Oldalak: 1 ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... 673   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Na, viccelődjünk egy kicsit...  (Megtekintve 1028241 alkalommal)
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9916



« Új üzenet #660 Dátum: 2008. Szeptember 30. - 05:32:04 »

Zsidó katona tankkal üldözi a Palesztin lázadót, aki futtában lövi a harckocsit. A töltények mind levágodnak a tankról, aztán a sokadik lövés után elfogy a lőszere, úgyhogy megáll és eldobja a fegyvert, a kezeit a magasba teszi. A tank megáll, és kiszáll a zsidó:
- Mi van Palesztin, elfogyott a töltény?
- Igen.
- És mond csak... nem akarsz venni?

- Mit jelent sziú nyelven a "windows"?
- Fehér ember várni homokóra.

Két ördög találkozik. Az egyik vidám a másik szomorú. A vidám megkérdezi a szomorút.
- Miért vagy szomorú?
- Az utóbbi időben sok gondot okoznak nekünk a halott programozók.
- Miféle gondokat?
- Például tegnap az egyik láncfűrésszel a fél részleget likvidálta, mire sikerült neki megmagyarázni, hogy ez nem a DOOM folytatása.
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
manipulus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1179


Vadásztacskó vezető


WWW
« Új üzenet #661 Dátum: 2008. Szeptember 30. - 11:46:35 »

LEVÉL A SZŐKE NŐ ANYJÁTÓL

Kedves Lányom!

Lassan írom levelem, mert tudom, hogy nem tudsz gyorsan olvasni.
Már nem ott lakunk, ahol eddig, mert apád olvasta, hogy a legtöbb baleset az otthontól 20 km-es körzetben történik, úgyhogy elköltöztünk A házszámot sajnos nem tudom megírni, mivel az előző lakók magukkal vitték, hogy ne kelljen a címüket megváltoztatni.
Az új házban minden nagyon szép és jó. Mosógép is van, bár nem működik valami jól. Beletettem a ruhát, meghúztam a láncot, és azóta nem láttam belőle semmit. Mindent összevetve nem rossz itt.
A múlt héten csak kétszer esett az eső, egyszer három, egyszer meg négy napig.
Elküldtem a kabátot, amit kértél, de apád szerint a gombok miatt túl nehéz lett volna a csomag, úgyhogy levágtam mindegyiket, és beletettem őket a kabát zsebébe.
Az a lüke bátyád valamelyik nap bezárta a kocsikulcsot, és több mint két órába telt, míg apádat és engem kiszabadítottak az autóból.
A nővérednek ma gyermeke született, de még nem tudjuk fiú-e, vagy lány, így azt sem tudom megírni, hogy nagynéni vagy nagybácsi lettél.
Képzeld! A szomszéd beleesett a pálinkáshordóba. Néhányan megpróbálták kihúzni, de ő hősiesen ellenállt, és megfulladt. Szegény embert 3 napig hamvasztották.
Máskülönben nincsen sok újság, minden a megszokott mederben folyik.
Csókol szerető anyád

Ui.: Akartam pénzt is tenni a borítékba, de már le volt zárva  :RII
Naplózva

Nem láttam még vadat, mely szánná magát.
A madár fagyottan zuhan le az ágról,
de sosem gondolt rá, hogy sajnálja magát.

www.vadaszkutyaiskola.freewb.hu
http://manipulus.ewk.hu/
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #662 Dátum: 2008. Szeptember 30. - 13:06:32 »

Asszem, legjobban ideillene. Bár nagyon nem az... elszomorító, hogy egyesek egyáltalán gondolnak ilyenre.  :-\

Láttatok már fejést állattartó telepen? Körülírom.
Áll fél tucat ember (köztük időnként állatorvos) egy szerelőaknában. Válluk a föld szintjével egyvonalban.
Az akna mellé bevonul az első tehén. Vízsugár, tőgymosás, fejőkelyhek felhelyezése a csecsbimbókra, várakozás, amíg kiürül a tőgy. Újabb tehén.... stb... stb több százszor. A tehenek közben végzik biológiai szükségleteiket. A fejők kezére, fejére, nyakába, mikor hogy sikerül.
Mindez hajnalban és este.
Azt mondtam, hogy ha a kutya elől kéne elennem a kaját, akkor sem csinálnám ezt a munkát. Esetleg, ha változna a fejendők személye....

 
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #663 Dátum: 2008. Szeptember 30. - 13:32:54 »

Asszem, legjobban ideillene. Bár nagyon nem az... elszomorító, hogy egyesek egyáltalán gondolnak ilyenre.  :-\

Láttatok már fejést állattartó telepen? Körülírom.
Áll fél tucat ember (köztük időnként állatorvos) egy szerelőaknában. Válluk a föld szintjével egyvonalban.
Az akna mellé bevonul az első tehén. Vízsugár, tőgymosás, fejőkelyhek felhelyezése a csecsbimbókra, várakozás, amíg kiürül a tőgy. Újabb tehén.... stb... stb több százszor. A tehenek közben végzik biológiai szükségleteiket. A fejők kezére, fejére, nyakába, mikor hogy sikerül.
Mindez hajnalban és este.
Azt mondtam, hogy ha a kutya elől kéne elennem a kaját, akkor sem csinálnám ezt a munkát. Esetleg, ha változna a fejendők személye....

 

Zsenge ifjúkoromban mikor még mg-i tanulmányokat folytattam, ez is része volt a szakmai gyakorlatnak. Bár ahol én voltam ott más rendszer volt, csak kb derékig ért az akna így a tőgy kb fejmagasságban volt. Így sem volt túl élvezetes a dolog.  Amikor már nagyon tele volt a hócipőnk az egésszel, a helyi profik elmagyarázták hogy lehet gyorsitani a dolgot. Mivel a fejőgép teljesitménye állandó, két módszer lehetséges: vagy a tehenek ki-be állását gyorsitják meg, vagy elhagyják a mosást... Fejvakarás De ez már vagy 18 éve volt, még a TSZ időkben, mostanság ilyesmi biztosan nem fordulhat elő. Nyihi
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #664 Dátum: 2008. Szeptember 30. - 13:36:41 »

Fejvakarás De ez már vagy 18 éve volt, még a TSZ időkben, mostanság ilyesmi biztosan nem fordulhat elő. Nyihi

Akkor már változás történt azóta. Én 7 éve voltam ilyen gyakorlaton, és soha nem hajtották a teheneket, hogy gyorsabban hagyják el a fejőházat. Nyihi Azóta ritkán iszok bolti tejet.  Hány
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Tardi Lajos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



« Új üzenet #665 Dátum: 2008. Szeptember 30. - 14:56:58 »

Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok csak bele, ez majdnem a fele!!
Naplózva

A szamárfül igenis, origami! Csak le van egyszerűsítve.
Tomek
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1497



« Új üzenet #666 Dátum: 2008. Szeptember 30. - 16:09:01 »

Na, nem is a fejés milyenségére gondoltam. Próbálom nem elképzelni, mert azért némi fogalmam van róla. Egyszer voltam csirketelepen, azóta nem eszek csirkét.  :Mosolyog A tejet imádom, azért inkább bele se gondolok... de mégis, ami abszurd, az abszurd.
Naplózva

"... nem is a lövés a vadászat. A puska elsütése csak kicsengése, emberállati kiélése a vadászatnak.
Mert a vadászat - áhítat." (Gr. Sz.Zs.)
Viktor
Vendég
« Új üzenet #667 Dátum: 2008. Szeptember 30. - 16:16:31 »

Naplózva
Fredi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 533


« Új üzenet #668 Dátum: 2008. Szeptember 30. - 16:41:21 »

A tehen allomany vedelmeben:


Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #669 Dátum: 2008. Szeptember 30. - 19:34:02 »

Arab-izraeli háború, lövészárok, éppen csend. A senki földje felett átszól egy sztentori hang:
-Schwarz! Schwarz!
Schwarz kiemelkedik az árokból:
-Tessék!
Puff, fejbe lövik.
Tíz perc múlva:
-Schmidt!Schmidt!
Schmidt kiemeli a fejét:
-Tessék?
Puff, orron lövik.
Az izraeliek ezt már nem hagyják szó nélkül, kupaktanács, fél óra múlva hallatszik:
-Juszuf!Juszuf!JUSZUF!!!
Vissza egy hang:
-Ki keresi Juszufot?
-Hát én, Kohn!
Puff, fejen lövik...

Szintén helyszín; Kühlburger már a harmadik államelnöki dícséretet kapja, nevét imába foglalják a zsinagógában, mert a 18. tankot zsákmányolja el egymagában a gyűlölt arab ellenségtől.
A társai megirígylik, hogy mindíg jutalomszabadságon van, ezért követik, hogy kifigyeljék a hadicselt, amivel ők is tankot zsákmányolhatnak.
Látják, hogy Kühlburger bevágódik a frissen kapott amerikai tankjába, százzal lecsavar a hadszíntérre, kikerüli a szögesdrótokat, átrombol a lövészárkokon, majd egy satufékkel leáll az arabok depójánál és kiszól:
-Szia, Achmed, cseréljünk ma is tankot?
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #670 Dátum: 2008. Szeptember 30. - 19:36:16 »

Zsidó mikulás az óvodában, kiteríti a zsákját:
-Gyerekek, akkor lehet vásárolni!

Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Viktor
Vendég
« Új üzenet #671 Dátum: 2008. Szeptember 30. - 19:48:43 »

Arab-izraeli háború, lövészárok, éppen csend. A senki földje felett átszól egy sztentori hang:
-Schwarz! Schwarz!
Schwarz kiemelkedik az árokból:
-Tessék!
Puff, fejbe lövik.
Tíz perc múlva:
-Schmidt!Schmidt!
Schmidt kiemeli a fejét:
-Tessék?
Puff, orron lövik.
Az izraeliek ezt már nem hagyják szó nélkül, kupaktanács, fél óra múlva hallatszik:
-Juszuf!Juszuf!JUSZUF!!!
Vissza egy hang:
-Ki keresi Juszufot?
-Hát én, Kohn!
Puff, fejen lövik...

Szintén helyszín; Kühlburger már a harmadik államelnöki dícséretet kapja, nevét imába foglalják a zsinagógában, mert a 18. tankot zsákmányolja el egymagában a gyűlölt arab ellenségtől.
A társai megirígylik, hogy mindíg jutalomszabadságon van, ezért követik, hogy kifigyeljék a hadicselt, amivel ők is tankot zsákmányolhatnak.
Látják, hogy Kühlburger bevágódik a frissen kapott amerikai tankjába, százzal lecsavar a hadszíntérre, kikerüli a szögesdrótokat, átrombol a lövészárkokon, majd egy satufékkel leáll az arabok depójánál és kiszól:
-Szia, Achmed, cseréljünk ma is tankot?

Az első viccet fordított felekkel ismerem... ellenkező esetben hogyan is nyertek volna 5 (6) háborút az arabokkal szemben a zsidók? Vállat von
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #672 Dátum: 2008. Szeptember 30. - 19:58:27 »

Tesóm, töriből én is okéjos vónék, csak tudod, a magyar nyelv ilyen jó csúfondáros, hogy egy viccet el lehet mondani jól is, meg nemjól is.
A mi szép nyelvünkben sokkal jobban zeng a poén körül egy JUSZÚÚÚÚÚÚÚÚF!!!!, mint egy WEINBERGEEEEEEER!!!
A nyújtott Ú magánhangzó miatt lazábban gördül a moduláció, mint a nyújtott E-nél.

Jó voltam? Ördög Ördög

Különben is, poénban vagyok!!! Fa testápoló Fa testápoló
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
manipulus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1179


Vadásztacskó vezető


WWW
« Új üzenet #673 Dátum: 2008. Október 01. - 10:49:58 »

ALÁBBIAK SZÓ SZERINTI IDÉZETEK BÍRÓSÁGI JEGYZŐKÖNYVEKBŐL:

- Maga szexuálisan aktív?
- Nem, én csak ott fekszem.

- Mikor van a születésnapja?
- Július tizenöt.
- Melyik évben?
- Minden évben.

Hány éves a fia, aki magával lakik?
- Harmincöt vagy harmincnyolc, nem tudom pontosan.
- Hány éve lakik magával?
- Negyvenöt.

- Maga a helyszínen volt, amikor ezt a képet csinálták magáról?

- Szóval a teherbe esése napja augusztus 8?
- Igen.
- És maga mit csinált ez alatt?

- Szóval van három gyermeke, igaz?
- Igaz.
- Hány fiú?
- Egy sem.
- Hány lány?

- Hogy végződött az első házassága?
- Halállal.
- Kinek a halálával?

- Tudna egy személyleírást adni az alanyról?
- Közepes magasságú, szakállas.
- Nő vagy férfi?

- Tehát azt mondja, hogy a lépcső lefelé vezetett a pincébe?
- Igen.
- Lehetséges, hogy ugyanez a lépcső felfelé is vezetett?

- Doktor úr, hány boncolást végzett hullákon?
- Minden boncolást hullákon végzek.

- Kérem, hogy minden válasza legyen orális, rendben? Milyen iskolába járt?
- Orális.

- Emlékszik hogy mikor vizsgálta meg a holttestet?
- A boncolás kb. este 8:30-kor kezdődött.
- És Kiss úr halott volt ebben az időpontban?
- Nem, ott ült az asztalon, és csodálkozott, hogy miért boncolom.

Doktor úr, mielőtt elkezdte a boncolást, ellenőrizte az egyén pulzusát?
- Nem.
- Ellenőrizte a vérnyomását?
- Nem.
- Ellenőrizte a légzését?
- Nem.
- Tehát lehetséges, hogy az egyén életben volt, amikor elkezdte a boncolást?
- Nem.
- Miért olyan biztos ebben, doktor úr?
- Mert az egyén agya az asztalomon volt, egy üvegtartályban.
- Mindennek ellenére, mégis, lehetséges az, hogy az egyén életben volt?
- Igen, lehetséges hogy az egyén életben volt, és ügyvédként praktizált valahol...
Naplózva

Nem láttam még vadat, mely szánná magát.
A madár fagyottan zuhan le az ágról,
de sosem gondolt rá, hogy sajnálja magát.

www.vadaszkutyaiskola.freewb.hu
http://manipulus.ewk.hu/
Viktor
Vendég
« Új üzenet #674 Dátum: 2008. Október 01. - 10:55:42 »



ALÁBBIAK SZÓ SZERINTI IDÉZETEK BÍRÓSÁGI JEGYZŐKÖNYVEKBŐL:




Ohh igen... de a legjobbak a rendőri előterjesztések hidd el...

- Tudna egy személyleírást adni az alanyról?
- Közepes magasságú, szakállas.
- Nő vagy férfi?


Erről jut eszembe:

- Hogy hívják a szőrös köztisztviselőt?
- Szakállamtitkár...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... 673   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: