Oldalak: 1 ... 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 [602] 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 ... 673   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Na, viccelődjünk egy kicsit...  (Megtekintve 1025787 alkalommal)
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #9015 Dátum: 2019. Február 16. - 07:58:29 »

- Jó reggelt szomszéd, mit csinálsz?
- Sózom a járdát.
- Jeges?
- Nem b+, csak íztelen.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #9016 Dátum: 2019. Február 17. - 23:05:08 »

Az étteremben a pincér a vendég asztalánál szervírozza a halat. A vendég így szól a pincérhez:
- De uram, ennek a halnak pálinkaszaga van!
A pincér pár lépést hátralép, majd megkérdezi:
- Még most is, uram?
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #9017 Dátum: 2019. Február 18. - 16:31:45 »

A disznók orgazmusa 30 percig tart. (A következő életemben disznó akarok lenni...)

A csótány kilenc napig él a feje nélkül, mielőtt éhen hal. (Az a disznó még mindig nem megy ki a fejemből.)

Ha a falba vered a fejed, óránként 150 kalóriát égetsz el. (Ezt ne próbáld ki otthon, esetleg a munkahelyen.)

A hím imádkozó sáska nem tud párzani, amíg a feje a törzséhez kapcsolódik. A nőstény úgy kezdeményezi a szexet, hogy leszakítja a hím fejét. (Drágám, itthon vagyok. Mi a ...?)

A bolha a testhosszának 350-szeresére képes elugrani. Ez olyan, mintha egy ember átugrana egy focipályát hosszában. (30 perc. A mázlista disznó! El tudod ezt képzelni?)

A törpeharcsának több mint 27000 ízlelőbimbója van. (Mi lehet ennyire finom egy tó fenekén?)

Némelyik oroszlán 50-nél is többször párzik egy nap. (Még mindig disznó akarok lenni a következő életemben...inkább a minőség mint a mennyiség)

A pillangók a lábukkal érzik az ízeket. (Ezt mindig is szerettem volna tudni.)

A legerősebb izmunk a nyelvben van. (Hmmmmmm.... ...)

A jobbkezes emberek átlagosan 9 évvel tovább élnek mint a balkezesek. (Ha kétkezes vagyok, megfelezhetem a különbséget?)

Az elefánt az egyetlen állat, ami nem tud ugrani. (Ezt jó hallani.)

A macska vizelete ragyog fekete ??? fényben. (Csak azt nem tudom, mennyit fizetett a kormány, hogy ezt kiderítse.)

A strucc szeme nagyobb, mint az agya. (Az emberek között is ismerek egy pár ilyet.)

A tengeri csillagnak nincs agya. (Erre is tudok példát az emberek között.)

A jegesmedvék balkezesek. (Ha váltanak, tovább fognak élni.)

Csak az emberek és a delfinek használják a szexet örömszerzésre. (Hát a disznó?? A delfinek hallottak már a disznóról?)

Isten áldja a disznót!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #9018 Dátum: 2019. Február 18. - 20:58:08 »

A disznók orgazmusa 30 percig tart. (A következő életemben disznó akarok lenni...)

A csótány kilenc napig él a feje nélkül, mielőtt éhen hal. (Az a disznó még mindig nem megy ki a fejemből.)

Ha a falba vered a fejed, óránként 150 kalóriát égetsz el. (Ezt ne próbáld ki otthon, esetleg a munkahelyen.)

A hím imádkozó sáska nem tud párzani, amíg a feje a törzséhez kapcsolódik. A nőstény úgy kezdeményezi a szexet, hogy leszakítja a hím fejét. (Drágám, itthon vagyok. Mi a ...?)

A bolha a testhosszának 350-szeresére képes elugrani. Ez olyan, mintha egy ember átugrana egy focipályát hosszában. (30 perc. A mázlista disznó! El tudod ezt képzelni?)

A törpeharcsának több mint 27000 ízlelőbimbója van. (Mi lehet ennyire finom egy tó fenekén?)

Némelyik oroszlán 50-nél is többször párzik egy nap. (Még mindig disznó akarok lenni a következő életemben...inkább a minőség mint a mennyiség)

A pillangók a lábukkal érzik az ízeket. (Ezt mindig is szerettem volna tudni.)

A legerősebb izmunk a nyelvben van. (Hmmmmmm.... ...)

A jobbkezes emberek átlagosan 9 évvel tovább élnek mint a balkezesek. (Ha kétkezes vagyok, megfelezhetem a különbséget?)

Az elefánt az egyetlen állat, ami nem tud ugrani. (Ezt jó hallani.)

A macska vizelete ragyog fekete ??? fényben. (Csak azt nem tudom, mennyit fizetett a kormány, hogy ezt kiderítse.)

A strucc szeme nagyobb, mint az agya. (Az emberek között is ismerek egy pár ilyet.)

A tengeri csillagnak nincs agya. (Erre is tudok példát az emberek között.)

A jegesmedvék balkezesek. (Ha váltanak, tovább fognak élni.)

Csak az emberek és a delfinek használják a szexet örömszerzésre. (Hát a disznó?? A delfinek hallottak már a disznóról?)

Isten áldja a disznót!

 Röhög
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #9019 Dátum: 2019. Február 21. - 08:33:13 »

Göncz Árpád tolmácsának visszaemlékezéseiből:

"1999-ben Bill Clinton elnök és a first lady, Hillary fogadta. Mielőtt a Fehér Házba indultak, az amerikai hivatal protokollfőnöke átvette velük az est részleteit. Kiemelte, hogy az Egyesült Államokban hivatalos vendég érkezése esetén szokás a 21 ágyúlövés. Ekkor Göncz Árpád odafordult hozzá, és megkérdezte: „Miért 21, elsőre nem találnak el?” A protokollfőnök nem értette a viccet, de a Fehér Házban futótűzként terjedt a poén. Clinton könnyeit törölve mesélte a feleségének – emlékezett vissza Papp Nándor."
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #9020 Dátum: 2019. Február 21. - 08:50:01 »

Göncz Árpád tolmácsának visszaemlékezéseiből:

"1999-ben Bill Clinton elnök és a first lady, Hillary fogadta. Mielőtt a Fehér Házba indultak, az amerikai hivatal protokollfőnöke átvette velük az est részleteit. Kiemelte, hogy az Egyesült Államokban hivatalos vendég érkezése esetén szokás a 21 ágyúlövés. Ekkor Göncz Árpád odafordult hozzá, és megkérdezte: „Miért 21, elsőre nem találnak el?” A protokollfőnök nem értette a viccet, de a Fehér Házban futótűzként terjedt a poén. Clinton könnyeit törölve mesélte a feleségének – emlékezett vissza Papp Nándor."
Nem divat ma már,de én nagyon csíptem. A Gyűrűk Ura fordítása irodalmi remek. Emelem
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #9021 Dátum: 2019. Február 21. - 08:58:00 »

'Akinek humorérzéke van, az mindent tud, akinek meg nincs, az mindenre képes."
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
molnarzoli75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 427


« Új üzenet #9022 Dátum: 2019. Február 21. - 18:20:29 »

A disznók orgazmusa 30 percig tart. (A következő életemben disznó akarok lenni...)

A csótány kilenc napig él a feje nélkül, mielőtt éhen hal. (Az a disznó még mindig nem megy ki a fejemből.)

Ha a falba vered a fejed, óránként 150 kalóriát égetsz el. (Ezt ne próbáld ki otthon, esetleg a munkahelyen.)

A hím imádkozó sáska nem tud párzani, amíg a feje a törzséhez kapcsolódik. A nőstény úgy kezdeményezi a szexet, hogy leszakítja a hím fejét. (Drágám, itthon vagyok. Mi a ...?)

A bolha a testhosszának 350-szeresére képes elugrani. Ez olyan, mintha egy ember átugrana egy focipályát hosszában. (30 perc. A mázlista disznó! El tudod ezt képzelni?)

A törpeharcsának több mint 27000 ízlelőbimbója van. (Mi lehet ennyire finom egy tó fenekén?)

Némelyik oroszlán 50-nél is többször párzik egy nap. (Még mindig disznó akarok lenni a következő életemben...inkább a minőség mint a mennyiség)

A pillangók a lábukkal érzik az ízeket. (Ezt mindig is szerettem volna tudni.)

A legerősebb izmunk a nyelvben van. (Hmmmmmm.... ...)

A jobbkezes emberek átlagosan 9 évvel tovább élnek mint a balkezesek. (Ha kétkezes vagyok, megfelezhetem a különbséget?)

Az elefánt az egyetlen állat, ami nem tud ugrani. (Ezt jó hallani.)

A macska vizelete ragyog fekete ??? fényben. (Csak azt nem tudom, mennyit fizetett a kormány, hogy ezt kiderítse.)

A strucc szeme nagyobb, mint az agya. (Az emberek között is ismerek egy pár ilyet.)

A tengeri csillagnak nincs agya. (Erre is tudok példát az emberek között.)

A jegesmedvék balkezesek. (Ha váltanak, tovább fognak élni.)

Csak az emberek és a delfinek használják a szexet örömszerzésre. (Hát a disznó?? A delfinek hallottak már a disznóról?)

Isten áldja a disznót!
Oké az a hosszú orgazmus, de azok a baszottul éles bökők a lapockába, aktus előtt?! Ki tudja, hogy hiányzik-e.  Wave
Naplózva

A vadászfegyvered ne gyilkossá, hanem a természetet tisztelő, a vadat szerető és védelmező bátor, edzett, de melegszívű, nemes lelkű emberré neveljen.
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9915



« Új üzenet #9023 Dátum: 2019. Február 21. - 18:32:02 »

Oké az a hosszú orgazmus, de azok a baszottul éles bökők a lapockába, aktus előtt?! Ki tudja, hogy hiányzik-e.  Wave


Juj.... Röhög Röhög Stoel
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Bwana
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 770



« Új üzenet #9024 Dátum: 2019. Február 21. - 19:04:24 »

Nincs főnököm, a magam ura vagyok! Úgy hogy, ha láttok magamban beszélni, az nem azt jelenti elment az eszem, épp mítinget tartok!
Naplózva

Mint azt bölcs elmeprofeszorom mondogatta: "Ne siesd el a gyógyítást, néha jó a hülye a háznál"!

Minden este bánva bánják, Hogy e vadat mér' kivánják, Mért is űzik egyre, nyomba,
Tévelyítő bús vadonba.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #9025 Dátum: 2019. Február 23. - 12:46:37 »

Leszbosz, vagy Szophoklész?

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #9026 Dátum: 2019. Február 23. - 12:47:39 »

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #9027 Dátum: 2019. Február 23. - 13:01:14 »

Leszbosz, vagy Szophoklész?


Már a medvés példánál is említettem volt, hogy biológiából elégtelen... Wave
Ez kérlek az elevenszülő gyepibéka...sajnos a kicsi farfekvéses volt...  Csodalk
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #9028 Dátum: 2019. Február 23. - 13:25:43 »

Már a medvés példánál is említettem volt, hogy biológiából elégtelen... Wave
Ez kérlek az elevenszülő gyepibéka...sajnos a kicsi farfekvéses volt...  Csodalk

????   :Mosolyog Fejvakarás

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #9029 Dátum: 2019. Február 24. - 14:57:52 »

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Oldalak: 1 ... 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 [602] 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 ... 673   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: