Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 673   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Na, viccelődjünk egy kicsit...  (Megtekintve 1026000 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #150 Dátum: 2008. április 28. - 12:37:56 »

Ez országos jelenség... meg az ittas kerékpározás is... nekem annyira tetszik, mikor a svájcisapkás arcok egyenes derékkal, zombiarccal tekernek... nyilván tisztában vannak egyes dinamikai törvények gyakorlati alkivételeivel, melyek szerint ha egy pillanatra is megállnak, akkor az árokba borulnak és elalszanak..

Milyen igaz, bár én józanul sem tudok sokáig fenn maradni a megálló biciklin!  Bion
De ezt-gondolom-ritkán próbálgatod...
(Mármint a józanságot) Vigyorog
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #151 Dátum: 2008. április 28. - 12:54:30 »

Ez országos jelenség... meg az ittas kerékpározás is... nekem annyira tetszik, mikor a svájcisapkás arcok egyenes derékkal, zombiarccal tekernek... nyilván tisztában vannak egyes dinamikai törvények gyakorlati alkivételeivel, melyek szerint ha egy pillanatra is megállnak, akkor az árokba borulnak és elalszanak..

Milyen igaz, bár én józanul sem tudok sokáig fenn maradni a megálló biciklin!  Bion
De ezt-gondolom-ritkán próbálgatod...
(Mármint a józanságot) Vigyorog

"Az élet olyan mint a motor,  be kell rúgni!" -ki is mondta?  Bion
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #152 Dátum: 2008. április 28. - 12:59:22 »

Ez országos jelenség... meg az ittas kerékpározás is... nekem annyira tetszik, mikor a svájcisapkás arcok egyenes derékkal, zombiarccal tekernek... nyilván tisztában vannak egyes dinamikai törvények gyakorlati alkivételeivel, melyek szerint ha egy pillanatra is megállnak, akkor az árokba borulnak és elalszanak..

Milyen igaz, bár én józanul sem tudok sokáig fenn maradni a megálló biciklin!  Bion

El is alszol? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #153 Dátum: 2008. április 28. - 13:05:10 »

Csak ha cumi van a számban! Bion
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #154 Dátum: 2008. április 28. - 13:10:08 »

Csak ha cumi van a számban! Bion
Vigyorog Vigyorog Vigyorog Egy oda!
Naplózva
Apeter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



WWW
« Új üzenet #155 Dátum: 2008. április 28. - 15:52:39 »

Naplózva

Kalappal,
Péter
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #156 Dátum: 2008. április 28. - 17:06:55 »

Csak az a durva, hogy ezek szerint ez nem vicc...
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Viktor
Vendég
« Új üzenet #157 Dátum: 2008. április 28. - 17:18:01 »

Józan ésszel is belátható mekkora baromság ez már megint. No persze ha feltételezzük, hogy a kutya sétáltatás közben mindig azonos pozíciót tart, akkor akár hasznos is lehet.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Bobakos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Új üzenet #158 Dátum: 2008. április 28. - 20:06:16 »

Ez nagyon jó!
Elképzelem ahogy ernyővel a kezemben rohanok a vizslával a sebzett nyúl után, hogy meg ne ázzon szegény. Vigyorog
Én már megrendeltem, és erre biztatok mindenkit!  OOO
Naplózva

Itt van egy süldő.....   ...  jó lesz ez kannak is!
Viktor
Vendég
« Új üzenet #159 Dátum: 2008. április 29. - 06:55:39 »

Sába diétája apropóján egy szakállas:

"Főúr egy cigánypecsenyét!"
"Jó, de akkor ugrott az élőzene...."
Naplózva
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #160 Dátum: 2008. április 29. - 08:40:48 »

Józan ésszel is belátható mekkora baromság ez már megint. No persze ha feltételezzük, hogy a kutya sétáltatás közben mindig azonos pozíciót tart, akkor akár hasznos is lehet.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Mondjuk a képen lévő bárgyúképűről még el is tudom képzelni.  Nyihi
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Viktor
Vendég
« Új üzenet #161 Dátum: 2008. április 29. - 08:45:13 »

Józan ésszel is belátható mekkora baromság ez már megint. No persze ha feltételezzük, hogy a kutya sétáltatás közben mindig azonos pozíciót tart, akkor akár hasznos is lehet.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Mondjuk a képen lévő bárgyúképűről még el is tudom képzelni.  Nyihi

Azt Te csak hiszed testvér! A szomszédunkban lakott egy ilyen mopsz, ennél akaratosabb rohadt dögöt én még nem láttam.... ráadásul állandóan f..gik és mindenhová odasz..ik....
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #162 Dátum: 2008. április 29. - 10:34:16 »

Józan ésszel is belátható mekkora baromság ez már megint.

Na, valami illesmirű' beszéltünk imént a csevegőben.
"A kelts fel egy igényt, és elégítsd ki!" mondatban összefoglalható piaci stratégiát tökéletesen jellemzi ez az állatság.
Bennem még felvetődne a gumicsizma, gyapjúzoknival (ugye mindjárt 2-2 pár), a sál, meleg sapka, trikó, és kabátka gondolata is. Természetesen akkumulátoros fűtőszálakkal átszőve. Plusz töltő, hordtáskával. Esetleg napelemmel, ami környezetkímélő.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Viktor
Vendég
« Új üzenet #163 Dátum: 2008. április 29. - 10:43:28 »

Józan ésszel is belátható mekkora baromság ez már megint.

Na, valami illesmirű' beszéltünk imént a csevegőben.
"A kelts fel egy igényt, és elégítsd ki!" mondatban összefoglalható piaci stratégiát tökéletesen jellemzi ez az állatság.
Bennem még felvetődne a gumicsizma, gyapjúzoknival (ugye mindjárt 2-2 pár), a sál, meleg sapka, trikó, és kabátka gondolata is. Természetesen akkumulátoros fűtőszálakkal átszőve. Plusz töltő, hordtáskával. Esetleg napelemmel, ami környezetkímélő.

A napelemről nem tudok, de tudomásom szerint a többi mind létezik...
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #164 Dátum: 2008. április 29. - 10:46:49 »

Egyébként például itt is lehet mazsolázni:

http://www.mypethaven.com/
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 673   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: