Oldalak: 1 ... 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 [474] 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 ... 673   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Na, viccelődjünk egy kicsit...  (Megtekintve 1026848 alkalommal)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #7095 Dátum: 2014. Október 23. - 16:19:27 »

Röhög
Töltsetek le egy internet adó mérőt. Meg fogtok lepődni. Az eső miatt,itthon ülős nap,de teljesen mindegy,1050 ft-nál ketyeg jelenleg...Átlagos napokon kb. ennyi lesz egész nap...Havi 30? Még a végén az asszony fog elzavarni vadászni minden nap. Olcsóbb lesz,mintha itthon neteznék. Meglepődött Vigyorog................................. Nem
Lényeg,hogy ne nézzek videókat...A fórum nem sokat fogyaszt...
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #7096 Dátum: 2014. Október 23. - 16:54:55 »

Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Gabca
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Vadász


« Új üzenet #7097 Dátum: 2014. Október 23. - 17:57:38 »

 Röhög Igen
Naplózva
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #7098 Dátum: 2014. Október 23. - 18:03:24 »

 Röhög Röhög Röhög
A könnyem is kicsordult! Vigyorog
 Igen
Naplózva
Grus grus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 269



« Új üzenet #7099 Dátum: 2014. Október 23. - 20:53:31 »

 Igen Igen Igen Igen Röhög Röhög

 Emelem
Naplózva

"Ősi örökség ez, amit egyik ember örököl, a másik nem. Ősi harc ez, kutatási vágy, megfigyelés, tudásszomj, kalandkeresés, gyűjtési szenvedély, erdők, mezők, nádasok szeretete."
(Fekete István)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #7100 Dátum: 2014. Október 24. - 08:47:09 »

Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
godena
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1519



« Új üzenet #7101 Dátum: 2014. Október 24. - 13:25:18 »



 Röhög

Bár még mindig a román-magyarról készített viszi el  a pálmát ebből...
 Wave
Naplózva

"A VADÁSZAT számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság.
Alázatos szolgálata erdőnek, vadnak egyaránt" - Bornemisza Péter
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #7102 Dátum: 2014. Október 24. - 14:37:26 »

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
godena
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1519



« Új üzenet #7103 Dátum: 2014. Október 24. - 17:14:41 »

 Nyihi  Nyihi  Nyihi



 Piál
Naplózva

"A VADÁSZAT számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság.
Alázatos szolgálata erdőnek, vadnak egyaránt" - Bornemisza Péter
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #7104 Dátum: 2014. Október 24. - 17:22:57 »

Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
nagyi 571027
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 390


« Új üzenet #7105 Dátum: 2014. Október 24. - 19:23:58 »

Didi tánc:

http://indavideo.hu/video/Didi_tanc?utm_source=flash&utm_medium=watchoninda&utm_campaign=videoplayer

 Ördög
Naplózva

"Hajnal" csak hat betű papíron; jelentőségét csak az tudja, aki ismeri, aki nemcsak szemével látta, hanem lelkével megérezte, aki elmerült a virradás természeti csodájában, aki áhítatosan nézte a keletről jövő rózsás derengést és megérezte a végtelenséget és az örökkévalóságot.
Nadler Herbert
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #7106 Dátum: 2014. Október 25. - 14:01:47 »

- Isten 6 nap alatt teremtette a világot. De csak miután Chuck Norris megteremtette Istent.
- Chuck Norris nem öregszik. A föld fiatalodik.
- Chuck Norris nem emeli meg magát fekvőtámasznál. Chuck Norris a földet nyomja lejjebb.
- Chuck Norris sosem kap napszúrást. A nap lesz rosszul, ha Chuck Norris sokáig nézi.
- Földönkívüliek léteznek. Csak bölcsek, és várnak a támadással addig, amíg Chuck Norris meg nem hal.
- Chuck Norris megígérte, hogy többé nem fog kiugrani repülőgépből. Egy Grand Canyon épp elég.
- Chuck Norris NEM él rosszabbul, mint 4 éve!
- Ha Kína fél lakossága egyszerre akarná megölni Chuck Norrist, az pont fair küzdelem lenne!
- Ha valaki megöli Chuck Norrist, attól Chuck Norris nem hal meg, csak rohadt ideges lesz!
- Az apokalipszisnek eredetileg 5 lovasa volt, de Chuck Norris végül inkább gyalogolt.
- Ha Chuck Norrisnak elfogy a lőszere, a tűzvonalba áll, és a testébe fúródó ellenséges golyókkal tölt újra.
- Chuck Norris valójában már tíz évvel ezelőtt meghalt, csak a kaszásnak nem volt bátorsága elvinni őt.
- Chuck Norris az egyetlen ember, aki úgy nyert az Olimpián úszásban, hogy nem lett vizes.
- Ha Chuck Norris belenyúl a konnektorba, nem üti meg az áram. Chuck Norris üti meg az áramot!
- Chuck Norris egyszer Big Mac-et kért egy Burger Kingben. És kapott!
- Chuck Norris egyszer megevett egy egész tortát, mielőtt a barátai figyelmeztethették volna, hogy sztriptíztáncosnő van benne.
- Chuck Norris már elszámolt a végtelenig. Kétszer.
- Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris elől menekül.
- Ha Chuck Norris beleesik a vízbe, nem lesz vizes. A víz lesz Chuck Norrisos.
- Chuck Norris tudja a pi utolsó számjegyét.
 Stoel
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #7107 Dátum: 2014. Október 25. - 18:45:01 »

Chuck Norris a vadász:
Nincs szüksége világító pontra:neki a szemében van egy.
Nem használ lőszert a vadászathoz, Chuck csak bemutatkozik...menekülési táv 0 méter.
Sohasem nyúz: a vad halála előtt kiugrik a bőréből.
Chuck nem épít magaslest: egy makk fölé állítja a székét,koncentrál és mire kiveszi a puskát a tokból,már egy öreg tölgyön ül...
Ahol Chuck vadászik,ott nincs vadkár...a disznók inkább megveszik a kukoricát...
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #7108 Dátum: 2014. Október 25. - 19:42:32 »

Chuck Norris a vadász:
Nincs szüksége világító pontra:neki a szemében van egy.
Nem használ lőszert a vadászathoz, Chuck csak bemutatkozik...menekülési táv 0 méter.
Sohasem nyúz: a vad halála előtt kiugrik a bőréből.
Chuck nem épít magaslest: egy makk fölé állítja a székét,koncentrál és mire kiveszi a puskát a tokból,már egy öreg tölgyön ül...
Ahol Chuck vadászik,ott nincs vadkár...a disznók inkább megveszik a kukoricát...
Röhög
Nagyon jóóó!  Igen Taps
 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #7109 Dátum: 2014. Október 26. - 11:27:59 »

"KORAI MAGÖMLÉS.......
                                             
Megviseli az ember szervezetét az évente kétszeri óraátállás! Józsi barátom, a szeme alatt kék – zöld foltokkal jelent meg ma reggel a borozóban.  A megszokás rabja vagyok – mondta. Ma hajnalban, ahogy szoktam, átsurrantam a szomszédba. A férj mindig a szolgálati busszal megy dolgozni. Ő, az első villamosvezető, aki kijön a remizből…

Évek óta egyedül élek, az asszony nem bírta a hajszát. Minden éjjel, háromtól ötig rámásztam, mint, hegymászó a Himalájára… Tizenöt évig bírt, aztán keresett magának egy nyugodtabb pasit. A szomszédasszonnyal egyszer a liftben beszélgettünk, és elmondtam, hogy miért hagyott itt a nejem. Felcsillant a szeme és azt mondta:  Józsikám, hozzám jöhet hajnali háromkor, úgyis fent vagyok már olyankor, van friss kávé, és hát… A férjem, fél háromkor indul el otthonról. Ha szabadnapos lesz, majd szólok…

Már öt éve járok át a szomszédba, és élvezem a korai magömlésem örömeit. Mindig friss kávé, és eg yüde asszonyka várt. Ma pedig, hogy a büdös franc meg nem eszi! Elfelejtettem, hogy az órákat vissza kell állítani!

Csörög az óra, álló farokkal és egy kis borral loholok a szomszédba. A villany ég, mint szokott, halk zene szűrődik ki a konyhából. Fő a kávém, gondoltam magamban. A kulcsommal nyitom az ajtót, és félhangosan beszólok a konyhába: - Itt vagyok szerelmem, kezdhetjük a hancúrozást, mert olyan merev vagyok, mint a sarki akác…! Képzeld el, a konyhából kilépett az a behemót villamosvezető és minden szó nélkül el kezdett püfölni, mint a krumplis zsákot…

Jött a neje, az meg félelmében elszólta magát, hogy – Józsit valószínűleg megtévesztette az, hogy az órákat vissza kellett volna állítani! Ez aztán végleg betette a manusnak a kaput. Most tudta meg, hogy minden reggel, amikor melózni megy, én vagyok a helyettes karbantartó….

Most nézz rám – mondja Józsi. – Kinek kell egy ilyen tökön rúgott, összevissza vert kandúr, mint én vagyok, aki még arra is képtelen, hogy az óráját visszaállítsa – időben!.

Csörög a telefon, Józsi arca felderül. A szomszédasszony tájékoztatta, hogy a férje azonnal válni akar. Ma este, már haza sem jön… Józsi arca felderül. Ma éjjel, már nem kell a hideg folyosón settenkednem sem. Hej, mégis csak jó volt ez az óraátállás… De mi lesz a másikkal, hiszen a zacsek háromszorosára van feldagadva. Vajon működni fog?... Eltette a két üveg bort, és mosolygó pofával ment ki a boltból…

Van természetes megoldás a korai magömlésre. Nem kell orvoshoz fordulni vele! Csak egy szinglit kell találni, aki hajnali háromkor kávét főz, és frissen, üdén várja a kedves beteget!

Budapest, 2014. október26.
                                                                                                                                          Villás Lajos."


Lajos barátom írása, nekem tetszett. Vigyorog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Oldalak: 1 ... 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 [474] 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 ... 673   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: