Oldalak: 1 ... 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 [502] 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 ... 673   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Na, viccelődjünk egy kicsit...  (Megtekintve 1027468 alkalommal)
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #7515 Dátum: 2015. Augusztus 24. - 10:48:18 »

Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Jager74
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1686


« Új üzenet #7516 Dátum: 2015. Augusztus 24. - 11:16:35 »


Nálunk hasonlót játszott el egy tgk.sofőr a kolhozban.Beállt a járdaszigeten jobbra eső kúthoz,kiszállt és rájött,hogy a tanksapka a másik oldalon van... Fejvakarás
Beült a kocsiba,megkerülte a kutat,kiszállt és értetlenül konstatálta,hogy a kút megint jobbra esik,és a tanksapka ismét a másik oldalon van... Fejvakarás  Vállat von
De ekkor már kb. 6-an  Röhög -tek rajta a portánál,mire sofőrünk visszaült az autóba és beállt a telephelyre,aznap nem tankolt! Ördög
Naplózva
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #7517 Dátum: 2015. Augusztus 24. - 11:19:33 »

Zseniális!

Szőkék mindenhol vannak...
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #7518 Dátum: 2015. Augusztus 26. - 09:58:32 »

Egy idősebb párocska beállít a szexológushoz. Kérdi a doktor, hogy miről van szó.
– Doktor úr, végignézné a szeretkezésünket?
A doktor csodálkozik, de rámondja, hogy persze. A doktor végig is nézi, és
mondja, hogy nincs itt semmi probléma, majd elkér tőlük 50 dollárt a vizitért. És ez így megy hosszú heteken át. A pár újabb és újabb vizitet kér, semmi probléma velük, fizetnek a doktornak és távoznak. Végül a doktor megelégeli a dolgot, és megkérdezi, hogy mit is akarnak ebből kihozni.

– Nézze Doktor Úr, nem akarunk semmi különöset, de hát a barátnőm férjnél van, így nem mehetünk az ő házába. A feleségem miatt ugyancsak nem mehetünk az én házamba. Ha meg szállodába megyünk az minimum 147 dollár. Mi itt fizetünk 50 dollárt, amiből aztán a nyugdíjbiztosító 43-at visszafizet.
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #7519 Dátum: 2015. Augusztus 26. - 19:35:37 »

Felszállás előtt a repülő utasai csodálkozva látják, hogy a kapitány egy vakvezető kutyával, fekete szemüvegben, fehér bottal botladozik a pilótafülke felé.
Először mindenki arra gondol, hogy biztos csak valami poén, de amikor elindul a gép, az utasok egyre nyugtalanabbá válnak.
Gyorsan közeledik a repülőtér vége, a hangulat is egyre kétségbeesettebb. Mikor már csak 50 méter van hátra, az összes utas egy emberként felsikolt.
Ám ekkor a gép hirtelen felemelkedik és megkezdi a repülést. Bent a pilótafülkében megszólal a másodpilóta:
– Tudja kapitány, mindig attól félek, hogy egyszer későn kezdenek el sikoltozni az utasok és mind meghalunk.
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #7520 Dátum: 2015. Augusztus 28. - 15:01:52 »

 Móricka osztályábam a tanár felháborodottan:
_ Ebben az osztályban 22 hülye van.
Móricka: 23.
Tanár: _Móricka! Mars ki!
Móricka: _Persze. Csakhogy a tanár úrnak legyen igaza!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9916



« Új üzenet #7521 Dátum: 2015. Augusztus 28. - 17:27:51 »






Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #7522 Dátum: 2015. Augusztus 30. - 10:55:23 »

 
A kocsma egyik asztalánál ül Jenő és fülig ér a szája.
Odamegy hozzá a Jani és megkérdezi:
- Hát te minek örülsz annyira?
- Képzeld Janikám!
Reggel takarítom a csónakomat és odajön hozzám egy szőke nő!
Hatalmas csöcsök, Janikám, hatalmas csöcsök.
Azt mondja, bevinném-e a tóra csónakázni?
Hatalmas csöcsök Janikám, érted!
Bementünk a tó közepére és mondom neki:
- Na lesz szex vagy úszás kifelé?!
És nem tudott úszni! Janikám, nem tudott úszni! Érted?
Másnap Janika ül a kocsmában egy üveg konyak mellett és zokog.
Jenő odamegy hozzá és kérdezi:
- Hát neked meg mi a bajod, miért vagy így elkenődve?
- Jenőkém, ne is kérdezd.
Reggel én is takarítom a csónakot, odajön hozzám egy fekete nő.
Kérdezi hogy beviszem-e a tóra.
Ahogy a tó közepére érünk kérdezem tőle hogy szex vagy úszás.
Erre levetette a ruháját és akkora farka volt mint az evezőlapát!
Én meg nem tudok úszni Jenőkém, nem tudok úszni!
Érted?!
 
 
MATULA BÁCSI ÉS TUTAJOS
Matula bácsi sorban fogja a halakat, Tutajos semmit.
- Matula bácsi, mi van a horgodon?
- Kukac.
Másnap Tutajos kukaccal a horgán nem fog semmit. Matula bácsi sorra fogja a halakat.
- Matula bácsi, mivel horgászol?
- Kukoricával.
Másnap Tutajos kukoricával sem fog semmit, Matula bácsi megint sorban szedi ki a halakat.
- Matula bácsi, ma mi van a horgodon?
- Kukac.
- Mondja, hogy dönti el, hogy melyik nap mi a csali?
- Felkelek reggel, ha balra dől a farkam, akkor kukac, ha jobbra, akkor kukorica.
- De Matula bácsi, nekem úgy áll reggel a farkam, mint a cövek.
- Hülye vagy fiam, akkor dugni menjél, ne horgászni!
 
 
Nyuszika füvezik a folyó partján, odamegy hozzá a vidra
- Mit csinálsz, nyuszika?
- Füvezek, vidra!
- Megmutatod, hogy kell?
- Szívj egy jó nagyot, s vedd le.
... Szippant egyet a vidra s kifújja.
- Nem úgy! Tartsd magadban, majd utána fújd ki!
Sehogy sem megy a vidrának.
- Na tudod mit, szívj egyet s merülj le a víz alá!
Lemerül a vidra, magában tartja a füstöt s átúszik a másik partra. Kiemelkedik a vízből, kifújja a füstöt, szuper el van szállva. Ott áll a viziló s látja hogy a vidra milyen jól érzi magát.
- Menj át a nyuszihoz, hogy tanítson meg téged is! Átmegy a viziló, kiemelkedik a vízből. A nyuszika megrémülve
- Vaze vidra, fújd ki, fújd má ki!!!
 
 
Egy budapesti kerület X járőre a következő rendőri jelentést írta:
"Járőrútvonalam alatt arra figyeltem fel, hogy a ... téren egy illető a padon fekszik és csavarog. Odaléptem hozzá és felszólítottam, hogy igazolja magát. Erre ő azt mondta, hogy szopam le. Miután ez megtörtént, a kerületi kapitányságon előállítottam."
 
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #7523 Dátum: 2015. Augusztus 30. - 14:26:17 »

"A musttól azért fosunk, mert Isten így büntet azért, hogy idő előtt ittuk meg a bort." Igen Röhög
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
forester73
Vendég
« Új üzenet #7524 Dátum: 2015. Szeptember 03. - 10:42:09 »

Egy reggel Stirlitz beköszön Müllerhez, akinek az arca nem sok jót ígér:
 – Herr Gruppenführer, történt valami? Csak nem Berlin elővárosában vannak az oroszok?
 – Stirlitz, ugyan, hagyja már ezeket az ostoba vicceket! Borzasztó álmom volt! Láttam, mi lesz Németországgal 2015-ben!
 – Na ne már, annyira rossznak látszott?
 – Szavakat alig találok rá, Stirlitz! Képzelje el, hogy a mi Németországunkban egy asszony a kancellár, a külügyminiszter egy homokos, a Daimler-Benz gyárban pedig törökök dolgoznak. Németország fizeti a görögök és a spanyolok adósságait. Fáklyás menetek helyett szivárványos parádék vannak, pénzt fizetünk a zsidóknak, és Amerikából egy nigger parancsait teljesítjük. Oroszország háborúzik Ukrajnával, Németország meg – képzelje el, Stirlitz -, NÉMETORSZÁG arról győzködi Oroszországot, hogy ne háborúzzon!!!
 “Ez elég nagy gebasz lehet…” – gondolta Stirlitz.
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #7525 Dátum: 2015. Szeptember 03. - 10:55:53 »



Nevessek, sírjak?

http://spiler.blog.hu/2015/09/01/2025_magyarorszag_minden_nemet_menekultet_befogad?utm_source=mandiner&utm_medium=link&utm_campaign=mandiner_201509  
« Utoljára szerkesztve: 2015. Szeptember 03. - 11:07:13 írta Pyrus » Naplózva
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #7526 Dátum: 2015. Szeptember 03. - 11:39:32 »


Vicc, de mondjuk velük jól járnánk...
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #7527 Dátum: 2015. Szeptember 03. - 11:57:55 »

Vicc, de mondjuk velük jól járnánk...

Szerintem is! Érdekes a svábokkal semmi baj nem volt, pedig pár száz éve itt laknak. Igaz annyit dolgoztak, hogy nem értek rá politizálni.  Emelem
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #7528 Dátum: 2015. Szeptember 03. - 12:25:35 »

Szerintem is! Érdekes a svábokkal semmi baj nem volt, pedig pár száz éve itt laknak. Igaz annyit dolgoztak, hogy nem értek rá politizálni.  Emelem

Felteszem a klasszikus kérdéseket.
Laktál velük? Dolgoztál velük? Osztoztál velük?
Ha mindháromra NEM a válasz akkor jön a negyedik kérdés.  Mit tudsz róluk? Semmit!

Nem mondom, hogy ez most rád akár részben is igaz, mert csak felszínesen ismerjük egymást, de amikor egy emberről vagy egy népcsoportról összefoglaló vélemény alkotunk, ezt a három kérdést előtte mindenképpen célszerű önmagunknak feltenni.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #7529 Dátum: 2015. Szeptember 03. - 12:35:55 »

Felteszem a klasszikus kérdéseket.
Laktál velük? Dolgoztál velük? Osztoztál velük?
Ha mindháromra NEM a válasz akkor jön a negyedik kérdés.  Mit tudsz róluk? Semmit!

Nem mondom, hogy ez most rád akár részben is igaz, mert csak felszínesen ismerjük egymást, de amikor egy emberről vagy egy népcsoportról összefoglaló vélemény alkotunk, ezt a három kérdést előtte mindenképpen célszerű önmagunknak feltenni.

Mivel nem ismersz, még csak nem is találkoztunk egyszer sem, semmi jogod rólam sommás véleményt alkotni! Részemről veled a "vitát" befejeztem.

Csak "úgy általában" mondom, dolgoztam svábokkal, dolgoztattam alkalmazottként, én is dolgoztam nekik, nem a levegőbe beszélek.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 [502] 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 ... 673   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: