Oldalak: 1 ... 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 [177] 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 ... 234   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fegyver- és egyéb lámpák  (Megtekintve 468372 alkalommal)
vadasz90
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 537



« Új üzenet #2640 Dátum: 2014. Június 24. - 16:51:28 »

Sziasztok!

Segítséget kérnék.

Ilyen gumi lámpaszereléket hol tudnák beszerezni, rendelni??  Emelem



Előre s kösznöm
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #2641 Dátum: 2014. Június 24. - 19:51:20 »

Sziasztok!

Segítséget kérnék.

Ilyen gumi lámpaszereléket hol tudnák beszerezni, rendelni??  Emelem



Előre s kösznöm

Szia!

Én az ebayen szoktam. Eladó mindegy, csak top seller legyen... Mosolyog Akkor időben és biztosan ide is ér.

 Emelem S.Peti
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #2642 Dátum: 2014. Június 24. - 19:54:40 »

Sziasztok!

Segítséget kérnék.

Ilyen gumi lámpaszereléket hol tudnák beszerezni, rendelni??  Emelem



Előre s kösznöm
A keresőbe a gumis lámpaszerelék -et beütve legalább 2 magyar oldalt is feldob.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
redbolt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 467



« Új üzenet #2643 Dátum: 2014. Június 24. - 20:32:58 »

En a DX-rol szoktam rendelni: http://www.dx.com/p/universal-nylon-mount-for-flashlights-and-lasers-12000#.U6nCnZR_vlY eddig meg mindig megjott. Az utolso fel evben kb 10 rendelest csinaltam ebay-rol, ebbol 3 nem jott meg, hol lehet reklamalni? Eddig nem irtak vissza semmit a kerdeseimre, sot ezeket a rendeleseket a rendelesi listarol is toroltek! Woest
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #2644 Dátum: 2014. Június 24. - 21:28:22 »

En a DX-rol szoktam rendelni: http://www.dx.com/p/universal-nylon-mount-for-flashlights-and-lasers-12000#.U6nCnZR_vlY eddig meg mindig megjott. Az utolso fel evben kb 10 rendelest csinaltam ebay-rol, ebbol 3 nem jott meg, hol lehet reklamalni? Eddig nem irtak vissza semmit a kerdeseimre, sot ezeket a rendeleseket a rendelesi listarol is toroltek! Woest

Nekem a DX-en ragadt anno vagy 70e forintom, mind a mai napig...  Türelmetlenül
Az ebayen jó helyen kerested? Feedback-et hagyni nem hagy csak egy bizonyos ideig, de a tranzakciókat nekem nagyon sokáig engedi visszanézni, és az is szerepel ott, ami sikertelen volt valamilyen okból... Az ebayen valóban működik a PayPal védelme (máshol nem feltétlen Szomorú ), próbálj ott hibajegyet indítani!

Üdv.: Balázs
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
redbolt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 467



« Új üzenet #2645 Dátum: 2014. Június 25. - 02:43:25 »

A PayPal vedelemrol mar en is hallottam, hogyan mukodik ez valojaban? Vállat von
Naplózva
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9916



« Új üzenet #2646 Dátum: 2014. Június 25. - 07:30:43 »

A PayPal vedelemrol mar en is hallottam, hogyan mukodik ez valojaban? Vállat von

http://logout.hu/cikk/ebay_es_a_paypal_mit_es_hogyan_ii/olvasoi_igenyek.html

http://logout.hu/cikk/ebay_es_a_paypal/bevezeto.html
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #2647 Dátum: 2014. Június 25. - 08:52:31 »

Szia!

Én az ebayen szoktam. Eladó mindegy, csak top seller legyen... Mosolyog Akkor időben és biztosan ide is ér.

 Emelem S.Peti
Üdv
Amúgy hogy muzsikál ez a lámpaszerelék? Gondolom mivel nem egy merev cucc, talán nem mászik el annyira a találati pont a lövésnél. Vagy tévedek?
Vannak különböző méretek?
Köszönöm Emelem
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #2648 Dátum: 2014. Június 29. - 14:18:03 »

Üdv
Amúgy hogy muzsikál ez a lámpaszerelék? Gondolom mivel nem egy merev cucc, talán nem mászik el annyira a találati pont a lövésnél. Vagy tévedek?
Vannak különböző méretek?
Köszönöm Emelem

Szia!

Alapvetően pozitívak a visszajelzések. Én mindig kettőt szerelek a lámpára, hogy legyen "mozgástér". Van, akinek egy darabbal tökéletesen bejött, de kettővel nem. A legtöbb esetben kettő darabbal tökéletes, ha a cső kúpolása nem eltúlzott. Természetesen nehezebb beállítani, mint egy fém szereléket, ezért van, aki feladta.
Vitathatatlan előnyei: tartós, nem sérti a csövet, sérülés/elvesztés esetén nem nagy a veszteség, emellett ami miatt én nagyon szeretem: rezgéscsillapító tulajdonságai miatt nagyon jól védi a lámpa mechanikáját a lövés rezgéseitől és a visszarúgás erejétől.

 Emelem S.Peti
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #2649 Dátum: 2014. Június 29. - 14:20:18 »

Sziasztok!

A jómúltkor akkucsere miatt nálam volt egy ideig a "Szörny". Jó volt látni az evolúciót, mely azonban el kell mondjam, hogy a súlyt és a méretet érinti igazából... A "Szörny" még mindig brutális fényű, jóval túlszárnyalja utódját Mosolyog

Íme, a Bearlights Tembo és a Bearlights Serengeti:








 Emelem S.Peti
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
szabi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119



« Új üzenet #2650 Dátum: 2014. Július 10. - 17:02:35 »

Szervusztok,  :Emellenne egy teljesen amatőr kérdésem (vagy több is).

Van nekem egy ilyen http://vadaszapro.net/reszletek/51515/1500lumenes-taktikai-lampa!!! fegyverlámpám, meg is vagyok vele elégedve, egyetlen problémám, hogy a csőre van felfogatva, ami engem zavar (hogy elviszi-e a lövést, azt nem tudom, lőtéren nem próbáltam), ezért szeretném felfogatni az előagyra. Na ennek a részleteivel nem vagyok igazán tisztában. Gondolom két helyen meg kell fúrni a fát, innen viszont nem tudom a metódust (nem én akarom megcsinálni). Belekerül a furatba egy.egy rézhüvely, és a lámpaszerelék villája abba megy bele, és a túloldalt csavarral kell rögzíteni? Szóval erre lennék kíváncsi, hogy milyen módszerrel rögzül a szerelék az előagyhoz, és hogy mennyire lehet fől-le "kapkodni" a puskáról  a szereléket, meg úgy általában mindent erről a felfogatási módról.
Előre is köszönöm a válaszokat!

Vadászüdv:  Emelem

Szabi
Naplózva

„Bár az ősember ösztönös hajlamát a civilizáció megfékezte bennem, vadászszenvedélyemmel nem bír!”
(Guy de Maupassant)
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #2651 Dátum: 2014. Július 10. - 17:21:18 »

Szervusztok,  :Emellenne egy teljesen amatőr kérdésem (vagy több is).

Van nekem egy ilyen http://vadaszapro.net/reszletek/51515/1500lumenes-taktikai-lampa!!! fegyverlámpám, meg is vagyok vele elégedve, egyetlen problémám, hogy a csőre van felfogatva, ami engem zavar (hogy elviszi-e a lövést, azt nem tudom, lőtéren nem próbáltam), ezért szeretném felfogatni az előagyra. Na ennek a részleteivel nem vagyok igazán tisztában. Gondolom két helyen meg kell fúrni a fát, innen viszont nem tudom a metódust (nem én akarom megcsinálni). Belekerül a furatba egy.egy rézhüvely, és a lámpaszerelék villája abba megy bele, és a túloldalt csavarral kell rögzíteni? Szóval erre lennék kíváncsi, hogy milyen módszerrel rögzül a szerelék az előagyhoz, és hogy mennyire lehet fől-le "kapkodni" a puskáról  a szereléket, meg úgy általában mindent erről a felfogatási módról.
Előre is köszönöm a válaszokat!

Vadászüdv:  Emelem

Szabi
Én mindezek előtt kipróbálnám...
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
redbolt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 467



« Új üzenet #2652 Dátum: 2014. Július 10. - 18:21:55 »

Szervusztok,  :Emellenne egy teljesen amatőr kérdésem (vagy több is).

Van nekem egy ilyen http://vadaszapro.net/reszletek/51515/1500lumenes-taktikai-lampa!!! fegyverlámpám, meg is vagyok vele elégedve, egyetlen problémám, hogy a csőre van felfogatva, ami engem zavar (hogy elviszi-e a lövést, azt nem tudom, lőtéren nem próbáltam), ezért szeretném felfogatni az előagyra. Na ennek a részleteivel nem vagyok igazán tisztában. Gondolom két helyen meg kell fúrni a fát, innen viszont nem tudom a metódust (nem én akarom megcsinálni). Belekerül a furatba egy.egy rézhüvely, és a lámpaszerelék villája abba megy bele, és a túloldalt csavarral kell rögzíteni? Szóval erre lennék kíváncsi, hogy milyen módszerrel rögzül a szerelék az előagyhoz, és hogy mennyire lehet fől-le "kapkodni" a puskáról  a szereléket, meg úgy általában mindent erről a felfogatási módról.
Előre is köszönöm a válaszokat!

Vadászüdv:  Emelem

Szabi

A kacsa lampak vannak ilyen modon felfogatva. A rezhuvelyek menetesek, bele vannak csavarva a faba, igy remekul tartanak. Nagyon fontos a pontos befuras, es a tavolsag a ket huvely kozott. A lampanak nem szabat lotyogni, de nagyon szorulni sem, hogy problemak legyenek a behelyezesel es kiszedesel sem. Ha pontos, akkor raghatod ki be evekig, nekem is igy van megoldva 2 fegyveren. A srac akitol vetted a lampat biztos hogy tud segiteni ebben, mivel ilyen megoldast is kinal itt:   http://vadaszapro.net/reszletek/57888/1500-lumenes-kacsavillas-taktikai-lampa Emelem
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #2653 Dátum: 2014. Július 10. - 21:28:29 »

Lehet, hogy csak én vagyok beteges, de ha már ebből keresi a kenyerét, léphetne még vagy 4 lépcsőt az igényesség oltára felé...  Szomorú
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #2654 Dátum: 2014. Július 10. - 22:39:31 »

Egy új projekt része... Azt hiszem, ráismer a majdani gazdája Mosolyog

Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Oldalak: 1 ... 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 [177] 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 ... 234   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: