Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bélyegalbum  (Megtekintve 8335 alkalommal)
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4578



« Dátum: 2017. November 23. - 13:48:55 »

Tisztelt Olvtársak!

Bélyegekkel foglalkozó topic még volt, így bátorkodtam létrehozni.
Olyan indíttatásból, hogy vadászattal, állatokkal (vagy bármi mással) kapcsolatos bélyegeket nézhessünk, mutathassunk meg egymásnak.

Gyerekkoromban (ami azért annyira régen nem volt, de sajnos már egyre messzebb kerül) én gyűjtöttem a bélyegeket. Mivel már akkor is voltam elvetemült, hogy érdekelt a vadászat, csak a témához kicsit is kapcsolódó bélyegeket hagytam meg. Az albumomat költözködés során nemrég találtam meg.
Akit érdekel, nézegesse!














Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1 Dátum: 2017. November 23. - 15:16:35 »

 Igen
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2331


« Új üzenet #2 Dátum: 2017. November 23. - 15:22:51 »

Tisztelt Olvtársak!

Bélyegekkel foglalkozó topic még volt, így bátorkodtam létrehozni.
Olyan indíttatásból, hogy vadászattal, állatokkal (vagy bármi mással) kapcsolatos bélyegeket nézhessünk, mutathassunk meg egymásnak.

Gyerekkoromban (ami azért annyira régen nem volt, de sajnos már egyre messzebb kerül) én gyűjtöttem a bélyegeket. Mivel már akkor is voltam elvetemült, hogy érdekelt a vadászat, csak a témához kicsit is kapcsolódó bélyegeket hagytam meg. Az albumomat költözködés során nemrég találtam meg.
Akit érdekel, nézegesse!



 Igen

Nekem is megvannak, meg még olyanabbak is Kacsint mondjuk arról nem szól az írásod, hogy a "gyere nézd meg a bélyeggyűjteményemet" című csajozós mondóka, hányszor jött be ( nekem egyszer sem)  Ördög

A legjobban a csomagban árusított külföldi nem posta tiszta bélyegeket szerettem, nekem szerencsém volt mert Édesapám olyan helyen dolgozott, ahová már a prehistoriukus időkben is érkezett külföldről postai küldemény. Volt, hogy az egész fürdőkád tele volt levél borítékkal és ázott a bélyeg.
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Stefi
Vendég
« Új üzenet #3 Dátum: 2017. November 23. - 17:10:05 »

Igen

Nekem is megvannak, meg még olyanabbak is Kacsint mondjuk arról nem szól az írásod, hogy a "gyere nézd meg a bélyeggyűjteményemet" című csajozós mondóka, hányszor jött be ( nekem egyszer sem)  Ördög


 Ja -ja !  Mindig az volt a válasz "Meg hát !"   Ördög Röhög
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9979



« Új üzenet #4 Dátum: 2017. November 23. - 17:46:55 »



Gyerekkoromban (ami azért annyira régen nem volt, de sajnos már egyre messzebb kerül) én gyűjtöttem a bélyegeket. Mivel már akkor is voltam elvetemült, hogy érdekelt a vadászat, csak a témához kicsit is kapcsolódó bélyegeket hagytam meg. Az albumomat költözködés során nemrég találtam meg.


Az első oldal felső sorozata nekem is megvolt.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #5 Dátum: 2017. November 23. - 19:03:50 »

Ja -ja !  Mindig az volt a válasz "Meg hát !"   Ördög Röhög
Az idő megszépíti az emlékeket, igaz Stefi?
Ha jól tudom, felétek nem azzal a kérdéssel mentek oda a lyánhoz, hogy "Megnézed a bélyeggyűjteményem?", hanem "Lyányka, hányszó' hányas trágyakupóc van az udvartokba?"
 Stoel
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #6 Dátum: 2017. November 23. - 19:54:29 »

Az albumomat költözködés során nemrég találtam meg.
Akit érdekel, nézegesse!




 Emelem
Nagyon szépek! Igen
Valahol nekem is van egy albumom szintén a gyerekkori gyűjtögetésből.
A fotókon látható bélyegek zöme -ha jól emlékszem Stoel- nekem is megvan.
 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #7 Dátum: 2017. November 28. - 21:23:35 »

Igen

Nekem is megvannak, meg még olyanabbak is Kacsint mondjuk arról nem szól az írásod, hogy a "gyere nézd meg a bélyeggyűjteményemet" című csajozós mondóka, hányszor jött be ( nekem egyszer sem)  Ördög

A legjobban a csomagban árusított külföldi nem posta tiszta bélyegeket szerettem, nekem szerencsém volt mert Édesapám olyan helyen dolgozott, ahová már a prehistoriukus időkben is érkezett külföldről postai küldemény. Volt, hogy az egész fürdőkád tele volt levél borítékkal és ázott a bélyeg.


Szegény címzettek meg várhatták a póstát!  Mosolyog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2331


« Új üzenet #8 Dátum: 2017. November 29. - 08:26:19 »


Szegény címzettek meg várhatták a póstát!  Mosolyog


ja-ja Ördög
 (nem, külker levelezés zajlott, és felbontás után a boritékok nem képezték a levél részét, csak papír hulladék volt és az lett megmentve)
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #9 Dátum: 2017. November 29. - 10:06:17 »

ja-ja Ördög
 (nem, külker levelezés zajlott, és felbontás után a boritékok nem képezték a levél részét, csak papír hulladék volt és az lett megmentve)

Értettem, csak poénkodok! Mosolyog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: