Oldalak: 1 ... 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 [492] 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 ... 673   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Na, viccelődjünk egy kicsit...  (Megtekintve 1027413 alkalommal)
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #7365 Dátum: 2015. Május 08. - 15:15:41 »

Ti azt hiszitek,  hogy ők ezt komolyan gondolják? !

 Röhög



Azt nem tudom, de egy macskás fórumon szörnyülködve mesélte a "tragédiát" valaki: Egy kiscica felmászott a fára, de nem tudott lemászni, ott volt étlen-szomjan, addig amíg a megmentése érdekében ki nem vágták a fát, csak akkor ugrott le és szaladt haza a kis ártatlan! És képzeljétek sem a rendőrség, sem a tűzoltók nem mentek ki megmenteni a kiscsicsát, óh borzalom! De végül ők megmentették, a fa kivágása segített! Mikor lehülyéztem őket, megsértődtek! Előzőleg valami hozzám hasonló elvetemült próbálta őket jobb belátásra bírni, mármint: "Egyetlen macska csontvázat sem láttam még fa tetején!" de addigra már kivágták!
Naplózva
Eb
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1989



« Új üzenet #7366 Dátum: 2015. Május 08. - 17:08:25 »

Na ilyen van. De a tarhonya földeknél már egy kicsit gyanús volt a dolog.

Erről jut eszembe egy nem olyan régi eset.
Éppen árvízvédekeztünk, és pityeregve néztük, hogy úszik el a kocsma. A Duna hozott egy nagy marha fát, amin békésen utazott két vadruca. A katasztrófatúrista városi népek közül egy hölgy meg szörnyülködve sápítozott: Ó szegények, remélem nem fulladnak bele, hát nincs itt senki aki segíteni tudna rajtuk?
Naplózva
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #7367 Dátum: 2015. Május 08. - 20:19:33 »

Na ilyen van. De a tarhonya földeknél már egy kicsit gyanús volt a dolog.

Na de várjunk csak! Most, hogy olvasgattam a matek érettségi feladatait és igen blikkfangos kérdések voltak benne logikai kérdének álcázva!
Mivel a tarhonyában liszt van és a búza a földeken terem akkor valami félrekúrt magyarázattal beleférhet a tarhony föld is! OOO
Akkor viszont a tananyagban van a hiba meg abban aki "taníccsa" Ördög Vigyorog
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #7368 Dátum: 2015. Május 08. - 21:51:05 »


Éppen árvízvédekeztünk, és pityeregve néztük, hogy úszik el a kocsma. A Duna hozott egy nagy marha fát, amin békésen utazott két vadruca. A katasztrófatúrista városi népek közül egy hölgy meg szörnyülködve sápítozott: Ó szegények, remélem nem fulladnak bele, hát nincs itt senki aki segíteni tudna rajtuk?

Lelketlen banda, a kocsmát siratjátok, szegény kacsa meg fulladozik.  Tasli

Sajnos már ott tartunk városba sem kell menni hülyeségért.
Jópár éve már, amikor a főnököm volt a vadászterület földtulajdonosi képviselője. Karácsony meg Újév között csörög a telefonja, hogy azonnal intézkedjen, mert a Principális csatornán egy bütykös hattyú bele fog fagyni a jégbe.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #7369 Dátum: 2015. Május 08. - 21:58:58 »

A Duna hozott egy nagy marha fát, amin békésen utazott két vadruca.

Ezt a fát vágták ki nehogy éhen haljon rajta a kismacska.
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #7370 Dátum: 2015. Május 09. - 12:44:00 »

Szervusztok! Emelem

Vagy negyven éve történt, hogy Makádon a falu közepén lévő focipálya melletti nyárfára felment egy kismacska, és onnan óbégatott. Vagy tíz-tizenöt nő állta körül a fát és csalogatta mire  Peti barátommal, és Sanyi-bácsi vadőrünkkel odaértünk. Sanyit az egész faluban szerették, és tisztelték, így természetes volt, hogy őt kérték meg a segítségre. Sanyi egy darabig kerülgette a fát, majd azt mondta az asszonyoknak:
- Hagyják csak békén, majd ha éhes lesz lejön.
Persze az asszonykórus csak nógatta, hogy csináljon már valamit.
erre Sanyi  egy villámgyors mozdulattal úgy lelőtte a kispuskával, hogy az asszonyoknak elállt a szava is.  Vigyorog

És ami a legmeglepőbb, senki nem ordítozott, nem átkozódott. Persze öröm sem volt, de ez akkor valahol természetes volt. Ha egy kutyát, vagy más állatot "el kellett altatni" vagy a disznót "levágni", természetes volt, hogy Sanyi fogta a kispuskát és ment. Soha nem volt egyetlen ember sem aki feljelentést tett volna, mert a faluba lőtt a vadőr! Más idők voltak, akkor a vadászok, a vadőr  szerves része volt a falunak!!!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
agrarbalogh
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


« Új üzenet #7371 Dátum: 2015. Május 09. - 13:07:23 »

Szervusztok! Emelem

Vagy negyven éve történt, hogy Makádon a falu közepén lévő focipálya melletti nyárfára felment egy kismacska, és onnan óbégatott. Vagy tíz-tizenöt nő állta körül a fát és csalogatta mire  Peti barátommal, és Sanyi-bácsi vadőrünkkel odaértünk. Sanyit az egész faluban szerették, és tisztelték, így természetes volt, hogy őt kérték meg a segítségre. Sanyi egy darabig kerülgette a fát, majd azt mondta az asszonyoknak:
- Hagyják csak békén, majd ha éhes lesz lejön.
Persze az asszonykórus csak nógatta, hogy csináljon már valamit.
erre Sanyi  egy villámgyors mozdulattal úgy lelőtte a kispuskával, hogy az asszonyoknak elállt a szava is.  Vigyorog

És ami a legmeglepőbb, senki nem ordítozott, nem átkozódott. Persze öröm sem volt, de ez akkor valahol természetes volt. Ha egy kutyát, vagy más állatot "el kellett altatni" vagy a disznót "levágni", természetes volt, hogy Sanyi fogta a kispuskát és ment. Soha nem volt egyetlen ember sem aki feljelentést tett volna, mert a faluba lőtt a vadőr! Más idők voltak, akkor a vadászok, a vadőr  szerves része volt a falunak!!!

 Emelem

'93-ban dolgoztam Ercsiben hivatásos vadászként. Motorral közlekedtem, hátamon a puska. Délben a kisvendéglőbe be ebédelni, puska fogasra fel. Mosolyog
A megunt, beteg kutyát is átküldtem a kuty-vadászmezőkre sokszor. Ez akkoriban nem volt baj.

Egyszer vártam a kollégámat otthon. Közben a szolgálati sörétes puskát olajoztam meg, éppen összeraktam.
Csengettek. Hónom alatt a puskával kiléptem, hogy a kollégám beengedjem.
Nem a kolléga állt ott.
A házaló batyus kisebbség egy tagja . . .
Embert úgy elkotródni még nem láttam! 😁  Röhög Taps Táncol
Naplózva

"És szózat lőn ő hozzá: Kelj fel
Péter, öljed és egyél!"
                      /Apcsel 10:13)
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #7372 Dátum: 2015. Május 09. - 13:29:51 »

AgrárBalogh!  Megkínáltad rétessel???  "Milyen rétes van? Sörétes!"   Ördög

Attila! Nem "repedtseggűvénbuzi"-zták le a vadőrt?  Vigyorog  Nekem kb ilyeneket mondtak a fúriák a macskás topicban! Hát még ha megtudnák, hogy "állatgyilkos" vagyok!   Vigyorog
Naplózva
excolonel56
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 71



« Új üzenet #7373 Dátum: 2015. Május 09. - 15:34:57 »

Üdv!

A vadászaprón van egy meggondolandó hirdetés. Mosolyog Egy kedves vadásztárs hirdet egy Toz 8 és egy Izs 18-at. A Toz 23 000, az Izs pedig 25 000, de ha a kedves vevő, mindkettőt szeretné elvinni, akkor 50 000-ért kapja meg.  Vállat von Jaaa és most vannak fent viszonyítási alapként kiskaliberű puskák is.  Emelem
Naplózva

Ami nem öl meg, az erősebbé tesz. Kivétel a medve. Mert a medve, az megöl!
excolonel56
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 71



« Új üzenet #7374 Dátum: 2015. Május 09. - 15:49:01 »

Bocs, bénáztam, az előzőben idézettre szerettem volna volna reagálni az alábbival:
"A legújabb statisztikák szerint az emberek 66%-a nem tud számolni. Gondolják csak meg, majdnem az
emberiség fele!"
Naplózva

Ami nem öl meg, az erősebbé tesz. Kivétel a medve. Mert a medve, az megöl!
excolonel56
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 71



« Új üzenet #7375 Dátum: 2015. Május 09. - 16:19:17 »

90-ben azért nem gondoltam volna, hogy még negyedszázad múlva is lesznek nálunk balekok, akik megeszik az ilyen sületlenségeket.
Pedig biztosan vannak, mert különben senki nem fektetne pénz és energiát ilyen balekfogó hirdetésekbe.


http://www.savefuel2day.com/hu0v90511E/index.php?cid=MTQwMDQyNjA3NSMxMDE3NDIzNCMxMDAxNTIyNTkjSFVOR0FSWSNCdWRhcGVzdCMjQ29udGVudCMjNTI5ODI3NjE5NTMjZjQyMDA0MWY5ZjY5ZGE0ZS5hbm9ueW1vdXMuZ29vZ2xlIyM=

Azért ez így nem lehet valami nagy megtakarítás:

Steve - Kia Rio 1.5 CRDI diesel 110CP 2007
“Én azonnal elkezdtem érezni a hatását, sokkal jobban kezdett futni a kocsim, és a fogyasztásom visszaesett 12 literre per 100 km… Hát nem csodálatos!”
Naplózva

Ami nem öl meg, az erősebbé tesz. Kivétel a medve. Mert a medve, az megöl!
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #7376 Dátum: 2015. Május 09. - 17:27:41 »

Azért ez így nem lehet valami nagy megtakarítás:

Steve - Kia Rio 1.5 CRDI diesel 110CP 2007
“Én azonnal elkezdtem érezni a hatását, sokkal jobban kezdett futni a kocsim, és a fogyasztásom visszaesett 12 literre per 100 km… Hát nem csodálatos!”

Mikor ráklickeltem visított a vírus irtó, vigyázzatok!  Fejvakarás
Naplózva
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #7377 Dátum: 2015. Május 09. - 17:37:29 »

Egyik cimborám a pickupjába rakott valami mágneses fogyasztáscsökkentőt.
Mikor kérdeztem hogy na hogy muzsikàl akkor azt mondta, hogy 2dl-el fogyaszt kevesebbet....
Azt hittem megszakadok a röhögéstől.
 Azt mondta h azt simán látja a mutatón is....
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
feketeerdö
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1967



« Új üzenet #7378 Dátum: 2015. Május 10. - 06:49:27 »

Egyik cimborám a pickupjába rakott valami mágneses fogyasztáscsökkentőt.
Mikor kérdeztem hogy na hogy muzsikàl akkor azt mondta, hogy 2dl-el fogyaszt kevesebbet....
Azt hittem megszakadok a röhögéstől.
 Azt mondta h azt simán látja a mutatón is....
Ilyen okostojás itt. nyugaton is van, az egyik szomszéd vett az öthengeres diesel VW-jához mágneses fogyasztáscsökkentöt, a leirás szerint csak ahoz való, aztán jött kérdezni, melyik befecskendezö vezetékre nem kell mágnes, mert csak négy mágnest küldtek 120€-ért.
Mindenesetre szerinte a motor nem csak kevesebbett fogyaszt, hanem még sokkal jobban indul is.
De a legjobb eddig az volt, jött az izotérikus hölgy a mühelybe, hogy az olajcsere után az új olajat egy aluminium gyürün át töltsük fel, a motor attól könnyebben forog, kevesebbett fogyaszt, stb. stb.
Utánanéztem, ezért a sz@rért 90€-t kérnek, pedig csak egy esztergált alu gyürü, ca. 7cm átmérövel.
Mielött elfelejtem, a hölgy mesélte, hogy amiòta a gyürün keresztül tankolnak, a fogyasztás is szenzációsan lement.
Tanulság:  Hülyét mindenhol lehet fogni Röhög

Üdvözlet.                   Gyuri Emelem
Naplózva

Don´t eat yellow snow
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #7379 Dátum: 2015. Május 11. - 07:59:27 »


Tanulság:  Hülyét mindenhol lehet fogni Röhög


Szomorú vagyok.
Komolyan azt hittem, hogy ez csak a mi átmeneti állapotunknak a velejárója.
Sajnos  úgy látszik, hogy tartósan együtt kell élni vele.

No, de ne búsuljunk, inkább röhögjük egyet a más hülyeségét, meg néha a sajátunkon. Különben is, ez a vicc rovat.

Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Oldalak: 1 ... 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 [492] 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 ... 673   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: