Oldalak: 1 ... 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 [439] 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 ... 673   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Na, viccelődjünk egy kicsit...  (Megtekintve 1026655 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #6570 Dátum: 2013. November 29. - 10:42:11 »

Igazi redneck technológia.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #6571 Dátum: 2013. December 01. - 20:03:17 »

Hú, basszus!
És még mondja valaki, hogy nem vagyunk öngyilkos nemzet!  Fejvakarás

Annak idején nekem  is voltak hasonló "zseniális" ötleteim.
Építkeztünk, a tetőtérbe kellett felhúzni a betont. Rába-15 első híd aládúcol, diffizár bekapcs, a felnire meg két, pofával összefordított Zsiguli féktárcsa felerősítve.
Négyágú horgony, rá négy vödör beton. Előre húz, hátramenetben leereszt.
Asszony ült a gépen, mindjárt az első körben beleakadt a horgony egyik ága az erkély aljába. Az állócsiga fent bírta, 15X15-ös gerenda tartotta, elkezdett a traktor   eleje emelkedni.
Asszony sikítoz, én ordítok:
- Lépj a kuplungra!
- Melyik a kuplung?
- A bal lábadnál, ahol szokott!
Puff, kistraktor landol.
Onnantól én ültem a traktorra, asszony meg hordta a betont a tetőtérben.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 4585



« Új üzenet #6572 Dátum: 2013. December 01. - 20:38:43 »


Onnantól én ültem a traktorra, asszony meg hordta a betont a tetőtérben.

 Ördög
Én még jóban vagytok?  Stoel
Naplózva
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #6573 Dátum: 2013. December 04. - 09:01:45 »

Volt egyszer egy pásztor, aki egy magányos helyen a juhait legeltette.
Egyik nap megáll mellette egy metálszürke Audi. A vezetője egy Armani öltönyös, magabiztos fiatalember. Megkérdezi a pásztort:
- Ha megmondom magának, hogy hány juha van, nekem ad egyet?
 A pásztor ránéz a fiatalemberre, aztán a békésen legelésző nyájra, és nyugodtan azt mondja:
- Rendben.
 A fiatalember odamegy az Audihoz, összeköti a mobiltelefonját a notebookjával, az Interneten felmegy a NASA oldalára, GPS helymeghatározójának segítségével letölt egy megfigyelő műhold képeit a környékről, megnyit egy adatbankot, egy szkennelő-programmal, ír gyorsan egy szoftvert, mely összeszámolja a juhokat, majd egy 15 oldalas tanulmányt készít, kinyomtatja, aztán odafordul a pásztorhoz és azt mondja:
- Pontosan 117 juha van itt a környéken.
 - Igaza van, - válaszolja a pásztor. - Válasszon ki egy juhot magának.
 A fiatalember kiválaszt egy nem túl nagy, de szép bundájút, beteszi az Audi csomagtartójába. A pásztor ránéz, egy kicsit gondolkozik, aztán megszólal:
- Ha megmondom magának, hogy mi a foglalkozása, visszaadja?
 A fiatalember nagyképűen rábólint. A pásztor erre azt mondja:
- Maga tanácsadó.
 - Honnan jött rá? - kérdezi az.
 - Nem volt nehéz. - feleli a pásztor.
- Először is: idejön anélkül, hogy bárki is hívta volna. Másodszor: egy juhot akart fizetségül azért, hogy megmondja nekem azt, amit úgyis tudtam. Harmadszor: fogalma sincs arról, amivel én foglalkozom. Úgyhogy most adja szépen vissza a pulikutyámat!”
 Vigyorog
Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
oszi111
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 74


« Új üzenet #6574 Dátum: 2013. December 04. - 09:19:34 »

 Röhög  Röhög Taps
Naplózva

" Bagoly mondja verébnek, hogy  nagyszerű !"
Soma
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1531


« Új üzenet #6575 Dátum: 2013. December 05. - 20:58:39 »

Egy nőt hetvenféleképpen lehet boldoggá tenni:
1. Főzz neki egy szuper vacsorát.
2. ... de mivel én nem tudok főzni, inkább választom a maradék 69-et...

Minden férfinak szüksége van egy feleségre, mert van egy csomó dolog, amiért egész egyszerűen nem lehet a kormányt hibáztatni.

Az orvos a beteghez:
- A gerincéről készült röntgenfelvételen súlyos elváltozásokat találtunk, de Photoshoppal kijavítottuk!
Naplózva

Ha fogalmad sincs, merre mész, minden út oda vezet.
Bobakos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Új üzenet #6576 Dátum: 2013. December 05. - 21:11:31 »

Egy nőt hetvenféleképpen lehet boldoggá tenni:
1. Főzz neki egy szuper vacsorát.
2. ... de mivel én nem tudok főzni, inkább választom a maradék 69-et...



Lány: Mi a kedvenc pózod?
Fiú: 68
L: Az meg milyen?
F: Lesz@psz én meg jövök neked eggyel...
Naplózva

Itt van egy süldő.....   ...  jó lesz ez kannak is!
Fomec
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029


« Új üzenet #6577 Dátum: 2013. December 05. - 21:20:37 »

Egy nő elviszi a macskáját az állatorvoshoz, mert úgy veszi észre, hogy az állat rosszul hall. Az orvos megállapítja, hogy a macska fülét benőtte a szőr, emiatt nem hall rendesen, ezért azt tanácsolja a nőnek, hogy vegyen a gyógyszertárban szőrtelenítőt, azzal kenje be a macska fülét.
A nő bemegy a gyógyszertárba és kéri a szőrtelenítőt. A gyógyszerész odaadja és közben elmondja a tudnivalókat:
- Ha a hónalján használja, utána két napig ne használjon dezodort!
- Nem a hónaljamra kell - mondja a nő.
- Ha a lábáról szedi le a szőrt, akkor két napig ne hordjon harisnyát! - adja a tanácsait a gyógyszerész.
- Nem a lábamra kell - mondja a nő türelmetlenül. - A cicusomnak viszem.
- Ó..., ez esetben két napig ne üljön biciklire!
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #6578 Dátum: 2013. December 10. - 23:34:11 »

http://grocceni.com/v/nagydumak-olyan.html
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Tajo
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


« Új üzenet #6579 Dátum: 2013. December 11. - 16:21:29 »

"Szívom a hátsó teraszon a cigit, és látom, hogy a kutyám a szomszéd kerítése alól bújik át valami fehér állatkával a szájában.
Büszkén, hűségesen odahozta Nekem, majd letette elém, a szomszéd hófehér díjnyertes mittudomén milyen német családból származó nyulát, amit versenyekre/kiállításokra hordott. (Közel 500 ezer Ft-os nyúlról van itt szó kérem szépen) Ki volt nyúlva a nyúl, a kutyanyálban tocsogott, és retkes volt..
Hát a kutya "fegyelmezése" után visszamentem a nyúlhoz, aztán kaptam egy képet az agyamban.
Beraktam a mosdóba szépen, lemostam róla a földet, a kutyanyállal együtt, majd beszárítottam Édesanyám hajszárítójával.
Ezt követően felmentem a szomszéd hátsó udvarán, és szépen megágyaztam neki szalmából, betettem, majd rázártam a nyúlketrec ajtaját.
Délután jön haza a szomszéd a munkából.. 5 perc múlva hallom, a káromkodást miegymást, és hívószóra, mint a jó szomszéd ott termettem, hogy "mégis mi történt?! Állunk ketten a nyúlketrec előtt, és a következő párbeszéd folyt le:
-Nézd meg BASZD MEG!
-Mi történt, megdöglött?
-MEGDÖGLÖTT BASZD MEG, DE VAGY KÉT NAPJA ÁSTAM EL A KERTBEN ÉS MEGINT ITT VAN!"
Naplózva

Amat Victoria Curam.
Tajo
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


« Új üzenet #6580 Dátum: 2013. December 11. - 16:22:21 »

Egyszer a románok nagy ásatásba kezdtek, hogy hátha találnak valamit, ami igazolja, hogy ők már a római-korban is ott voltak. A szorgos munka meghozta gyümölcsét, találtak egy régi nagy kőtáblát a következő felirattal "Ave Cezar Vavan" Megörülnek, hiszen kezükben a bizonyíték, már nem érheti szó a ház elejét, csak a "vavan" szót nem értik, de a többi egyértelműen igazolja, hogy római-kori.. De a hiányzó részt majd a tudósok kitalálják, addig is a Bukaresti Nemzeti Múzeumban a helye. Jöttek is a látogatók, ám egyszer csak a sokaság arra figyel fel, hogy egy székely paraszt iszonyatosan röhög. Oda is súgja neki a múzeumőr:
- No, te székely! Ne nevess ilyen hangosan, mert elvisz a Szekuritate.
De a székely csak nevet, és nem bírja abbahagyni. Be is viszik kihallgatásra és kérdezik, min nevet ennyire.
-Hát, csak azon, - mondja a székely - hogy nem az van oda írva "Ave Cezar Vavan", hanem az, hogy "A Véce Zárva Van".
Naplózva

Amat Victoria Curam.
Soma
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1531


« Új üzenet #6581 Dátum: 2013. December 12. - 22:49:19 »

http://www.vicclap.hu/pic/15002/Polc.html

http://www.vicclap.hu/pic/2940/Leggomb.html
Naplózva

Ha fogalmad sincs, merre mész, minden út oda vezet.
Soma
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1531


« Új üzenet #6582 Dátum: 2013. December 13. - 06:37:31 »

Ezt akartam tegnap belinkelni, csak már álmos voltam!

http://www.vicclap.hu/pic/10076/Tabla_a_szemeszeten.html
Naplózva

Ha fogalmad sincs, merre mész, minden út oda vezet.
Soma
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1531


« Új üzenet #6583 Dátum: 2013. December 13. - 21:44:47 »

A falusi kisfiútól megkérdezik:
- Tónika, hol az apád?
- Kint a mezön szánt szándékkal...

Ha beteszed a kezed egy pohár kénsavba,
észlelni fogod, hogy a pohárnak nincs alja.

Megszökik egy hírhedt bűnöző a börtönből. Szétküldik a letartóztáskor szokásos 3 különböző szögből készült fényképeit a rendőrőrsökre. Hamarosan egy kis falu rendőrségéről jön egy fax:
"A 3 körözött személyt megtaláltuk, de a letartóztatásukkor ellenállást tanúsítottak, így lelőttük őket!"
Naplózva

Ha fogalmad sincs, merre mész, minden út oda vezet.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #6584 Dátum: 2013. December 14. - 10:41:42 »

Bekopogtat a város legsikeresebb ügyvédéhez a városi lelkész adományért:
- Uram, Ön nagyon sikeres ügyvéd, szép vagyonnal. Kérem, adakozzon az egyház javára.
- Tisztelendő úr, hallott róla, hogy apám halálos beteg, és anyám összes pénze elment az ápolására?
- Nem, nem hallottam.
- És arról hallott, hogy a bátyám a háborúban elvesztette mindkét lábát, és segélyekből kell, hogy eltartsa a feleségét és mind a hat gyerekét?
- Nem hallottam.
- És azt hallotta, hogy a húgom férje meghalt egy autóbalesetben, egyetlen fillér nélkül hagyva a családját?
- Nem. Sajnálom.
- Nos, gondolja, hogy ha nekik nem adok egy fillért sem, akkor majd pont az egyháznak fogok?
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Oldalak: 1 ... 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 [439] 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 ... 673   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: