Oldalak: 1 ... 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 [543] 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 ... 673   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Na, viccelődjünk egy kicsit...  (Megtekintve 1025936 alkalommal)
Abonyi
Vendég
« Új üzenet #8130 Dátum: 2016. Július 29. - 21:56:31 »

Minap felhívott az utcánkban élő piacozó emberke, hogy van egy új 7x35-ös Swarovski  kereső távcsöve, nem -e érdekel?
 Mondom, nekem nincs pénzem drága távcsövekre, de erősködött, hogy nézzem meg 8000-ért ide adja!!!.
 No itt sántított már a dolog, de úgy voltam vele , hogy  csodák néha történnek... hátha!
 Elmegyek az öreghez, előveszi  a poros , valahonnan ismerős bőrtokot, és kiveszi belőle a valóban újszerű kicsi távcsövet, és kezembe adja.
 Kezembe veszem a kicsi de súlyos távcsövet, és a feliratot keresem, majd meg is találom:  CDELANO B CCCP feliratot. 
Mérgesen förmedek az öregre:
 - Béla bácsi !! Ez nem új távcső mert ez az ország már legalább 20 éve nem létezik, ráadásul ez nem is Swarovski!!!  Woest
 Erre Béla bácsi:
- Hát újszerű mert nem használt!  Én meg nem azt mondtam , hogy Swarovski hanem szarruszki!!   Vállat von
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #8131 Dátum: 2016. Augusztus 03. - 21:40:53 »

A paraszt bácsinak már 13 gyereke van, és komoly gondot okoz az eltartásuk a családnak, így megoldást kell találni a fogamzásgátlásra. A helyi szóbeszéd nyomán elindul az erdőbe, hogy megkeresse az erdei manócskát és kikérje véleményét a témában. Nagy nehezen meg is találja, és előadja neki a problémáját, mire a manócska azt mondja:
– Egyél minden este reszelt répát!
Megörül a paraszt, hazamegy, lereszel egy répát, befalja és ráveti magát az asszonyra, 9 hónap múlva megszületik a 14. gyerek. Elkeseredik a paraszt, és visszamegy az erdőbe, elmondja a baját a manónak, mire ő:
– Rendesen etted a répát?
– Igen.
– Vizet is ittál hozzá?
– Hát azt nem.
– Itt szúrtad el!
Na jó, megörül a paraszt, hazamegy. A 15. Gyerek megszületése után visszamegy a manóhoz, és panaszkodik. Mire a manó:
– Etted a répát?
– Igen.
– Ittad a vizet hozzá?
– Igen.
– Mézzel?
– Hát, azt nem.
– Öreg hiba.
Hazamegy a paraszt, lereszeli a répát, jól fölönti mézzel, meg iszik rá egy nagy pohár vizet és hopp az asszonyra. A 16. gyerek után megy vissza az erdőbe:
– Te manó én kinyúvasztlak!
– Mééé’, etted a répát?
– Mint egy nyúl!
– Ittad a vizet?
– Mint a gödény!
– Mézzel?
– Azza há, oszt mégis itt az új kölyök!
Mire a manó gyanakodva ránéz:
– Te paraszt, és mondd csak, dugtál az asszonnyal?
– Hát persze!
A manó a fejéhez kap:
– Jajj, hát azt nem szabaaad! 😀
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #8132 Dátum: 2016. Augusztus 04. - 14:49:52 »

Rázza hajnalban az asszony az urát:
- Kelj fel Áron, beszélsz álmodban!
- Ejnye az Istenit, hát már így sem lehet?
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #8133 Dátum: 2016. Augusztus 05. - 14:52:55 »


Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #8134 Dátum: 2016. Augusztus 05. - 19:55:04 »

Egy pár épp szerelmeskedés közben hallja, amint a felszarvazott férj hazaérkezik és a garázsajtót zárja. Kiugranak az ágyból, és a nő a szeretője kezébe adja a ruhákat: – Úristen, a férjem mindkettőnket megöl, ha ránk talál. Ugorj ki az ablakon, itt az összes ruhád! – De szakad az eső, drágám!! – mire a nő ellentmondást nem tűrve Kituszkolja a férfit a hátsó ablakon, aki egy utcai maratoni futóverseny kellős közepébe csöppen. A mellette futó férfi megkérdi:
– Máskor is futott már ezen a versenyen?
– Ó, persze, minden évben.
– És mindig meztelenül fut?
– Hogyne, így nagyobb a szabadságérzetem és ez erőt ad nekem.
– Ruhával a kézben?
– Igen, mert a futam végén egyszerűen felöltözöm, beszállok a kocsiba és hazamegyek.
– És mindig óvszerben fut?
– Nem, csak ha esik…
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #8135 Dátum: 2016. Augusztus 08. - 19:19:04 »

Vetélkedőt rendeztek a világ királynéinak. Ki a legerősebb köztük? Hárman jutottak a döntőbe. Mindegyiknek adtak egy diót, hogy törje össze.

Az első királynő a foga közé vette és összeroppantotta.
Rávésték a koronájára: “A legerősebb fogú királyné.”
A második a markába fogta és reccs, máris összetörte.
Ezt vésték a koronájára: “A legerősebb kezű királyné.”
A harmadik a combja közé rakta és egy pillanat alatt összeroppantotta. Tanakodtak a bírák…
Mit írjanak a koronájára? Végül ezt a feliratot kapta: “Isten óvja a királyt!”
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #8136 Dátum: 2016. Augusztus 09. - 13:41:38 »

Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9916



« Új üzenet #8137 Dátum: 2016. Augusztus 09. - 17:12:34 »

 Röhög
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #8138 Dátum: 2016. Augusztus 10. - 22:11:36 »

Két öregember beszélget, a téma a mai erkölcsi normák.
Az egyik megjegyzi:
– Én annak idején nem feküdtem le a feleségemmel, csak a házasság után!
És te?
– Nem tudom, nem emlékszem, de hogy is hívják a feleséged?
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #8139 Dátum: 2016. Augusztus 12. - 22:04:48 »

Az afgán sivatagban egy menekült tálib kétségbeesetten próbál vizet találni, de sikertelenül.
Aztán meglát valami mozgó alakot a messzeségben.
Remélve, hogy ott vizet talál, sietve arra veszi az irányt, de csak egy zsidó embert talál, aki egy kis pulton nyakkendőket árul.
A tálib megkérdi:
– Van vized, zsidó?
– Nincs vizem, viszont van olcsó nyakkendőm? Csak 6 $ darabja.
– Idióta! Semmi szükségem méregdrága nyakkendőre, vízre van szükségem!
– Oké! Nem probléma, hogy nem veszel tőlem nyakkendőt. Megmutatom, hogy nagylelkűbb vagyok annál, hogy a lelkemre vegyem.
Figyelj! Ha folytatod az utat dél felé, akkor mintegy 3 mérföld után, azon a dombon túl a sivatagban találsz egy gyönyörű, előkelő éttermet. Jéghideg ásványvizük van. Shalom.
A tálib szentségelve, de minden erejét összeszedve nekivág az útnak. Már esteledik, amire félholtan, vánszorogva újra megjelenik a zsidó árusnál.
– Nos, mit segíthetek? – kérdi.
– A rohadt bátyád nem enged be nyakkendő nélkül!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #8140 Dátum: 2016. Augusztus 12. - 22:08:53 »

Két férfi a peronon álldogál:
– Elnézést uram, ön is a feleségét várja?
– Nem várom, jön…
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #8141 Dátum: 2016. Augusztus 17. - 09:47:46 »

Két férfi a peronon álldogál:
– Elnézést uram, ön is a feleségét várja?
– Nem várom, jön…

 Igen Igen Igen Röhög
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #8142 Dátum: 2016. Augusztus 17. - 10:12:25 »


 By Hofi Géza:

Útban a Bahamák felé a repülőn.

- Ettensön,ettensön! No szmóking plíz!

- Mit mond?

- Azt,hogy lengén kell öltözni, mert kurva meleg lesz.

- Ettensön,ettensön! " A szigetek lakosságának 70%-a aidsos, a 30%-a asztmás."

- Mit mond?

- Aki köhög, azt meg lehet dugni.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #8143 Dátum: 2016. Augusztus 17. - 12:54:37 »

A túrázó utolsó mondata:
- Ki vagy te, hogy nyáron bundában szeded itt a málnát?
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #8144 Dátum: 2016. Augusztus 17. - 13:55:21 »

Falusi lagziban hatalmas botrány tör ki, mert a vőlegény belerúg a menyasszonyba. A botrányból verekedés lesz, majd az egész társulat a rendőrségen köt ki. Miután az orvos ellátja a sérülteket, a rendőrök megkezdik a vendégsereg kihallgatását.
Először azt a vendéget hallgatják ki, aki éppen a menyasszonnyal táncolt a verekedés kitörésekor.
– Na, mondja el, mi történt! – mondja a rendőr.
– Menyasszonytánc volt, éppen a menyasszonnyal táncoltam, amikor a vőlegény hirtelen felugrott a székéből, és minden ok nélkül a menyasszony lába közé rúgott!
– Húúú, az biztos nagyon fájdalmas volt! – szisszen fel a rendőr.
– Azt elhiheti! Két ujjam is eltört!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Oldalak: 1 ... 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 [543] 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 ... 673   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: