Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... 1398   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csevegő  (Megtekintve 1160443 alkalommal)
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #75 Dátum: 2008. április 21. - 23:10:58 »

Sopronban dörög, villámlik, csattog, és szakad az eső... És ilyet ritkán látni Meglepődött: nem Bécs irányából jött a zuhi, hanem kelet, délkelet (Kópháza) felől.

Szóval délről....... Szia mester, én is soproni vagyok(kis jóindulattal). Minek tanulsz?
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Grűn
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 74


« Új üzenet #76 Dátum: 2008. április 22. - 08:16:23 »

Szervusz Grűn!
Igen is Viktor nagyon helyesen járt el, amikor törölte hozzászólásaitokat, mert mint Te is írod sajátos humorodat nem mindenki érti úgy, ahogy Te szánod. Még vitapartnereid sem! Nem egyformán írunk, és nem egyformán értelmezünk midahányan!
Nagyon szomorú lenne, ha mindem egyes moderálásunkat külön-külön kellene magyaráznunk, és magyarázkodnunk. Kérem, a döntéseinket fogadjátok el, ha nem értetek vele egyet, lehet rajta vitatkozni, DE inkább MAGÁNBAN. Kár a fórum hangulatát ilyenekkel rontani.
Én javaslom, ezt az egész vitát is törölni. Természetesen ezzel együtt!

Nem is kell, hogy mindenben egyetértsünk Mosolyog Ezt még az egypetéjű ikrek sem teszik.
Magam részéről a végére kabarénak éreztem az egész természetvédős topikot (megvallom, nem kevés tüske lett bennem az ott olvasott, a természetvédőkhöz való hozzáállás kapcsán). Mikor jön a hobbivadász, aki civilben különben kőműves vagy bankmenedzser (félre ne értsétek: amúgy minden tiszteletem a kőműveseké), és elkezdi minősítgetni a tanult, SZAKMÁJÁBAN diplomás természetvédőt, hogy az mekkora hülye az egész természethez (bezzeg ő!), és emberileg se lehet vele szót érteni, legalábbis úgyis ki kell majd tiltani (mindezt előre látja, egy szakma képviselőiről, ánblokk), akkor az már komédia.
Megfordultatok, 180 fokban, UGYE?
Akkor miért csodálkoznátok, hogy én is, és onnantól nem vettem másnak azt a témát, mint ami.
Kabarénak.

A moderálást illetően: SOHA nem fogadtam még el az életben semmit, amit ne mertem volna megkritizálni, amiről ne mertem volna  - előbb vagy utóbb, itt vagy ott - véleményt mondani. Legyen az főnöki utasítás, kormányrendelet, haveri vélemény vagy bírósági ítélet. Ne haragudjatok: a moderálásról is LESZ SAJÁT VÉLEMÉNYEM. Kritika nélkül miért fogadnám el az ÖSSZES tevékenységeteket? Ez a mai világban már csak egész kevés helyen megy így, pl. Kubában, Tibetben. OTT kötelező mindent szó nélkül elfogadni.
Ez azonban - Hálistennek - nem az a világ.
Azt gondolom, hogy ennek legalább egy moderátoros topikban teret kell engedni, és teljesen felesleges az a páni félelmetek, hogy itt csak csupa szépet és jót szabad olvasni, különben... különben mi? Kevesebb lesz a klikkelés? Viktor azt mondta, nem számít az, nincs reklámszerződésetek. Akkor mi? Versenyeztek rózsaszín légkörben a cotcot.hu-val? Vagy miért kellene úgy mutatni a világ felé, hogy itt csupa langyibangyi ücsörög kislapáttal a kezében, és rózsaszín masnival a hajban?
Ó, hol van a kedves Boar, akivel legalább ha pofozkodtunk, akkor tudtam, hogy ez pofozkodás, és nem nyammogás, vagy valami... Nem való nekem ez a "minden nemtetsző véleményt szépen eltüntetünk, aszt jólesz" stílus. Favágók és egyéb erdei emberek közt nőttem fel és éltem, hála a Magasságosnak, szinte egész életemben. Lehet, hogy nekem nem való ez Szomorú
Naplózva
Grűn
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 74


« Új üzenet #77 Dátum: 2008. április 22. - 08:22:02 »

...még ha Grűnnel - úgy tűnik - ki is békültünk privátban...

Én úgy tudtam, soha nem voltunk haragban...
Volt olyan cselekedeted, ami nem tetszett, igen. (Amúgy nem gondolom, hogy létezik ember, akinek minden egyes tette mindenkiben örökké szimpátiát, helyeslést vált ki.) De emiatt miért kéne egy egész emberre haragudni? Megvallom őszintén, én még saját gyerekeim viselkedésével, tetteivel sem értek MINDENBEN egyet...
De attól még nem utálom őket.
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #78 Dátum: 2008. április 22. - 09:42:51 »

...még ha Grűnnel - úgy tűnik - ki is békültünk privátban...

Én úgy tudtam, soha nem voltunk haragban...
Volt olyan cselekedeted, ami nem tetszett, igen. (Amúgy nem gondolom, hogy létezik ember, akinek minden egyes tette mindenkiben örökké szimpátiát, helyeslést vált ki.) De emiatt miért kéne egy egész emberre haragudni? Megvallom őszintén, én még saját gyerekeim viselkedésével, tetteivel sem értek MINDENBEN egyet...
De attól még nem utálom őket.

 Igen Igen Igen
Naplózva
Csk777
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361



« Új üzenet #79 Dátum: 2008. április 22. - 10:06:50 »

Minek tanulsz?

Na látod, ez egy nagyon jó kérdés. Nem tanulni kell, hanem tudni; viszont a tudáshoz sajnos tanulni kell (vagy tapasztalni).  Menő Vigyorog
Egyébként negyedéves erdőmérnök hallgató vagyok.
Naplózva

Ha örökké a lábam elé nézek, előbb-utóbb beverem a fejem.
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #80 Dátum: 2008. április 22. - 11:56:20 »

Burhinus65: te merre laksz? Csak azért kérdezem,hogy ennyire ismered a Kiskunságot. Wave
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #81 Dátum: 2008. április 22. - 11:56:52 »

Sziasztok !

Kérlek Benneteket, árulja el nekem Valaki, hogy a főlapon a vigyorgó ábrák alatt az az ablakszerű izéke, az  micsoda.
Kell vele foglalkoznom, vagy csak technikai jelentősége van?
Köszi!
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Burhinus65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 669


« Új üzenet #82 Dátum: 2008. április 22. - 12:02:21 »

Burhinus65: te merre laksz? Csak azért kérdezem,hogy ennyire ismered a Kiskunságot. Wave

Hartán lakom  a Duna mellett.Itt a környékünkön van minden.Ártéri erdő,szikes puszták és tavak.Halastó rendszerek mezőg.ter.nem messze vannak a borokások:Fülöpháza Izsák Orgovány.
Naplózva

A könyvgyüjtő két legnagyobb ellensége, a feleség és a halál
Viktor
Vendég
« Új üzenet #83 Dátum: 2008. április 22. - 12:11:29 »

Szia Lajos!

Az az úgynevezett shoutbox, vagy chatboard, azaz csevegőfelület. Értelme a következő: visszafogja az offokat, mindemellett egyszerűen, gyorsan lehet vele üzenni, csevegni, csivitelni, dumálni. Megváltás a magamfajta notórius offoló számára.

Viszont ha zavar Téged, akkor van ott egy kis nyíl, azzal egyszerűen összecsukod és többet nem látod!
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #84 Dátum: 2008. április 22. - 12:13:40 »


Hartán lakom  a Duna mellett.Itt a környékünkön van minden.Ártéri erdő,szikes puszták és tavak.Halastó rendszerek mezőg.ter.nem messze vannak a borokások:Fülöpháza Izsák Orgovány.

Hartán?Ott laknak/laktak ismerőseim. Wezsenyi Laciék már elköltöztek onnét,de a lányuk és a férje még mindig ott lakik(Wezsenyi Diána).Én inkább a környéken vagyok ismertebb. Fülöphzán, Izsákon, Orgoványon, Szabadszálláson is laknak volt osztálytársaim+jártunk arra sokat bulikba.
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #85 Dátum: 2008. április 22. - 12:18:31 »


Viszont ha zavar Téged, akkor van ott egy kis nyíl, azzal egyszerűen összecsukod és többet nem látod!

Köszi !

Nem zavar, csak kiváncsiskodom. Lehet, hogy majd ki is próbálom.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Burhinus65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 669


« Új üzenet #86 Dátum: 2008. április 22. - 12:19:56 »


Hartán lakom  a Duna mellett.Itt a környékünkön van minden.Ártéri erdő,szikes puszták és tavak.Halastó rendszerek mezőg.ter.nem messze vannak a borokások:Fülöpháza Izsák Orgovány.

Hartán?Ott laknak/laktak ismerőseim. Wezsenyi Laciék már elköltöztek onnét,de a lányuk és a férje még mindig ott lakik(Wezsenyi Diána).Én inkább a környéken vagyok ismertebb. Fülöphzán, Izsákon, Orgoványon, Szabadszálláson is laknak volt osztálytársaim+jártunk arra sokat bulikba.

A férjének mi a neve??Szabadszállás ott voltam katona a környékén jó szikes tavak vannak.Az előbbi felsorolásból kifelejtettem az örjegi láperdőt,lápréteket,tőzeg tavakat,gyönyörű helyek,érdekes állat és növény világgal.
Naplózva

A könyvgyüjtő két legnagyobb ellensége, a feleség és a halál
Viktor
Vendég
« Új üzenet #87 Dátum: 2008. április 22. - 12:22:47 »


Viszont ha zavar Téged, akkor van ott egy kis nyíl, azzal egyszerűen összecsukod és többet nem látod!

Köszi !

Nem zavar, csak kiváncsiskodom. Lehet, hogy majd ki is próbálom.

Akkor majd elmondhatjuk: ma is shoutboxoltunk egy jót... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #88 Dátum: 2008. április 22. - 12:44:14 »


A férjének mi a neve??Szabadszállás ott voltam katona a környékén jó szikes tavak vannak.Az előbbi felsorolásból kifelejtettem az örjegi láperdőt,lápréteket,tőzeg tavakat,gyönyörű helyek,érdekes állat és növény világgal.

Azt nem tudom,de az biztos, hogy ő nem helyi származású(az egyetemen jöttek össze).
Szabadszállásról is van pár ismerősöm,akik ott voltak katonaként az elmúlt 10-15 évben.... mostanában vadlibázni jártam arra, de sajnos lőni nem lőttem semmit.Pedig tetszeni tetszett a dolog.
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Burhinus65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 669


« Új üzenet #89 Dátum: 2008. április 22. - 12:50:05 »


A férjének mi a neve??Szabadszállás ott voltam katona a környékén jó szikes tavak vannak.Az előbbi felsorolásból kifelejtettem az örjegi láperdőt,lápréteket,tőzeg tavakat,gyönyörű helyek,érdekes állat és növény világgal.

Azt nem tudom,de az biztos, hogy ő nem helyi származású(az egyetemen jöttek össze).
Szabadszállásról is van pár ismerősöm,akik ott voltak katonaként az elmúlt 10-15 évben.... mostanában vadlibázni jártam arra, de sajnos lőni nem lőttem semmit.Pedig tetszeni tetszett a dolog.
Azt mindjárt gondoltam hogy nrm hartai,mert a neve ismeretlen számomra.Szabaszálláson a Kis-rét-Pipás-rét
Zab-szék környékén vannak jó libázó helyek.De a védő zónát egyre kijjebb viszik,annak a szélén még magasan repül a lúd.A következő idényben majd sikerül lőnöd néhányat.
Naplózva

A könyvgyüjtő két legnagyobb ellensége, a feleség és a halál
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... 1398   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: