Oldalak: 1 ... 853 854 855 856 857 858 859 860 861 862 863 864 865 866 867 868 869 870 871 872 [873] 874 875 876 877 878 879 880 881 882 883 884 885 886 887 888 889 890 891 892 893 ... 933   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szarvasbika  (Megtekintve 1909724 alkalommal)
wildheger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1734


« Új üzenet #13080 Dátum: 2018. április 04. - 13:50:22 »

Du rhendelkez falsch infohrmazione....
Ich liebe antrhopologische nich die jung schönste. Ich liebe 20-22 jahre alt m(umlautosa)dchen.

Wild(heger)manscheil!

 Emelem

(na jó, bakker, most lebuktam.... tényleg sajnálom!)


A múltkor még csak micsoda egy hitvány alak lettem,ma már igyekvő kotyvalék vagyok.(manscheil
Naplózva

A világ gyakrabban jutalmazza az érdem látszatát mint magát az érdemet...
(La Rochefoucauld)
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7942


Generalbakter


« Új üzenet #13081 Dátum: 2018. április 04. - 13:56:54 »


m(umlautosa)dchen.


Alt Gr - a   Ördög
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #13082 Dátum: 2018. április 04. - 14:06:20 »

Alt Gr - a   Ördög

ä

Danke!
Jól éreztem én, hogy van egy-két apróbb hiányosság, amit nem sikerült ott a folyosón elsajátítanom!
 Emelem
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #13083 Dátum: 2018. április 04. - 18:49:08 »

Falsch információval rendelkezel!
A pötrétei vendéget nem a Golden Trophy Hunting hozta,hanem a pötrétei vadásztársaság!
M.(Medve) Mihály nem azonos a pötrétei általad vádolt barátommal!
Antropológiailag is más embertípus,mint a cikkben a bíróság előtt álló egyén.
Először kérdezzetek,utána akarjatok köpködni és az ártatlanság vélelme még mindig fenn áll a pötrétei bika kérdésében,szerintem még mindig szabad területi a bika.Tudjátok,hogy sok éve én ezzel foglalkozom!

Kedves Kálmán!
Nem rendelkezem fals információval. A pötrétei bikára a golden trophy hunting kft. hozta a vendéget. Ők voltak az elsők akik világgá kürtölték a bika elejtését. Nekik "szóltam be" először, hogy nem illik a vadászatszervezőnek, a barbibabájának külön-külön és utána együtt is pózolni az elejtett bika mellett. Akkor még szó sem volt a botrányról, az pár nappal később tört ki. Ezekután törölték is a netről az ominózus cikket.
Kérlek egy kicsit óvatosabban cáfold meg a mondanivalómat, pláne annak fényében, hogy Te akkoriban azzal voltál elfoglalva, hogy nem tévedj el a zalai rengetegben  Ördög és még véletlenül sem voltál netközelben.  Emelem
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #13084 Dátum: 2018. április 04. - 18:59:42 »

Kedves Kálmán!
Nem rendelkezem fals információval. A pötrétei bikára a golden trophy hunting kft. hozta a vendéget. Ők voltak az elsők akik világgá kürtölték a bika elejtését. Nekik "szóltam be" először, hogy nem illik a vadászatszervezőnek, a barbibabájának külön-külön és utána együtt is pózolni az elejtett bika mellett. Akkor még szó sem volt a botrányról, az pár nappal később tört ki. Ezekután törölték is a netről az ominózus cikket.
Kérlek egy kicsit óvatosabban cáfold meg a mondanivalómat, pláne annak fényében, hogy Te akkoriban azzal voltál elfoglalva, hogy nem tévedj el a zalai rengetegben  Ördög és még véletlenül sem voltál netközelben.  Emelem
Szóval mint említettem, a botrány kitörésekor levették a netről az ominózus cikket, de pl. a facebookon egy vadászellenes oldalon fentmaradt a kép:

M.Mihály és cicababája pózolnak a bikával...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #13085 Dátum: 2018. április 04. - 19:03:39 »

És itt az ominózus seggmarkolászós kép amire Attila úgy irígykedik:

Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #13086 Dátum: 2018. április 04. - 19:46:40 »

Egyébként ugyanezen topicba szeptember hetedikén tette fel Andris a nimródos cikk linkjét, akkor reagáltam is rá, hogy a cicababa a tereptarka nadrágjában nem igazán való egy terítékfotóra. Aztán eltűnt az oldal.
Ezt írtam akkor:
Idézet
Az egész fotónak műanyag szaga van, a skatulyából kihúzott micisapkás vadászatszervezővel meg a tereptarka cicababával.
De azoknak, akik vevők a hormonnal felnyomott, első esti lesen elejthető műbikákra azoknak pont ez kell...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Fegbock
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1487


« Új üzenet #13087 Dátum: 2018. április 06. - 12:16:25 »

Egy érdekes videó! Lehet, hogy már többen láttátok, de itt egy jól beazonosítható bikáról van szó, így nem képezheti vita tárgyát, hogy a saját agancsa, vagy sem, a párját viszi, vagy sem, stb.  Vigyorog
 
Naplózva

Minden lövésem, amely talál, azonnal öljön! De ha nem öl, akkor ne ejtsen sebet!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #13088 Dátum: 2018. április 11. - 20:43:24 »

http://vadaszlap.hu/2018/04/11/hazankban-keszult-el-gimszarvas-genomjanak-leirasa/
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
nyuszt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Új üzenet #13089 Dátum: 2018. Július 15. - 21:37:04 »

Üdvözletem  ! Nem szoktam irogatni az oldalra ,csak nagy ritkán- inkább az olvasásra szorítkozom. Most mégis megkérdezném , hogy van -e már fejlemény a "pötrétei " nagy bika kapcsán elrendelt nyomozás tekintetében ? Eltelt  durván 10 hónap és semmi információt nem lehet tudni az esetről. Még nem zárult le a kivizsgálás , vagy esetleg lezárult már , de titkosították ?  Esetleg határozatlan időre hírzárlat van érvényben ? Vagy ?  Talán van valakinek információja , esetleg van némi kiszivárogtatás . Ha a kérdésem provokatívnak  tűnik , kérem a moderátor törölje ! Üdvözlettel : nyuszt
Naplózva
aranyvesszo
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 301



« Új üzenet #13090 Dátum: 2018. Augusztus 27. - 10:00:54 »

Üdvözletem  ! Nem szoktam irogatni az oldalra ,csak nagy ritkán- inkább az olvasásra szorítkozom. Most mégis megkérdezném , hogy van -e már fejlemény a "pötrétei " nagy bika kapcsán elrendelt nyomozás tekintetében ? Eltelt  durván 10 hónap és semmi információt nem lehet tudni az esetről. Még nem zárult le a kivizsgálás , vagy esetleg lezárult már , de titkosították ?  Esetleg határozatlan időre hírzárlat van érvényben ? Vagy ?  Talán van valakinek információja , esetleg van némi kiszivárogtatás . Ha a kérdésem provokatívnak  tűnik , kérem a moderátor törölje ! Üdvözlettel : nyuszt

Kedves nyuszt!

Az eset kivizsgálása már rég lezárult. Erről külön kommuniké nem jelent meg és nem is fog. Az idei Zalai Vadászati Évadnyitó beszédéből idéznék egy pár sort, ami azt igazolja, hogy az eset(ek) megtörténtek. És pont.



A cikk teljes terjedelmében https://www.zaol.hu/kozelet/helyi-kozelet/vadaszati-evadnyito-a-sohollari-volgyben-2527299/ linken olvasható.
Csak azért tettem fel, mert egy néhányan még azt is kétségbe vonták, hogy ez  egyáltalán Zalában megtörténhetett...sőt körömszakadtáig védték az elkövető vadászati egység felelős személyeit.
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #13091 Dátum: 2018. Augusztus 27. - 11:13:23 »

Kedves nyuszt!

Az eset kivizsgálása már rég lezárult. Erről külön kommuniké nem jelent meg és nem is fog. Az idei Zalai Vadászati Évadnyitó beszédéből idéznék egy pár sort, ami azt igazolja, hogy az eset(ek) megtörténtek. És pont.



A cikk teljes terjedelmében https://www.zaol.hu/kozelet/helyi-kozelet/vadaszati-evadnyito-a-sohollari-volgyben-2527299/ linken olvasható.
Csak azért tettem fel, mert egy néhányan még azt is kétségbe vonták, hogy ez  egyáltalán Zalában megtörténhetett...sőt körömszakadtáig védték az elkövető vadászati egység felelős személyeit.

Tehát, ha akarom pisis, ha akarom nem.
Úgy gondolom, ha nem tudták bizonyítani a sumákolást akkor ne is tegyenek megjegyzéseket. De mit is várhatunk ott, ahol a vadászok első?????  embere körül is csak a szar van!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
nyuszt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Új üzenet #13092 Dátum: 2018. Augusztus 27. - 17:18:47 »

 Köszönöm  válaszod  aranyvessző  ! Kicsit sajnálom , hogy a " tény feltárás" nem nyilvános (de nem csodálkozom rajta) ! A magyar vadászat-vadgazdálkodás "világhírű" ,azon csorba nem eshet. Üdv: nyuszt
Naplózva
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #13093 Dátum: 2018. Szeptember 01. - 01:20:23 »

Sziasztok
A teraszon  ülök, és hallom az idei első bőgést. (Dél-Baranya)Máshol is hangolnak már?
 Emelem
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Stefi
Vendég
« Új üzenet #13094 Dátum: 2018. Szeptember 01. - 13:57:17 »

Sziasztok
A teraszon  ülök, és hallom az idei első bőgést. (Dél-Baranya)Máshol is hangolnak már?
 Emelem


Bőgicséltek két fiatal hányta magára a sarat a dagonyán az egyik bőgött (gőgicsélt) is , olyan fiatalosan ,keresősen.  Miután megunták a sárfürdőzést még mindig volt motoszkálás aztán az ülőke mögött egy óra múlva röffenés . Megvilágítottam és egy jó süldő csodálkozva nézte a lámpát . ........ és még  mindig  nézte . Én meg mindennek ellen tudok állni csak a kísértésnek nem !  Nyihi  Szóval lett egy süldő fejbelőve . Fejlámpával a fejemen oda mentem hozzá mikor megtámadtak a lódarazsak . Egy vagy kettő megcsípett a szemem mellett . Szerencsére nem a célzós szemem Sam6. A bucim bedagadt aki a közelemben volt nem volt elérhető így egyedül elloptam a darazsaktól a disznómat .  Ördög  Zsigerelés csak már távol . A szemem bedagadt éjjel nem alvás ,borogatás . Az új telekjáró felavatva - ezt a terepet ez is bírja .  Ti meg higgyétek el hogy a sarágján az egy disznó .  Röhög  Emelem ( Egyébként végre több bőgés is volt több helyről csak a szomszédban .) 



Naplózva
Oldalak: 1 ... 853 854 855 856 857 858 859 860 861 862 863 864 865 866 867 868 869 870 871 872 [873] 874 875 876 877 878 879 880 881 882 883 884 885 886 887 888 889 890 891 892 893 ... 933   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: