Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 70   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Barkács  (Megtekintve 187735 alkalommal)
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #135 Dátum: 2008. December 02. - 20:03:33 »

Szia
Biztosan jól használható, okos kis cucc, de finom munkákhoz a hajtószárral szerelt változatokat ajánlanám ettől a gyártótól. Ennek a gépnek a piacos változatával véstem az Alkotásaink cím alatt feltöltött fényképen szereplő trófea alátéteket is.
Jó barkácsolást!
Üdv: Robi
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #136 Dátum: 2008. December 02. - 20:04:28 »

Szia
Biztosan jól használható, okos kis cucc, de finom munkákhoz a hajtószárral szerelt változatokat ajánlanám ettől a gyártótól. Ennek a gépnek a piacos változatával véstem az Alkotásaink cím alatt feltöltött fényképen szereplő trófea alátéteket is.
Jó barkácsolást!
Üdv: Robi

Köszönöm a jótanácsot! Az "obi-s" flexiszáras Dremelt én is használom famunkákra Mosolyog

 Emelem Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #137 Dátum: 2009. Január 04. - 22:40:27 »

Barkácsolók figyelmébe:

Vadhívó készítése házilag (egy amerikai ragadozóhívó fórumon található a cikk):

http://www.predatormastersforums.com/makinghandcalls.shtml

 Vadász Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #138 Dátum: 2009. Január 16. - 16:02:19 »

Ebből egész jó fűthető talpbetét lenne készíthető így ránézésre:

http://www.conrad.hu/conrad.php?name=Products&cid=VkZaU1ZrMVZNVVZWV0doUFpXeEZlUT09&pid=Vkd0U2JrNUZNVVZWV0dSUFZrWkZPUT09

 Táncol Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Zolimester
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1410



« Új üzenet #139 Dátum: 2009. Január 16. - 16:40:34 »

Nem rossz, de a drótot át kell forrasztani, nem? Meg az én talpam ennél kicsit nagyobb azért. Mosolyog
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #140 Dátum: 2009. Január 16. - 18:29:10 »

Nem rossz, de a drótot át kell forrasztani, nem? Meg az én talpam ennél kicsit nagyobb azért. Mosolyog

Ezeket lehet ám igen nagy méretben is kapni. Ha neked akkora talpad lenne, mint egy Scania visszapillantó, akkor téged nem lehetne felborítani. Ezt azért mondom, mert ezek a fűtőlapok általában a fűthető visszapillantó tükrök fűtőlapjai. Teherautós boltban vehetsz akkorát, amekkorát csak akarsz.
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #141 Dátum: 2009. Január 16. - 19:24:29 »

ezek a fűtőlapok általában a fűthető visszapillantó tükrök fűtőlapjai

Így van! Ez személyautó méret... De szerintem elég, mert a talp a lábbujaknál és az első talppárnánál kezd fázni. Ha ott meleg van, a hidegérzet folyamat egyszerűen nem indul meg...  Táncol
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Hegedűs Sándor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1467


« Új üzenet #142 Dátum: 2009. Január 16. - 20:29:29 »

Sziasztok!
Az ötlet jó, de a túlmelegedést, hogy szabályoznátok? Az 50C fok az egy kicsit meleg lehet.
Üdv HSanyi
« Utoljára szerkesztve: 2009. Január 16. - 21:02:31 írta Erdőjáró (Molnár Attila) » Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #143 Dátum: 2009. Január 16. - 21:02:56 »

Sanyi!
Kikapcs- bekapcs! Vigyorog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Bandi
Vendég
« Új üzenet #144 Dátum: 2009. Január 16. - 21:32:12 »

Sziasztok!
Az ötlet jó, de a túlmelegedést, hogy szabályoznátok? Az 50C fok az egy kicsit meleg lehet.
Üdv HSanyi
Esetleg egy fesz.szabályzóval lejjebb venném a feszültséget.
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #145 Dátum: 2009. Január 16. - 21:36:38 »

Ki kell számolni, milyen fesz. értéknél ad a felvett árammal egyetemben olyan teljesítményt, ami cirka 40°C-ra fűt, és egy arra a feszültségértékre méretezett állandó kimenő feszültségű vezérlőelektronikát kell kreálni hozzá. Filléres, és a pl. a lábszárra rögzített akkupakkal egybecsomagolható... Egyébként én a felület egyenetlensége miatt pl. egy filc talpbetét alatt tudom elképzelni, az meg annyi hőt elvesz, hogy már lehet, hogy nem is lenne az 50°C sok  Vállat von
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
fabrigo
erdész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 313



« Új üzenet #146 Dátum: 2009. Január 16. - 21:51:40 »

Üdv Marksman

Ki kell számolni, milyen fesz. értéknél ad a felvett árammal egyetemben olyan teljesítményt, ami cirka 40°C-ra fűt, és egy arra a feszültségértékre méretezett állandó kimenő feszültségű vezérlőelektronikát kell kreálni hozzá. Filléres, és a pl. a lábszárra rögzített akkupakkal egybecsomagolható... Egyébként én a felület egyenetlensége miatt pl. egy filc talpbetét alatt tudom elképzelni, az meg annyi hőt elvesz, hogy már lehet, hogy nem is lenne az 50°C sok  Vállat von

Ha sikerült megvalósítani az elképzelésedet, mi szeritnem nagyon is megvalósítható, kérlek tennél fel számunkra részletes leírást az elkészítés menetéről és a szükséges alapanyagokról is! gyozo

Köszi

Üdv:Fabrigo
Naplózva

Olyan a békéért harcolni, mint a szüzességért dugni.
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #147 Dátum: 2009. Január 16. - 22:14:37 »

Üdv Marksman

Ha sikerült megvalósítani az elképzelésedet, mi szeritnem nagyon is megvalósítható, kérlek tennél fel számunkra részletes leírást az elkészítés menetéről és a szükséges alapanyagokról is! gyozo

Köszi

Üdv:Fabrigo

Szia Fabrigo!

Meglesz, bár a dolgot szerintem nyárig napolom, erre a télre már nincs szükség (remélem) nagy hideg elleni intézkedésekre, nyáron viszont lehet, hogy elkészítem, hogy a télre meglegyen a dolog Kacsint

 Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
fabrigo
erdész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 313



« Új üzenet #148 Dátum: 2009. Január 16. - 23:22:32 »

Üdv

Szia Fabrigo!

Meglesz, bár a dolgot szerintem nyárig napolom, erre a télre már nincs szükség (remélem) nagy hideg elleni intézkedésekre, nyáron viszont lehet, hogy elkészítem, hogy a télre meglegyen a dolog Kacsint

 Wave

Köszi szépen, és akkor majd várjuk az infót!

Üdv:Fabrigo
Naplózva

Olyan a békéért harcolni, mint a szüzességért dugni.
Ma-98
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 358


« Új üzenet #149 Dátum: 2009. Január 19. - 17:29:45 »

Marksman!
Amit ma megtehetsz ne halazd holnapra! Nyáron mindenre lesz időd csak erre nem fogsz gondolni. Nekem is fázik a lábam!!! Bion  Nyihi Bion
Cserkeléskor a testsúlyt hogy viselheti a szerkezet?
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 70   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: