Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 70   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Barkács  (Megtekintve 187524 alkalommal)
M98
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Új üzenet #150 Dátum: 2009. Január 19. - 18:53:23 »

Találtam még egy lehetőséget!
www.skiing.hu
Fűthető talpbetét 9900Ft-ért igaz aksi nélküli ár de 6V-os aksi sokkal olcsóbbal lehet hozzá rendelni mint a gyári aksija!
Véleményeket kérek hozzáértőktől!
Naplózva
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #151 Dátum: 2009. Január 19. - 19:06:55 »

Így van! Ez személyautó méret... De szerintem elég, mert a talp a lábbujaknál és az első talppárnánál kezd fázni. Ha ott meleg van, a hidegérzet folyamat egyszerűen nem indul meg...  Táncol

Pontosan!
A Hotronic gyári talpmelegítő betétjében is csak egy kb. 5-6 cm átmérőjű fűtőrész van elhelyezve úgy, hogy a lábujjak és az első talppárna közé essen.
Igazából nem is érezni, hogy meleg lenne, de mégis ad egy temperáló fűtést, és nem kezd fázni a láb.

A múlkor háromnapos hajtást álldogáltam benne/rajta végig.
Első nap még elég volt végig az első fokozat, de harmadik nap délután már maxon pörgött...  Bion
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #152 Dátum: 2009. Január 19. - 20:19:26 »

No ez a talpfűtés engem is érdekelne.
Minden hasznos infót szívesen veszek...mert nekem olyan tappancsot nem találtak még ki amiben ne fázna a praclim.
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #153 Dátum: 2009. Január 19. - 20:21:57 »

Hát, ezzel én is így vagyok. Soha nem fázok, kesztyűt vagy húsz éve szinte soha nem hordok, de a lábam úgy tud fázni, mint ha mezitláb lennék! Szomorú
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #154 Dátum: 2009. Január 19. - 20:38:59 »

Nem tudom reklám-e - istenbizonynemkapokprocentet! - nekem a hotronic márkanevű van.
Még tavaly vettem, de akkor nem volt olyan hideg, hogy ki tudtam volna próbálni.

Aztán most debütált, és teljesen meg vagyok vele elégedve.ű

Persze az aranyszabályok itt is érvényesek (nedves zokni = fázó láb), csodát nem kell tőle várni, de a lábfázáson biztosan nem fog múlni, hogy nem sikerül "azt" a kant kivárni.

Nem egy olcsóság (ha jól emlékszem huszonezer Ft volt), de nekem ezalatt a három nap alatt úgy gondolom, hogy meghozta az árát.
Szóval ajánlom!
És ugye az ára ellenében rendelkezik a gyári cuccok előnyeivel: egyszerűen tölthető akku-packok, egyszerű és jó rögzítés, garancia, stb.
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #155 Dátum: 2009. Január 19. - 20:40:27 »

 Igen Igen Igen
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #156 Dátum: 2009. Január 19. - 20:42:42 »

Sziasztok!

Kama! Sajna a Hotronic már az 50e-es határt veri Szomorú
Ezért fogok én magam készíteni  Ördög
Gábor! Filcbetét alá kívánom a cuccot majd szerelni, ott szerintem bírja a kiképzéset (remélem)...

 Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #157 Dátum: 2009. Január 19. - 20:54:45 »

Kama! Sajna a Hotronic már az 50e-es határt veri Szomorú

Aaaaaz igen!!!

Jól elszaladt tavaly óta!
Melyik típust nézted? Nekem a m3-as van. Az nem m4-es volt?

Meg ne kérdezd mi a különbség, de a 4-esre én is negyvenakárhányezret hallottam.
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #158 Dátum: 2009. Január 19. - 21:12:52 »

Aaaaaz igen!!!

Jól elszaladt tavaly óta!
Melyik típust nézted? Nekem a m3-as van. Az nem m4-es volt?

Meg ne kérdezd mi a különbség, de a 4-esre én is negyvenakárhányezret hallottam.

Szia Kálmi!

Amiket találtam nagy hirtelen:

HOTRONIC M3 Power Plus talpmelegítő Ár: 42.900,- Ft
HOTRONIC M4 Power Plus talpmelegítő Ár: 46.900,- Ft

 Vállat von :'(

 Ördög Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #159 Dátum: 2009. Január 19. - 21:16:22 »

Szia Kálmi!

Amiket találtam nagy hirtelen:

HOTRONIC M3 Power Plus talpmelegítő Ár: 42.900,- Ft
HOTRONIC M4 Power Plus talpmelegítő Ár: 46.900,- Ft

 Vállat von :'(

 Ördög Wave

Egyik barátom ezt forgalmazza: http://www.alpenheat.at/bootheater.html?&L=5
Nekem is ilyen van, de még nem használtam, nem volt miért.
Jóval a fenti ár alatt. Nem akarom ideírni, nem reklámnak szánom, magánbam szívesen leírom.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #160 Dátum: 2009. Január 19. - 21:20:09 »

Szia Kálmi!

Amiket találtam nagy hirtelen:

HOTRONIC M3 Power Plus talpmelegítő Ár: 42.900,- Ft
HOTRONIC M4 Power Plus talpmelegítő Ár: 46.900,- Ft

 Vállat von :'(

 Ördög Wave

Húvazze!
Akkor tényleg brutálisan felment!

A Voldi által ajánlott is jónak tűnik.
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
serg
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 384



« Új üzenet #161 Dátum: 2009. Február 17. - 23:04:40 »

Tisztelt Fórumosok!
Szeretném megkérdezni,hogy ki,mit kezd a hullajtott őzaganccsal,mert nekem most már elég szép mennyiség(kb.3 kilo) áll rendelkezésemre és a kívételes daraboktól eltekintve szeretnék valamit készíteni belőlük.
ezért kérnék,néhány tippet hogy mit lehet kihozni belőlük.
Meg a másik kérdésem az lenne,hogy szeretnék most egy rendes lőbotot készíteni magamnak,már az agancsvilla megvan a végére,anyagának mogyorót v. vörösgyűrűt szeretnék,és az lenne a kérdésem,hogy lehet e vásárolni a végére rendes gyári hegyet?
Valamit,szétszedhetőre szeretném,a két rész összeillesztéséhez való részt be lehet e szerezni valahonnan gyárilag vagy nekem kell készíttetnem?
A válaszokat és a tippeket előre is köszönöm!
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #162 Dátum: 2009. Február 17. - 23:22:32 »

Tisztelt Fórumosok!
Szeretném megkérdezni,hogy ki,mit kezd a hullajtott őzaganccsal,mert nekem most már elég szép mennyiség(kb.3 kilo) áll rendelkezésemre és a kívételes daraboktól eltekintve szeretnék valamit készíteni belőlük.
ezért kérnék,néhány tippet hogy mit lehet kihozni belőlük.
Meg a másik kérdésem az lenne,hogy szeretnék most egy rendes lőbotot készíteni magamnak,már az agancsvilla megvan a végére,anyagának mogyorót v. vörösgyűrűt szeretnék,és az lenne a kérdésem,hogy lehet e vásárolni a végére rendes gyári hegyet?
Valamit,szétszedhetőre szeretném,a két rész összeillesztéséhez való részt be lehet e szerezni valahonnan gyárilag vagy nekem kell készíttetnem?
A válaszokat és a tippeket előre is köszönöm!


Szia Serg!

Agancsból ízlés szerint: fogas a vadászszobába, faragvány, détabot feje, csillár...
Szerintem az említett dolgokat egy ügyes kezű esztergályos baráti alapon vagy 2 sörért megoldja! Mosolyog Ha gondolod, a hétvégén megrajzolom Neked hogy ne kelljen vele vesződni.

 Wave Emelem
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
serg
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 384



« Új üzenet #163 Dátum: 2009. Február 17. - 23:49:26 »

Tisztelt Marksman!
Nagyon köszönöm a felajánlást,és akkor itt meg is kérlek,ha tényleg nem gond akkor megrajzolnád nekem,mert az ilyen jellegü dolgok elmagyarázásban,ill.lerajzolásában eléggé kétbalkezes vagyok!
Köszönöm szépen!
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #164 Dátum: 2009. Február 18. - 09:17:28 »

Tisztelt Marksman!
Nagyon köszönöm a felajánlást,és akkor itt meg is kérlek,ha tényleg nem gond akkor megrajzolnád nekem,mert az ilyen jellegü dolgok elmagyarázásban,ill.lerajzolásában eléggé kétbalkezes vagyok!
Köszönöm szépen!

Szia!

Nagyon szívesen megoldjuk, nem sok idő, csak a "tisztelt" jelzőt hagyd el, nem vagyok én olyan hivatalos személy  Ördög

 Emelem Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 70   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: