Oldalak: 1 ... 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 [317] 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 ... 673   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Na, viccelődjünk egy kicsit...  (Megtekintve 1027988 alkalommal)
dama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660


« Új üzenet #4740 Dátum: 2012. Január 22. - 16:21:55 »

Origó után szabadon.

Nem a betűk sorrendje számít--Nagyon Jo!!!!!!!!!!!!!


Betűsorrend


A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny aítllsáa sznreit a
szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak mkénit rdeeözndenk el a btűek:
eyeüdl az a fntoos, hgoy az eslő és az uolstó betű a hlyéen lygeen; ha
a tböbrie a lgnoeyabb özeássivsazsg a jleezmlő, a sövzeg aokkr is
tleejs mrtébéekn ovasalthó mraad. A jnleeésg mgáayzrataa az, hgoy az
erbemi agy nem eyedgi btüeket, hneam tleejs sazakvat ovals.
Íme a bzonytéik.
Úhygoyg tnseseek mkneit bkébeén hyagni a hleysesáíi fmonisáokgkal

Naugyemekmontam, hogy semi jelentősége nincs a hejesírásnak.
ÜDVÖZLETEL: Scmitthpál
Naplózva

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki mint ami nincs áram alatt,
csak más a fogása!
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #4741 Dátum: 2012. Január 22. - 16:26:34 »

A f@sznak mindenbe belekeverni a politikát? Ez már évek óta kering a neten, gyorsan le kell porolni, lehessen szítani kicsit a tüzet? Vagy miért?


Origó után szabadon.

Nem a betűk sorrendje számít--Nagyon Jo!!!!!!!!!!!!!


Betűsorrend


A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny aítllsáa sznreit a
szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak mkénit rdeeözndenk el a btűek:
eyeüdl az a fntoos, hgoy az eslő és az uolstó betű a hlyéen lygeen; ha
a tböbrie a lgnoeyabb özeássivsazsg a jleezmlő, a sövzeg aokkr is
tleejs mrtébéekn ovasalthó mraad. A jnleeésg mgáayzrataa az, hgoy az
erbemi agy nem eyedgi btüeket, hneam tleejs sazakvat ovals.
Íme a bzonytéik.
Úhygoyg tnseseek mkneit bkébeén hyagni a hleysesáíi fmonisáokgkal

Naugyemekmontam, hogy semi jelentősége nincs a hejesírásnak.
ÜDVÖZLETEL: Scmitthpál

Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
dama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660


« Új üzenet #4742 Dátum: 2012. Január 22. - 16:38:29 »

OK Voldi vettem!! Igen
Kérlek töröld a hszt! Kacsint
Köszönöm! Emelem
Naplózva

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki mint ami nincs áram alatt,
csak más a fogása!
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #4743 Dátum: 2012. Január 22. - 20:06:42 »

Egy este egy unoka a nagyapjával beszélgetett, egyszer csak hirtelen megkérdezte:
- Nagyapa, hány éves is vagy?

A nagyapa így válaszolt:
- Hadd gondolkozzam egy kicsit!


A televízió, a gyermekbénulás elleni védőoltás, a fénymásoló gép, a kontaktlencse és a fogamzásgátló tabletta előtt születtem.

Nem volt még radar, hitelkártya, lézersugár és pengekorcsolya.

Az ember még nem lépett a Holdra, és nem léteztek sugárhajtású utasszállító repülőgépek.

Nagyanyád és én összeházasodtunk és azután együtt éltünk, és minden családban volt apuka és anyuka.

Még nem találták fel a légkondicionálót, a mosogatógépet, a szárítógépet (a ruhát egyszerűen kitették száradni a friss levegőre).

Én a számítógép, a kétszakos egyetemi képzés és a csoportterápia előtt születtem.

Az emberek nem analizáltatták magukat, legfeljebb amikor az orvos vér- vagy vizeletvizsgálatra küldte őket.

25 éves koromig minden rendőrt és férfit "uram"-nak szólítottam, minden nőt pedig "asszonyom"-nak vagy "kisasszony"-nak.

Párjuk a galamboknak és a nyulaknak volt, de nem az embereknek.

Az én időmben ha egy hölgy felszállt az autóbuszra vagy a villamosra, a gyerekek és a fiatalok mindenki másnál hamarabb álltak fel, hogy átadják neki a helyüket, de ha állapotos volt, a helyére kísérték, és ha kellett, megváltották a jegyét és odavitték neki.

A nő elsőként lépett liftből ki; alátolták a széket, hogy leülhessen; egy férfi sosem üdvözölt úgy egy nőt, hogy ne állt volna fel, ha éppen ült, kinyitotta előtte az autó vagy bármi más ajtaját, és a férfi segített neki levenni a kabátját.

Az én időmben a szüzesség nem okozott rákot, és a családi erény bizonyítéka volt a lány, és a tisztaságé a férj számára. A mi életünket a tízparancsolat, a józan ész, az idősebbek és az érvényes törvények tisztelete szabályozta.
Bennünket megtanítottak arra, hogy különbséget tegyünk jó és rossz között, és hogy felelősek vagyunk tetteinkért és következményeikért.

A komoly kapcsolat azt jelentette, hogy jóban voltunk unokatestvérekkel és barátokkal.

Ismeretlen volt a vezeték nélküli telefon, a mobiltelefonról nem is beszélve.

Sosem hallottunk sztereó zenéről, URH rádióról, kazettákról, CD-ről, DVD-ről, elektromos írógépekről, számológépekről (még mechanikusakról sem, hát még hordozhatókról).

A "notebook" jegyzetfüzet volt.

Az órákat naponta felhúzták.
Semmi digitális nem létezett, sem órák, sem világító számos kijelzők a háztartási gépeken.

Gépeknél tartva: nem voltak pénzkiadó automaták, se mikrohullámú sütők, se ébresztőórás rádiók.
Hogy videomagnókról és videokamerákról ne is beszéljünk.

Nem léteztek azonnal előhívott színes fényképek.
Csak fekete-fehér képek voltak, előhívásuk és másolásuk több mint 3 napig tartott.
Színes képek nem léteztek.

Nem hallottunk Pizza Hut-ról vagy McDonald's-ról, se az instant kávéról, se a mesterséges édesítőkről.


Az én időmben a fű olyasmit jelentett, amit nyírtak, nem szívtak.

Mi voltunk az utolsó nemzedék, amely azt hitte, hogy egy asszonynak férjre van szüksége ahhoz, hogy gyereke legyen.


És most mondd, szerinted hány éves vagyok?

- Hát, nagyapó, biztosan több, mint 200! - felelt az unoka.

- Nem, kedvesem, csak 60! ...
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #4744 Dátum: 2012. Január 22. - 20:41:58 »

Egy este egy unoka a nagyapjával beszélgetett, egyszer csak hirtelen megkérdezte:
- Nagyapa, hány éves is vagy?

A nagyapa így válaszolt:
- Hadd gondolkozzam egy kicsit!


A televízió, a gyermekbénulás elleni védőoltás, a fénymásoló gép, a kontaktlencse és a fogamzásgátló tabletta előtt születtem.

Nem volt még radar, hitelkártya, lézersugár és pengekorcsolya.

Az ember még nem lépett a Holdra, és nem léteztek sugárhajtású utasszállító repülőgépek.

Nagyanyád és én összeházasodtunk és azután együtt éltünk, és minden családban volt apuka és anyuka.

Még nem találták fel a légkondicionálót, a mosogatógépet, a szárítógépet (a ruhát egyszerűen kitették száradni a friss levegőre).

Én a számítógép, a kétszakos egyetemi képzés és a csoportterápia előtt születtem.

Az emberek nem analizáltatták magukat, legfeljebb amikor az orvos vér- vagy vizeletvizsgálatra küldte őket.

25 éves koromig minden rendőrt és férfit "uram"-nak szólítottam, minden nőt pedig "asszonyom"-nak vagy "kisasszony"-nak.

Párjuk a galamboknak és a nyulaknak volt, de nem az embereknek.

Az én időmben ha egy hölgy felszállt az autóbuszra vagy a villamosra, a gyerekek és a fiatalok mindenki másnál hamarabb álltak fel, hogy átadják neki a helyüket, de ha állapotos volt, a helyére kísérték, és ha kellett, megváltották a jegyét és odavitték neki.

A nő elsőként lépett liftből ki; alátolták a széket, hogy leülhessen; egy férfi sosem üdvözölt úgy egy nőt, hogy ne állt volna fel, ha éppen ült, kinyitotta előtte az autó vagy bármi más ajtaját, és a férfi segített neki levenni a kabátját.

Az én időmben a szüzesség nem okozott rákot, és a családi erény bizonyítéka volt a lány, és a tisztaságé a férj számára. A mi életünket a tízparancsolat, a józan ész, az idősebbek és az érvényes törvények tisztelete szabályozta.
Bennünket megtanítottak arra, hogy különbséget tegyünk jó és rossz között, és hogy felelősek vagyunk tetteinkért és következményeikért.

A komoly kapcsolat azt jelentette, hogy jóban voltunk unokatestvérekkel és barátokkal.

Ismeretlen volt a vezeték nélküli telefon, a mobiltelefonról nem is beszélve.

Sosem hallottunk sztereó zenéről, URH rádióról, kazettákról, CD-ről, DVD-ről, elektromos írógépekről, számológépekről (még mechanikusakról sem, hát még hordozhatókról).

A "notebook" jegyzetfüzet volt.

Az órákat naponta felhúzták.
Semmi digitális nem létezett, sem órák, sem világító számos kijelzők a háztartási gépeken.

Gépeknél tartva: nem voltak pénzkiadó automaták, se mikrohullámú sütők, se ébresztőórás rádiók.
Hogy videomagnókról és videokamerákról ne is beszéljünk.

Nem léteztek azonnal előhívott színes fényképek.
Csak fekete-fehér képek voltak, előhívásuk és másolásuk több mint 3 napig tartott.
Színes képek nem léteztek.

Nem hallottunk Pizza Hut-ról vagy McDonald's-ról, se az instant kávéról, se a mesterséges édesítőkről.


Az én időmben a fű olyasmit jelentett, amit nyírtak, nem szívtak.

Mi voltunk az utolsó nemzedék, amely azt hitte, hogy egy asszonynak férjre van szüksége ahhoz, hogy gyereke legyen.


És most mondd, szerinted hány éves vagyok?

- Hát, nagyapó, biztosan több, mint 200! - felelt az unoka.

- Nem, kedvesem, csak 60! ...

És mindezt egy internet portálon tudatod velünk.
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #4745 Dátum: 2012. Január 22. - 20:48:10 »

És mindezt egy internet portálon tudatod velünk.

Tudom, hogy ez a humor topikja, de a figyelmes olvasás csodákat tesz:

"Egy este egy unoka a nagyapjával beszélgetett,...."   Röhög

Nincs unokám tudtommal, tehát megkérdezni sem tudott.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #4746 Dátum: 2012. Január 22. - 20:50:13 »

"Ismeretlen volt a vezeték nélküli telefon, a mobiltelefonról nem is beszélve."

  Vigyorog
Naplózva
Tompi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150


« Új üzenet #4747 Dátum: 2012. Január 22. - 20:50:15 »

 Emelem

Voldi! Igen
Tudom, hogy ez a topik a Na viccelődjümk egy kicsit.....de minden humoros dolgot csak akkor fogunk igazán, ha ismerjük az ellentétét!
Nagyon megcsapott ez a vicc! Ugyanis most jöttem nagyfater szülinapi bulijáról... 1920 jan. 20- án érkezett a földre és hát ahogy nézem még egy kicsít marad is Röhög / 24 foga gyári, szemüveg nélkül olvas és a legnagyobb trauma az életében, hogy amikor orosz fogságba esett, lehúzta egy orosz sorkatona a huszárcsizmáját... Ördög / a az orosz front után még maradt egy négy évig szibériában.../
Naszóval: Éppen ezekről szólt ma a diskurzus a bulin... Nyihi Szerintem megmutatom az öregnek ezt a remek társadalmi leírást...nem fog röhögni.......

Légyszi töröld, ha üti a topikot! Emelem
Naplózva

" Légy résen! "
Fomec
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029


« Új üzenet #4748 Dátum: 2012. Január 22. - 20:51:48 »

Tudom, hogy ez a humor topikja, de a figyelmes olvasás csodákat tesz:

"Egy este egy unoka a nagyapjával beszélgetett,...."   Röhög

Nincs unokám tudtommal, tehát megkérdezni sem tudott.
Na, itt a varázs szó! Ördög Stoel Stoel Stoel
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #4749 Dátum: 2012. Január 22. - 20:51:58 »

Emelem

Voldi! Igen
Tudom, hogy ez a topik a Na viccelődjümk egy kicsit.....de minden humoros dolgot csak akkor fogunk igazán, ha ismerjük az ellentétét!
Nagyon megcsapott ez a vicc! Ugyanis most jöttem nagyfater szülinapi bulijáról... 1920 jan. 20- án érkezett a földre és hát ahogy nézem még egy kicsít marad is Röhög / 24 foga gyári, szemüveg nélkül olvas és a legnagyobb trauma az életében, hogy amikor orosz fogságba esett, lehúzta egy orosz sorkatona a huszárcsizmáját... Ördög / a az orosz front után még maradt egy négy évig szibériában.../
Naszóval: Éppen ezekről szólt ma a diskurzus a bulin... Nyihi Szerintem megmutatom az öregnek ezt a remek társadalmi leírást...nem fog röhögni.......

Légyszi töröld, ha üti a topikot! Emelem

Nincs ezzel semmi baj, Sanyooo hozzászólását nem értem.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #4750 Dátum: 2012. Január 22. - 20:54:16 »

Nincs ezzel semmi baj, Sanyooo hozzászólását nem értem.

Nem baj. Mosolyog
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #4751 Dátum: 2012. Január 22. - 21:37:04 »

Annyit módosítanék engedelmeddel: a mi időnkben a füvet még kaszáltuk, nem szívtuk.
35 évvel ezelőtt, 15 éves koromban láttam először, Győrben fűnyírót. Szülőfalumban addig egy sem volt, de talán a környéken sem.  Minden árokpartot, útszélt, vasútoldalt, vásárteret lekaszáltak, vagy lelegeltettek a tehéntartó gazdák.   
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Soma
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1531


« Új üzenet #4752 Dátum: 2012. Január 22. - 21:50:05 »

A kisebbik fiam közel 20 éve volt elsős és azt a feladatot kapta, hogy rajzolja le a nagyszüleit, hogyan éltek régen. A rajzán egy régi parasztház szobája volt, amit a dédszüleinél látott, és a fiatal nagyszülők a padon ültek a tiszta szobában, és tv-t néztek. Ma valószínű már számítógép előtt rajzolná le őket.
Naplózva

Ha fogalmad sincs, merre mész, minden út oda vezet.
emerik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344


« Új üzenet #4753 Dátum: 2012. Január 23. - 07:20:33 »


   Kimegy a székely meg a fia medvére vadászni.
   Kiérnek az erdőbe,meglátja a fa tetején a medvét,így szól
   én fölmászok a fára,lerázom a medvét,a kutya elkapja a tökeit
   te meg megkötözöd fiam.Jó jó idésapám de minek a puska?
   Ha véletlen én esnék le a fáról, a kutyát azonnal lelövöd!

 
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #4754 Dátum: 2012. Január 23. - 14:59:25 »

Lakodalmi menü:

Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Oldalak: 1 ... 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 [317] 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 ... 673   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: