Oldalak: 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Magaslesek, ülőkék, les székek...  (Megtekintve 222686 alkalommal)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #705 Dátum: 2014. Május 13. - 22:18:20 »

KI mondta,hogy segítő a szándék ? Nyihi
Remélem,hogy nem hátsó...a szakállas nőkből én köszönöm nem kérek! Ördög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #706 Dátum: 2014. Május 13. - 22:25:44 »

Remélem,hogy nem hátsó...a szakállas nőkből én köszönöm nem kérek! Ördög
Azért kellett régen a hadseregben borotválni ,hogy a szakáll ne gyújtsa be az arc szőrzrtet.....most meg?????? Fejvakarás(ha azzal a borostával euróviziót lehet nyerni az enyém lottó ötös)Gazdag vagyok Táncol OOO Ördög
Naplózva
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #707 Dátum: 2014. Május 14. - 08:59:06 »

Én bőrből varrtam és rizst tettem bele.
Csak fegyverbelövésnél használom, mert nemigen vadászok lesről.
Pedig ha eltévednék valami nagy erdőségben, egy hétig biztos nem halnék éhen.  Kacsint

Jó nagy zsák rizst kéne akkor magammal cipelnem, tekintve a napi rizsfogyasztásomat.  Ördög
Bár mindig van nálam az is: főve, hússal, zöldségekkel.  Nyálcsorog
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #708 Dátum: 2014. Május 14. - 10:27:21 »

Használt farmer nadrág lábszár.....................
A legtutibb, amivel találkoztam az őrölt paprika, de ha nem elég apró szemű a huzatanyag, egy idő után elkezd szépen belepni mindent minden lövés után a "vörös köd". Ja, és elég drága. Viszont a fegyver nagyon jól megáll rajta, és nem dobja meg az agyat a lövésnél a paprikás zsák.
 Emelem
Valamit Te keversz, édesöcsém...
Az őrölt paprika az a marhalábszárhoz kell...a pörköltbe... Tasli
(Mindjárt jön Soma a gumicsizmaszáras ötleteivel is Ördög)
Azért elképzelem amikor az őrölt paprika szállongani kezd lövés után....és netán csípős volt...lehet ott tűsszögés meg szemdörzsölés...az igazi menők biztos kokót tesznek a zsákba és minden lövés után mélyet szippantanak a friss tavaszi levegőből... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #709 Dátum: 2014. Május 14. - 10:57:27 »

Valamit Te keversz, édesöcsém...
Az őrölt paprika az a marhalábszárhoz kell...a pörköltbe... Tasli
(Mindjárt jön Soma a gumicsizmaszáras ötleteivel is Ördög)
Azért elképzelem amikor az őrölt paprika szállongani kezd lövés után....és netán csípős volt...lehet ott tűsszögés meg szemdörzsölés...az igazi menők biztos kokót tesznek a zsákba és minden lövés után mélyet szippantanak a friss tavaszi levegőből... Ördög

Édesöcsém?  Röhög

Zsenge gyermek......  Okos
Ez akkor volt, amikor Te még csak reménykedhettél abban, hogy valaha a 630-as Slaviád helyett lehet igazi pukkantós puskád....
A paprikával kapcsolatban nyilván nem hallottál még a több funkciós felhasználásról. Még most sem késő művelődni.... Vigyorog
A marhalábszár pörköltbe pedig a profi mesterszakácsok szerint a paprika spray tartalma való.. igazi pikáns íze csak attól lesz....... próbáld ki, igazi gourmandoknak való, mint Te! Kacsint Ördög
 Emelem
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #710 Dátum: 2014. Május 14. - 11:09:31 »


A marhalábszár pörköltbe pedig a profi mesterszakácsok szerint a paprika spray tartalma való.. igazi pikáns íze csak attól lesz....... próbáld ki, igazi gourmandoknak való, mint Te! Kacsint Ördög
 Emelem
Ha jössz fórumtalira, kipróbáljuk. De nem biztos, hogy mindenki szeretné, inkább nem teszem bele a pörköltbe...ellenben képen fújlak amikor kanalazod a husit... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #711 Dátum: 2014. Május 14. - 11:35:39 »

Ha jössz fórumtalira, kipróbáljuk. De nem biztos, hogy mindenki szeretné, inkább nem teszem bele a pörköltbe...ellenben képen fújlak amikor kanalazod a husit... Ördög

Hát ennyit a kulinális színvonaladról......
Mert azt mindenki tudja, hogy a fűszert bele kell főzni a kajába, és nem utána fújkálni.... mert akkor már fújhatod!
Mindegy, azokra az alkalmakra, amikor Te főzöl, a biztonság kedvéért viszek valami konzervet... Vigyorog
 Emelem
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #712 Dátum: 2014. Május 14. - 11:42:52 »

Hát ennyit a kulinális színvonaladról......
Mert azt mindenki tudja, hogy a fűszert bele kell főzni a kajába, és nem utána fújkálni.... mert akkor már fújhatod!
Mindegy, azokra az alkalmakra, amikor Te főzöl, a biztonság kedvéért viszek valami konzervet... Vigyorog
 Emelem
Hülye vagy a főzéshez... Vannak összetevők amelyeket nem szabad belefőzni mert jelentős ízvesztésük lesz a hőkezeléstől. Tasli
Konzervet hozhatsz, talán kapsz érte cigányp.nát... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Lkarcsi
Vendég
« Új üzenet #713 Dátum: 2014. Május 14. - 12:18:08 »

Hülye vagy a főzéshez... Vannak összetevők amelyeket nem szabad belefőzni mert jelentős ízvesztésük lesz a hőkezeléstől. Tasli
Konzervet hozhatsz, talán kapsz érte cigányp.nát... Ördög

Boar!  Nem voltál Te véletlenül katona 1980-83 környékén mondjuk Marcaliban a deszantnál?
Ott működött ez amikor Ercsiben vagoníroztunk ki .... meg a rókatánc kondzserváért.   " Gyere fel a kocsira , kapsz konzervet" " Jajj tistúr nem megyek mert megb..nak."
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #714 Dátum: 2014. Május 14. - 12:38:03 »

Boar!  Nem voltál Te véletlenül katona 1980-83 környékén mondjuk Marcaliban a deszantnál?
Ott működött ez amikor Ercsiben vagoníroztunk ki .... meg a rókatánc kondzserváért.   " Gyere fel a kocsira , kapsz konzervet" " Jajj tistúr nem megyek mert megb..nak."

Ebből én kimaradtam...Szombathelyen voltam katona '88-'89-ben, de a "kandzserva" kifejezést még hallottam-meg a sztorikat a kerítésen át megdugott cigánylányokról.... Egyébként Hobó könyvében olvastam először ezt a konzerv bizniszt, szintén katonaság alatt.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #715 Dátum: 2014. Május 14. - 15:37:58 »

Ha minden jól alakul, lassan teremnek a Dorset naga paprikáim, de lesz majd Trinidad moruga scorpionom is. Felajánlok szívesen párat a főzéshez.
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #716 Dátum: 2014. Május 14. - 19:10:49 »

Ha minden jól alakul, lassan teremnek a Dorset naga paprikáim, de lesz majd Trinidad moruga scorpionom is. Felajánlok szívesen párat a főzéshez.
Hozd el személyesen... Kacsint
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #717 Dátum: 2014. Május 14. - 21:53:03 »

Ha minden jól alakul, lassan teremnek a Dorset naga paprikáim, de lesz majd Trinidad moruga scorpionom is. Felajánlok szívesen párat a főzéshez.
Üdv Gewehr
A dorsetről majd tennél fel képet? Én is ültettem tavaly, elvileg dorset naga magot vettem, de szerintem nem az lett. Mocskos erős mondjuk, egy vacsorához egyet nem tudok megenni. A trinidad pedig, amit idén rendeltem nem kelt ki. 3 fajta paprikából, összesen 36 magból 1 db. kelt:-(  Ennél még a fürjeimnek is jobb a kelési aránya:-)
Apropos, ha van helyed hozzá, érdemes a paprikát elteleltetni. Én üvegházba tettem kettőt a tavalyiakból,(az egyik az elvilegdorset)olyan méterhúsz magasak. Eddig nem sokat nőttek, de már 2-3 centis paprikák vannak rajta. Kb. egy hete vannak szabadon. Ha még nőnek, lesz paprikafám:-)
Üdv
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #718 Dátum: 2014. Május 14. - 22:45:01 »

Üdv Gewehr
A dorsetről majd tennél fel képet? Én is ültettem tavaly, elvileg dorset naga magot vettem, de szerintem nem az lett. Mocskos erős mondjuk, egy vacsorához egyet nem tudok megenni. A trinidad pedig, amit idén rendeltem nem kelt ki. 3 fajta paprikából, összesen 36 magból 1 db. kelt:-(  Ennél még a fürjeimnek is jobb a kelési aránya:-)
Apropos, ha van helyed hozzá, érdemes a paprikát elteleltetni. Én üvegházba tettem kettőt a tavalyiakból,(az egyik az elvilegdorset)olyan méterhúsz magasak. Eddig nem sokat nőttek, de már 2-3 centis paprikák vannak rajta. Kb. egy hete vannak szabadon. Ha még nőnek, lesz paprikafám:-)
Üdv
Ezeket Ti eszitek is vagy csak fegyverkezési verseny? Fejvakarás
 Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #719 Dátum: 2014. Május 15. - 07:24:44 »

Ezeket Ti eszitek is vagy csak fegyverkezési verseny? Fejvakarás
 Ördög
Higgye el fínök:sírunk, de esszük!
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Oldalak: 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: