Oldalak: 1 ... 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 [473] 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 ... 673   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Na, viccelődjünk egy kicsit...  (Megtekintve 1026842 alkalommal)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #7080 Dátum: 2014. Október 17. - 09:03:56 »


Ilyenkor mindig megnyugszok...Jó döntések születtek,hozzáértő emberektől. Ördög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Kama
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #7081 Dátum: 2014. Október 17. - 10:22:00 »

Ilyenkor mindig megnyugszok...Jó döntések születtek,hozzáértő emberektől. Ördög

Én meg elgondolkodok, hogy tényleg biztos jól van az, hogy mindenkinek ugyanannyit ér a szavazata?  Fejvakarás

Nade ne politizáljunk!

 Emelem
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #7082 Dátum: 2014. Október 17. - 11:01:41 »

Én meg elgondolkodok, hogy tényleg biztos jól van az, hogy mindenkinek ugyanannyit ér a szavazata?  Fejvakarás


Ez bizony így van jól.
Hiszen tudjuk, az észt igazságosan osztotta el a Teremtő.  Röhög
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #7083 Dátum: 2014. Október 17. - 17:02:14 »

Hazakíséri Mózsi Julcsát a bálból. Nekinyomja a kerítésnek, de Julcsa
ellenkezik
-Hagyj mán békit, nem vagyok én ollan!

Mózsi elengedi:
-No, jóvan, én akkó megyek hazafelé. Mongyá' valami biztatót neköm.

-Nincs rajtam bugyi.
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #7084 Dátum: 2014. Október 17. - 20:48:17 »

Ellesett beszélgetés egy 8 éves kisfiú, és 5 éves húga között.
A kislány
így szól a bátyjához:
- Gyere, segíts felinstallálni ezt a játékot!
- De buta vagy! Nem tudsz installálni?
- Az installálás már megy, csak olvasni nem tudok.
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #7085 Dátum: 2014. Október 18. - 11:54:51 »

Egyik tesó a másikhoz reggel:
- Te tudtad, hogy apunak hasmenése van?
- Nem, de honnan veszed?
- Hát hallottam mikor este anyu kérdezte tőle, hogy:
"Mikor fog már végre megkeményedni az a sz@r???"
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Bobakos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Új üzenet #7086 Dátum: 2014. Október 18. - 13:26:29 »

Én meg elgondolkodok, hogy tényleg biztos jól van az, hogy mindenkinek ugyanannyit ér a szavazata?  Fejvakarás

Nade ne politizáljunk!

 Emelem

Három hat általánost végzett, leszavaz két Nóbel díjast. Ez a demokrácia.  Nyihi
Naplózva

Itt van egy süldő.....   ...  jó lesz ez kannak is!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #7087 Dátum: 2014. Október 19. - 10:37:32 »

Öreg székely bemegy a kocsmába. Tíz felest rendel szilvapálinkából a kocsmárostól. Lerakatja a pultra őket, majd szépen sorban megissza egyiket a másik után.
Kicsit megrogyik a lába.
Ismét rendel. Megint lejátszódik az előbbi jelenet. Az öreg lába rendesen megrogyik, kitántorog az ajtón, ott aztán hanyatt fekszik és félhangosan morfondíroz magában:
- Ha fel tudok kelni, akkor iszok még tíz felest! Ha nem, akkor hazamegyek.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #7088 Dátum: 2014. Október 22. - 13:07:37 »

A postás

Az öreg postás már 35 éve hordta ki a küldeményeket nap, mint nap, hóban és szélben éppúgy, mint a legnagyobb forróságban. Lassan elérte a nyugdíj korhatárt, és azok az emberek, akik ismerték és szerették (mert mindenkivel kedves és udvarias volt), mind megajándékozták valamivel utolsó munkanapján.
Az egyik háznál a teljes család várta, és egy kis ajándékcsomagot nyomtak a kezébe.
A másiknál kapott egy doboz finom szivart.
A harmadiknál (akivel többször váltott pár szót horgász-szenvedélyéről) nagy doboz csalit kapott.
Az egyik háznál pedig a gyönyörű, fiatal szőke háziasszony sokat sejtető hálóköntösben várta, megfogta a kezét, bevezette a hálószobába, és élete legszenvedélyesebb szeretkezésében részesítette. Miután kipihenték magukat, a lány kiment a konyhába, és nagyszerű reggelit készített. Miközben evett, meglátta, hogy kávéscsészéje alatt egy százas lapul.
- Amit eddig kaptam, túl szép ahhoz, hogy szavakba lehessen önteni! - mondja a postás. - De szeretném megkérdezni, a százast miért kapom?
- Tegnap este mondtam a férjemnek, hogy ma lesz az utolsó munkanapod - válaszol a lány - és megkérdeztem, mit adjak neked.
Azt mondta: "Bazdmeg, adj neki egy százast!" A reggeli már az én ötletem volt.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #7089 Dátum: 2014. Október 22. - 16:05:29 »

Egy manus elkeseredetten megy be a szexológushoz:
-Doktor Úr! Nagy a baj!
-Éspedig?
-Nos, a feleségemmel imádjuk az orális szexet, viszont amikor egymásnak csináljuk, Ő egyszerűen nem tud elélvezni.
-Hmm, ez igazán egyszerű: van otthon fegyvere?
-Persze, vadász vagyok.
-Nagyszerű! Akkor fogja a sörétes puskáját és szex előtt rejtse el a párnák alá. Amikor pedig már ott tart a dolog és éppen elélvez, húzza meg a ravaszt, akkor a felesége görcsbe rándul a lövéstől és biztosan elélvez.
-Hálásan köszönöm Doktor Úr!

Másnap dühösen érkezik a páciens:
-Mi a probléma Uram, mi történt?
-Hát húzd te bele doktor uram a faszodat a puskádba!
A tanács szerit jártam el és amikor 69 közben éppen elélveztem volna elsütöttem a puskát.
-És???
-Erre a feleségem összeszarta magát és kínjában beleharapott a farkamba, ráadásul mire feleszméltem egy meztelen férfi mászott ki a szekrényből feltartott kézzel....
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
dama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660


« Új üzenet #7090 Dátum: 2014. Október 22. - 16:29:06 »

 Röhög Röhög Röhög Röhög
Naplózva

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki mint ami nincs áram alatt,
csak más a fogása!
forester73
Vendég
« Új üzenet #7091 Dátum: 2014. Október 22. - 20:02:04 »

A postás

Az öreg postás már 35 éve hordta ki a küldeményeket nap, mint nap, hóban és szélben éppúgy, mint a legnagyobb forróságban. Lassan elérte a nyugdíj korhatárt, és azok az emberek, akik ismerték és szerették (mert mindenkivel kedves és udvarias volt), mind megajándékozták valamivel utolsó munkanapján.
Az egyik háznál a teljes család várta, és egy kis ajándékcsomagot nyomtak a kezébe.
A másiknál kapott egy doboz finom szivart.
A harmadiknál (akivel többször váltott pár szót horgász-szenvedélyéről) nagy doboz csalit kapott.
Az egyik háznál pedig a gyönyörű, fiatal szőke háziasszony sokat sejtető hálóköntösben várta, megfogta a kezét, bevezette a hálószobába, és élete legszenvedélyesebb szeretkezésében részesítette. Miután kipihenték magukat, a lány kiment a konyhába, és nagyszerű reggelit készített. Miközben evett, meglátta, hogy kávéscsészéje alatt egy százas lapul.
- Amit eddig kaptam, túl szép ahhoz, hogy szavakba lehessen önteni! - mondja a postás. - De szeretném megkérdezni, a százast miért kapom?
- Tegnap este mondtam a férjemnek, hogy ma lesz az utolsó munkanapod - válaszol a lány - és megkérdeztem, mit adjak neked.
Azt mondta: "Bazdmeg, adj neki egy százast!" A reggeli már az én ötletem volt.
Egy manus elkeseredetten megy be a szexológushoz:
-Doktor Úr! Nagy a baj!
-Éspedig?
-Nos, a feleségemmel imádjuk az orális szexet, viszont amikor egymásnak csináljuk, Ő egyszerűen nem tud elélvezni.
-Hmm, ez igazán egyszerű: van otthon fegyvere?
-Persze, vadász vagyok.
-Nagyszerű! Akkor fogja a sörétes puskáját és szex előtt rejtse el a párnák alá. Amikor pedig már ott tart a dolog és éppen elélvez, húzza meg a ravaszt, akkor a felesége görcsbe rándul a lövéstől és biztosan elélvez.
-Hálásan köszönöm Doktor Úr!

Másnap dühösen érkezik a páciens:
-Mi a probléma Uram, mi történt?
-Hát húzd te bele doktor uram a faszodat a puskádba!
A tanács szerit jártam el és amikor 69 közben éppen elélveztem volna elsütöttem a puskát.
-És???
-Erre a feleségem összeszarta magát és kínjában beleharapott a farkamba, ráadásul mire feleszméltem egy meztelen férfi mászott ki a szekrényből feltartott kézzel....

Sírva röhögök és a 7 éves lányom csak azt kérdi Apa mia baj? Röhög Röhög Röhög
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #7092 Dátum: 2014. Október 23. - 13:52:48 »

Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #7093 Dátum: 2014. Október 23. - 14:06:52 »


Röhög
Töltsetek le egy internet adó mérőt. Meg fogtok lepődni. Az eső miatt,itthon ülős nap,de teljesen mindegy,1050 ft-nál ketyeg jelenleg...Átlagos napokon kb. ennyi lesz egész nap...Havi 30? Még a végén az asszony fog elzavarni vadászni minden nap. Olcsóbb lesz,mintha itthon neteznék. Meglepődött Vigyorog................................. Nem
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #7094 Dátum: 2014. Október 23. - 14:07:45 »


Röhög
Ez nagyon jó!
 Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 [473] 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 ... 673   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: