Oldalak: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... 673   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Na, viccelődjünk egy kicsit...  (Megtekintve 1027179 alkalommal)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #510 Dátum: 2008. Augusztus 22. - 22:57:48 »


A lóversenypályán Kohn észreveszi, hogy egy pap belopakodik az istállóba
és megáldja az egyik lovat. Megjegyzi a lovat, majd csodálkozva látja,
hogy a következő futamot az addig esélytelennek tartott ló toronymagasan
megnyeri.
A következő héten futam előtt elbújik az istállóban. Jön megint a pap,
megáldja az egyik paripát. Emberünk rohan a bukmékerhez, feltesz 5 dollárt
a lóra, majd amikor tényleg a megáldott ló nyer, besöpri az 50 dollárnyi
nyereményt.
A következő héten megint meglesi a papot, majd a sikeres fogadás után
20.000 dollárral lesz gazdagabb. A nagy sikeren felbuzdulva a következő
hétre mindenét eladja, majd - miután ismét kileste a papot - minden pénzét
ráteszi az akkor megáldott lóra. Azonban ez a ló teljesen lemarad, majd
féltávnál összeesik és kileheli a lelkét.
Kohn felháborodva rohan a paphoz:
- Atya, miért tette ezt velem? Eddig ahányszor megáldott egy lovat, az
nyert, ez meg most még a célba se tudott bevánszorogni!
A pap a fejét csóválja:
- Látod, fiam, ez a baj veletek. Nem tudjátok megkülönböztetni az áldást
az utolsó kenettől...
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9916



« Új üzenet #511 Dátum: 2008. Augusztus 25. - 19:23:50 »

Peking nyerte a 2008-as nyári olimpiai játékok megrendezésének jogát. Fontos tudnunk, hogy az atlétika Kínában kicsit más, mint a demokráciákban. Hogy egy példát mondjunk: a startpisztolyban éles lőszer van.


Egy alak a kasszánál áll a kígyózó sor végén. A mellette lévő sorból rá-rá pislant, mosolyog, nevetget egy szőke bombázó. A fickó nem bírja
tovább és kedvesen hozzászól:
- Nem ismerjük mi egymást valahonnan?
- Nem vagyok benne biztos, de szerintem az egyik gyerekem apja lehet.
A fickónak eszébe jut az egyetlen eset, amikor hűtlen volt:
- Úr Isten! Ön az a sztriptíztáncosnő, akit a legénybúcsún a csocsóasztalon dugtam meg a haverjaim szeme láttára, miközben a te barátnőid nedves zellerlevéllel vertek és egy uborkát dugtak a seggembe?
- Nem. Én a fia angoltanárnője vagyok.

Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #512 Dátum: 2008. Augusztus 26. - 07:03:25 »

A kis Jedlik így szól az anyjához:
-Any,anya!Felfedeztem a dinamót!
-Tudom Ányos.
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Viktor
Vendég
« Új üzenet #513 Dátum: 2008. Augusztus 26. - 17:05:57 »

Megköszönik az utcai szemétkosarak Helsinkiben, ha valaki hulladékkal tiszteli meg őket - de nem is akárhogyan, hanem valamelyik finn híresség hangján.

A kezdeményezés keretében négy, különben minden tekintetben szokásos megjelenésű utcai szemétkosarat szerelnek fel a berendezéssel augusztus 22-től szeptember végéig a finn főváros központjában. Egy detektor észleli majd, hogy szemetet dobtak a tartóba, és azonnal működésbe hozza az előre felvett, fővárosi vezető vagy finn celeb hangján megszólaló köszönetet sugárzó hangszórót.

"Mindig kutatunk ötletek után, hogy miként tehetnénk még tisztábbá városunkat - ez pedig pompás és szórakoztató ötlet" - mondta az AFP-nek Alina Numi, a projekt egyik illetékese, Juissi Pajunen, Helsinki polgármestere pedig egyenesen a becsületes szemételhelyezőhöz fordul: "Nagyszerű, hogy így vigyázol a városra!"

A köszönő kukák más európai városokban, például Berlinben már szép sikereket arattak. A finn fővárosban a kisérleti időszakban változó helyszíneken állítják fel őket egy-egy hétre, abban a reményben, hogy az emberek már csak azért is a szemétkosarat használják, mert kíváncsiak, köszöni-e szépen.

Naplózva
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #514 Dátum: 2008. Augusztus 26. - 18:54:03 »

Megköszönik az utcai szemétkosarak Helsinkiben, ha valaki hulladékkal tiszteli meg őket - de nem is akárhogyan, hanem valamelyik finn híresség hangján...


Amikor derékig belemászik egy kukázó, akkor mit mond a kuka?
Vagy ilyen csak nálunk van?
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #515 Dátum: 2008. Augusztus 26. - 20:16:33 »

Megköszönik az utcai szemétkosarak Helsinkiben, ha valaki hulladékkal tiszteli meg őket - de nem is akárhogyan, hanem valamelyik finn híresség hangján...


Amikor derékig belemászik egy kukázó, akkor mit mond a kuka?
Vagy ilyen csak nálunk van?

Ismerve az országot azt kell hinnem, hogy a derék rokonok nem gondoltak a problémára, igaz eldobált szemetet sem igen látni. Én összesen egy hajléktalant láttam ott, akiről biztosan tudtam, a ruházkodásával egy harmincas családanyát megszégyenítene itthon. Egy-két finn gyanús volt még ugyan, de - ahogy a székelyvicc mondja - asse a' vót...

Szerintem gyermek véletlen belepottyanása elleni védelemmel felszerelték ezeket a kukákat... de hogy valaki DIREKT másszon beléjük... ez meghaladja egy átlagfinn képzelőerejét.. szegény hülyék, mi? Vigyorog
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #516 Dátum: 2008. Augusztus 27. - 08:16:37 »


Szerintem gyermek véletlen belepottyanása elleni védelemmel felszerelték ezeket a kukákat... de hogy valaki DIREKT másszon beléjük... ez meghaladja egy átlagfinn képzelőerejét.. szegény hülyék, mi? Vigyorog

Pedig a legenda szerint egy helyről indultunk, csak akik tudtak olvasni, azok az útbaigazító tábláknál északra fordultak.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #517 Dátum: 2008. Augusztus 27. - 09:24:18 »


Szerintem gyermek véletlen belepottyanása elleni védelemmel felszerelték ezeket a kukákat... de hogy valaki DIREKT másszon beléjük... ez meghaladja egy átlagfinn képzelőerejét.. szegény hülyék, mi? Vigyorog

Pedig a legenda szerint egy helyről indultunk, csak akik tudtak olvasni, azok az útbaigazító tábláknál északra fordultak.

Mert mi már akkor is csak a szarvast néztük!
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #518 Dátum: 2008. Augusztus 27. - 09:50:39 »


Szerintem gyermek véletlen belepottyanása elleni védelemmel felszerelték ezeket a kukákat... de hogy valaki DIREKT másszon beléjük... ez meghaladja egy átlagfinn képzelőerejét.. szegény hülyék, mi? Vigyorog

Pedig a legenda szerint egy helyről indultunk, csak akik tudtak olvasni, azok az útbaigazító tábláknál északra fordultak.

 Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Állítólag Itthon is van már egy ilyen kuka. Ha nem csalódom tán Szegeden?
Naplózva
Tomek
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1497



« Új üzenet #519 Dátum: 2008. Augusztus 27. - 11:56:45 »


Szerintem gyermek véletlen belepottyanása elleni védelemmel felszerelték ezeket a kukákat... de hogy valaki DIREKT másszon beléjük... ez meghaladja egy átlagfinn képzelőerejét.. szegény hülyék, mi? Vigyorog

Pedig a legenda szerint egy helyről indultunk, csak akik tudtak olvasni, azok az útbaigazító tábláknál északra fordultak.

 Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Állítólag Itthon is van már egy ilyen kuka. Ha nem csalódom tán Szegeden?
Na, én még nem találkoztam vele, de nem is tudtam, hogy van. Bár ha, volt, akkor vagy ellopták, vagy felgyújtották. Ismerve a helyi viszonyokat...
Naplózva

"... nem is a lövés a vadászat. A puska elsütése csak kicsengése, emberállati kiélése a vadászatnak.
Mert a vadászat - áhítat." (Gr. Sz.Zs.)
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #520 Dátum: 2008. Augusztus 27. - 13:45:21 »

Jut eszembe:

KUKAPECÉR!!
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Viktor
Vendég
« Új üzenet #521 Dátum: 2008. Augusztus 27. - 14:34:53 »

Jut eszembe:

KUKAPECÉR!!

 Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Kastro
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121


« Új üzenet #522 Dátum: 2008. Augusztus 27. - 16:15:19 »

Három öreg beszélget a,kocsmában.
Egyik,mondja:bezzeg mikor fiatal voltam,a harmadik határból is hallottam,mennyit üt a templom órája.De már a,hallásom se a régi.
Másik mondja:mikor fiatal voltam,a negyedik határban is láttam ,mennyit mutat a toronyóra. De már a, szemem se a régi.
Harmadik öreg : Tegnap,be akartam vinni az asszonyt a szobába egy kis, etyepetyére. Erre azt mondja nekem,most csináltuk fél órája!
Hát már a,memóriám se a régi!
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #523 Dátum: 2008. Augusztus 27. - 16:23:55 »


Pedig a legenda szerint egy helyről indultunk, csak akik tudtak olvasni, azok az útbaigazító tábláknál északra fordultak.
"Meleg nyár, rövid tél, szőlő, búza, lágy kenyér"...ez volt a délre mutató táblán.
"Hosszú tél, rövid nyár, vizek, erdők, sok mocsár".... ez pedig az északra mutatón, tehát azok mentek északra, akik nem tudtak olvasni(vagy akik nem szerettek kapálni) Mosolyog
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #524 Dátum: 2008. Augusztus 27. - 16:24:46 »


Szerintem gyermek véletlen belepottyanása elleni védelemmel felszerelték ezeket a kukákat... de hogy valaki DIREKT másszon beléjük... ez meghaladja egy átlagfinn képzelőerejét.. szegény hülyék, mi? Vigyorog

Pedig a legenda szerint egy helyről indultunk, csak akik tudtak olvasni, azok az útbaigazító tábláknál északra fordultak.

 Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Állítólag Itthon is van már egy ilyen kuka. Ha nem csalódom tán Szegeden?
Igen, szegedi középiskolások csináltak ilyet valami pályázatra.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Oldalak: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... 673   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: