Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumtalálkozó 2022.  (Megtekintve 14044 alkalommal)
Bobakos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Új üzenet #150 Dátum: 2022. Május 31. - 14:24:02 »

Az a gond hogy nem tudom kezelni a fotóshop programot. De, még mindig faszagyerek vagyok, medencés képeket nem készítettem Ördög 

Amikor megjelentek a Greenpeace aktivisták, azt hittük a vadászokkal van problémájuk, és reménykedtünk hogy kézitusa nélkül csak vitával és érvekkel le fogjuk tudni zárni a dolgot.
Erre mi történt: kiderült hogy csak a partravetett "bálnát" akarták visszatuszakolni a tengerbe.
Azért azt sem volt könyű elmagyarázni, hogy az csak a Feri, és azért került partra, mert végre a család kiengedte a medencéből.
 Nyihi
Naplózva

Itt van egy süldő.....   ...  jó lesz ez kannak is!
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #151 Dátum: 2022. Május 31. - 15:46:44 »

Amikor megjelentek a Greenpeace aktivisták, azt hittük a vadászokkal van problémájuk, és reménykedtünk hogy kézitusa nélkül csak vitával és érvekkel le fogjuk tudni zárni a dolgot.
Erre mi történt: kiderült hogy csak a partravetett "bálnát" akarták visszatuszakolni a tengerbe.
Azért azt sem volt könyű elmagyarázni, hogy az csak a Feri, és azért került partra, mert végre a család kiengedte a medencéből.
 Nyihi
Amikor mindketten a medencében voltunk egy német csapat Escobar elszabadult vízilovait emlegette...fogalmam sincs ,hogyan jutott ez eszükbe??? Vállat von Vállat von Röhög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #152 Dátum: 2022. Május 31. - 16:03:15 »

Az a gond hogy nem tudom kezelni a fotóshop programot. De, még mindig faszagyerek vagyok, medencés képeket nem készítettem Ördög 
Meghajol
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #153 Dátum: 2022. Június 01. - 19:58:33 »

...fogalmam sincs ,hogyan jutott ez eszükbe??? Vállat von Vállat von Röhög
Nyilván rólad...úgy gondolták, én vagyok az állatgondozó... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #154 Dátum: 2022. Június 01. - 19:59:42 »

Amikor megjelentek a Greenpeace aktivisták, azt hittük a vadászokkal van problémájuk, és reménykedtünk hogy kézitusa nélkül csak vitával és érvekkel le fogjuk tudni zárni a dolgot.
Erre mi történt: kiderült hogy csak a partravetett "bálnát" akarták visszatuszakolni a tengerbe.
Azért azt sem volt könyű elmagyarázni, hogy az csak a Feri, és azért került partra, mert végre a család kiengedte a medencéből.
 Nyihi
Nem bánnám, ha valaki végre visszatuszakolna a tengerbe. Két éve nem voltam és olybá tűnik, idén sem megyek. Rííí
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: