Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumtalálkozó 2022.  (Megtekintve 14048 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #135 Dátum: 2022. Május 30. - 12:29:37 »





A képen Géza nem azért néz ilyen szomorú tekintettel mert rosszul keverem a rántottát.
Ez zavarja:

Ugyanis Lacival megmentettük Ákos pirított cukkinijét, először attól, hogy szénné égjen mert ez az átok elment meccset nézni oszt szépen megfeledkezett róla, másodszor attól, hogy Ákos egyedül egye meg reggelire. Géza tiltakozása ellenére ráborítottuk a sült szalonnára oszt úgy ment rá a tojás. Jó lett, igen gyorsan elfogyott.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #136 Dátum: 2022. Május 30. - 12:51:40 »

Köszönet mindenkinek aki eljött. Jó volt, hiányzott már ez a társaság. Aki nem tudott eljönni, az sajnálhatja, aki meg arra sem méltatott bennünket, hogy lemondja a jelentkezését, az szégyellje magát.
Külön köszönet járna azoknak akik hozzájárultak a rendezvényhez kajával, munkával, miegymással...de ez megintcsak mindenkire vonatkozik mert senki nem jött üres kézzel  Emelem
A helyszín szokás szerint tökéletes volt, Sanyi jó házigazdaként igyekezett minden kérésünket, kívánságunkat teljesíteni, az időjárás meg olyan volt, amilyen, legalább vihart, esőt nem kaptunk mint fatornyos falucskám.
Azt ismét megállapítottuk, hogy Ákos inkább főzzön mint énekeljen, Balázs annyira paranoiás lett, hogy már csak harci kutyával  Ugat mer mutatkozni, Girgesz ugyanolyan szemtelen mint volt (de majd Ő is megöregszik), Laci még mindig puszta kézzel veszi le a tárcsáról a sültszalonnát, Lehel pálinkája nem csak bitumenes de bitang jó is, Géza nyugodtan eljátszhatja Hókuszpókot... Ördög
Ja, a "tiszai" hal nagyon finom, de ha avatatlan kezek pucolják, kiöblítik, kiszedik a szemét, eldobálják a javát, akkor abból sem lehet HALÁSZLÉT főzni csak egy levest...szóval bocs, de ez most nem lett valami jó... Stoel
Amúgy meg jövőre Veletek ugyanitt!  Emelem
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #137 Dátum: 2022. Május 30. - 14:00:27 »

 Emelem

Csatlakozva az előttem szólókhoz, mi is köszönjük, hogy köztetek lehettünk!
Szokás szerint nagyon jól éreztük magunkat.






Az étkek minősége hihetetlen magas szintet képviselt, mennyiségileg meg dupla annyi embernek elég lett volna. (Remélem semmi sem veszett kárba...)
Szerintem a halászlé is teljesen jó volt, bár nem tudtam belőle annyit enni, mint szerettem volna, mert már előtte teleettem magam a többi finomsággal.

Hazafelé tartva számolgattuk, hány éve is rendszeres része az éleztünknek a Fórumtalálkozó? - Hát már jó sok.  Kacsint
Remélem a hagyomány folytatódik és legalább még egyszer ennyiszer találkozunk. Vigyorog

Üdv: Istenes Család
 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #138 Dátum: 2022. Május 30. - 15:18:38 »


Ja, a "tiszai" hal nagyon finom, de ha avatatlan kezek pucolják, kiöblítik, kiszedik a szemét, eldobálják a javát, akkor abból sem lehet HALÁSZLÉT főzni csak egy levest...szóval bocs, de ez most nem lett valami jó... Stoel


Hmmm!  Nem kell a halszem hiányára fogni, ha valaki nem tud halászlét főzni!  :Mosolyog Röhög  Stoel
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #139 Dátum: 2022. Május 30. - 15:27:51 »

Hmmm!  Nem kell a halszem hiányára fogni, ha valaki nem tud halászlét főzni!  :Mosolyog Röhög  Stoel
Aki nem volt ott annak meg ugye kuss...
 Ördög Ördög Ördög Wave
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #140 Dátum: 2022. Május 30. - 15:44:43 »

Aki nem volt ott annak meg ugye kuss...
 Ördög Ördög Ördög Wave

OK!  Akkor a képeket is kitörlöm az emlékezetemből! Mosolyog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #141 Dátum: 2022. Május 30. - 16:40:00 »

OK!  Akkor a képeket is kitörlöm az emlékezetemből! Mosolyog

Ezt maximálisan megértem...ha Balázst meg Ákost kitörlöd, nem lesznek rémálmaid...ha a kajás fotókat, akkor meg nem leszel éhes. Egy nyugger különben se nézegessen ilyen jó ételeket mert még megkívánja aztán fintorogni fog az üres puliszkára... Ördög Ördög Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #142 Dátum: 2022. Május 30. - 16:48:46 »

Ezt maximálisan megértem...ha Balázst meg Ákost kitörlöd, nem lesznek rémálmaid...ha a kajás fotókat, akkor meg nem leszel éhes. Egy nyugger különben se nézegessen ilyen jó ételeket mert még megkívánja aztán fintorogni fog az üres puliszkára... Ördög Ördög Ördög

Ha erre jársz egyszer, meghívlak egy olyan "puliszkára" amit ma ebédeltem! Mosolyog 
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #143 Dátum: 2022. Május 30. - 17:56:14 »

Ha erre jársz egyszer, meghívlak egy olyan "puliszkára" amit ma ebédeltem! Mosolyog 
Wave
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Bobakos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Új üzenet #144 Dátum: 2022. Május 30. - 22:20:16 »

Köszönet mindenkinek aki eljött. Jó volt, hiányzott már ez a társaság. Aki nem tudott eljönni, az sajnálhatja, aki meg arra sem méltatott bennünket, hogy lemondja a jelentkezését, az szégyellje magát.
Külön köszönet járna azoknak akik hozzájárultak a rendezvényhez kajával, munkával, miegymással...de ez megintcsak mindenkire vonatkozik mert senki nem jött üres kézzel  Emelem
A helyszín szokás szerint tökéletes volt, Sanyi jó házigazdaként igyekezett minden kérésünket, kívánságunkat teljesíteni, az időjárás meg olyan volt, amilyen, legalább vihart, esőt nem kaptunk mint fatornyos falucskám.
Azt ismét megállapítottuk, hogy Ákos inkább főzzön mint énekeljen, Balázs annyira paranoiás lett, hogy már csak harci kutyával  Ugat mer mutatkozni, Girgesz ugyanolyan szemtelen mint volt (de majd Ő is megöregszik), Laci még mindig puszta kézzel veszi le a tárcsáról a sültszalonnát, Lehel pálinkája nem csak bitumenes de bitang jó is, Géza nyugodtan eljátszhatja Hókuszpókot... Ördög
Ja, a "tiszai" hal nagyon finom, de ha avatatlan kezek pucolják, kiöblítik, kiszedik a szemét, eldobálják a javát, akkor abból sem lehet HALÁSZLÉT főzni csak egy levest...szóval bocs, de ez most nem lett valami jó... Stoel
Amúgy meg jövőre Veletek ugyanitt!  Emelem

Hazaértem én is, és nagysokára jut időm megköszönni mindenkinek a társaságát.
Tényleg nagyon jó volt végre újra látni mindnyájatokat.
A röhögések épp ugyanott folytatódtak, ahol utoljára abbahagytuk. Az okkal hiányzókat sajnos meg kellett értenünk; de aki alapos ok nélkül maradt távol, tényleg sajnálhatja.
Az az "egyszerűség", ahogy a hely adta magát és azt hogy senki se unatkozzon, az rengeteg munkát jelentett vendéglátó-házigazda-fórumtársunknak: Köszönjük Sanyi!
A Boar-nak viszont ezt talán soha nem fogom tudni megbocsátani, hogy a csodálatos orgánumomat így ledegradálta csupán csak azért, mert a hasa inkább a (az egyébként szintén csak szuperlatívuszokban említhető) főzési tudományom felé húzta a józan ítélőképességét.
És ha emiatt a fórum tulajdonosával kell összerúgnom a port, és sokéves ismeretségünket tesszük tönkre, akkor is ki fogok állni az igazamért!
Vedd tudomásul hogy ezzel a hanggal, az x-faktor BÁRAKÁRMELYIK ÉVADÁNAK ELSŐ HÁROM ADÁSÁBA simán és megkérdőjelezhetetlenül helyet törtem volna magamnak!
 Nyihi Nyihi Nyihi Doof Doof Doof gyozo gyozo

Mégegyszer: köszönjük mindenkinek, hogy újra együtt éreztük magunkat kurvajól!
Naplózva

Itt van egy süldő.....   ...  jó lesz ez kannak is!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #145 Dátum: 2022. Május 31. - 09:52:46 »


Vedd tudomásul hogy ezzel a hanggal, az x-faktor BÁRAKÁRMELYIK ÉVADÁNAK ELSŐ HÁROM ADÁSÁBA simán és megkérdőjelezhetetlenül helyet törtem volna magamnak!

Ezt nem vitatom. Oda simán... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
chris
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 874



« Új üzenet #146 Dátum: 2022. Május 31. - 10:01:50 »

 Emelem
Köszönet a parádés megrendezésért! Egy nagyon jó hétvégét töltöttünk kellemes, hangulatos társaságban. A szervezés parádés volt Bravó, a szakácsokról nem is beszélve Főz
Remélem jövőre is lesz találkozó 






















Wave
Naplózva

Üdv Chris
Báki
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 189


« Új üzenet #147 Dátum: 2022. Május 31. - 10:10:14 »

Elolvasván a fentieket levontam a következtetést: kérek engedély meghunyászkodni! Nem tudtam időben jelezni távollétemet, de mentségemre szóljon, hogy az utolsó pillanatig úgy volt, hogy megyek sőt megyünk azonban Murphy (hogy ütötte volna el a villamos gyerekkorában) közbeszólt és maradnunk kellett. Azt azonban ezennel ünnepélyesen kijelentem, hogy jövőre az isten se ment meg benneteket tőlem - és pálinkámtól.
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #148 Dátum: 2022. Május 31. - 10:34:59 »

Emelem
Köszönet a parádés megrendezésért! Egy nagyon jó hétvégét töltöttünk kellemes, hangulatos társaságban. A szervezés parádés volt Bravó, a szakácsokról nem is beszélve Főz
Remélem jövőre is lesz találkozó 

Fejvakarás
Nem tudtál volna egy kicsit soványabbnak fényképezni? Vállat von
 Ördög Ördög Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
chris
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 874



« Új üzenet #149 Dátum: 2022. Május 31. - 13:48:44 »

Az a gond hogy nem tudom kezelni a fotóshop programot. De, még mindig faszagyerek vagyok, medencés képeket nem készítettem Ördög 
Naplózva

Üdv Chris
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: