véletlenül sem kérdezik meg mi kéne. Küldik a 90 fős kis falusi iskolának ugyanazt a csomagot,mint a 800 fős jól felszereltnek városinak. Van benne pl. floorball készlet, benne mind balos ütő. A jobbkezes gyerek meg kanalaz vele mint, a moslékkavaróval. A múlt héten jött (többek közt) 20 bordásfalrekesz. Azóta töröm a fejem hova tegyük? De csak kívülről a tornaterem falára,mert belül nincs hely. Küldtek n+1 kosárlabdát (kifejezetten röplabdát kértem), felfújtatom,kipróbálom, hát lenn maradt a földön. Basszus NEM PATTAN. De valaki biztos jól keresett vele. Vagy több valaki?

Ezek az újfajta medicinlabdák ezek dettó olyanok, mint a kosárlabda  Stoel
Mondjuk lehet az volt a cél, hogy ha azzal megtanítod röplabdázni a gyerekeket, akkor tuti kibéreljük 5-10 évre minden világversenyen az aranyat Stoel
Naplózva
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #7647 Dátum: 2015. Október 09. - 15:16:30 »

Ezek az újfajta medicinlabdák ezek dettó olyanok, mint a kosárlabda  Stoel
Mondjuk lehet az volt a cél, hogy ha azzal megtanítod röplabdázni a gyerekeket, akkor tuti kibéreljük 5-10 évre minden világversenyen az aranyat Stoel

Ja! Olyan csuklójuk lesz mint Alekszejevnek. Ha valaki emlékszik a világcsúcsot világcsúcsra döntő szovjet súlyemelőre.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Grus grus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 269



« Új üzenet #7648 Dátum: 2015. Október 09. - 21:34:10 »

Felhívja a barátját Éva és bezárkóznak a szobájába. Mikor elmegy a fiú, az anyja érdeklődik, hogy hogyan sikerült a buli:
– Megkínáltad tortával?
– Igen, nagyon ízlett neki!
– Borral?
– Igen, az is ízlett neki.
– Kétszersülttel?
– Nem, háromszor. . .
 Ördög
Naplózva

"Ősi örökség ez, amit egyik ember örököl, a másik nem. Ősi harc ez, kutatási vágy, megfigyelés, tudásszomj, kalandkeresés, gyűjtési szenvedély, erdők, mezők, nádasok szeretete."
(Fekete István)
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #7649 Dátum: 2015. Október 09. - 23:25:24 »

Van akinek semmi sem jó, a sz@r is ízetlen!  Ördög Minap hallottam, hogy a kormány 4 milliárddal támogatja az mtk pálya felújítását, ez meghozza az eredményt! Én bizakodó vagyok.
Azt a 4 milliárdot mind sziloplasztra kellene költeni, hogy fel tudjuk tölteni vízzel a stadiont. Mert evezni, úszni meg vizilabdázni tudunk...
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Oldalak: 1 ... 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 [510] 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 ... 673   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: