Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumtalálkozó 2018.  (Megtekintve 61886 alkalommal)
zajandras
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940


« Új üzenet #390 Dátum: 2018. Május 24. - 22:52:23 »

Biztos ami tuti, a korongászáshoz vegyél nekem 3 dobozzal, puskát meg majd csak kapok kölcsön valakitől...

Kösz!

 Emelem

30R Blaserből?  Ördög
Naplózva

"Már az is megérte, hogy sétáltunk egy jót..."
Bobakos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Új üzenet #391 Dátum: 2018. Május 24. - 22:54:04 »

Repülővel gyertek, vagy kerülő úton, mert az M1 (reggel jártam arra) összefüggő dugó kb Óbaroktól Pestig.

A kátyúk miatt egyébként sem lehet arra haladni.  OOO
Naplózva

Itt van egy süldő.....   ...  jó lesz ez kannak is!
zajandras
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940


« Új üzenet #392 Dátum: 2018. Május 24. - 22:55:13 »

A tegnapi és a mai eső erősen elgondolkodtatott, akarok-e én ennyit motorozni... Fejvakarás
Lehet, autó lesz a vége... Stoel

Vagy csak nem akarsz a tárcsával a hátadon úgy kinézni, mint Don Quijote?  Ördög
Tegnap Veszprémben, ma Zalaegerszeg környékén volt részem fasza kis felhőszakadásban.
Megértem, hogy az autó mellet döntesz.
Naplózva

"Már az is megérte, hogy sétáltunk egy jót..."
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #393 Dátum: 2018. Május 24. - 22:57:42 »

A kátyúk miatt egyébként sem lehet arra haladni.  OOO
Azt mondjuk nem értem, a két büdös bakter miért nem különvonattal jön. Ott van a kemping a sínek mellett, házhoz szállítanák őket... Fejvakarás
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #394 Dátum: 2018. Május 24. - 22:59:11 »

Vagy csak nem akarsz a tárcsával a hátadon úgy kinézni, mint Don Quijote?  Ördög
Tegnap Veszprémben, ma Zalaegerszeg környékén volt részem fasza kis felhőszakadásban.
Megértem, hogy az autó mellet döntesz.
Most lusta vagyok keresni a könyvet de nem emlékszem olyasmire, hogy Don Quijote boronatárcsával a hátán mászkált volna...  Vállat von
 Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #395 Dátum: 2018. Május 25. - 10:03:48 »

Nem tudom, hogy Püspökladányban milyen az idő, de itt borult, esős igazi gyerekcsinálós idő van! Szomorú
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4585



« Új üzenet #396 Dátum: 2018. Május 25. - 10:09:59 »

Mi csak egy óra után tudunk indulni, vagyis 6 körül érünk csak oda.

Ha a nagyérdeműnek kedve támad tesztet kitölteni, akkor erre is keríthetünk módot. Megtaláltam a 2010-es tokorcsi találkozón egyszer megodott tesztet. Jó lehet az mégegyszer is.  Ördög
Naplózva
chris
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 874



« Új üzenet #397 Dátum: 2018. Május 25. - 11:10:37 »

esős igazi gyerekcsinálós idő van! Szomorú


Hát, csak rajta! Taps
Naplózva

Üdv Chris
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #398 Dátum: 2018. Május 25. - 11:14:20 »

Egy ilyen rohadt palimadarat mint amilyen én vagyok spektívvel kell keresni, és ha megvan jól hasba kell lőni!!! A határon derült ki, hogy május 14-én lejárt az útlevelem. Úgy látszik nekem semmi nem sikeredik, a legjobb lenne egy reggel nem felébredni, mert már nagyon unom, hogy ilyen figyelmetlen marha vagyok. Bird kartársat értesítettem telefonomon, most meg eső ide vagy oda kimegyek disznóra. Muszáj vagyok kiszellőztetni a fejem, mert rohadt szarul vagyok. Ha tudnátok, hogy vártam ezt a találkozót. No de csak magamat hibáztatom. Ha minden nap átslattyogok egy pakk cigivel meg két üveg vodkával akkor tudtam volna meddig érvényes a papirusz. Ja, errefelé egy új útlevélre 3 hónapot kell várni, úgyhogy a magyarországi bakomat is megette a fene.
Az elmúlt egy év nagyon necces volt. Betegség, munkahelyi gondok, anyagi problémák – minden összejött és úgy vágytam egy nyugalmas hétvégére, hogy el sem tudjátok képzelni.
Naplózva
zajandras
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940


« Új üzenet #399 Dátum: 2018. Május 25. - 11:59:31 »

Egy ilyen rohadt palimadarat mint amilyen én vagyok spektívvel kell keresni, és ha megvan jól hasba kell lőni!!! A határon derült ki, hogy május 14-én lejárt az útlevelem. Úgy látszik nekem semmi nem sikeredik, a legjobb lenne egy reggel nem felébredni, mert már nagyon unom, hogy ilyen figyelmetlen marha vagyok. Bird kartársat értesítettem telefonomon, most meg eső ide vagy oda kimegyek disznóra. Muszáj vagyok kiszellőztetni a fejem, mert rohadt szarul vagyok. Ha tudnátok, hogy vártam ezt a találkozót. No de csak magamat hibáztatom. Ha minden nap átslattyogok egy pakk cigivel meg két üveg vodkával akkor tudtam volna meddig érvényes a papirusz. Ja, errefelé egy új útlevélre 3 hónapot kell várni, úgyhogy a magyarországi bakomat is megette a fene.
Az elmúlt egy év nagyon necces volt. Betegség, munkahelyi gondok, anyagi problémák – minden összejött és úgy vágytam egy nyugalmas hétvégére, hogy el sem tudjátok képzelni.


 Woest Türelmetlenül
Asztabüdös... Nagyon sajnálom,hogy nem tudsz jönni.
Egyszer a román határról kellett visszafordulnom útlevél miatt...
Remélem este nagyobb szerencsével jársz és jövőre találkozunk !
 Emelem
Naplózva

"Már az is megérte, hogy sétáltunk egy jót..."
Bobakos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Új üzenet #400 Dátum: 2018. Május 25. - 12:04:12 »

Nem lesz szerencsétek!
Már én is úton vagyok.
Valamikor viszonylag késő este odaérek.
 Piál
Naplózva

Itt van egy süldő.....   ...  jó lesz ez kannak is!
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #401 Dátum: 2018. Május 25. - 12:31:54 »


   ÉREZZÉTEK JÓ MAGATOKAT!!!!!  JÓT NE HALLJAK FELŐLETEK!!!!! Wave
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #402 Dátum: 2018. Május 25. - 13:10:08 »

Szuper idő van. Gyertek!
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #403 Dátum: 2018. Május 25. - 13:14:18 »

Sajnos (már akinek Vigyorog) nem találkozom veletek Rííí
Hajnalban elindultam a Felvidék felé, hogy holnap majd onnan támadok valahol a találkozóra.
Esegetett az eső itt-ott, végül Komáromban megálltam egy kútnál tankolni, meg esőruhát húzni.
Ahogy hétrét görnyedve gyömöszöltem magamra az esőnadrágot, olyan vesegörcsöt kaptam, hogy csak elfeküdtem, mint a rohadt nád.
Szerencsétlen kutas halál sápadtan lopakodott oda hozzám, azt hitte infarktusban bekrepáltam Ördög
Már a napokban éreztem, hogy valami készül, szerencsére az ilyen alkalomra való gyógyszerekből mindig van a tanktáskában némi tartalék, így fél óra alatt összekaptam
magam annyira, hogy vissza tudtam ülni a motorra és már itthon várom a következő menetet.
Ez a 2018. eddig nem az én évem Nem
Érezzétek jól egymást!  Wave  
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #404 Dátum: 2018. Május 25. - 13:24:50 »

Sajnos (már akinek Vigyorog) nem találkozom veletek Rííí
Hajnalban elindultam a Felvidék felé, hogy holnap majd onnan támadok valahol a találkozóra.
Esegetett az eső itt-ott, végül Komáromban megálltam egy kútnál tankolni, meg esőruhát húzni.
Ahogy hétrét görnyedve gyömöszöltem magamra az esőnadrágot, olyan vesegörcsöt kaptam, hogy csak elfeküdtem, mint a rohadt nád.
Szerencsétlen kutas halál sápadtan lopakodott oda hozzám, azt hitte infarktusban bekrepáltam Ördög
Már a napokban éreztem, hogy valami készül, szerencsére az ilyen alkalomra való gyógyszerekből mindig van a tanktáskában némi tartalék, így fél óra alatt összekaptam
magam annyira, hogy vissza tudtam ülni a motorra és már itthon várom a következő menetet.
Ez a 2018. eddig nem az én évem Nem
Érezzétek jól egymást!  Wave  
Pedig szívesen ráestem volna 16szor a sátradra... Vigyorog
Jó volt a bableves...jöhet a rizskoch.. Kacsint
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: