Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... 70   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Barkács  (Megtekintve 187387 alkalommal)
zsolt68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1542



« Új üzenet #240 Dátum: 2010. Március 25. - 21:54:13 »

Én 6-7 éve festettem, akkor még jóval nagyobb volt a különbség. Így már tényleg nem olyan nagy spórolás.
Naplózva

Gondolkodom, tehát vagyok. De ha nem gondolkodom, sokkal jobban vagyok. Mosolyog
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #241 Dátum: 2010. Május 11. - 21:04:29 »

Üdv!
Érdeklődnék, hogy csinált-e már valaki közületek fegyvertisztító állványt, vagy belövő állványt? Végignéztem a topic-ot, de a képek már nem érhetők el sajnos, ha valakinek van e téren tapasztalata vagy információja, akkor kérem írjon. Köszönöm előre is.  Emelem
Naplózva
BErik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1812



« Új üzenet #242 Dátum: 2010. Május 11. - 22:05:04 »

Üdv!
Érdeklődnék, hogy csinált-e már valaki közületek fegyvertisztító állványt, vagy belövő állványt? Végignéztem a topic-ot, de a képek már nem érhetők el sajnos, ha valakinek van e téren tapasztalata vagy információja, akkor kérem írjon. Köszönöm előre is.  Emelem

Szerintem ha megkéred Marksman nevű olvtársat, szívesen feltölti még egyszer a képeket Kacsint
Naplózva

"Amit csinálunk, ahhoz érteni kell. Amit mondunk, abban hinni kell. És akivel beszélünk -akit tanítunk- azt egyrészt szeretni kell, másrészt komolyan kell venni." Sz.L.
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #243 Dátum: 2010. Május 11. - 22:58:16 »

Üdv!
Érdeklődnék, hogy csinált-e már valaki közületek fegyvertisztító állványt, vagy belövő állványt? Végignéztem a topic-ot, de a képek már nem érhetők el sajnos, ha valakinek van e téren tapasztalata vagy információja, akkor kérem írjon. Köszönöm előre is.  Emelem

Szia!
Én elkezdtem, de abba hagytam. Nem éri meg a fáradságot. Ha tíz golyósod van, akkor talán. A pincében megvan valahol az alap, ha akarod holnap lefényképezem, de a cabelas-on találsz képeket kész "bak"-okról!
 Wave
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #244 Dátum: 2010. Május 11. - 23:42:25 »

Én meg most láttam valahol-valamennyiért és nagyon elgondolkodtam a megvásárlásán, mert szerintem praktikus, ha alapos pucolást akarok mívelni a környezetem különösebb összepiszkítása nélkül.
Mindezt annak ellenére, hogy nekem csak két puskám van.

 Effendi
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #245 Dátum: 2010. Május 12. - 07:49:10 »

Üdv!
Igen, nagyon megköszönném ha küldenétek képeket vagy linket, hogy merre találok ilyesmit. Én is láttam a magnum honlapján egyet, de 26000 HUF-ot sokallok érte. Előre is köszönöm a segítséget. Emelem
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #246 Dátum: 2010. Május 12. - 10:38:30 »









Remélem látszik a lényeg, 600x400 mm a mérete, 40x20-as zártszelvény, csavarozható mosógép lábakkal. A "T" felőli végére kell csavarozni egy paralelogramma autóemelőt, arra és a másik végére is építeni egy befogó szerkezetet a puskának, persze kibélelve puhával.  A magnumos is jó, de az a kivitel a jobb, ahol a puska előagya és a pisztolymarkolat mögötti rész van alá támasztva, a tus végének szabadon kell lennie! Sajnos az enyém se olyan, de át lehet alakítani. Ha kell és eljössz érte, neked adom a vázat!
Jó barkácsolást!
 Wave
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #247 Dátum: 2010. Május 12. - 10:40:35 »

Én meg most láttam valahol-valamennyiért és nagyon elgondolkodtam a megvásárlásán, mert szerintem praktikus, ha alapos pucolást akarok mívelni a környezetem különösebb összepiszkítása nélkül.
Mindezt annak ellenére, hogy nekem csak két puskám van.

 Effendi

"mert szerintem praktikus, ha alapos pucolást akarok mívelni a környezetem különösebb összepiszkítása nélkül."----fürdőszobád nincs???  Nyihi
Naplózva
hunter55
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195



« Új üzenet #248 Dátum: 2010. Május 12. - 15:41:13 »

Üdv!
Érdeklődnék, hogy csinált-e már valaki közületek fegyvertisztító állványt, vagy belövő állványt? Végignéztem a topic-ot, de a képek már nem érhetők el sajnos, ha valakinek van e téren tapasztalata vagy információja, akkor kérem írjon. Köszönöm előre is.  Emelem
Az előbbi képek után,  egy ami hasonló viszont készen van.
Naplózva

hunter55
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #249 Dátum: 2010. Május 12. - 16:50:27 »

Az előbbi képek után,  egy ami hasonló viszont készen van.

Ez nagyon szép, használtad már?  Wave
Naplózva
hunter55
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195



« Új üzenet #250 Dátum: 2010. Május 12. - 17:09:15 »

Ez nagyon szép, használtad már?  Wave
Természetesen már többször , többen használtuk!
Naplózva

hunter55
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #251 Dátum: 2010. Május 15. - 11:18:10 »

Üdv!
Köszi szépen mindenkinek az ötleteket, ha lesz egy kis időm akkor megtervezem a sajátomat, és nekiállok a gyártásának.  Wave
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #252 Dátum: 2010. Szeptember 18. - 15:25:25 »

Sziasztok!

A történet úgy kezdődött, hogy elegem lett a kínlódásból és megvettem a puskámhoz a rég áhított Blaser szíjat. Ugye mint arról képekkel is beszámoltam, tusacserén esett át nemrég, úgy gondoltam, már csak a szíj tökéletessége hiányzik a teljességhez. Igen ám, de én akkor még Uncle Mike's szíjkengyelekre "alapoztam a jövőt", de a Blasernek egyedi, beépített szíjkengyele van, aminek karcsúbb méretei mind átmérőben, mind hosszban kisebb szíjkengyelcsavart követelnek meg...
 OOO
A tusába az Uncle Mike's csavarja már rég benn volt, meghúzva, így nyomot hagyott benne, lecserélni nem lett volna esztétikus. Mit csináljak...? Hát egy huszáros mozdulattal kicsavartam, a szomszéd falusi esztergályos ismerős nagyon szépen levett az átmérőből, de úgy, hogy a végén egy 0,5mm körüli szélességű váll megmaradt, így a fába "ugyanakkorát nyom" mint eddig. Utána reszelővel levettem a hosszát, meggömbölyítettem, majd végigcsiszoltam egészen 1000es polírpapírig. Utána tükrösre políroztam, most pedig Antinál várja, hogy a feketés bevonatot megkapja. Amint helyére kerül, teszek fel képet is.
Köszönet a segítségért az illetékeseknek  Emelem

 Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #253 Dátum: 2010. Szeptember 20. - 09:10:19 »

most pedig Antinál várja, hogy a feketés bevonatot megkapja. Amint helyére kerül, teszek fel képet is.
Köszönet a segítségért az illetékeseknek  Emelem

 Wave

Szia Balázs!

Már kész van, csak Zolimesterre vár, hogy elvigye neked.
 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #254 Dátum: 2010. Szeptember 20. - 18:56:31 »

Szia Balázs!

Már kész van, csak Zolimesterre vár, hogy elvigye neked.
 Wave

Nagyon szépen köszönöm!  Meghajol Emelem
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... 70   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: