Oldalak: 1 ... 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 [598] 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 ... 673   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Na, viccelődjünk egy kicsit...  (Megtekintve 1025802 alkalommal)
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #8955 Dátum: 2018. December 18. - 12:44:48 »

Látom az elvtársak szakértők ebben a kérdésben!  Röhög Röhög Röhög

Bocs, nem bírtam ki!  Kacsint
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #8956 Dátum: 2018. December 18. - 12:45:55 »

Ha elhiszed, ha nem, pár éve a Kőbánya -Kispest állomáson a feljáró lépcsőn, világos nappal egy kb ilyen kaliberű szakadt, hajléktalan vénasszonyt dugott egy olyan 30-40 éves normálisan öltözött hapsi!  Az emberek ott sétáltak mellettük!    Nooormalis? Hány

Pedig alapszabály, hogy nappal, nyilvános helyen nem dugunk.
Aki arra jár, mind belebeszél.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #8957 Dátum: 2018. December 18. - 13:50:55 »

Akkor elgondolhatjátok milyen halálközeli élménnyel járt, amikor ettől három nagyságrenddel ótvarabb anyuka vagy nagymama belátogatott az irodámba heti rendszerességgel érdeklődni az ivadék után (nem ám félremagyarázni  ). És a képpel ellentétben hozták magukkal a szagukat is.  Tíz évvel ezelőtt bekameráztattam az iskolát. Az volt a csali, hogy megakadályozzuk a lopásokat és a verekedéseket, illetve ki tudjuk deríteni ki ütött először. De a valódi ok az volt, hogy időben meglássam ezeket a némbereket és leléphessek.  Ördög
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #8958 Dátum: 2018. December 18. - 14:12:55 »

Ez a nefürgyélle szindróma.
Nos,ha utánanéztek a dolognak,tényleg van aki az ápolatlant (értsd koszos,mocskos,retkes,büdös Ördög) szereti nőben. Vállat von Fejvakarás
A többséget visszatartja némi szarszag,de van akit ez felspannol. Röhög
Én a többséghez tartozom,de ha valaki magára ismerne... Röhög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #8959 Dátum: 2018. December 18. - 14:33:17 »

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #8960 Dátum: 2018. December 18. - 14:54:22 »

Nos,ha utánanéztek a dolognak,tényleg van aki az ápolatlant (értsd koszos,mocskos,retkes,büdös Ördög) szereti nőben. Vállat von Fejvakarás
A többséget visszatartja némi szarszag,de van akit ez felspannol. Röhög
Én a többséghez tartozom,de ha valaki magára ismerne... Röhög
űű

Te pontosan tudod miről beszélek. Vigyorog
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16590



« Új üzenet #8961 Dátum: 2018. December 18. - 15:06:27 »

Nos,ha utánanéztek a dolognak,tényleg van aki az ápolatlant (értsd koszos,mocskos,retkes,büdös Ördög) szereti nőben. Vállat von Fejvakarás
A többséget visszatartja némi szarszag,de van akit ez felspannol. Röhög
Én a többséghez tartozom,de ha valaki magára ismerne... Röhög
Napóleon üzenete feleségének: "Három nap múlva érkezem, ne mosakodj"...(Ez volt a nefürgyé'le történelmi gyökere Ördög)
Mondjuk a franciák a sajtból is a büdöset szeretik...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16590



« Új üzenet #8962 Dátum: 2018. December 18. - 15:23:12 »

Szóval az úgy volt, hogy Ádám és Éva éldegéltek kettecskén a paradicsomban, unatkoztak cefetül, nem tudtak egymással mit kezdeni. Ádámnak ugyan volt férfiúi ékessége de szegény Éva nem kapott semmit az Úrtól, egy oldalbordából ennyire futotta.

Egy napon az Úr sétálgatott a paradicsomban és a tó partján találta Évát aki egy kövön ült és zokogott.
-Mi a baj leányom?
-Uram, Ádámnak adtál valami lógó akármit a lábai közé, nekem viszont nincs ott semmi...miért van ez így?
Az Úr csettintett egyet az ujjával, egy gólya leszállt melléjük, odavágott a csőrével Éva combjai közé majd elrepült.
Azóta van a nőknek pinája és azóta piros a gólya csőre.
Másnap az Úr ismét egészségügyi sétát tett a birodalmában és lám, a tóparti kövön megint ott zokogott Éva...
-Miért sírsz leányom?
-Uram, Ádámnak bozontos szőr fedi a lábai közét nekem meg csupasz mint egy béka...
Az Úr megcsóválta a fejét és pattintott egyet az ujjával. Ott termett egy pávián, a fenekét hozzádörzsölte Éva ágyékához majd elszaladt.
Azóta szőrös a pina és azóta csupasz a majom feneke.
Harmadnap az Úr megint arra sétált és különösebben meg sem lepődött azon, hogy Éva a kövön ül és zokog.
-Leányom, mi a baj már megint?
-Uram, tegnap megpróbáltuk Ádámmal összedugni amit adtál nékünk, de nem sikerült, nagyon fájt. Olyan száraz ott minden, nem csúszik.(nyálazd meg te liba. A szerk. megjegyzése)
Az Úr mérgesen ráncolta a szemöldökét de aztán ismét pattintott egyet az ujjával, egy halacska kiugrott a tóból, egyenesen becuppant Éva pinájába. Ott fordult kettőt aztán visszacsobbant a vízbe.
Na kéremszépen, azóta csúszik a pina ÉS AZÓTA BÜDÖS A HAL!
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16590



« Új üzenet #8963 Dátum: 2018. December 18. - 15:24:54 »

Nos,ha utánanéztek a dolognak,tényleg van aki az ápolatlant (értsd koszos,mocskos,retkes,büdös Ördög) szereti nőben. Vállat von Fejvakarás
A többséget visszatartja némi szarszag,de van akit ez felspannol. Röhög
Én a többséghez tartozom,de ha valaki magára ismerne... Röhög
Egyébként Bertóti Istvánnak tulajdonítják a mondást, hogy "akinek büdös a pina, az b@sszon kölnisüveget!"
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #8964 Dátum: 2018. December 18. - 15:42:32 »

Szóval az úgy volt, hogy Ádám és Éva éldegéltek kettecskén a paradicsomban, unatkoztak cefetül, nem tudtak egymással mit kezdeni. Ádámnak ugyan volt férfiúi ékessége de szegény Éva nem kapott semmit az Úrtól, egy oldalbordából ennyire futotta.

Egy napon az Úr sétálgatott a paradicsomban és a tó partján találta Évát aki egy kövön ült és zokogott.
-Mi a baj leányom?
-Uram, Ádámnak adtál valami lógó akármit a lábai közé, nekem viszont nincs ott semmi...miért van ez így?
Az Úr csettintett egyet az ujjával, egy gólya leszállt melléjük, odavágott a csőrével Éva combjai közé majd elrepült.
Azóta van a nőknek pinája és azóta piros a gólya csőre.
Másnap az Úr ismét egészségügyi sétát tett a birodalmában és lám, a tóparti kövön megint ott zokogott Éva...
-Miért sírsz leányom?
-Uram, Ádámnak bozontos szőr fedi a lábai közét nekem meg csupasz mint egy béka...
Az Úr megcsóválta a fejét és pattintott egyet az ujjával. Ott termett egy pávián, a fenekét hozzádörzsölte Éva ágyékához majd elszaladt.
Azóta szőrös a pina és azóta csupasz a majom feneke.
Harmadnap az Úr megint arra sétált és különösebben meg sem lepődött azon, hogy Éva a kövön ül és zokog.
-Leányom, mi a baj már megint?
-Uram, tegnap megpróbáltuk Ádámmal összedugni amit adtál nékünk, de nem sikerült, nagyon fájt. Olyan száraz ott minden, nem csúszik.(nyálazd meg te liba. A szerk. megjegyzése)
Az Úr mérgesen ráncolta a szemöldökét de aztán ismét pattintott egyet az ujjával, egy halacska kiugrott a tóból, egyenesen becuppant Éva pinájába. Ott fordult kettőt aztán visszacsobbant a vízbe.
Na kéremszépen, azóta csúszik a pina ÉS AZÓTA BÜDÖS A HAL!

 Igen Igen Igen

Ez jó, ezt még nem hallottam.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #8965 Dátum: 2018. December 18. - 21:59:43 »

Napóleon üzenete feleségének: "Három nap múlva érkezem, ne mosakodj"...(Ez volt a nefürgyé'le történelmi gyökere Ördög)
Mondjuk a franciák a sajtból is a büdöset szeretik...
Volt itt már olyan napszámos hölgy,akit 3 sor almafa távolságról is éreztem,hogy hol dolgozik éppen. Aztán ő is hazament és hozzábújt valakihez. /Ez pontosan mért érték,nem pedig urbanlegendes túlzás. Megközelítőleg 16 méter,takarásban szél nélkül./
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #8966 Dátum: 2018. December 19. - 08:47:56 »

Egyébként Bertóti Istvánnak tulajdonítják a mondást, hogy "akinek büdös a pina, az b@sszon kölnisüveget!"

"Válogatós f@sznak kutyában a helye!"   Röhög     Hála istennek ez engem már nem érint!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16590



« Új üzenet #8967 Dátum: 2018. December 19. - 08:54:07 »

"Válogatós f@sznak kutyában a helye!"   Röhög     Hála istennek ez engem már nem érint!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Úristen, mi történt a kutyáddal?
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #8968 Dátum: 2018. December 19. - 09:00:02 »

Úristen, mi történt a kutyáddal?

Hülye!   Vigyorog
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16590



« Új üzenet #8969 Dátum: 2018. December 19. - 09:05:43 »

Hülye!   Vigyorog
Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Oldalak: 1 ... 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 [598] 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 ... 673   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: