Oldalak: 1 ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Magaslesek, ülőkék, les székek...  (Megtekintve 222689 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #735 Dátum: 2014. Május 16. - 09:46:16 »

Küldhetnél nekem is egyet belőle.    Csak, a miheztartás végett..  :Mosolyog ..   Emelem
Fórumtalálkozóra lett felajánlva, kibicnek kuss...  Türelmetlenül
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #736 Dátum: 2014. Május 16. - 10:01:57 »

Fórumtalálkozóra lett felajánlva, kibicnek kuss...  Türelmetlenül

Kedvelem a nyílt, és őszinte embereket..  Mosolyog ..   A sunyikat viszont, nem állhatom!..

Egy smájlit, azért remélem megengedsz..     Tiszteleg ..     Emelem
Naplózva
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #737 Dátum: 2014. Május 16. - 10:51:44 »

Küldhetnél nekem is egyet belőle.    Csak, a miheztartás végett..  :Mosolyog ..   Emelem
Küldök. Ha beérnek, majd elkérem a címed. Valószínüleg Gewehr trinidad scorpiója erősebb lesz, mert az azért névlegesen 2000 000 scowille.
 Emelem
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #738 Dátum: 2014. Május 16. - 10:52:58 »

Fórumtalálkozóra lett felajánlva, kibicnek kuss...  Türelmetlenül
Remélem jut ide-is, oda is.
 Emelem
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #739 Dátum: 2014. Május 16. - 10:56:51 »

Remélem jut ide-is, oda is.
 Emelem
Ne küldj neki. Vigyorog
 Egyrészt mert szemtelenül tarhál, másrészt mert látni szeretnénk az arcát amikor beleharap...mert itt a fórumon könnyű arcoskodni, mellet döngetni... Türelmetlenül
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #740 Dátum: 2014. Május 16. - 10:59:18 »

Ne küldj neki. Vigyorog
 Egyrészt mert szemtelenül tarhál, másrészt mert látni szeretnénk az arcát amikor beleharap...mert itt a fórumon könnyű arcoskodni, mellet döngetni... Türelmetlenül

Főzzünk belőle egy lecsót neki!   Röhög
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #741 Dátum: 2014. Május 16. - 11:07:07 »

Főzzünk belőle egy lecsót neki!   Röhög
Aha...csak ha fórumtalin mindenki hozzátesz valamit, akkor nagyon sok lesz a leve... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #742 Dátum: 2014. Május 16. - 12:01:44 »

Aha...csak ha fórumtalin mindenki hozzátesz valamit, akkor nagyon sok lesz a leve... Ördög
Azért ez megint szép kör volt. Két nap alatt eljutottunk az alacsony leskarimától a csípős g.cis lecsóig...
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #743 Dátum: 2014. Május 16. - 12:56:32 »

Öröm benézni, akárhova kattintok! Röhög
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #744 Dátum: 2014. Május 16. - 13:24:57 »

Azért ez megint szép kör volt. Két nap alatt eljutottunk az alacsony leskarimától a csípős g.cis lecsóig...
De mocskos egy fantáziája van kigyelmednek... Tasli
Én úgy gondoltam, hogy mindenki simán beleköpne...ilyen veszedelmes paprikák közelében amúgy is erősen ellenjavallott elővenni a szerszámot... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #745 Dátum: 2014. Május 16. - 18:51:14 »

De mocskos egy fantáziája van kigyelmednek... Tasli
Én úgy gondoltam, hogy mindenki simán beleköpne...ilyen veszedelmes paprikák közelében amúgy is erősen ellenjavallott elővenni a szerszámot... Ördög

Dupla gumikesztyű hiányában paprikázás után sem javallanám. Inkább tartsa vissza, baráti jó tanács.  Ördög
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #746 Dátum: 2014. Május 16. - 20:21:02 »

Küldök. Ha beérnek, majd elkérem a címed. Valószínüleg Gewehr trinidad scorpiója erősebb lesz, mert az azért névlegesen 2000 000 scowille.
 Emelem

Rendben, és köszönöm.  Remélem, itt tudok még lenni akkor, mire beérnek..  Emelem
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #747 Dátum: 2014. Május 16. - 21:02:16 »

Dupla gumikesztyű hiányában paprikázás után sem javallanám. Inkább tartsa vissza, baráti jó tanács.  Ördög
Tapasztalat? Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #748 Dátum: 2014. Május 17. - 08:31:02 »

Tapasztalat? Ördög

"Csak" a szemem töröltem meg kesztyűmentes paprikázás után úgy három órával. Rííí Ördög
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #749 Dátum: 2014. Május 17. - 08:35:11 »

Rendben, és köszönöm.  Remélem, itt tudok még lenni akkor, mire beérnek..  Emelem

   Üdv dobbasszus!  Emelem



Köszönöm ismételten, a gesztust!
A részemre felajánlott paprikádat, felajánlom, a fórumtalira.  Stoel ..

Úgy gondolom, tartozom egy magyarázattal, az érthetőség kedvéért..

A tegnapi napon, egy kicsit utána néztem az erőspaprikáknak a googlén..
Meglepődve tapasztaltam, hogy a Gewehr által említett scorpiót, kb. 2. éve ismerem és nemkeveset fogyasztottam is már belőle.
Tegnap Édesapámnál voltam a szokásos látogatásom keretében. Ahol igen érdekes dolgokra derült napfény.
A történet érthetőségének kedvéért, el kell mondjam, az évi erőspaprika adagunkat a saját kertemben szoktam megtermelni.
Miután beérnek, felfűzöm őket, és felviszem Apámhoz, akinél szakszerű tárolásra kerül a felhasználásig, darálásig, ami szintén az Ő asztala.

A múlt év végén is ugyanígy történt minden. Február végén, megkértem, hogy daráljon már nekem, mert készletem igencsak fogyóban van.

A készletfeltöltés első kipróbálása után éreztem, hogy valami "történt".., mintha erősebbnek tűnne a portéka. De nem tulajdonítottam nagyobb jelentőséget neki, mert "kiváló árut" vittem fel ( gyönyörű, mélyvörös, egészséges paprikát).

Tegnap aztán a beszélgetésünk kapcsán, szóba került ez a paprikadolog is.
Elmondta, hogy kapott egyik jóismerősétől, kuncsaftjától, egy fűzér paprikát abból amit 2 évvel ezelőtt már megkóstoltatott velünk, és azt is beledarálta a többi közé ( kb. 20 % ban).  Mosolyog ..

Nekem abban a pillanatban leesett a tantusz! ( figyelsz, Boar.. Kacsint ) Azért éreztem "picit" csípősebbnek,mert a skorpió is belekerült  :Mosolyog ..

El kell mondjam, egyre nagyobb mennyiséget kell szórjak a ételeimhez.

Lehet, hogy egyre immunisabb leszek, a kapszaicinre?!   Vállat von .. Fejvakarás ..

Amennyiben így haladok, lassan király-vizet kell használnom szájöblögetésre is..  Ördög ..     Emelem
Naplózva
Oldalak: 1 ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: