Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 234   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fegyver- és egyéb lámpák  (Megtekintve 468526 alkalommal)
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #135 Dátum: 2008. Június 05. - 14:45:52 »

A pirosnal remekul ment a tavolsagbecsles a zoldnel nem. Eroteljesebbe valnak  a szurke szinek es a konturok sem olyan elesek.  Tobbektol is hallottam, hogy a zold naluk se jott be e miatt. Van aki azonban a zoldre eskuszik
. A legujabb fegyverlampakon mar negy fele uzemmod van. Feher led ,tavoli celokhoz es kereseshez, zold es piros led a loveshez  kek a  vernyom keresesehez.  Sot az USMC nel mar lattam olyat is amiben az otodik led infravoros. (Ez persze masfajta vadaszathoz kell) Kicsit bonyolult a kapcsolgatasa mert ezt mar nem lehet egy sima lapkapcsoloval vezerelni. A lampa testen korbe vannak a gombok azt kell e elozetesen benyomni  amit majd hasznalni akarsz aztan lapkapcsoloval felkapcsolni a fenyt
Nem kell filter a ledek maguk ilyen szinuek. Ez  a ledes megoldas valamit javitott a zold feny maszatolasan. Amint lesz eles tapasztalat megosztom veletek.
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #136 Dátum: 2008. Június 05. - 14:50:05 »

Köszi!
Tényleg érdekes ez a zöld fény. Én csak a pirosat próbáltam, hát az is másabb érzetet ad mint a fehér, hát akkor a zöld milyen lehet? Meglepődött
Várjuk az infót. Wave
Naplózva
Genfi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1042



« Új üzenet #137 Dátum: 2008. Június 06. - 10:02:19 »

A pirosnal remekul ment a tavolsagbecsles a zoldnel nem. Eroteljesebbe valnak  a szurke szinek es a konturok sem olyan elesek.  Tobbektol is hallottam, hogy a zold naluk se jott be e miatt. Van aki azonban a zoldre eskuszik

Szervusz!
Erdekes amit irtal. A zold, kek, sarga szurot nem is terveztem hasznalni, de ezek szerint erdemes kiprobalni ezeket a szuroket is. Azt tudom, hogy az en szemem kek fenyben nem lat jol, de a zold fenyt meg nem probaltam ki. Julius elejen megyek harom het (vadasz) szabadsagra, igy lesz idom kiprobalni a kulonbozo szuroket. Majd megirom, hogy mi a tapasztalatom.
Naplózva

Magyarország dús ország volt,
Van termése, kincse, vadja,
De amit a bús nép szerzett,
Víg uraság zsebre rakja. (Ady Endre)
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #138 Dátum: 2008. Június 06. - 10:15:39 »

Szervusz Genfi!
Kíváncsian várom a Te tapasztalataidat is. Főleg a zöld színnel kapcsolatban. Wave
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #139 Dátum: 2008. Június 06. - 14:40:04 »

Egyszer próbáljatok meg piros fénynél zsigerelni...nagyon furcsa.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #140 Dátum: 2008. Június 09. - 12:28:26 »

Ezt a vérkeresős kék fényt próbálta már valaki a gyakorlatban?
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #141 Dátum: 2008. Június 12. - 23:06:03 »

Sziasztok!

Kitaláltam a meglévő WF-500 szerelék átalakítására egy koncepciót, ami dugvillás tusmontázs rendszert hozna létre, elméleti síkon igen-igen jól működő módon (gömgbcsuklós teljes állíthatóság, ami azonban alu-alu kapcsolat mellett csvarokkal feszesre húzható -> ergo nem állítódna el lövéskor). Remélem sikerrel járok az államvizsgán és akkor megtervezem a cuccot Mosolyog

 gyozo
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #142 Dátum: 2008. Június 13. - 08:43:12 »

Sziasztok!

Kitaláltam a meglévő WF-500 szerelék átalakítására egy koncepciót, ami dugvillás tusmontázs rendszert hozna létre, elméleti síkon igen-igen jól működő módon (gömgbcsuklós teljes állíthatóság, ami azonban alu-alu kapcsolat mellett csvarokkal feszesre húzható -> ergo nem állítódna el lövéskor). Remélem sikerrel járok az államvizsgán és akkor megtervezem a cuccot Mosolyog

 gyozo

Nekem is ez jár a fejemben, egy gömbcsuklós, villás szerelék, de a gömbcsuklótól már félek nagyon, ezért váltottam volna le a Batlamp-t, de úgy látom, más megoldás nem nagyon létezik.
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #143 Dátum: 2008. Június 13. - 11:09:50 »

Ezt a vérkeresős kék fényt próbálta már valaki a gyakorlatban?

Szervusz Lajos!

Én egyszer próbáltam, de nem nyerte meg a tetszésemet!
Szinte minden vackon, bogáron jelzett, és jobban zavart, mint egy sima lámpa.
Az tény, hogy a vért is jelezte.
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #144 Dátum: 2008. Június 13. - 23:30:40 »

Kitaláltam a meglévő WF-500 szerelék átalakítására egy koncepciót

Ilyesmire gondoltam - bár idő hiányában a csavarokat még nem tettem bele stb... De az elve ez lenne:



Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #145 Dátum: 2008. Június 15. - 21:28:43 »

Ínyenceknek:

http://polarion-usa.com/media/Polarion_Images/Polarion_Images.html
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Huta
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Új üzenet #146 Dátum: 2008. Június 18. - 10:10:57 »


Elég meggyőző!
Naplózva

Üdv:
Huta
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #147 Dátum: 2008. Június 20. - 01:33:20 »

Atti ötletének apropóján elkészítettem egy weaver-sínre épülő tusba szerelhető szerelék tervét is, mely az első problémámat - mely az állíthatóság hiányát jelentette - kiküszöböli...
Egyszerű felépítés: M8 imbuszcsavarok kerülnének leesztergálásra, ez lenne a tüske, a weaver sínre hátra egy hagyományos 8,5mm átmérűjű furat, előre egy íves kimarás kerülne. Így a magassági pozíció állítható. Az oldal (vízszintes) pozíciót egy feszítőcsavar állítani, mégpedig úgy, hogy a megfelelő mértékig fesztített csavarral beállítva a vízszintes pozícióját a fénycsóvának, egy kontraanyával rögzíthető a finomállító csavar. Így a szerkezet teljesen lövésálló (ellentétben a gömbcsuklós rendszerrel), a lámpatestben a feszítőcsavar által keltett feszültség minimális, és ha egszer belőttük jól, 100%, hogy úgy is marad!
Már csak egy weaver-sínt kellene szereznem kipróbálni  Ördög Ördög

Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #148 Dátum: 2008. Június 20. - 06:14:49 »

Nekem van egy a panelvadász szerszámon de szerintem néhányan idegesek lennének ha oda adnám neked  Ördög

Kék fény mint vérkereső Hát jó nagy sz..r Én megmaradok a  tiszta erős fehér fénynél. Az ígéretekkel ellentétben egyáltalán nem emelete ki a vér színét igaz csillogott mint a fene de ugyan úgy fénylett a vízcseppeken is meg a bogarak hátán is. Kb. 10 perc után feladtam és a sima fehér fénnyel mentünk a nyomon.
 
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #149 Dátum: 2008. Június 20. - 10:25:52 »

Nekem van egy a panelvadász szerszámon de szerintem néhányan idegesek lennének ha oda adnám neked  Ördög

Azon, amiből a .50 BöhömMaG-ot köpködöd?  Ördög Ördög Ördög
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 234   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: