Oldalak: 1 ... 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 [482] 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 ... 673   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Na, viccelődjünk egy kicsit...  (Megtekintve 1028204 alkalommal)
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #7215 Dátum: 2015. Január 17. - 20:32:01 »

https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t31.0-8/q84/p640x640/10498281_10152953560108467_992647444638177418_o.jpg
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #7216 Dátum: 2015. Január 17. - 20:47:50 »

Ha a photoshophoz értenék.....
Lehetne ott sokminden:-)
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #7217 Dátum: 2015. Január 18. - 15:31:20 »

Három barátnő (egy fiatal lány, egy menyasszony és egy 20 éve
férjezett asszony) elhatározzák, hogy este kiöltözve fogják várni
párjukat otthon úgy, hogy mindhárman magas sarkút, fekete
bőrmelltartót és fekete maszkot öltenek.
Másnap megbeszélik, hogy melyikük barátja, férje hogyan fogadta a jelmezt.
A legfiatalabb ezt meséli:
- Tegnap este felvettem a fekete bőr alsóneműt meg a maszkot, és
amikor ajtót nyitottam a barátomnak, azonnal lerohant. Wow, csajok,
fantasztikus estét töltöttünk együtt!
Menyasszony:
- Én is bőrmelltartóban, bőrsortban és maszkban fogadtam a
vőlegényemet, és amikor meglátott, azt mondta:
"Imádlak baby, te vagy álmaim nője!"
Aztán egész éjjel szerelmeskedtünk.
Mire a férjes asszony:
- Tegnap, mikor hazaért a férjem, én is bőrmelltartóban, fekete
harisnyában, tűsarkúban, maszkban vártam, mikor meglátott, szakadva a
röhögéstől csak annyit kérdezett:
"Mi van vacsorára, Batman?" Röhög Röhög Röhög


Egy frankó délutáni menet után az asszony ijedten hallja, hogy egy kocsi
fékez a ház előtt.
- Jó ég, ez a férjem lesz! Tűnj el gyorsan!
Pasas sietve felráncigálja a nadrágját, iszkol az erkélyajtó felé, majd
hirtelen megtorpan.
- Hülye vagy? Én vagyok a férjed.

Nagyon öreg nénike odamegy a sírásóhoz a temetőben.
-Ne haragudjon aranyoskám, de megmondaná merre találom a 41-es parcella
34-es sírt???
- Ezt bírom... mászkálnak, sétálgatnak, aztán meg nem találnak vissza;

A nőgyógyász előadást tart rengeteg nő előtt:
- A kemény pénisztől méhrákot lehet kapni néhány éven belül.
Mire az egyik nő közbeszól:
- A puhától pedig idegbajt, azonnal.
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #7218 Dátum: 2015. Január 19. - 11:41:31 »

Körlevél
Minden vadász részére
Száma:19/2015
Tárgy: Különösen veszélyes vad vadászata.
A tárgyban említett vad, a puna minden veszélyessége mellett nagyon kedves és becses állatka. Forró égöv alatt, dombos, szakadékos helyen él. Fiatal korában egy kis forrás tövében lapul, később bozót nő körülötte. A puna kifejlődési ideje 16-18 év, ekkor válik golyó éretté. Alakja, mérete változó, a legjobb a kis méretű puna.  Rejtett életet él. Szőrméje különböző színű lehet: világos vagy sötét szőke, barna, fekete, esetleg vörös. A fekete puna a legvérmesebb.
Természete odaadó, de könnyen sértődő, a mellőzést nem tűri. Az a puna amelyiket elhanyagolják új vadászt keres magának!
Kizárólag húsevő. Bár fogazat nem fejlődött ki, a csontkeménységű húst szereti. Ha hozzájut, boldog, lélegzete eláll, levegő után kapkod, néha harap. Az ápolt punának sajátos illata van!
A puna igen elterjedt, és értékes. Szegény és gazdag egyforma hévvel vadászik rá. A közhiedelem szerint minden elszalasztott és meg nem lőtt puna bőrét a másvilágon az ember orrára húzzák.
A szegények, vagyoni helyzetüknél fogva csak egy punát tartanak, és azt lövöldözik tehetségük szerint.
Egyesek külön e célra berendezett punalövöldébe járnak, ahol belépődíjat fizetnek. A puna vadászata igen veszélyes sport, főleg, ha a puna más vadász tulajdona.
A punának egy-két lövés meg se kottyan,  élvezettel tűri a sok lövést is. A puska láttára nem menekül el, azt bevárja s le is fekszik előtte. Különösen kedveli a nagy kaliberű fegyvert.
A punát nem lesből, hanem egészen közelről lövik. Legmegszokottabb a fekvő helyzetben való lövés. Az állva lövést is gyakorolják, de nem különösebben ajánlatos, mert a vadász lába hamar elfárad. Fiatal vadászok ismétlő puskát használnak, nem ritka eset egy alkalommal a három-négy lövés sem. Idősebb sporttársak már egy, maximum két lövéssel beérik.
Fentiek figyelembevételével kívánunk: Jó vadászatot!

 Punavadász szövetség

 Vigyorog Vigyorog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Topi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 475



« Új üzenet #7219 Dátum: 2015. Január 19. - 15:26:26 »


Még hogy nincs Baranyában jó munkalehetőség! Most találtam:

Meccés utáni munkára keresünk női férfi munkaerőt
meccés utáni munkára keresünk női férfi munkaerőt kb 25 kei kezdéssel jelentkezés csak telefonon imélre nem válaszolok legfőképpen pécsi emberek jelentkezését várjuk de bólyról és szederkényről is fizetés mindenhét pénteken közvetlen munkaidő után.
JOFOGAS.HU - 2015-01-15


 Ördög Röhög
Naplózva

Szeretnék olyan jó ember lenni, mint amilyennek hisz a kutyám.........
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #7220 Dátum: 2015. Január 19. - 18:51:40 »

Még hogy nincs Baranyában jó munkalehetőség! Most találtam:

Meccés utáni munkára keresünk női férfi munkaerőt
meccés utáni munkára keresünk női férfi munkaerőt kb 25 kei kezdéssel jelentkezés csak telefonon imélre nem válaszolok legfőképpen pécsi emberek jelentkezését várjuk de bólyról és szederkényről is fizetés mindenhét pénteken közvetlen munkaidő után.
JOFOGAS.HU - 2015-01-15


 Ördög Röhög



Még jó, hogy csak ,,meccés" utáni munkára. Utána már nem lehet annyira elrontani. Bár a ,,lekötézsd" is lehet csúnyán csinálni. ,,Hajításválogatásró" nem is beszélve. Hiába, a ,,szöllő" bonyolult jószág.
Egyébként ha megkezdődik a szezon errefelé elég sokan jutnak ebből több-kevesebb pénzhez. Többhöz a vállalkozó, kevesebbhez a polgár. De nagyon nehéz velük....
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Jager74
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1686


« Új üzenet #7221 Dátum: 2015. Január 19. - 20:00:31 »

Még jó, hogy csak ,,meccés" utáni munkára. Utána már nem lehet annyira elrontani. Bár a ,,lekötézsd" is lehet csúnyán csinálni. ,,Hajításválogatásró" nem is beszélve. Hiába, a ,,szöllő" bonyolult jószág.
Egyébként ha megkezdődik a szezon errefelé elég sokan jutnak ebből több-kevesebb pénzhez. Többhöz a vállalkozó, kevesebbhez a polgár. De nagyon nehéz velük....
...a "tetelyelést" meg a "kapállást" kihagytad Ördög
Naplózva
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #7222 Dátum: 2015. Január 19. - 21:41:21 »

...a "tetelyelést" meg a "kapállást" kihagytad Ördög
Hú tényleg. Meg a permetelést is. De szüretkor bejött velem két ördög, és megnézték a szemezőt:-)
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #7223 Dátum: 2015. Január 20. - 08:23:46 »

A metszésről jut eszembe a poén, amit Somától hallottam, az év vicce volt számomra.

Rendőrök érettségiznek. Már úgy, utólag. Megkésve bár, de törve nem, ahogy a költő mondja.
Kihúzza Kovács II. a történelemtételt, Dózsa György.
- Dózsa György zsidó származású kisnemes, az 1514-es parasztfelkelés...
- Állj! Honnan veszi, hogy Dózsa zsidó volt? - szakítja félbe az érettségi elnök.
- Voltam a Szépművészeti Múzeumban, volt ott egy kép és ez volt az aláírása: Dózsa György  Derkovics Gyula metszette.
- Ember, nem metszette, hanem metszete. Vegye át még néhányszor a leckét, aztán jöjjön vissza legközelebb.

Következő alkalom. Irodalomtétel, Ady Endre.
- Ady Endre zsidó származású költő....
- Állj! Miből gondolja, hogy Ady zsidó volt?
- Olvastam a versét: Dózsa György unokája vagyok én...
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Jager74
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1686


« Új üzenet #7224 Dátum: 2015. Január 20. - 08:42:14 »

Hú tényleg. Meg a permetelést is.
Azt mán' felénk zetor csinájja gardányhajtással... Wave
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #7225 Dátum: 2015. Január 21. - 07:59:59 »

http://welovebudapest.com/budapest.nevezetessegei/budapesti.vaddiszko.a.legjobb.vadmalacos.memek?utm_source=hrkrs&utm_medium=rss&utm_campaign=wlbsights
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #7226 Dátum: 2015. Január 21. - 09:12:22 »

Fel lettek ám kapva! Már-már celebek ezek a disznók....
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #7227 Dátum: 2015. Január 23. - 09:15:00 »

Sajnos nem tudom eldönteni, hogy a megfelelő topikba rakom-e:
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #7228 Dátum: 2015. Január 23. - 09:16:47 »

No meg a másik:
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
dama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660


« Új üzenet #7229 Dátum: 2015. Január 24. - 19:15:55 »

https://vadaszapro.net/vadaszvicc/150
Naplózva

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki mint ami nincs áram alatt,
csak más a fogása!
Oldalak: 1 ... 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 [482] 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 ... 673   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: