Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... 234   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fegyver- és egyéb lámpák  (Megtekintve 468548 alkalommal)
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #240 Dátum: 2008. Október 06. - 22:10:12 »

Ja!

A másik kérdés: a Kacsa vagy a Batlamp a jobb választás?
A Bat fokuszálható. Jelent ez a gyakorlatban jelentős előnyt?

Köszi előre is!

Szia!

Ha már van Kacsa lámpád, érdemesebb lenne felújítani (új akku-izzó-felületkezelés, feltéve, hogy a foncsor jó!). Töredékáron kijönnél. Mint írod a foncsor is beteg, de hátha tudsz szerezni egy sérült lámpából. A 35W Kacsa kontra 35W Batlamp témában hármunk szerint is a Batlamp nyert, emellett az utolsó csavarig minden kapható hozzá. Személy szerint bátrabban ajánlom, de mindenki másra esküszik.

 Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Cortez
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 402



« Új üzenet #241 Dátum: 2008. Október 06. - 22:17:41 »



Szia!

Ha már van Kacsa lámpád, érdemesebb lenne felújítani (új akku-izzó-felületkezelés, feltéve, hogy a foncsor jó!). Töredékáron kijönnél. Mint írod a foncsor is beteg, de hátha tudsz szerezni egy sérült lámpából. A 35W Kacsa kontra 35W Batlamp témában hármunk szerint is a Batlamp nyert, emellett az utolsó csavarig minden kapható hozzá. Személy szerint bátrabban ajánlom, de mindenki másra esküszik.

 Wave

Milyen körülmények között hasonlítottátok össze?
Mi volt amiben jobb volt a Bat?
Felujítással kapcsolatban annyit, hogy még eddig minden fegyverlámpám megörökölt agyon maszekolt, kókányolt volt. Sajnos a jelenlegi is. Úgy gondoltam a kettő közül valamelyik belefér a családi költségvetésbe. Veszek egy újat.
 gyozo Wave
Naplózva

Renkecz Rafael
Egon
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940



« Új üzenet #242 Dátum: 2008. Október 06. - 22:24:17 »

Sziasztok!

A kérdésem az lenne, hogy megvehetek- e nyugodt lelkiismerettel egy Kacsa lámpát.
Most is hasonló lámpám van, igen öregecske, karcos, foltos foncsorral. Így is használható, de azért nem az igazi.
A kétségem az, hogy nem igazán tudom egy új lámpa mennyivel mutatna jobb teljesítményt.
Én egy hat akumlátoros kacsa lámpát használok, ha a gyártót megkeresed, szívesen segít, nagyon korrekt az ember. Előtte heliator II. lámpát használtam, de nem tudtam megszokni a külön aksit, csak azt mondhatom, hogy nem bántam meg a cserét. Egyébként a hat aksisnak elég jó a fényereje.
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #243 Dátum: 2008. Október 06. - 22:42:05 »



Szia!

Ha már van Kacsa lámpád, érdemesebb lenne felújítani (új akku-izzó-felületkezelés, feltéve, hogy a foncsor jó!). Töredékáron kijönnél. Mint írod a foncsor is beteg, de hátha tudsz szerezni egy sérült lámpából. A 35W Kacsa kontra 35W Batlamp témában hármunk szerint is a Batlamp nyert, emellett az utolsó csavarig minden kapható hozzá. Személy szerint bátrabban ajánlom, de mindenki másra esküszik.

 Wave

Milyen körülmények között hasonlítottátok össze?
Mi volt amiben jobb volt a Bat?
Felujítással kapcsolatban annyit, hogy még eddig minden fegyverlámpám megörökölt agyon maszekolt, kókányolt volt. Sajnos a jelenlegi is. Úgy gondoltam a kettő közül valamelyik belefér a családi költségvetésbe. Veszek egy újat.
 gyozo Wave


Szia!

Este egy vadászat után, egyszerűen fényerőben, fókuszban jobban meggyőzött engem (!). Másnak lehet, hogy jobban tetszik a Kacsa. Ezen kívül Batlamp külső akksist töbször szereltem, kicsit bonyolult a belső kábelezés de számtalanszor javítható ha sérül illetve tuningolható...

 Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Cortez
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 402



« Új üzenet #244 Dátum: 2008. Október 06. - 23:34:02 »

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

 Wave
Naplózva

Renkecz Rafael
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #245 Dátum: 2008. Október 08. - 12:00:36 »

Üdv!

Batlamp IV-eshez tud-é valaki szerezni erősebb - 20-30 W-os - izzót?
Beszéltem a forgalmazóval és azt mondták nincs is hozzá erősebb...holott állítólag van.  ???
A mostani 10 W-os ereje ahhoz okkal-móddal elég, hogy 80 m-ig lőjön az ember vele, de ahhoz kevés, hogy a környezetét - illetve ami fontosabb - a mögötte lévő dolgokat is a lehetőségekhez képest megvilágítsa.

Aki tud ilyen izzó beszerzésének lehetőségéről kérem jelezze, hol, hogyan és mennyiért lehet hozzájutni.

Köszöntem!
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #246 Dátum: 2008. Október 08. - 13:15:34 »

Üdv!

Batlamp IV-eshez tud-é valaki szerezni erősebb - 20-30 W-os - izzót?
Beszéltem a forgalmazóval és azt mondták nincs is hozzá erősebb...holott állítólag van.  ???
A mostani 10 W-os ereje ahhoz okkal-móddal elég, hogy 80 m-ig lőjön az ember vele, de ahhoz kevés, hogy a környezetét - illetve ami fontosabb - a mögötte lévő dolgokat is a lehetőségekhez képest megvilágítsa.

Aki tud ilyen izzó beszerzésének lehetőségéről kérem jelezze, hol, hogyan és mennyiért lehet hozzájutni.

Köszöntem!

Hivd fel a 06-1-280-8311 -es számot. Magnum 90 Kft. Ők postán is leküldik neked. Most beszéltem velük, van raktáron 20 W.-os a beépített akksishoz.
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #247 Dátum: 2008. Október 08. - 13:29:48 »

Üdv!

Batlamp IV-eshez tud-é valaki szerezni erősebb - 20-30 W-os - izzót?
Beszéltem a forgalmazóval és azt mondták nincs is hozzá erősebb...holott állítólag van.  ???
A mostani 10 W-os ereje ahhoz okkal-móddal elég, hogy 80 m-ig lőjön az ember vele, de ahhoz kevés, hogy a környezetét - illetve ami fontosabb - a mögötte lévő dolgokat is a lehetőségekhez képest megvilágítsa.

Aki tud ilyen izzó beszerzésének lehetőségéről kérem jelezze, hol, hogyan és mennyiért lehet hozzájutni.

Köszöntem!

Hivd fel a 06-1-280-8311 -es számot. Magnum 90 Kft. Ők postán is leküldik neked. Most beszéltem velük, van raktáron 20 W.-os a beépített akksishoz.

Köszönöm Zoli, egy - másik - netes oldalról megrendeltem...és tényleg létezik hozzá 20W-os izzó.
Kár, hogy ezt a forgalmazó vboltban nem tudják...sőt kijelentették, hogy nincs erősebb, csak a 10 W-os...és mégis van.  Kacsint
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #248 Dátum: 2008. Október 08. - 13:31:28 »

Üdv!

Batlamp IV-eshez tud-é valaki szerezni erősebb - 20-30 W-os - izzót?
Beszéltem a forgalmazóval és azt mondták nincs is hozzá erősebb...holott állítólag van.  ???
A mostani 10 W-os ereje ahhoz okkal-móddal elég, hogy 80 m-ig lőjön az ember vele, de ahhoz kevés, hogy a környezetét - illetve ami fontosabb - a mögötte lévő dolgokat is a lehetőségekhez képest megvilágítsa.

Aki tud ilyen izzó beszerzésének lehetőségéről kérem jelezze, hol, hogyan és mennyiért lehet hozzájutni.

Köszöntem!

Hivd fel a 06-1-280-8311 -es számot. Magnum 90 Kft. Ők postán is leküldik neked. Most beszéltem velük, van raktáron 20 W.-os a beépített akksishoz.

Köszönöm Zoli, egy - másik - netes oldalról megrendeltem...és tényleg létezik hozzá 20W-os izzó.
Kár, hogy ezt a forgalmazó vboltban nem tudják...sőt kijelentették, hogy nincs erősebb, csak a 10 W-os...és mégis van.  Kacsint

 Wave
Naplózva
Huta
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Új üzenet #249 Dátum: 2008. Október 14. - 13:06:09 »


Sziasztok!

Ultrafire WF-500-t hol lehet nálunk kapni? Mert a Google nem ír róla semmit, legalábbis magyarul.

Előre is köszi.
Naplózva

Üdv:
Huta
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #250 Dátum: 2008. Október 14. - 13:08:50 »


Sziasztok!

Ultrafire WF-500-t hol lehet nálunk kapni? Mert a Google nem ír róla semmit, legalábbis magyarul.

Előre is köszi.

Ma Magyarországon WF-500 = atti forumtárs. Ő megrendeli, átalakítja, elküldi korrekt áron.  Wave
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #251 Dátum: 2008. Október 14. - 13:09:55 »


Sziasztok!

Ultrafire WF-500-t hol lehet nálunk kapni? Mert a Google nem ír róla semmit, legalábbis magyarul.

Előre is köszi.

Ma Magyarországon WF-500 = atti forumtárs. Ő megrendeli, átalakítja, elküldi korrekt áron.  Wave

De szvsz. ezt Te ugyis tudod... Wave Wave Bion Bion
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Atti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Új üzenet #252 Dátum: 2008. Október 17. - 11:16:17 »

WF500 tulajok figyelem!
Itt is fel szeretném hívni a figyelmet arra, amit már sok mindenkinek (főleg a kedves vevőknek) személyesen elmondtam, a WF500 lámpa folyamatosan bekapcsolva jelentős hőt termel. Ez rendeltetésszerű használatnál nem okoz problémát (ugyebár rövid ideig van egyszerre bekapcsolva és nincs körülvéve gyúlékon anyaggal, de szállításkor a véletlenül bekapcsolódó kapcsoló komoly gondot, akár tüzet is okozhat. Ezért kérek mindenkit, hogy szállításkor és tároláskor ne hagyja benne az akkumulátort (egy vadásztársnak némi felszerelése bánja, hogy nem így járt el)
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #253 Dátum: 2008. Október 17. - 18:05:39 »

akár tüzet is okozhat.

Hűha... de nem is csoda ekkora teljesítménynél....
Naplózva
Bandi
Vendég
« Új üzenet #254 Dátum: 2008. Október 18. - 18:23:14 »

Üdv mindenkinek!
Van egy 3 góliátelemes Mag-Lite lámpám,a hagyományos kripton izzóval.Szerintetek érdemes bele venni led-es izzót?Azon kívül,hogy a led-es tovább bírja,van-e egyéb előnye?
Kösz
B.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... 234   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: