Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumtalálkozó 2018.  (Megtekintve 61869 alkalommal)
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #255 Dátum: 2018. Május 17. - 23:14:12 »

Csak egy könnyelmű kérdés:  Ki fog vezetni a péntek éjjel után? Mosolyog

Mindkét helyszínre ki kell jutni valahogy.  Emelem
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #256 Dátum: 2018. Május 18. - 10:06:45 »

Csak egy könnyelmű kérdés:  Ki fog vezetni a péntek éjjel után? Mosolyog


Egy kis gyógyító gyalogtúra? Mondjuk csaliból cserkelésnek neveznénk. Annó Patakon a szokásos tesis őszi gyalogtúrán, józanon indulva már Hercegkúton totálkáros voltam. Szépemlékű Csajka Imre adjunktus úrral együtt. Merthogy a hátizsákomban levő muníciót együtt vámolgattuk. Hutákig már úgy húztak el minket, mint a kutyát. Ott még a kocsmában ráfejeltünk,de én onnan a kulcsos házig, egyhuzamban, erőltetett menetben vágtattam fel. Teljesen ki is józanodtam. Imre nem. Igaz nem is jött velem. Ördög
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #257 Dátum: 2018. Május 18. - 10:08:48 »

Egy kis gyógyító gyalogtúra? Mondjuk csaliból cserkelésnek neveznénk. Annó Patakon a szokásos tesis őszi gyalogtúrán, józanon indulva már Hercegkúton totálkáros voltam. Szépemlékű Csajka Imre adjunktus úrral együtt. Merthogy a hátizsákomban levő muníciót együtt vámolgattuk. Hutákig már úgy húztak el minket, mint a kutyát. Ott még a kocsmában ráfejeltünk,de én onnan a kulcsos házig, egyhuzamban, erőltetett menetben vágtattam fel. Teljesen ki is józanodtam. Imre nem. Igaz nem is jött velem. Ördög

Elnézést a nosztalgiáért,de vannak itt páran, akiknek mind a helység, mind a személynevek sokat mondanak. Wave
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #258 Dátum: 2018. Május 18. - 11:02:54 »

Nos Urak!

A hamutál lövészetre két opció van! Viszonylag gyorsan kellene dönteni!
1. Hajdúszoboszló koronglőtér (32 km), szombat 10.00-12.00 között. Egy rotte ára 1.500 Ft.
2. A Kempingtől 6 km-re a lőterünkön kiteszek két gépet és 1.000 Ft/rotte. Ennek a hátránya, hogy nekem kell kipakolni, levezényelni, majd visszapakolni.
Természetesen mindkét helyszínen jelen leszek. A kérdés még, hogy összemérjük-e aminek a birtokában vagyunk?

 Emelem



 Emelem

Nekem mindegy, de talán a közelebbi helyszín kedvezőbb lenne... Vállat von
A pakolásban természetesen szívesen segítünk. Okos
Ja, és én is részt vennék a sörétlocsolásban.  Vadász OOO Fejvakarás 

 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
kovacszs
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Új üzenet #259 Dátum: 2018. Május 18. - 11:20:31 »

Nos Urak!

A hamutál lövészetre két opció van! Viszonylag gyorsan kellene dönteni!
1. Hajdúszoboszló koronglőtér (32 km), szombat 10.00-12.00 között. Egy rotte ára 1.500 Ft.
2. A Kempingtől 6 km-re a lőterünkön kiteszek két gépet és 1.000 Ft/rotte. Ennek a hátránya, hogy nekem kell kipakolni, levezényelni, majd visszapakolni.
Természetesen mindkét helyszínen jelen leszek. A kérdés még, hogy összemérjük-e aminek a birtokában vagyunk?

 Emelem



Szervusztok !

Én is jelentkezem a loveszetre.
Bölcsen úgy döntöttem nekem mindegy hol lesz... a részvétel a fontos. Röhög
Természetesen én is segítek pakolni ha a saját pálya lesz választva.

 Emelem
Naplózva
zajandras
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940


« Új üzenet #260 Dátum: 2018. Május 18. - 11:39:01 »

Nos Urak!

A hamutál lövészetre két opció van! Viszonylag gyorsan kellene dönteni!
1. Hajdúszoboszló koronglőtér (32 km), szombat 10.00-12.00 között. Egy rotte ára 1.500 Ft.
2. A Kempingtől 6 km-re a lőterünkön kiteszek két gépet és 1.000 Ft/rotte. Ennek a hátránya, hogy nekem kell kipakolni, levezényelni, majd visszapakolni.
Természetesen mindkét helyszínen jelen leszek. A kérdés még, hogy összemérjük-e aminek a birtokában vagyunk?
 Emelem

Sziasztok!

Szerintem legyen a közeli, a pakolásban természetesen segítek!  Stoel
Naplózva

"Már az is megérte, hogy sétáltunk egy jót..."
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #261 Dátum: 2018. Május 18. - 13:57:42 »

Kigyaloglunk vazze...Megyek én is bohóckodni... Sam6  Vadász
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #262 Dátum: 2018. Május 18. - 14:00:47 »

Egy kis gyógyító gyalogtúra? Mondjuk csaliból cserkelésnek neveznénk. Annó Patakon a szokásos tesis őszi gyalogtúrán, józanon indulva már Hercegkúton totálkáros voltam. Szépemlékű Csajka Imre adjunktus úrral együtt. Merthogy a hátizsákomban levő muníciót együtt vámolgattuk. Hutákig már úgy húztak el minket, mint a kutyát. Ott még a kocsmában ráfejeltünk,de én onnan a kulcsos házig, egyhuzamban, erőltetett menetben vágtattam fel. Teljesen ki is józanodtam. Imre nem. Igaz nem is jött velem. Ördög
Emelem
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
galoscsabus
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #263 Dátum: 2018. Május 18. - 14:02:56 »

Kár, hogy csak késő délután-kora este érkezem, különben kifújnám az orrotokat hamutartó lövészetben!
(Nagy a pofám, mert sem megerősíteni, sem cáfolni nem lehet az állításomat, de legalább jó nagyképű és magabiztos...akár valaki még el is hiheti Nyihi)
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #264 Dátum: 2018. Május 18. - 16:16:01 »

Kár, hogy csak késő délután-kora este érkezem, különben kifújnám az orrotokat hamutartó lövészetben!
(Nagy a pofám, mert sem megerősíteni, sem cáfolni nem lehet az állításomat, de legalább jó nagyképű és magabiztos...akár valaki még el is hiheti Nyihi)
Ezek utan azt hiszem megvarunk. Milyen felajanlassal elsz annak, aki a te orrodat fujja ki?  Ördög
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #265 Dátum: 2018. Május 18. - 19:44:35 »

 Emelem
Szombaton délelőtt tudunk csak odaérni, mert pénteken ügyeletes vagyok. Rííí
Nem várt dolog jött közbe, de megyünk! Igen
 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
galoscsabus
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #266 Dátum: 2018. Május 18. - 19:57:51 »

Ezek utan azt hiszem megvarunk. Milyen felajanlassal elsz annak, aki a te orrodat fujja ki?  Ördög
Áááá, sajnos már csak nagyon későn tudok menni, meg nem lesz nekem való méretű puska sem, meg a....... szóval
nem rajtam múlik, de most nem tudok lőni Ördög
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #267 Dátum: 2018. Május 18. - 23:20:22 »

Balázs!

 Almát viszel?
Is.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #268 Dátum: 2018. Május 19. - 10:30:40 »

A háttéregyeztetések során felmerült,hogy a reggelik kérdésénél szükséges lenne némi rovancsolásra...Szóval: ki mit hoz,amit még nem írt ki,vagy már régen...5 kg füstölt tokaszalonnát és 100 tojást viszek/. Meg az oldószert már említettem. /  Wave
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16590



« Új üzenet #269 Dátum: 2018. Május 19. - 12:11:16 »

Tárcsát hoz valaki? Imre?
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: