Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 41   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 6,5-es kaliber  (Megtekintve 164118 alkalommal)
Vgaby
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


Vadászpuskaműves - Fegyverkereskedő


WWW
« Új üzenet #15 Dátum: 2008. Október 31. - 23:13:35 »

http://www.egun.de/market/item.php?id=1974910
Mit szóltok ehhez a fegyverhez?

Szerintem még 2000-ért sem fogja senki megvenni.
Naplózva
Troja
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 906



« Új üzenet #16 Dátum: 2008. November 02. - 10:16:52 »

És ehhez mit szóltok?
http://www.egun.de/market/item.php?id=1974779
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #17 Dátum: 2008. November 02. - 13:40:10 »

Továbbra is azt kérdezem egy duplagolyóshoz miért kell két "kis" kaliber? Vállat von
Naplózva
Juszuph
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 333


« Új üzenet #18 Dátum: 2008. November 02. - 15:02:49 »

Kedwes Wetzlar,
tudod nagyon egyszerű a válasz. Ezek a fegyverek rendelésre készülnek, és ha a puskaműves nem tudja jobb belátásra bírni a megrendelőt akkor megcsinálja amit az megrendel és kifizet. Azt, hogy magában mit gondol erről, arról nem szól a fáma. Eléggé jól ismerem J. Koschat mestert, aki az előző IWA-n kiállított egy csodálatosan megmunkált gavallért 8 szögletű irgalmatlan hosszú  csővel kb 40 mm vastag volt torkolatnál valami új, legszuperebb magnum kaliberben. Kérdésemre elmondta így kérték. Arra a kérdésre mi a véleménye erről, csak legyintet, és hozzátette, kifizette. Itt is erről van szó.
Üdv : Juszuph  Wave
Naplózva

Üdv : Juszuph
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16586



« Új üzenet #19 Dátum: 2008. November 02. - 15:07:47 »

Azt, hogy óvakodj azoktól az eladóktól, akiknek még nincs visszajelzésük.
Ez nekem majd' kilencszáz eurómba fájt egyszer...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Juszuph
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 333


« Új üzenet #20 Dátum: 2008. November 02. - 15:57:42 »

Sziasztok,
az egunon való vásárláshoz egy kis apróság. Ha valaki különosen nagyértékű fegyvert gyanúsan olcsón kínál, netalántán sofortkauf lehetőséggel, a pénz elküldése előtt mindenképpen kérjen egy másolatot a WBK-ról. Arról megállapítható, hogy az illető nevén van e az adott fegyver. Én is" vettem" a közelmultban egy gyanúsan olcsó puskát harmadáron, ahol kértem a WBK másolatot, erre felszívódott. Ilyenkor nincs semmi baj, nem jött be a csalónak. A csalók működésüket egyre inkább átteszik az internetre, mert most ott jobbak a kilátások. Való igaz, olyan eladónál, aholmég nincs szám, fokozott óvatosság indokolt.
Üdv : Juszuph  Wave
Naplózva

Üdv : Juszuph
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #21 Dátum: 2008. November 02. - 16:01:09 »

Kedwes Wetzlar,
tudod nagyon egyszerű a válasz. Ezek a fegyverek rendelésre készülnek, és ha a puskaműves nem tudja jobb belátásra bírni a megrendelőt akkor megcsinálja amit az megrendel és kifizet. Azt, hogy magában mit gondol erről, arról nem szól a fáma. Eléggé jól ismerem J. Koschat mestert, aki az előző IWA-n kiállított egy csodálatosan megmunkált gavallért 8 szögletű irgalmatlan hosszú  csővel kb 40 mm vastag volt torkolatnál valami új, legszuperebb magnum kaliberben. Kérdésemre elmondta így kérték. Arra a kérdésre mi a véleménye erről, csak legyintet, és hozzátette, kifizette. Itt is erről van szó.
Üdv : Juszuph  Wave

Természetesen tudom, hogy erről van szó, hiszen a puskaműves azt csinálja amit kérnek tőle és ez így van rendjén.  Kacsint
Én a megrendelő "gondolatvilágát" nem értem.
Naplózva
Troja
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 906



« Új üzenet #22 Dátum: 2008. November 02. - 17:37:09 »

Igazából szerintem is tök felesleges a 6,5-es mellé egy 222-es,de egy 22-est el tudok mellé képzelni.
Az egunt most tanulgatom/egy távcső vétele van folyamatban/, egyenlőre egy fegyvervételbe nem mernék beleugrani,csak hát csábitóak ezek a szép fegyverek!
Naplózva
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #23 Dátum: 2008. November 03. - 07:55:21 »

Az egunt most tanulgatom/egy távcső vétele van folyamatban/, egyenlőre egy fegyvervételbe nem mernék beleugrani,csak hát csábitóak ezek a szép fegyverek!

Szia!

Én az eugun-on vettem a a 6,5x57R vegyescsövűmet. Nagyon örülök neki, jó vétel volt (még 230-as Eur árfolyamnál), de olyan macerás volt (na meg izgalas, hogy megkapom-e egy hónappal a kifizetése után), hogy utólag nem vágnék bele még egyszer. A mostani gyenge forintnál meg pláne nem érné meg.  Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Juszuph
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 333


« Új üzenet #24 Dátum: 2008. November 08. - 18:13:10 »

Sziasztok,
a korábban feltett két billenő az egunról befejeződött. A 6,5 x 57R - 222 Rem. 3410 Euro, a másik 6,5 x 57 R - 22 Hornet ( betétcsöves ) 2490 Euro vételáron kelt el. Korábban találgatás folyt arról mennyiért mennek el, íme itt az eredmény.
Üdv : Juszuph  Wave
Naplózva

Üdv : Juszuph
Vgaby
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


Vadászpuskaműves - Fegyverkereskedő


WWW
« Új üzenet #25 Dátum: 2008. November 08. - 22:13:04 »

Ha figyelmesen megnézed akkor láthatod, hogy mindkét fegyvert ugyanaz a személy árulta "0" eladással. Ha megnézed a licitálókat is akkor fel fog tűnni mindkét esetben két név akik kergették egymást. Nos ez az eladó 2 unokanagykabátja akik megpróbálták felverni az árat.  Az egyik esetben sikerült is de arra tényleg volt érdeklődés. Én nem vállalnék be ettől az eladótól egy ilyen értékű távvételt.
Naplózva
Troja
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 906



« Új üzenet #26 Dátum: 2008. November 14. - 06:31:14 »

http://www.egun.de/market/item.php?id=1947366#img
Mi a véleményetek erről a fegyverről?
Megéri az árát?
Naplózva
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #27 Dátum: 2008. November 14. - 07:51:02 »

Mi a véleményetek erről a fegyverről?
Megéri az árát?

Szia!

Szerintem a puska ér ennyit, bár távcsövileg nem túl erős. Viszont mire hozzádkerül, a járulékos költségekkel (szállítás stb.)  már nem biztos...
 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 4583



« Új üzenet #28 Dátum: 2008. November 14. - 09:42:54 »


Egyetértek Antival!

Távcső kb. 30e Ft ér rajt!
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #29 Dátum: 2008. November 14. - 10:12:05 »

Szia!

Szerintem a puska ér ennyit, bár távcsövileg nem túl erős. Viszont mire hozzádkerül, a járulékos költségekkel (szállítás stb.)  már nem biztos...
 Wave


Szerintem meg igen megéri, csak van egy kis bibi:

KEIN internationaler Versand (NO international shipping)
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 41   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: