Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumtalálkozó 2018.  (Megtekintve 61895 alkalommal)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #300 Dátum: 2018. Május 22. - 11:58:45 »

Emelem

Ha valakinek esetleg - sajnálatos módon - szombat (kora)délután vissza kellene indulnia Bp. felé, szóljon BITTE.
Asszonykámnak dolga akadt, valahogy meg kell szerveznünk a hazajutását.

 Wave

Hiányzik a végéről a  Rííí  ikon! Mosolyog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #301 Dátum: 2018. Május 22. - 12:35:53 »

Hiányzik a végéről a  Rííí  ikon! Mosolyog


 Emelem

A gyerkőcök viszont maradnak velem vasárnapig, tehát a szombat este nekem nem lesz akkora hepaj. :Mosolyog (Legalább is, amíg le nem fekszenek... KacsintPiál

 Wave   
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #302 Dátum: 2018. Május 22. - 12:58:23 »

Hiányzik a végéről a  Rííí  ikon! Mosolyog


...hazajutásÁt, egyes szám harmadik személy. Nyelvtanilag apró, kimenetelben jelentős különbség. "Viszont tetszik, ahogy gondolkodsz...!"  Angyal
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #303 Dátum: 2018. Május 22. - 13:20:50 »

Emelem

A gyerkőcök viszont maradnak velem vasárnapig, tehát a szombat este nekem nem lesz akkora hepaj. :Mosolyog (Legalább is, amíg le nem fekszenek... KacsintPiál

 Wave   

Anti!
Egy kis pálinkás kenyér csodákra képes!   CSAK VICC!!!!!!!!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #304 Dátum: 2018. Május 22. - 13:28:30 »

Anti!
Egy kis pálinkás kenyér csodákra képes!   CSAK VICC!!!!!!!!

Kenyér még csak-csak, de honnan szereznénk pálinkát?  Vállat von
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #305 Dátum: 2018. Május 22. - 13:29:01 »

Ahogyan azt vártam és sejtettem (bár a lottószámokat tudnám így), nem lesz az a szombat szép, sima és egyenes. Az előbb a tisztelt Eszterházy Egyetem alaposan belexart a ventilátorba. A csütörtök-péntek-re tervezett Komplex Alapprogram DFHT képzését, az előadó váratlanul közbejött akadályoztatása miatt péntek-szombat-ra módosította. OOO  Most aztán viaskodik bennem az igazgató és a fórumozó. Itt van, viszonylag közel a találkozó, ráadásul a 10. jubileumi kiadásban és nagggyon mennék már ma is. De az meg már milyen, hogy a kollégáim senyvednek, ráadásul szombaton valami elmebajos továbbképzésen, én meg szépen lelépek. Az nem én lennék. Lesz min agyalnom a következő két napon. Fejvakarás
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #306 Dátum: 2018. Május 22. - 13:29:10 »

300 meter séta a csarnok Mosolyog

Sanyi! Emelem

Gondolod, azért sütünk, főzünk, és eszünk -szigorúan mértékkel- hogy lefogyjunk? 300 méter séta, vadászat nélkül, bizony nagyon sok!  Röhög
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #307 Dátum: 2018. Május 22. - 13:31:58 »

Ahogyan azt vártam és sejtettem (bár a lottószámokat tudnám így), nem lesz az a szombat szép, sima és egyenes. Az előbb a tisztelt Eszterházy Egyetem alaposan belexart a ventilátorba. A csütörtök-péntek-re tervezett Komplex Alapprogram DFHT képzését, az előadó váratlanul közbejött akadályoztatása miatt péntek-szombat-ra módosította. OOO  Most aztán viaskodik bennem az igazgató és a fórumozó. Itt van, viszonylag közel a találkozó, ráadásul a 10. jubileumi kiadásban és nagggyon mennék már ma is. De az meg már milyen, hogy a kollégáim senyvednek, ráadásul szombaton valami elmebajos továbbképzésen, én meg szépen lelépek. Az nem én lennék. Lesz min agyalnom a következő két napon. Fejvakarás

Ne sajnáld a kollégáidat!  Megérdemlik, mert nem vadásznak!  Ha vadásznának, akkor ők is a találkozót választanák, és az előadó egyedül lenne az előadáson! Kacsint
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #308 Dátum: 2018. Május 22. - 13:32:25 »

Kenyér még csak-csak, de honnan szereznénk pálinkát?  Vállat von

 Röhög Röhög Röhög
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #309 Dátum: 2018. Május 22. - 13:54:30 »

Ahogyan azt vártam és sejtettem (bár a lottószámokat tudnám így), nem lesz az a szombat szép, sima és egyenes. Az előbb a tisztelt Eszterházy Egyetem alaposan belexart a ventilátorba. A csütörtök-péntek-re tervezett Komplex Alapprogram DFHT képzését, az előadó váratlanul közbejött akadályoztatása miatt péntek-szombat-ra módosította. OOO  Most aztán viaskodik bennem az igazgató és a fórumozó. Itt van, viszonylag közel a találkozó, ráadásul a 10. jubileumi kiadásban és nagggyon mennék már ma is. De az meg már milyen, hogy a kollégáim senyvednek, ráadásul szombaton valami elmebajos továbbképzésen, én meg szépen lelépek. Az nem én lennék. Lesz min agyalnom a következő két napon. Fejvakarás
Hálistennek erre vannak a helyettesek...Sajnálatos módon hónapokkal ezelőtt elígérkeztél egy rendezvényre...
(Önmagában az,hogy TE nem érsz oda,nem lenne olyan nagy baj... Vigyorog De ígértél bort és -kimondva-kimondatlanul pálinkát is... Röhög
Na most ezek kiszállítását nem bízhatod az igazgatóhelyettesekre,de hogy a továbbképzésen képviseljenek azt-talán-igen.) Kacsint
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #310 Dátum: 2018. Május 22. - 14:02:45 »

Ahogyan azt vártam és sejtettem (bár a lottószámokat tudnám így), nem lesz az a szombat szép, sima és egyenes. Az előbb a tisztelt Eszterházy Egyetem alaposan belexart a ventilátorba. A csütörtök-péntek-re tervezett Komplex Alapprogram DFHT képzését, az előadó váratlanul közbejött akadályoztatása miatt péntek-szombat-ra módosította. OOO  Most aztán viaskodik bennem az igazgató és a fórumozó. Itt van, viszonylag közel a találkozó, ráadásul a 10. jubileumi kiadásban és nagggyon mennék már ma is. De az meg már milyen, hogy a kollégáim senyvednek, ráadásul szombaton valami elmebajos továbbképzésen, én meg szépen lelépek. Az nem én lennék. Lesz min agyalnom a következő két napon. Fejvakarás

Tessék jönni s majd idővel meggyónni. Én egy harminc éves barátságot teszek próbára a Fórumtalálkozóval, mert ugye februárban azt mondtam, hogy ott leszek, időközben meg egy hónapja kiderült, hogy Kárpátaljai Vadásznapok Salánkon szintén ezen a hétvégén lesznek. Az erdőgazdaság igazgatója gyerekkori cimborám (a bátyja meg fogadott testvérem) és bizony nem örült neki, hogy inkább a "vadidegeneket" választottam, de végül belátta, hogy "in varietate voluptas".
Naplózva
zajandras
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940


« Új üzenet #311 Dátum: 2018. Május 22. - 14:05:39 »

Ahogyan azt vártam és sejtettem (bár a lottószámokat tudnám így), nem lesz az a szombat szép, sima és egyenes. Az előbb a tisztelt Eszterházy Egyetem alaposan belexart a ventilátorba.

A rendezvényen a bombariadó teljes mértékben elfogadhatatlan, természetesen senkiben nem merül fel, de akad más megoldás is:
- a tisztelt Előadó tudja-e, hogy mi készül a szomszédban?! Ráadásul lehet, hogy a szombati menü és a töltsd magad gyümölcsakció hallatára még le is mondja a szereplést (és eljön hozzánk)
- elég nagy a kemping a továbbképzés megtartására
- telefonon tartod a kapcsolatot a kollégákkal és biztosítod őket együttérzésedről.
 Emelem

Naplózva

"Már az is megérte, hogy sétáltunk egy jót..."
Vadász91
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326



« Új üzenet #312 Dátum: 2018. Május 22. - 14:18:18 »

Urak!

Kicsit eltérnék a témától, és jelezném, hogy részemről 10kg savanyúság és 8kg pogácsa meg némi folyékony áldás lenne a felajánlás. Emelem
Naplózva
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #313 Dátum: 2018. Május 22. - 15:04:52 »

Hálistennek erre vannak a helyettesek...Sajnálatos módon hónapokkal ezelőtt elígérkeztél egy rendezvényre...
(Önmagában az,hogy TE nem érsz oda,nem lenne olyan nagy baj... Vigyorog De ígértél bort és -kimondva-kimondatlanul pálinkát is... Röhög
Na most ezek kiszállítását nem bízhatod az igazgatóhelyettesekre,de hogy a továbbképzésen képviseljenek azt-talán-igen.) Kacsint

Pedig ha látnátok egyszer az aligazgató asszonyt, soha többet fel sem említenétek, hogy én is mehetnék. Vigyorog 'Girl
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #314 Dátum: 2018. Május 22. - 15:06:43 »

Urak!

Kicsit eltérnék a témától, és jelezném, hogy részemről 10kg savanyúság és 8kg pogácsa meg némi folyékony áldás lenne a felajánlás. Emelem
Meg- és feljegyeztem mindent ami fontos...némi folyékony. Oké!
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: