Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumtalálkozó 2023  (Megtekintve 8438 alkalommal)
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #105 Dátum: 2023. Június 05. - 11:07:10 »

Mivel nagy a hallgatás, újfent megkérem az "anyagbeszerzőket", jelezzék a  költségeiket.
Szerdáig várok, aztán mérlegzárás.
Aki addig nem jelentkezik, az az amerikai esküvőkön elhangzottak szerint hallgasson róla örökre.


Részemről változatlan a hozzáállás: amit vittem, azt a közös e szántam Bion
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #106 Dátum: 2023. Június 29. - 11:53:36 »

Mivel nagy a hallgatás, újfent megkérem az "anyagbeszerzőket", jelezzék a  költségeiket.
Szerdáig várok, aztán mérlegzárás.
Aki addig nem jelentkezik, az az amerikai esküvőkön elhangzottak szerint hallgasson róla örökre.



Lajos Bátya!
Várjuk az egyenlegközlőt, mert ez így nem járjaaaaaaaa!
Vagy elmegyünk Hozzád és egy délutántól pírkadatig segítünk kiszámolni!  Stoel  Wave  (na nem azért mert mi jobban tudunk számolni, csak hát ugye mégis csak....a segítség jól jön !!!!! Piál )
Nagy tisztelettel: Laci  Emelem
Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #107 Dátum: 2023. Június 29. - 13:32:32 »

Lajos Bátya!
Várjuk az egyenlegközlőt, mert ez így nem járjaaaaaaaa!
Vagy elmegyünk Hozzád és egy délutántól pírkadatig segítünk kiszámolni!  Stoel  Wave  (na nem azért mert mi jobban tudunk számolni, csak hát ugye mégis csak....a segítség jól jön !!!!! Piál )
Nagy tisztelettel: Laci  Emelem

Boarnak tartozunk még, de nagyon hallgat a bankszámlaszámról.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #108 Dátum: 2023. Június 29. - 15:12:42 »

Boarnak tartozunk még, de nagyon hallgat a bankszámlaszámról.
Azokután, hogy sok fórumozó még ismeretlenül is elment vért adni amikor nagyon kellett, úgy gondolom, még mindig én tartozom... Wave
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #109 Dátum: 2023. Június 29. - 17:52:55 »

Azokután, hogy sok fórumozó még ismeretlenül is elment vért adni amikor nagyon kellett, úgy gondolom, még mindig én tartozom... Wave

Szerintem tévedsz!  Más az üzlet, és más a Baráti segítség.  Nem hiszem, hogy ez valakiben is felmerül. Én tudom, mert amikor a fiamon segítettetek átéltem, és amig élek hálás is vagyok Nektek! 
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #110 Dátum: 2023. Június 29. - 22:24:22 »

Azokután, hogy sok fórumozó még ismeretlenül is elment vért adni amikor nagyon kellett, úgy gondolom, még mindig én tartozom... Wave

Nem ismeretlenül mentünk el, hanem miattad, érted (attól, hogy még személyesen nem talâlkoztunk, nem vagyunk ismeretlenek). Részünkről a megtiszteltetés és az öröm, hogy segíthettünk. Tartozni meg csak jó szóval, szeretettel tartozol, de azt is úgy, hogy a családodnak adod. Emelem
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: