Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... 1398   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csevegő  (Megtekintve 1160504 alkalommal)
Grűn
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 74


« Új üzenet #60 Dátum: 2008. április 21. - 16:27:05 »

Ne haragudj-haragudjatok a kotnyélért, de én megköszöntem Neki a moderálást.
Abban a topicban uncsi volt már olvasni a virtuális pettingeteket, arra ott van az általános csevegő.
Furcsán pislogna egy frissen beregelt tag, ha a környzetvédős topicban a kitörölt szamárságokat olvasná.
Sőt, véleményem, hogy lenne még ott más dörgölnivaló is...

És ezt nem azért írtam, mert nem röhögtem a pengeváltáson- ahhoz elég rossz a májam -, egyszerűen nem odavaló, meg nem kellene egymást faking.
Oszt kész.

Nem volt pengeváltás.
Amúgy meg: szerinted kár AZÉRT a topikért? Amit csináltatok belőle? Meghívom-nem hívom, úgyis leugatnak, úgyis hülyék a természetvédők, úgyis ez, úgyis az?
Annyira magasröptű lett volna az a társalgás, az ezer sztereotípiával és előregyártott rosszindulattal a természetvédők felé (amiből egy laikusnak csak az jött le: "ezek a fórumlakók BIZTOSAN nem természetvédők, legalábbis nem annak tekintik magukat)?
Ehhez az én májam is elég rossz...
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #61 Dátum: 2008. április 21. - 16:29:32 »

Küldenék Neked egy privit,  amiről szeretném, ha privi is maradna. Okéjos?
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Viktor
Vendég
« Új üzenet #62 Dátum: 2008. április 21. - 16:30:02 »

Pedig én is úgy láttam, hogy pengeváltás volt. Meg mások is.
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #63 Dátum: 2008. április 21. - 16:35:05 »

Moderációs alapelvek:

3. § (5.) "Moderálandóak a provokációt szolgáló, továbbá a józan szakmai vitán túlterjeszkedő, személyeskedő hangvételű hozzászólások is. A moderátor lehetőséghez mérten figyelmeztetheti a vitás feleket a vita abbahagyására."

(6.) "A moderátor a fenti eszközök igénybevételével köteles fellépni a topic témájába nem illő, sorozatos hozzászólásokkal szemben is (OFF). A moderátor ez esetben a moderáció előtt előzetesen figyelmezteti a társalgásban részt vevő felhasználókat."

Kétszer szóltam.
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #64 Dátum: 2008. április 21. - 16:37:08 »

Puszta felelősségtudatból átrakom ide ezt a hozzászólást a természetvédős topicból:

"Ugyan! NEM VOLT VITA.
Jöttél, láttál (nem olvastál, csak ránéztél a monitorra), és kaszaboltál. Pedig éppen kibékülőfélben voltunk, így poénból csupa marhaságot írtunk egymásnak, csak te ezt nem vetted észre! Pedig illene tudni elkülöníteni a vitát a hülyéskedéstől, ami a béküléshez vezet. Te ebbe beletapostál a 48-as (bal)bakancsoddal.
Ezúttal -ne haragudj - nem volt igazad. Tudom, nehéz meló a tied. De illik előtte körülnézni, mert még TE SEM hivatkozhatsz arra, hogy bokros teendőid miatt nézted teszemazt az anyókát vaddisznónak.
FELELŐSSÉGTUDAT. Az élet minden területén. Mert ha neked itt nincs - ott se lesz:-(
Véleményemet bővebben leírtam a moderátoros topikba."
Naplózva
Grűn
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 74


« Új üzenet #65 Dátum: 2008. április 21. - 16:42:21 »

Pedig én is úgy láttam, hogy pengeváltás volt. Meg mások is.

A humorom gyakran komoly köntösbe burkolom - így sokkal hatásosabb, ha csak második olvasatra megy át a mondanivaló. TUDOM, hogy békülésnek és marháskodásnak szántam (ha valaki megpróbálta volna VÉGIGOLVASVA értelmét felfogni, rögtön látja, hogy ez nem sikerül), ÉS ELNÉZÉST KÉREK, ha ezt nem sikerült mindenki számára érthetően kifejeznem.
Mindazonáltal bízom benne, hogy volt, aki megértette.
Naplózva
Grűn
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 74


« Új üzenet #66 Dátum: 2008. április 21. - 16:45:03 »

Küldenék Neked egy privit,  amiről szeretném, ha privi is maradna. Okéjos?

Ha ez történetesen nekem szólt volna, nem jött semmi...
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #67 Dátum: 2008. április 21. - 16:50:16 »

Nézd Grűn!

Nem ismerjük egymást, nem ismerjük egymás reakcióit. Mindemellett én tisztelem a Te tudásodat, szakmai hozzáértésedet. Tudom Rólad, hogy nem térsz ki a konfrontáció elől, nem vagy egy megalkuvó fajta. Ettől függetlenül ENGEM nyugodtan sértegethetsz, de a fórum nyugalma érdekében Veled is megvívom azokat a harcokat, amiket úgy érzem, hogy meg kell vívnom.

Örülnék, ha hggadtan is tudnánk beszélni. Másról.

Viktor
Naplózva
Grűn
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 74


« Új üzenet #68 Dátum: 2008. április 21. - 16:52:03 »

Nézd Grűn!
Örülnék, ha hggadtan is tudnánk beszélni. Másról.
Viktor

Állok elébe Mosolyog
Belátom, máris túl sok szót pazaroltunk erre a semmiségre. Részemről abbahagytam.
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #69 Dátum: 2008. április 21. - 16:58:17 »

 Igen Küldtem privátot!
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #70 Dátum: 2008. április 21. - 17:16:36 »

Szervusz Grűn!

Előre bocsátom, értettem a humorodat, és értékelem a TÉMÁBAN tett hozzászólásaidat is, de most én sem értek veled mindenben egyet.
Tegnap, ha emlékszel moderáltam 3-4 hozzászólást ami a vita kezdetét jelenthette volna. Ahelyett, hogy ezt folytattátok volna Sziju.val magánban itt dobtatok egy - egy tüskét egymás felé!

Gondolom, a moderátorokat azért választottátok/választottuk, (és nem kijelölték!) hogy saját belátásuk, legjobb tudásuk szerint végezzék ezt az egyáltalán nem hálás feladatot.
Igen is Viktor nagyon helyesen járt el, amikor törölte hozzászólásaitokat, mert mint Te is írod sajátos humorodat nem mindenki érti úgy, ahogy Te szánod. Még vitapartnereid sem! Nem egyformán írunk, és nem egyformán értelmezünk midahányan!
Nagyon szomorú lenne, ha mindem egyes moderálásunkat külön-külön kellene magyaráznunk, és magyarázkodnunk. Kérem, a döntéseinket fogadjátok el, ha nem értetek vele egyet, lehet rajta vitatkozni, DE inkább MAGÁNBAN. Kár a fórum hangulatát ilyenekkel rontani.

Én javaslom, ezt az egész vitát is törölni. Természetesen ezzel együtt!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Viktor
Vendég
« Új üzenet #71 Dátum: 2008. április 21. - 17:22:33 »

Tudod Attila, Tőled valóban van még mit tanulnom...  Igen Igen Igen

A moderálást moderátortársaim belátására bízom a Grűnnel folytatott vitával kapcsolatosan. Erkölcstelennek tartanám, ha én nyúlnék bele, még ha Grűnnel - úgy tűnik - ki is békültünk privátban...
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #72 Dátum: 2008. április 21. - 18:21:10 »

Tudod Attila, Tőled valóban van még mit tanulnom...  Igen Igen Igen


Te csak azt hiszed!  Rám már csak a kosz, és a hülyeség ragad! Átadjam?   Vigyorog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Csk777
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361



« Új üzenet #73 Dátum: 2008. április 21. - 19:16:18 »

Sopronban dörög, villámlik, csattog, és szakad az eső... És ilyet ritkán látni Meglepődött: nem Bécs irányából jött a zuhi, hanem kelet, délkelet (Kópháza) felől.
Naplózva

Ha örökké a lábam elé nézek, előbb-utóbb beverem a fejem.
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #74 Dátum: 2008. április 21. - 20:35:52 »

Sabbati: csak most olvasom. Neked rossz a májad?Persze az a töméntelen sok whisky mi?Szegény! Majd teszek fel neked valami jó kis méregtelenítő sült-csülök receptet Afro

Azt meg nem is írtam,hogy az "óccó kici rothasztott szárkány lecó" hogy tetszett! Zavarodott
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... 1398   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: