Oldalak: 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 [51]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászruha  (Megtekintve 156169 alkalommal)
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #750 Dátum: 2023. Február 07. - 10:22:44 »

Sziasztok! Van itt két nadrág, amelyeket szeretnék a figyelmetekbe ajánlani. Használtnak nem nevezhetőek, mert mindegyik két -két alkalommal volt levegőn:

https://www.grube.hu/Nadrag-Hosszu/HART-Lochmor-T-ferfi-vadasznadrag-p0374006.html

54-es méretben leledzik, nagyon kellemes viselet, akár lesen, akár cserkelés közben. Csendes anyag, praktikus zsebek, szerintem a megjelenése is elegáns. Élőben sokkal szebben mutat, mint a linken látható képeken, igény esetén saját fotókat küldök még róla. 40,000 ft.

https://avadaszbolt.hu/kos-fashion-muflon-atmeneti-vadasznadrag/25

A KOS termékeit aligha kell bemutatni. Ez egy igazi strapabíró hajtónadrág, vékony béléssel, emelett zajmentes, tehát egyéni vadászatra is alkalmas, akár átmeneti időben lesre, vagy cserkelni. 52-es méret. 35,000 ft-ért várja új gazdáját.

Mindkettő alakváltozás miatt lett mérethibás. Mosolyog
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
schpeter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 854



« Új üzenet #751 Dátum: 2023. Február 07. - 18:12:05 »

Sziasztok!

Még mindig eladó egy 66-os méretű vadászöltöny (zakó és nadrág) Akkoriban 140 kg felett jártam és 182 magas voltam.
A záróvizsgára és a diplomaosztóra vettem fel. 30.000.- Ft-ot gondoltam a komplett öltönyért.








Naplózva

"Azt mondják, az igazi vadásznak nagyobb és jobb szíve van, mint annak az embernek, akinek a vad csak hús, az erdő csak fa, a mező csak széna, és az erdőn-mezőn való bolyongás egyszerűen: naplopás.” (F. I.)
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #752 Dátum: 2023. április 11. - 09:56:46 »

Sziasztok! Van itt két nadrág, amelyeket szeretnék a figyelmetekbe ajánlani. Használtnak nem nevezhetőek, mert mindegyik két -két alkalommal volt levegőn:

https://www.grube.hu/Nadrag-Hosszu/HART-Lochmor-T-ferfi-vadasznadrag-p0374006.html

54-es méretben leledzik, nagyon kellemes viselet, akár lesen, akár cserkelés közben. Csendes anyag, praktikus zsebek, szerintem a megjelenése is elegáns. Élőben sokkal szebben mutat, mint a linken látható képeken, igény esetén saját fotókat küldök még róla. 40,000 ft.

https://avadaszbolt.hu/kos-fashion-muflon-atmeneti-vadasznadrag/25

A KOS termékeit aligha kell bemutatni. Ez egy igazi strapabíró hajtónadrág, vékony béléssel, emelett zajmentes, tehát egyéni vadászatra is alkalmas, akár átmeneti időben lesre, vagy cserkelni. 52-es méret. 35,000 ft-ért várja új gazdáját.

Mindkettő alakváltozás miatt lett mérethibás. Mosolyog

A KOS nadrág még megvan, 30-ért vihető.
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16586



« Új üzenet #753 Dátum: 2023. április 11. - 11:33:51 »



Mindkettő alakváltozás miatt lett mérethibás. Mosolyog
Az a kurva szekrény...
Beteszem a ruhát, még jó, oszt mire kiveszem, összement... Fejvakarás
Erre varrjon gombot valaki(úgy öt centivel odébb) Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #754 Dátum: 2023. November 17. - 18:21:45 »

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni. Hajtásba keresek nadrágot, ki mit ajánlana?  Legyen rugalmas, valamennyire vízlepergető és bírja a tüskét is. Esetleg egy vékony bélés, hogy hidegben is ki lehessen benne bírni, de ne tapadjon össze a jégeralsóval, mint a csicska Solognak termobélések. A bélés végülis nem kritérium, de ne olyan vékony nadrág legyen, mint mondjuk egy Deerhunter Rogaland Strech. Alapvetően apróvad hajtásra kell, de évente 2-3 alkalommal komolyabb sűrűt is túl kell élnie nagyvad hajtás során. Első körben a Hart Canby-T amit kinéztem. Ha konkrétan ezzel van tapasztalat, azt nagyon megköszönném. Bőrnadrág nem jön számításba, mert van és annak lenne a váltótársa.
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #755 Dátum: 2023. November 17. - 18:42:34 »

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni. Hajtásba keresek nadrágot, ki mit ajánlana?  Legyen rugalmas, valamennyire vízlepergető és bírja a tüskét is. Esetleg egy vékony bélés, hogy hidegben is ki lehessen benne bírni, de ne tapadjon össze a jégeralsóval, mint a csicska Solognak termobélések. A bélés végülis nem kritérium, de ne olyan vékony nadrág legyen, mint mondjuk egy Deerhunter Rogaland Strech. Alapvetően apróvad hajtásra kell, de évente 2-3 alkalommal komolyabb sűrűt is túl kell élnie nagyvad hajtás során. Első körben a Hart Canby-T amit kinéztem. Ha konkrétan ezzel van tapasztalat, azt nagyon megköszönném. Bőrnadrág nem jön számításba, mert van és annak lenne a váltótársa.
Hajtóként, inkább a Hart Wildpro-T.
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11247


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #756 Dátum: 2023. November 17. - 19:20:27 »

Hart Iron nadrágokat használok. A bélés is jó benne.Az akác és kökény miatt jók a bozótálló rátétek.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Oldalak: 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 [51]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: