Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... 234   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fegyver- és egyéb lámpák  (Megtekintve 468534 alkalommal)
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #75 Dátum: 2008. Május 07. - 21:50:35 »

úcsícja, úcsicja, úcsícja (V.I. Lenin)
Holnap reggel 2 vizsgára vagyok bejegyezve.  Vadászat, vadgazdálkodás   Vadász  és természetfotózás  gyozo

Nagy kalappal Cimbi! De ezek menni fognak szerintem simán... Majd számolj be holnap!  gyozo Kacsint
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Atti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Új üzenet #76 Dátum: 2008. Május 08. - 15:58:32 »

úcsícja, úcsicja, úcsícja (V.I. Lenin)
Holnap reggel 2 vizsgára vagyok bejegyezve.  Vadászat, vadgazdálkodás   Vadász  és természetfotózás  gyozo

Nagy kalappal Cimbi! De ezek menni fognak szerintem simán... Majd számolj be holnap!  gyozo Kacsint
Vadászat, vadgazd. az jeles lett persze  gyozo a másik írásban vót azt még nem tudom.
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #77 Dátum: 2008. Május 08. - 16:00:37 »

úcsícja, úcsicja, úcsícja (V.I. Lenin)
Holnap reggel 2 vizsgára vagyok bejegyezve.  Vadászat, vadgazdálkodás   Vadász  és természetfotózás  gyozo

Nagy kalappal Cimbi! De ezek menni fognak szerintem simán... Majd számolj be holnap!  gyozo Kacsint
Vadászat, vadgazd. az jeles lett persze  gyozo a másik írásban vót azt még nem tudom.

Gratulálok! Igen
Naplózva
Atti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Új üzenet #78 Dátum: 2008. Május 08. - 22:02:23 »

Na most meg van egy Romisen RC-C3 lámpám is. Kb akkora mint egy 12-es patron, egy CR123-ról megy és méretéhez képest k.va nagy fényt nyom. Nem nyomógombos, hanem tekergetős mint a mini maglite-ok.
Naplózva
Atti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Új üzenet #79 Dátum: 2008. Május 12. - 21:56:28 »

Na most az egyszer jól "cseréltek el" a kínaiak, 10db fehér 5mm-es led helyett jött egy 1w-os, kék, SSC kinézetű led star lapkán. Vérkereső drop-in prototípus fog belőle készülni majdan.
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #80 Dátum: 2008. Május 12. - 21:59:19 »

Na most az egyszer jól "cseréltek el" a kínaiak, 10db fehér 5mm-es led helyett jött egy 1w-os, kék, SSC kinézetű led star lapkán. Vérkereső drop-in prototípus fog belőle készülni majdan.

 Igen Igen Bion
Kíváncsi leszek a lámpára!

Kipróbáltuk a WF-et, egy "kicsit" leharcolt akkujú Batlampet lemosott, mint eső a libabélsárt.... ha meglesz a szerelék, arra leszek kíváncsi, hogy mennyire visz frankó helyre. Már várom, hogy felszerelve is kipróbálhassam. Kíváncsi leszek, mit bír az izzó üzemórában. Amúgy kb 10-15 percet világítottunk vele és a töltő az akkukra kb 3 órát töltött, tehát az a 30-45 perc üzemidő lazán igaz lesz. Jó a cucc, tetszik...
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #81 Dátum: 2008. Május 15. - 22:10:09 »

Egyre vegyesebb érzzület van úrrá rajtam (jó irányban) WF-500 ügyben: ma egy olyan Batlamppel hasonlítottam, amiben szerintem nem 35W hanem 20W izzó volt. Nos a WF óúgy lemosta, mint eső a libakakát...  Igen Jó a cucc!
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #82 Dátum: 2008. Május 15. - 22:10:56 »

Bocsánat a sok helyesírási hibáért, csak siettem mert éhenhalok... Megyek is enni.
Ezt meg kérem a moderátort, hogy törölje Mosolyog
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Huta
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Új üzenet #83 Dátum: 2008. Május 16. - 01:56:01 »

Egyre vegyesebb érzzület van úrrá rajtam (jó irányban) WF-500 ügyben: ma egy olyan Batlamppel hasonlítottam, amiben szerintem nem 35W hanem 20W izzó volt. Nos a WF óúgy lemosta, mint eső a libakakát...  Igen Jó a cucc!


Nem akarlak elkeseríteni, de válasszál méltó ellenfelet! Nekem is Betmenes a lámpán (a nagyobb), de már az elején nem bírta 2 napnál tovább, aztán jöttek a hidekeg, magától lemerült, és most - talán még nincs 1 éves! - pár másodperces használat után 2 naponta tölteni kell, mert erősen sárgás a fénye...
Szóval, lehet a lámpád jó, de ne ez legyen a mérce :-)
Naplózva

Üdv:
Huta
Cortez
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 402



« Új üzenet #84 Dátum: 2008. Május 16. - 07:40:07 »

Mibe fáj egy WF-500 és hol lehet beszerezni?
Naplózva

Renkecz Rafael
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #85 Dátum: 2008. Május 16. - 10:10:22 »

Nem akarlak elkeseríteni, de válasszál méltó ellenfelet! Nekem is Betmenes a lámpán (a nagyobb), de már az elején nem bírta 2 napnál tovább, aztán jöttek a hidekeg, magától lemerült, és most - talán még nincs 1 éves! - pár másodperces használat után 2 naponta tölteni kell, mert erősen sárgás a fénye...
Szóval, lehet a lámpád jó, de ne ez legyen a mérce :-)

Szia Huta!

Nem keserítesz el, mert nem beépített akkusakkal hasonlítok. A beépített akkus Batlamp fényereje még újkorában is egy nagy 0 a külső akkushoz képest, ezt Puklus Zoli Barátom is alátámasztja Neked. Egyébként lentebb írtam lámpatesztet, és azóta is folyamatosan sok lámpával hasonlítom, az egyik "fő profilom" a lámpa-kérdés  Vigyorog Szóval nem keserítesz el, a lámpa biztosan jó, én úgy érzem nagyon jól választottam...  Mosolyog Ameddig el mernék sötétben tüzelni, addig ez el is világít, ráadásul itt nincs hidegérzékenység (li-ion), nem sérülékeny a lámpatest, nem elállítódós a szerelék, könnyű, kis átmérő (bár hosszú lámpatest, ez lehet, hogy valakinek zavaró de nekem nem).
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #86 Dátum: 2008. Május 16. - 10:10:55 »

Mibe fáj egy WF-500 és hol lehet beszerezni?

Szia Cortez!

Ez ügyben Atti fórumtársat javaslom, hogy keresd fel! Ő tud Neked segíteni, ahogy nekem is tette!  Kacsint
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Viktor
Vendég
« Új üzenet #87 Dátum: 2008. Május 16. - 11:19:55 »

Nem akarlak elkeseríteni, de válasszál méltó ellenfelet! Nekem is Betmenes a lámpán (a nagyobb), de már az elején nem bírta 2 napnál tovább, aztán jöttek a hidekeg, magától lemerült, és most - talán még nincs 1 éves! - pár másodperces használat után 2 naponta tölteni kell, mert erősen sárgás a fénye...
Szóval, lehet a lámpád jó, de ne ez legyen a mérce :-)

Szia Huta!

Nem keserítesz el, mert nem beépített akkusakkal hasonlítok. A beépített akkus Batlamp fényereje még újkorában is egy nagy 0 a külső akkushoz képest, ezt Puklus Zoli Barátom is alátámasztja Neked. Egyébként lentebb írtam lámpatesztet, és azóta is folyamatosan sok lámpával hasonlítom, az egyik "fő profilom" a lámpa-kérdés  Vigyorog Szóval nem keserítesz el, a lámpa biztosan jó, én úgy érzem nagyon jól választottam...  Mosolyog Ameddig el mernék sötétben tüzelni, addig ez el is világít, ráadásul itt nincs hidegérzékenység (li-ion), nem sérülékeny a lámpatest, nem elállítódós a szerelék, könnyű, kis átmérő (bár hosszú lámpatest, ez lehet, hogy valakinek zavaró de nekem nem).

És mi a helyzet a külső akkussal?
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #88 Dátum: 2008. Május 16. - 11:30:54 »

És mi a helyzet a külső akkussal?

Mindent leírtam anno a lámpatesztben Mosolyog  Figyelmes olvasás
kb 150-ig egyenrangú partnerek, utána a Batlamp nyer (köszönhetően a sima reflektornak, szűkebb fókusznak és majd 2x akkora izzó-teljesítménynek). Normál körülmények közé mindkettő hatótávja tökéletes, a döntés kérdése szerintem a méret, ár, súly, és hasonlók alapján vitatható... Kinek melyik tetszik szerintem... Az tény, hogy a Batlamp erősebb, de csak a lámpa üresen már olyan súlyú mint a WF akkuval, ezen kívül ott a kábel, ami engem zavar.

Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Viktor
Vendég
« Új üzenet #89 Dátum: 2008. Május 16. - 12:42:07 »

És mi a helyzet a külső akkussal?

Mindent leírtam anno a lámpatesztben Mosolyog  Figyelmes olvasás
kb 150-ig egyenrangú partnerek, utána a Batlamp nyer (köszönhetően a sima reflektornak, szűkebb fókusznak és majd 2x akkora izzó-teljesítménynek). Normál körülmények közé mindkettő hatótávja tökéletes, a döntés kérdése szerintem a méret, ár, súly, és hasonlók alapján vitatható... Kinek melyik tetszik szerintem... Az tény, hogy a Batlamp erősebb, de csak a lámpa üresen már olyan súlyú mint a WF akkuval, ezen kívül ott a kábel, ami engem zavar.



Annál fel lehet gumizni a tusra az akkut...
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... 234   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: