Oldalak: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... 70   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Barkács  (Megtekintve 187551 alkalommal)
Troja
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 906



« Új üzenet #405 Dátum: 2012. Március 21. - 18:35:19 »

Köszönöm, hogy próbáltatok segíteni, de aszem legjobb lesz megmutatni hozzáértőnek! Fejvakarás
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #406 Dátum: 2012. Március 21. - 18:39:56 »

Köszönöm, hogy próbáltatok segíteni, de aszem legjobb lesz megmutatni hozzáértőnek! Fejvakarás

Kire gondolsz?

A Wayteq-nél nincs support hozzá, friss térkép sincs.
Hack ügyben meg nem kell messze menni  Ördög

Írok privátot.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Ruger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 918



« Új üzenet #407 Dátum: 2012. Március 22. - 11:54:46 »

Simán fut rajta az 1.1 -es Primo, és a legújabb térképeket is rá teheted, ha segítség kell, írj privátot.
Naplózva

"Mindennek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem!"
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #408 Dátum: 2012. Március 24. - 21:53:14 »

Jó ST-t!
Úgy alakult, hogy barkácsolnom kellett.
Indultam vadászni és kiderült, hogy valahol elhagytam a fegyverlámpa tartóját.......
Kb. 5 perc alatt elkészültem ezzel a tartóval (és ebben az alapanyagok kuplerájból való előhalászása is belefért Ördög)


Kellett hozzá:
1 db 3/4-es 1 db 1/4 gumibetétes csőtartó bilincs, 1 db M8-as hatlapfejű csavar 1 db anyával és vasfűrész+ vásznas sarokcsiszoló korong.
Az anyát feltekertem a csavarra, majd azt betekertem a lámpát tartó bilincsbe. Két db kulcsot használva kb. szakadás határig belehúztam, majd levágtam a csavart olyan hosszúra, hogy maradjon elég menet a kisebb bilincsbe és a kontra anyának is. A fűrészelés után a sarokcsiszolóval lesimogattam a vágott élet, a kontra anyát lecsavarva pedig eltűnt a maradék sorja a menetek közül.
A kisebb bilincset feltettem a csőre és a területen sötétedéskor már csak be kell tekerni a lámpát és a megfelelő helyzetben finoman le kell kontrázni a csavarral.
Hátránya, hogy nem szép (és akkor még finoman fogalmaztam) és jó ha van nálam egy 13-as kis villáskulcs és egy csillagfejű srófcíger Vigyorog.
Előnye, hogy a célgömb nem tükröződik bele a látómezőbe (eddig a távcsövön használtam a lámpát), sokkal tisztább a kép még szórtabbra állított fókusszal is Igen
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
robo0428
Liget
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


vadász


« Új üzenet #409 Dátum: 2012. Március 24. - 23:49:12 »

Jó ST-t!
Úgy alakult, hogy barkácsolnom kellett.
Indultam vadászni és kiderült, hogy valahol elhagytam a fegyverlámpa tartóját.......
Kb. 5 perc alatt elkészültem ezzel a tartóval (és ebben az alapanyagok kuplerájból való előhalászása is belefért Ördög)


Kellett hozzá:
1 db 3/4-es 1 db 1/4 gumibetétes csőtartó bilincs, 1 db M8-as hatlapfejű csavar 1 db anyával és vasfűrész+ vásznas sarokcsiszoló korong.
Az anyát feltekertem a csavarra, majd azt betekertem a lámpát tartó bilincsbe. Két db kulcsot használva kb. szakadás határig belehúztam, majd levágtam a csavart olyan hosszúra, hogy maradjon elég menet a kisebb bilincsbe és a kontra anyának is. A fűrészelés után a sarokcsiszolóval lesimogattam a vágott élet, a kontra anyát lecsavarva pedig eltűnt a maradék sorja a menetek közül.
A kisebb bilincset feltettem a csőre és a területen sötétedéskor már csak be kell tekerni a lámpát és a megfelelő helyzetben finoman le kell kontrázni a csavarral.
Hátránya, hogy nem szép (és akkor még finoman fogalmaztam) és jó ha van nálam egy 13-as kis villáskulcs és egy csillagfejű srófcíger Vigyorog.
Előnye, hogy a célgömb nem tükröződik bele a látómezőbe (eddig a távcsövön használtam a lámpát), sokkal tisztább a kép még szórtabbra állított fókusszal is Igen
Emelem
Gratula gyönyörű munka, Ha kell segéd csövet tartózni majd szolok.
Naplózva

Üdvözlet a vadásznak.
zsolt65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 365


« Új üzenet #410 Dátum: 2012. Március 25. - 09:34:25 »

A lövést nem húzza el?
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #411 Dátum: 2012. Március 25. - 11:21:00 »

Jó ST-t!
Úgy alakult, hogy barkácsolnom kellett.
Indultam vadászni és kiderült, hogy valahol elhagytam a fegyverlámpa tartóját.......
Kb. 5 perc alatt elkészültem ezzel a tartóval (és ebben az alapanyagok kuplerájból való előhalászása is belefért Ördög)


Kellett hozzá:
1 db 3/4-es 1 db 1/4 gumibetétes csőtartó bilincs, 1 db M8-as hatlapfejű csavar 1 db anyával és vasfűrész+ vásznas sarokcsiszoló korong.
Az anyát feltekertem a csavarra, majd azt betekertem a lámpát tartó bilincsbe. Két db kulcsot használva kb. szakadás határig belehúztam, majd levágtam a csavart olyan hosszúra, hogy maradjon elég menet a kisebb bilincsbe és a kontra anyának is. A fűrészelés után a sarokcsiszolóval lesimogattam a vágott élet, a kontra anyát lecsavarva pedig eltűnt a maradék sorja a menetek közül.
A kisebb bilincset feltettem a csőre és a területen sötétedéskor már csak be kell tekerni a lámpát és a megfelelő helyzetben finoman le kell kontrázni a csavarral.
Hátránya, hogy nem szép (és akkor még finoman fogalmaztam) és jó ha van nálam egy 13-as kis villáskulcs és egy csillagfejű srófcíger Vigyorog.
Előnye, hogy a célgömb nem tükröződik bele a látómezőbe (eddig a távcsövön használtam a lámpát), sokkal tisztább a kép még szórtabbra állított fókusszal is Igen
Original Blaser parts... Vigyorog
Meglátják a blaser mérnökei és azonnal felveszik a termékeik közé, téged meg megdobnak egy fejlesztőmérnöki állásajánlattal... Ördög
Elgondolkodtatja az embert amikor nem tudja felrakni a lámpát a csőre...mondjuk amikor a kacsa lámpa csavarja lepottyan a les padlóra, már majdnem megáll de még épp megtalálja az egyetlen hézagot amin keresztül aztán leesik a les alatti, mellig érő szederindába... Rííí
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
pmc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 648


« Új üzenet #412 Dátum: 2012. Március 25. - 21:42:56 »

Emelem
Gratula gyönyörű munka, Ha kell segéd csövet tartózni majd szolok.

 Külhoni a polgártárs? Vigyorog
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #413 Dátum: 2012. Március 26. - 06:27:19 »

Jó ST-t!
Úgy alakult, hogy barkácsolnom kellett.
Indultam vadászni és kiderült, hogy valahol elhagytam a fegyverlámpa tartóját.......
Kb. 5 perc alatt elkészültem ezzel a tartóval (és ebben az alapanyagok kuplerájból való előhalászása is belefért Ördög)


Kellett hozzá:
1 db 3/4-es 1 db 1/4 gumibetétes csőtartó bilincs, 1 db M8-as hatlapfejű csavar 1 db anyával és vasfűrész+ vásznas sarokcsiszoló korong.
Az anyát feltekertem a csavarra, majd azt betekertem a lámpát tartó bilincsbe. Két db kulcsot használva kb. szakadás határig belehúztam, majd levágtam a csavart olyan hosszúra, hogy maradjon elég menet a kisebb bilincsbe és a kontra anyának is. A fűrészelés után a sarokcsiszolóval lesimogattam a vágott élet, a kontra anyát lecsavarva pedig eltűnt a maradék sorja a menetek közül.
A kisebb bilincset feltettem a csőre és a területen sötétedéskor már csak be kell tekerni a lámpát és a megfelelő helyzetben finoman le kell kontrázni a csavarral.
Hátránya, hogy nem szép (és akkor még finoman fogalmaztam) és jó ha van nálam egy 13-as kis villáskulcs és egy csillagfejű srófcíger Vigyorog.
Előnye, hogy a célgömb nem tükröződik bele a látómezőbe (eddig a távcsövön használtam a lámpát), sokkal tisztább a kép még szórtabbra állított fókusszal is Igen

Tak den elegansz.   Igen Igen

 Billenőcsövűre mi a javallat?  Vigyorog
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #414 Dátum: 2012. április 05. - 23:53:25 »

A lövést nem húzza el?
100 méteren nem.
Pontosan oda ment a kugli, ahová szántam Igen
Igaz nem volt bekapcsolva....lehet, hogy azéé???  Ördög
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
pmc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 648


« Új üzenet #415 Dátum: 2012. április 06. - 19:58:57 »

100 méteren nem.
Pontosan oda ment a kugli, ahová szántam Igen
Igaz nem volt bekapcsolva....lehet, hogy azéé???  Ördög

A fény lefele húzza a csövet,mert nehéz,pontosan ezért kell 45 fokos szögben lőni,mert a fénybe érő golyót is hamar lehozza.
Szóval szerencséd,hogy nem üzemelt a pilács.
Naplózva
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #416 Dátum: 2012. Június 04. - 21:57:08 »

Végre sikerült működőképes állapotba hoznom a kandallóhoz kapott hamuporszívót. Az eredeti formájában egy kalap sz@rt sem ért az egész.  Nem (fél perc alatt eltömődött a porszívó porzsákja)  Tasli
Aztán kutakodtam a neten és a késportálon találtam egy hasonló készséget, és el is magyarázta a srác a működési elvét. Ugyanaz, mint pl: az asztalosipari porszívóké. Most már tökéletesen működik és kímélni tudom a porzsákot, nem mellesleg 5-ször annyi cuc fér el benne. Hasznos eszköz a garázs takarításánál, nem számít, hogy üveg vagy fém hulladék esetleg homok.




Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #417 Dátum: 2012. Június 05. - 07:27:22 »

Ügyes!
Ha jól emlékszem, ezt hívják szaknyelven ciklon rendszerű porleválasztásnak.
Pár éve makkszedő géppel kísérleteztünk, ugyanezt az elvet próbáltuk működtetni. A szivattyú egy SPC vetőgép részegysége volt.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Június 05. - 08:17:59 írta Németh Lajos » Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
emerik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344


« Új üzenet #418 Dátum: 2012. Június 05. - 16:13:33 »


  Lajos az IH -CYKLÓ  vetőgépé biztos siker Igen
Naplózva
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #419 Dátum: 2012. Június 07. - 20:01:31 »

Úgy döntöttem, hogy nem fizetek egy halom pénzt a festőnek a felnik lefújásáért.Szerencsére cimborám lehomokfújta nekem.  Piál Igen  Ma próbából elkészültem az elsővel.


Naplózva
Oldalak: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... 70   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: