Oldalak: 1 ... 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 [254] 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 ... 673   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Na, viccelődjünk egy kicsit...  (Megtekintve 1027373 alkalommal)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #3795 Dátum: 2011. Június 02. - 08:53:48 »

Egy asszony rántottát készít reggelire a férjének. A férj hirtelen beront a konyhába. - Óvatosan! VIGYÁZZ! Egy kicsivel több vajat tegyél bele. JAJJ! Túl sokat sütsz egyszerre. TÚL SOKAT! Fordítsd meg! FORDÍTSD MEG AZONNAL! Több vaj kell! Jaj! JAJJ, mi lesz most?! TÖBB VAJAT! ODAÉG! Óvatosan... VIGYÁZZ! Azt mondtam, ÓVATOSAN! SOHA nem hallgatsz rám, ha főzöl. Soha! Fordítsd meg! Gyerünk! Normális vagy? ELMENT AZ ESZED? Ne felejtsd el megsózni. Mindig elfelejted megsózni! Sózd! SÓZD MEG! SÓZD MÁR! Az asszony értetlenül bámul rá: - Mi a franc van veled? Azt hiszed, nem vagyok képes megsütni egy rántottát? A férj nyugodtan válaszol: - Csak meg akartam mutatni, milyen érzés, amikor vezetés közben oktatsz engem
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9916



« Új üzenet #3796 Dátum: 2011. Június 02. - 09:39:45 »

Egy asszony rántottát készít reggelire a férjének. A férj hirtelen beront a konyhába. - Óvatosan! VIGYÁZZ! Egy kicsivel több vajat tegyél bele. JAJJ! Túl sokat sütsz egyszerre. TÚL SOKAT! Fordítsd meg! FORDÍTSD MEG AZONNAL! Több vaj kell! Jaj! JAJJ, mi lesz most?! TÖBB VAJAT! ODAÉG! Óvatosan... VIGYÁZZ! Azt mondtam, ÓVATOSAN! SOHA nem hallgatsz rám, ha főzöl. Soha! Fordítsd meg! Gyerünk! Normális vagy? ELMENT AZ ESZED? Ne felejtsd el megsózni. Mindig elfelejted megsózni! Sózd! SÓZD MEG! SÓZD MÁR! Az asszony értetlenül bámul rá: - Mi a franc van veled? Azt hiszed, nem vagyok képes megsütni egy rántottát? A férj nyugodtan válaszol: - Csak meg akartam mutatni, milyen érzés, amikor vezetés közben oktatsz engem

Juj ez magas labda is lehet  Röhög Stoel Stoel
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Misel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64


« Új üzenet #3797 Dátum: 2011. Június 02. - 10:46:16 »

Ez nagyon durva. Igen
Naplózva
godena
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1519



« Új üzenet #3798 Dátum: 2011. Június 02. - 14:25:20 »

Ez nagyon durva. Igen

De milyen igaz...  Röhög
Naplózva

"A VADÁSZAT számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság.
Alázatos szolgálata erdőnek, vadnak egyaránt" - Bornemisza Péter
optica2
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 318



« Új üzenet #3799 Dátum: 2011. Június 02. - 15:53:24 »

Isten megteremtette a foldet,es megpihent
Aztan megteremtette a novenyeket,es megpihent.
Aztan megteremtette az allatokat es megpihent.
Aztan megteremtette a ferfit es megpihent.
Majd megteremtette a not.

Azota se istennek,se a ferfinek nincs nyugodalma.


Isten megteremtette a novenyeket,es lata,hogy az szep
majd megteremte az allatokat,es lata,hogy az szep
majd megteremte a ferfit,es lata,hogy az igen szep
aztan megteremte a not.... Hat mindegy,majd kifesti magat.
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #3800 Dátum: 2011. Június 02. - 19:24:22 »

Bölcs és igaz.         A szegény dolgozik A gazdag kizsákmányolja   A katona megvédi mindkettőjüket   Az adófizető fizet mindhármójukért   A munkakerülő pihen mind a négyük helyett   A részeges iszik min az öt helyett   A bankár átveri mind a hatot   Az ügyvéd becsapja mind a hetet   Az orvos megöli mind a nyolcat   A sírásó mind a kilencet betakarja földdel   A politikus pedig mind a tíznek a nyakán élősködik...
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
dama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660


« Új üzenet #3801 Dátum: 2011. Június 02. - 19:30:49 »

Bölcs és igaz.         A szegény dolgozik A gazdag kizsákmányolja   A katona megvédi mindkettőjüket   Az adófizető fizet mindhármójukért   A munkakerülő pihen mind a négyük helyett   A részeges iszik min az öt helyett   A bankár átveri mind a hatot   Az ügyvéd becsapja mind a hetet   Az orvos megöli mind a nyolcat   A sírásó mind a kilencet betakarja földdel   A politikus pedig mind a tíznek a nyakán élősködik...
IGAZ!!!!!!!!!!!!!!!!! Emelem Emelem Emelem Emelem Emelem
Naplózva

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki mint ami nincs áram alatt,
csak más a fogása!
zsolt68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1542



« Új üzenet #3802 Dátum: 2011. Június 02. - 19:33:19 »

Bölcs és igaz.         A szegény dolgozik A gazdag kizsákmányolja   A katona megvédi mindkettőjüket   Az adófizető fizet mindhármójukért   A munkakerülő pihen mind a négyük helyett   A részeges iszik min az öt helyett   A bankár átveri mind a hatot   Az ügyvéd becsapja mind a hetet   Az orvos megöli mind a nyolcat   A sírásó mind a kilencet betakarja földdel   A politikus pedig mind a tíznek a nyakán élősködik...
Igen  Vigyorog
Saját kútfő, Attila?
Csak egy baj van ezzel a viccel! Hogy nem vicc... Szomorú
Naplózva

Gondolkodom, tehát vagyok. De ha nem gondolkodom, sokkal jobban vagyok. Mosolyog
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #3803 Dátum: 2011. Június 02. - 19:54:19 »

Nem, én is kaptam!

Amit én összeállítanék azért innen kitiltanának! Ördög
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #3804 Dátum: 2011. Június 02. - 21:10:13 »

Kijön a bolha a kocsmából, körülnéz, majd rémülten felkiált: "Te jó ég, ellopták a kutyámat! "


Két bolha beszélget a kocsmában, egyik nagyon tüsszög.
"-Te hogy fáztál meg ennyire? -kérdezi egyik a másikat
-Ne is kérdezd, az egész éjszakát egy motoros bajuszán töltöttem.
-Tudod mit? Bújj be egy fiatal nő bugyijába, ott jó meleg van, hamar meggyógyulsz!
Egy hét múlva megint találkoznak, a beteg jobban tüsszög, mint valaha.
-Hát nem fogadtad meg a tanácsomat?
-Dehogynem, kerestem egy fiatal lányt, bebújtam a bugyijába a jó meleg szőrbe, és békésen elaludtam. Aztán arra ébredtem, hogy megint egy motoros bajuszán kapaszkodok a szélben! "
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #3805 Dátum: 2011. Június 02. - 21:12:31 »

Bölcs és igaz.         A szegény dolgozik A gazdag kizsákmányolja   A katona megvédi mindkettőjüket   Az adófizető fizet mindhármójukért   A munkakerülő pihen mind a négyük helyett   A részeges iszik min az öt helyett   A bankár átveri mind a hatot   Az ügyvéd becsapja mind a hetet   Az orvos megöli mind a nyolcat   A sírásó mind a kilencet betakarja földdel   A politikus pedig mind a tíznek a nyakán élősködik...

A kőműves malterral takarja el a selejtet, a cukrász tejszínhabbal, az orvos földdel. (nem túl nevetséges, de igaz)
Naplózva
pati
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2904


« Új üzenet #3806 Dátum: 2011. Június 04. - 08:25:36 »

ELEM NEVE: Nő
VEGYJELE: Fm
FELTALÁLÓ: Ádám
TÖMEG: Optimálisan 54 kg, de változó 40-200 kg között
FELLELHETŐSÉG: Nagy mennyiségben található urbánus környezetben

Fizikai tulajdonságai:
a) felülete általában színes mázzal van bevonva;
b) azonnal forr és ok nélkül fagy;
c) megfelelő eljárás alkalmazásával olvad;
d) rossz ízű, ha téves helyen kóstoljuk;
e) ritkán lelhető fel szűziesen tiszta állapotában;
f) erős hangokat hallat, ha a megfelelő helyre nyomást gyakorlunk;

Vegyi tulajdonságai:
a) könnyen vegyül az arannyal, ezüsttel és más nemesfémekkel, valamint a drágakövekkel;
b) nagy mennyiségű értékes anyagot tud abszorbeálni;
c) könnyedén felrobbanhat, minden előzetes figyelmeztető jel és világosan látható ok nélkül;
d) vízben nem oldódik, viszont vegyülésre való hajlama nagymértékben növelhető alkohol adagolásával;
e) az ember által ismert leghatékonyabb anyag a pénz mennyiségének csökkentésére;

Leggyakoribb felhasználásai:
a) leginkább, mint díszítő elem, főként drága sportkocsikban;
b) kitűnően alkalmazható relaxációs célokra;
c) nagyon hatékony tisztítóeszköz;

Elvégzett kísérletek:
a) színét gyakran vörösre váltja, ha csomagolás nélkül tálaljuk;
b) színét zöldre váltja, ha egy jobb minta mellé kerül;

Veszélyek:
a) nagyon veszélyes elem, csak szakemberek tudnak bánni vele;
b) illegális több minta tulajdonosának lenni, de tartható több is belőlük, azzal a feltétellel, hogy különböző helyeken tároljuk őket, egyébként katasztrofális következményekkel kell számolnunk.
Naplózva

"A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem."
Üdv: pati
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #3807 Dátum: 2011. Június 04. - 09:57:56 »

Egy harmincas éveiben lévő  szőke nő  eldönti, hogy szeretne gyereket az O. Viktortól
mesterséges úton. Egyeztetés gyanánt felhívja a klinikát és a nőgyógyásszal lefixálja
  az időpontot. Adott időben meg is jelenik a klinikán és szétvetett lábakkal várja a beavatkozást.
Mire az orvos elkezdi szétgombolni a nadrágját és előveszi a szerszámát.
Ekkor a nő megszólal:
-De doktor úr, úgy beszéltük meg, hogy O. Viktortól akarok gyereket!
Mire az orvos:
-Ne aggódjon kis szívem, tele van a tököm az O. Viktorral!                                           
Naplózva
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #3808 Dátum: 2011. Június 05. - 14:45:37 »


 Ördög Vigyorog
Naplózva
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #3809 Dátum: 2011. Június 05. - 15:01:32 »

Férj az asszonynak:
-Szivem, hozd már be a sörömet a hűtőből!
-Varázsszó????
-ODAB@SSZAK!?!?!?!!!
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
Oldalak: 1 ... 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 [254] 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 ... 673   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: