Oldalak: 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Magaslesek, ülőkék, les székek...  (Megtekintve 222683 alkalommal)
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #690 Dátum: 2014. Május 13. - 19:14:23 »

Ki az az Ansch???  Vállat von
Látott már egyáltalán puskát? Ördög
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #691 Dátum: 2014. Május 13. - 19:22:44 »

Amennyiben tisztában lettél volna vele.., kevesebbet hibáztál volna.  S.Peti

Sejen, én már most elköszönök tőled örökre, mert még egy-két ilyen szösszenet, és szerintem sok időnk nem lesz ugyanazon a fórumon fórumozni, és így búcsúzkodni sem.....

Mint ifjúsági indián regényeinkből tudjuk, a hozzád hasonlóakat a rézbőrűek tisztelik.... de én nem vagyok rézbőrű, tehát csak egyszerűen...pápá sejen!
 Wave
Naplózva
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #692 Dátum: 2014. Május 13. - 19:34:46 »

Emelem
Ha már szó esett a fegyver feltámasztásról lövés előtt,megosztanám az én egyszerű de nagyszerű ötletemet!
A múltkor láttam az egyik kedves vadaszbaratomnál kb.4-5000 forintba kerülő kis zsákocskát!
Talán homok,vagy valami apró gyöngy lehetett bennne!Azt mondta ez a tuti,ezt viheti bárhova,mindenhol biztosan ül rajta a puska!
Jobban megnéztem,és gondoltam hááat ilyen nekem is kell,na de nem ENNYIÉRT!!!
Aztán jött a Fejvakarás Fejvakarás Taps
Fogtam egy hosszú szárú vastag Vadász zoknit!
Vettem két csomag közepes szemű zacskós lencsét,ami kb.1 kg.(max.600 forint)
Beleöntöttem a zokniban,majd kb.5 centire a" tartalom" felett,kötöttem egy csomót,hogy egy kicsit mozoghasson a "töltelék"!!!
A zokni töltetlen felét meg szépen visszafordítva rahúztam,így nem látszik a csomó!
Tökéletesen használható,én nagyon szeretem,mert űgy ül rajta a puska mint a cövek!
Olcsó,praktikus,hasznos,bár nem annyira" csicsás"mint a bolti drágább társai,de a célnak tökéletesen megfelel!

Próbáljátok ki! Igen
 Emelem



Ugyan így csinálom én is. Leszámítva, hogy olcsó kínai zokni és búza vagy kukorica kerül bele. Sokat nem szeretek vesződni az ilyesmivel.
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #693 Dátum: 2014. Május 13. - 19:44:41 »

Műanyag fröccsöntőknél mindíg van valami maradék granulátum . Szerintem pár kilót szívesen adnak . Vigyorog
A zokni jó ötlet !  Igen Nekem mindíg a huzat beszerzése volt a problémám .
Naplózva
Gabca
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Vadász


« Új üzenet #694 Dátum: 2014. Május 13. - 19:59:46 »

Én a búzát nem próbáltam,mert szerintem előbb-utóbb kiböki,megkezdi a szövetet,főleg ha olcsó kínai!
De ha működik,akkor Igen Emelem
Naplózva
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #695 Dátum: 2014. Május 13. - 20:03:29 »

Ki az az Ansch???  Vállat von
Látott már egyáltalán puskát? Ördög

Én már láttam a kezében is. És azt is, amit művelt vele...  :Mosolyog Igen Emelem Taps
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4585



« Új üzenet #696 Dátum: 2014. Május 13. - 20:12:13 »

Emelem
Ha már szó esett a fegyver feltámasztásról lövés előtt,megosztanám az én egyszerű de nagyszerű ötletemet!
A múltkor láttam az egyik kedves vadaszbaratomnál kb.4-5000 forintba kerülő kis zsákocskát!
Talán homok,vagy valami apró gyöngy lehetett bennne!Azt mondta ez a tuti,ezt viheti bárhova,mindenhol biztosan ül rajta a puska!
Jobban megnéztem,és gondoltam hááat ilyen nekem is kell,na de nem ENNYIÉRT!!!
Aztán jött a Fejvakarás Fejvakarás Taps
Fogtam egy hosszú szárú vastag Vadász zoknit!
Vettem két csomag közepes szemű zacskós lencsét,ami kb.1 kg.(max.600 forint)
Beleöntöttem a zokniban,majd kb.5 centire a" tartalom" felett,kötöttem egy csomót,hogy egy kicsit mozoghasson a "töltelék"!!!
A zokni töltetlen felét meg szépen visszafordítva rahúztam,így nem látszik a csomó!
Tökéletesen használható,én nagyon szeretem,mert űgy ül rajta a puska mint a cövek!
Olcsó,praktikus,hasznos,bár nem annyira" csicsás"mint a bolti drágább társai,de a célnak tökéletesen megfelel!

Próbáljátok ki! Igen
 Emelem



Én bőrből varrtam és rizst tettem bele.
Csak fegyverbelövésnél használom, mert nemigen vadászok lesről.
Pedig ha eltévednék valami nagy erdőségben, egy hétig biztos nem halnék éhen.  Kacsint
Naplózva
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #697 Dátum: 2014. Május 13. - 20:22:50 »

Én már láttam a kezében is. És azt is, amit művelt vele...  :Mosolyog Igen Emelem Taps
Vizsgáztat is... Ördög
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #698 Dátum: 2014. Május 13. - 20:31:49 »

Vizsgáztat is... Ördög

Na ja!  Igen
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #699 Dátum: 2014. Május 13. - 21:13:01 »

Műanyag fröccsöntőknél mindíg van valami maradék granulátum . Szerintem pár kilót szívesen adnak . Vigyorog
A zokni jó ötlet !  Igen Nekem mindíg a huzat beszerzése volt a problémám .

Használt farmer nadrág lábszár, vagy ha vastagabb kell, akkor combrészét levágni elvarrni, és lazára feltölteni... nálam a búza jó volt pár évig, aztán megjött rá az egér, ahogy kell. Nemrég varrattam direkte erre a célra huzatot, és a rizs lesz a nyerő. Az ócsó tecsós, vagy osanos leértékelt..... Vigyorog
A legtutibb, amivel találkoztam az őrölt paprika, de ha nem elég apró szemű a huzatanyag, egy idő után elkezd szépen belepni mindent minden lövés után a "vörös köd". Ja, és elég drága. Viszont a fegyver nagyon jól megáll rajta, és nem dobja meg az agyat a lövésnél a paprikás zsák.
 Emelem
Naplózva
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #700 Dátum: 2014. Május 13. - 21:40:52 »

Viszont a fegyver nagyon jól megáll rajta, és nem dobja meg az agyat a lövésnél a paprikás zsák.
 Emelem
A kukorica ,lencse,rizs ,bab stb, megdobja az agyat ? Fejvakarás
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #701 Dátum: 2014. Május 13. - 21:51:14 »

A kukorica ,lencse,rizs ,bab stb, megdobja az agyat ? Fejvakarás

....csak a felét teccett elolvasni... Ördög Ördög
A paprikás zsákon áll meg legstabilabban az összes között a puska. Igaz, lencséről nem lőttem még... Stoel Vigyorog
 Emelem
Naplózva
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #702 Dátum: 2014. Május 13. - 22:07:55 »

....csak a felét teccett elolvasni... Ördög Ördög
A paprikás zsákon áll meg legstabilabban az összes között a puska. Igaz, lencséről nem lőttem még... Stoel Vigyorog
 Emelem

Az őrölt paprika (mokka ) szinten őrölt ....másról, ezen őröltségi szintről lőttél már ?
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #703 Dátum: 2014. Május 13. - 22:08:50 »

Kicsit megdobtam a topik forgalmát a drabál testemhez való lesoldal magasítóval. Vigyorog (Néhányan a lövéstechnikára hegyezték ki a dolgot,de nem erről van szó,hanem az alacsony oldalú leskosarakról,amelyekről egy hozzám hasonló lapajnak nehéz biztonsággal lövést leadni..) Mindenkinek köszönöm a segítő szándékát!
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #704 Dátum: 2014. Május 13. - 22:15:17 »

Mindenkinek köszönöm a segítő szándékát!
KI mondta,hogy segítő a szándék ? Nyihi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: