Oldalak: 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... 70   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Barkács  (Megtekintve 187324 alkalommal)
vizslás
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120


« Új üzenet #690 Dátum: 2014. április 16. - 09:03:39 »

Sziasztok.

Apósom valódi bőr fegyvertokján a zippzár tropára ment, valamint a szivacs is elért, oszlik-foszlik, így az öreg hajítaná a kukába.  Meglepődött
Úgy gondolom, hogy mivel a legértékesebb része, a bőr külső rész egészen szép és ép, így csak az elhasználódott részeket kellene kicseréltetni.
Tudtok valakit aki foglalkozik fegyvertok  készítéssel, aki cserélni tudná benne ezeket a dolgokat? Ezeddig a világháló segítségáével sem találtam senkit aki ilyennel foglalkozna...  Vállat von

Válaszaitokat előre is köszönöm.

Üdv: Bence
Talán még a kárpitosokat kellene megkérdezni !Nálunk volt egy ilyen ember de meg halt a felesége viszont szokott még varrni bicikli ülésekre varrni huzatot bőrből .Más igény erre nincs:) Röhög
Csongrád megye. Emelem
Naplózva
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #691 Dátum: 2014. április 16. - 09:05:38 »

Szia!

http://www.magyarvadasz.hu/index.php?p=hirdetes&id=3374

Kérdezz rá a srácra, hogy dolgozik-e még, mert én is tőle vettem pl. távcsőhöz nyakpántot, stb. Sok mindent gyártottak pár éve még a műhelyében, jórészt német exporta és korrekt áron.
Szerintem tudna ebben is segíteni.  Emelem
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #692 Dátum: 2014. április 16. - 09:25:50 »

Sziasztok.

Apósom valódi bőr fegyvertokján a zippzár tropára ment, valamint a szivacs is elért, oszlik-foszlik, így az öreg hajítaná a kukába.  Meglepődött
Úgy gondolom, hogy mivel a legértékesebb része, a bőr külső rész egészen szép és ép, így csak az elhasználódott részeket kellene kicseréltetni.
Tudtok valakit aki foglalkozik fegyvertok  készítéssel, aki cserélni tudná benne ezeket a dolgokat? Ezeddig a világháló segítségáével sem találtam senkit aki ilyennel foglalkozna...  Vállat von

Válaszaitokat előre is köszönöm.

Üdv: Bence

CID fórumtársunknak írj egy privit, ahol lakik, ott valaki gyárt tokokat, szerintem megoldja.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
kalcsob
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 667



« Új üzenet #693 Dátum: 2014. április 16. - 09:27:54 »

Szia!

http://www.magyarvadasz.hu/index.php?p=hirdetes&id=3374

Kérdezz rá a srácra, hogy dolgozik-e még, mert én is tőle vettem pl. távcsőhöz nyakpántot, stb. Sok mindent gyártottak pár éve még a műhelyében, jórészt német exporta és korrekt áron.
Szerintem tudna ebben is segíteni.  Emelem

Hívtam.
Sajnos nincs rá kapacitása.  :Mosolyog
Naplózva

Üdv: Bence
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #694 Dátum: 2014. április 16. - 09:31:43 »

Hívtam.
Sajnos nincs rá kapacitása.  :Mosolyog

Szerintem egyről beszélünk.

Nézz körül ki, vagy melyik cég foglalkozik táska, bőrönd javítással, esetleg bőrdiszműves is szóba jöhet.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
kalcsob
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 667



« Új üzenet #695 Dátum: 2014. április 16. - 09:35:11 »

Szerintem egyről beszélünk.

Nézz körül ki, vagy melyik cég foglalkozik táska, bőrönd javítással, esetleg bőrdiszműves is szóba jöhet.

Azt hívtam akit belinkelt CID.
Egyébként jó tokokat gyárt korrekt áron, de azt mondja, hogy több a macera vele mint egy újjal.
Keresgélek.
Mindenesetre még lehet, hogy ha találok valakit aki össze tudná pakolni, akkor is zippzárt és a szivacsot tudna nekem adni. Remélem.  :Mosolyog
Naplózva

Üdv: Bence
Stefi
Vendég
« Új üzenet #696 Dátum: 2014. április 16. - 10:30:18 »

Sziasztok.

Apósom valódi bőr fegyvertokján a zippzár tropára ment, valamint a szivacs is elért, oszlik-foszlik, így az öreg hajítaná a kukába.  Meglepődött
Úgy gondolom, hogy mivel a legértékesebb része, a bőr külső rész egészen szép és ép, így csak az elhasználódott részeket kellene kicseréltetni.
Tudtok valakit aki foglalkozik fegyvertok  készítéssel, aki cserélni tudná benne ezeket a dolgokat? Ezeddig a világháló segítségáével sem találtam senkit aki ilyennel foglalkozna...  Vállat von

Válaszaitokat előre is köszönöm.

Üdv: Bence


Varrass belőle bőrnadrágot most az a trendi és a nyárra a legpraktikusabb viselet !      Stoel
Naplózva
kalcsob
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 667



« Új üzenet #697 Dátum: 2014. április 16. - 11:02:42 »


Varrass belőle bőrnadrágot most az a trendi és a nyárra a legpraktikusabb viselet !      Stoel

Ahhoz keves, de egy pár kamásli kijöhet belőle még... : Vigyorog
Naplózva

Üdv: Bence
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #698 Dátum: 2014. április 16. - 12:01:47 »

Ahhoz keves, de egy pár kamásli kijöhet belőle még... : Vigyorog

Szervusz Bence! Emelem

Javaslom kérdezz rá Snoopy fórumtársunkra!

Vadászüdvözlettel: Attila Wave
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
kalcsob
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 667



« Új üzenet #699 Dátum: 2014. április 16. - 13:15:17 »

Szervusz Bence! Emelem

Javaslom kérdezz rá Snoopy fórumtársunkra!

Vadászüdvözlettel: Attila Wave

Köszönöm Attila.
Az oldala nagyon kecsegtető.  Kacsint
 Emelem
Naplózva

Üdv: Bence
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #700 Dátum: 2014. április 16. - 17:54:02 »

Hívtam.
Sajnos nincs rá kapacitása.  :Mosolyog
Nálunk Kaposvárott van egy kezitcsókolom aki már több cuccot javított nekem, többek közt bőrdzsekit, fegyvertokot is. Szivacsa nincs de a zippzárt Ő adja. Szivacsot én is keresek mert van itthon egy tok amit az egerek a garázsban jóárasítottak.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #701 Dátum: 2014. április 16. - 17:58:45 »

Nálunk Kaposvárott van egy kezitcsókolom aki már több cuccot javított nekem, többek közt bőrdzsekit, fegyvertokot is. Szivacsa nincs de a zippzárt Ő adja. Szivacsot én is keresek mert van itthon egy tok amit az egerek a garázsban jóárasítottak.

Itt a szivacs:

http://elimex.hu/termekek/3518/adam_hall_-_ah-019430_-_tojastarto_szivacs_grafitszurke__2000x1000x30_mm__0_9_kg?catid=703
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #702 Dátum: 2014. április 16. - 19:53:14 »

Fórum-mese:Valahol a Mátrában él egy öreg TOK...Ennek a toknak a belsejében nincs semmi,s ezt onnan tudjuk,hogy nagyon nyitott öreg tok...-Eridj legkisebb fiam kalcsob,gyógyítsd meg az öreg tokot! Hogy ne legyen üres, írj a király városába,küldjenek bele bélést! Hogy ne lásson bele boldog-boldogtalan,küldd el a béléssel a Kapos partjára! Ott él egy jó tündér(lehet,hogy boszorka),majd ő megoldja,hogy ne legyen túl nyitott az öreg tok...
S úgy lőn:Király külde bélést,kalcsob külde tokot,asszony varrá cippzárt,külde a kész tokot,meg külde számlát...kalcsob ada néki némi aranyat,s öreg vadász örüle az új toknak...Boldogan éltek míg meg nem haltak.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Fegbock
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1487


« Új üzenet #703 Dátum: 2014. április 16. - 20:52:33 »

Fórum-mese:Valahol a Mátrában él egy öreg TOK...Ennek a toknak a belsejében nincs semmi,s ezt onnan tudjuk,hogy nagyon nyitott öreg tok...-Eridj legkisebb fiam kalcsob,gyógyítsd meg az öreg tokot! Hogy ne legyen üres, írj a király városába,küldjenek bele bélést! Hogy ne lásson bele boldog-boldogtalan,küldd el a béléssel a Kapos partjára! Ott él egy jó tündér(lehet,hogy boszorka),majd ő megoldja,hogy ne legyen túl nyitott az öreg tok...
S úgy lőn:Király külde bélést,kalcsob külde tokot,asszony varrá cippzárt,külde a kész tokot,meg külde számlát...kalcsob ada néki némi aranyat,s öreg vadász örüle az új toknak...Boldogan éltek míg meg nem haltak.

Pihent elme!  Taps   Ördög 
Naplózva

Minden lövésem, amely talál, azonnal öljön! De ha nem öl, akkor ne ejtsen sebet!
Jager74
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 1686


« Új üzenet #704 Dátum: 2014. április 16. - 20:59:59 »

"...,s öreg vadász örüle az új toknak...cserébe kalcsob-nek adta leányát...Boldogan éltek míg meg nem haltak."
Naplózva
Oldalak: 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... 70   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: