Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... 1398   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csevegő  (Megtekintve 1160419 alkalommal)
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #210 Dátum: 2008. Május 05. - 09:28:24 »

Ugye? Még a raktározást is bukom!!!
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #211 Dátum: 2008. Május 05. - 09:41:03 »

Egyébként bámulom a memóriádat, én már nem emlékszem, mikor említettem, hogy Tigra...
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #212 Dátum: 2008. Május 05. - 09:43:07 »

Ugye!? Tudok mindent. ??? Bion
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #213 Dátum: 2008. Május 05. - 13:42:54 »

Ilyenkor háromszor annyi időt szánok a feladatra, hogy a lehető legtöbb oldaláról kapja képet a vizsgált személyekről, és még így is urrá lesz rajtam a kétség éjszakánként. Megyek is vissza dolgozni. Üdv.

Szia Szenka!

Nem csodálom. Nagy felelősség ítélni élőket és holtakat.
Az én történetemben az a legszebb, hogy két hónap után úgy otthagytam a céget, mint Szent Pál az oláhokat, mert kiderült, hogy egy hatalmas lufi az egész, szellemi és anyagi tőke semmi, csupán egy hitelből fenntartott rongyrázás volt a vállalkozás.
Utólag az jutott eszembe, jobban jártak volna, ha saját magukat vetik alá a képességvizsgálatnak. Ha ők nem is, a szállítóik mindenképpen.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Szenka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 249



« Új üzenet #214 Dátum: 2008. Május 07. - 22:24:52 »

Ilyenkor háromszor annyi időt szánok a feladatra, hogy a lehető legtöbb oldaláról kapja képet a vizsgált személyekről, és még így is urrá lesz rajtam a kétség éjszakánként. Megyek is vissza dolgozni. Üdv.

Szia Szenka!

Nem csodálom. Nagy felelősség ítélni élőket és holtakat.
Az én történetemben az a legszebb, hogy két hónap után úgy otthagytam a céget, mint Szent Pál az oláhokat, mert kiderült, hogy egy hatalmas lufi az egész, szellemi és anyagi tőke semmi, csupán egy hitelből fenntartott rongyrázás volt a vállalkozás.
Utólag az jutott eszembe, jobban jártak volna, ha saját magukat vetik alá a képességvizsgálatnak. Ha ők nem is, a szállítóik mindenképpen.

Szia!
Sajnos van ilyen is, elég sok. A blöff országa vagyunk, ebben szinte Világelsők. Minden önmagát komolyan vevő cég rendelkezik már AC/DC rendszerrel és komoly humánerőforrás fejlesztési stratégiával és sok luficég az által akar komolynak tünni, hogy hasonlóan jár el. Az európai piacon ezek a rendszerek ugyanis a saját feladatukon túl egy másodlagos következménnyel is bírnak, egyfajta minőségi garanciát feltételeznek rajtuk keresztül, mondván aki a humánerőforrást fejleszt, az bizonyára termékeivel és szolgáltatásaival is hasonló módon jár el. Volt dolgom rövidtávon nekem is olyan cégekkel, ahol a csomagolás mást mutatott, mint a tartalom. Nagyon gyorsan összeomlik az ilyen kártyavár. Megint csak Európa... Ott több országban is természetes, hogy a piacvezető nagyvállalatok legalább, szánnak arra energiát és pénzt, hogy átvilágítják a beszállítóikat, több magyar leányvállaltnál is kezd ez elterjedni és a vállalti kultúra részévé válni. De, mi még ITT vagyunk és leszünk, a végeken, tartok tőle elég sokáig.
Naplózva

Carpe Diem.
Viktor
Vendég
« Új üzenet #215 Dátum: 2008. Május 08. - 23:18:19 »

Most jövünk Bödöcs-Litkei dumaszínházból... hatalmas volt. Sajnos pár poén erejéig mi vadászok is kaptunk...
Naplózva
johnuram
Vendég
« Új üzenet #216 Dátum: 2008. Május 09. - 21:42:34 »

Nem láttam, hogy írtátok volna, ezért szólok:
2008. május 31.-én rendezik a II. Nemzetközi Vadásznapot Kisgyarmaton. Bővebb infó a programról: www.dorogloter.hu

Üdv mindenkinek Mosolyog
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #217 Dátum: 2008. Május 09. - 22:39:12 »

Nem láttam, hogy írtátok volna, ezért szólok:
2008. május 31.-én rendezik a II. Nemzetközi Vadásznapot Kisgyarmaton. Bővebb infó a programról: www.dorogloter.hu

Üdv mindenkinek Mosolyog


Köszönjük a tájékoztatást! Ha nem haragszol, ezt a Vadász találkozókhoz is átmásolom!
Naplózva
Barna
Erdőmérnök hallgató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Erdőmérnök hallgató


« Új üzenet #218 Dátum: 2008. Május 11. - 12:27:50 »

http://www.fagosz.hu/fataj/2008/05/080/200805080_Egyszintu-erdomernok-kepzes.php


A cikk után csak az a kérdés hogy azokkal akik velem együtt kezdtek, illetve ebben az évben kezdek. velünk mi lesz kapunk Bsc papírt vagy áttesznek régi/új rendszerbe és kezdjük az egész sulit előről, vagy valami köztes meg oldás lesz.( Sajnos összetett dolog szét b....a az egész felsóoktatást a S..Z ennek mi esszük a levét. Pl. ábrázoló geometria 1- első szemeszter teljesítettem 4-esre ábrázoló geometria2-msc-ben van nekem, de régen a második szemeszterben volt. ugyanez sok tárgyal a helyzet.)

??????
Naplózva

Üdv az erdésznek egy kalappal a vadásznak.Az új számom: 06-30-984-99-86-ezen hívjatok.
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #219 Dátum: 2008. Május 11. - 20:02:22 »

Szia Barna

Valszeg semmi nem fog valtozni a bolognai rendszert be fogjak vezetni elobb vagy utobb mindenutt. Akar jo az adott szakteruletnek akar nem , mer elkoteleztuk / tek magunkat
mellette. Sztem mire te vegezel nem fog valtozni semmi. A szakmai indokok igen keveset befolyasoljak a politikusok es ( sok oktato ) velemenyet akik szerint a bologna jo ( en max martasban szeretem) :KAJA Mellesleg tenyleg van egy csomo szakterulet ahova meg kifejezetten kell a ketszintu kepzes, ne keruljon zero tapasztalattal diploma utan egybol kiemelt beosztasba
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Bandi
Vendég
« Új üzenet #220 Dátum: 2008. Május 11. - 20:14:31 »

Szia Barna

Valszeg semmi nem fog valtozni a bolognai rendszert be fogjak vezetni elobb vagy utobb mindenutt. Akar jo az adott szakteruletnek akar nem , mer elkoteleztuk / tek magunkat
mellette. Sztem mire te vegezel nem fog valtozni semmi. A szakmai indokok igen keveset befolyasoljak a politikusok es ( sok oktato ) velemenyet akik szerint a bologna jo ( en max martasban szeretem) :KAJA Mellesleg tenyleg van egy csomo szakterulet ahova meg kifejezetten kell a ketszintu kepzes, ne keruljon zero tapasztalattal diploma utan egybol kiemelt beosztasba
Azért lesz néhány kivétel-például orvosin és jogon soha nem fogják bevezetni (Hál'Istennek).
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #221 Dátum: 2008. Május 11. - 21:30:39 »

Szia Barna

Valszeg semmi nem fog valtozni a bolognai rendszert be fogjak vezetni elobb vagy utobb mindenutt. Akar jo az adott szakteruletnek akar nem , mer elkoteleztuk / tek magunkat
mellette. Sztem mire te vegezel nem fog valtozni semmi. A szakmai indokok igen keveset befolyasoljak a politikusok es ( sok oktato ) velemenyet akik szerint a bologna jo ( en max martasban szeretem) :KAJA Mellesleg tenyleg van egy csomo szakterulet ahova meg kifejezetten kell a ketszintu kepzes, ne keruljon zero tapasztalattal diploma utan egybol kiemelt beosztasba
Azért lesz néhány kivétel-például orvosin és jogon soha nem fogják bevezetni (Hál'Istennek).

Ebben biztos vagy?
Naplózva
Bandi
Vendég
« Új üzenet #222 Dátum: 2008. Május 11. - 22:35:29 »

Szia Barna

Valszeg semmi nem fog valtozni a bolognai rendszert be fogjak vezetni elobb vagy utobb mindenutt. Akar jo az adott szakteruletnek akar nem , mer elkoteleztuk / tek magunkat
mellette. Sztem mire te vegezel nem fog valtozni semmi. A szakmai indokok igen keveset befolyasoljak a politikusok es ( sok oktato ) velemenyet akik szerint a bologna jo ( en max martasban szeretem) :KAJA Mellesleg tenyleg van egy csomo szakterulet ahova meg kifejezetten kell a ketszintu kepzes, ne keruljon zero tapasztalattal diploma utan egybol kiemelt beosztasba
Azért lesz néhány kivétel-például orvosin és jogon soha nem fogják bevezetni (Hál'Istennek).

Ebben biztos vagy?

A joghoz nem értek,de hogy orvosképzésen nem fogják bevezetni az biztos.Kivitelezhetelen.Ebből nem lehet fősulit meg egyetemet végzett,az egész képzés stuktúrája miatt.Első-másodév:nagy alapozó tárgyak,amik nélkül nem értelmezhető a klinikum.Harmadév:preklinikum.Negyed-5.-6.:Klinikum,ami nélkül hozzá sem tudsz nyúlni egy beteghez,a megértéséhez,elsajátításához pedig szükség van az 1.-2.évre.Egyszóval lehetelen ebből BSC képzést csinálni.(Jobb is).
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #223 Dátum: 2008. Május 11. - 22:37:14 »

Szia Barna

Valszeg semmi nem fog valtozni a bolognai rendszert be fogjak vezetni elobb vagy utobb mindenutt. Akar jo az adott szakteruletnek akar nem , mer elkoteleztuk / tek magunkat
mellette. Sztem mire te vegezel nem fog valtozni semmi. A szakmai indokok igen keveset befolyasoljak a politikusok es ( sok oktato ) velemenyet akik szerint a bologna jo ( en max martasban szeretem) :KAJA Mellesleg tenyleg van egy csomo szakterulet ahova meg kifejezetten kell a ketszintu kepzes, ne keruljon zero tapasztalattal diploma utan egybol kiemelt beosztasba
Azért lesz néhány kivétel-például orvosin és jogon soha nem fogják bevezetni (Hál'Istennek).

Ebben biztos vagy?

A joghoz nem értek,de hogy orvosképzésen nem fogják bevezetni az biztos.Kivitelezhetelen.Ebből nem lehet fősulit meg egyetemet végzett,az egész képzés stuktúrája miatt.Első-másodév:nagy alapozó tárgyak,amik nélkül nem értelmezhető a klinikum.Harmadév:preklinikum.Negyed-5.-6.:Klinikum,ami nélkül hozzá sem tudsz nyúlni egy beteghez,a megértéséhez,elsajátításához pedig szükség van az 1.-2.évre.Egyszóval lehetelen ebből BSC képzést csinálni.(Jobb is).

Te orvostanhallgató vagy?
Naplózva
Bandi
Vendég
« Új üzenet #224 Dátum: 2008. Május 11. - 22:49:19 »

Szia Barna

Valszeg semmi nem fog valtozni a bolognai rendszert be fogjak vezetni elobb vagy utobb mindenutt. Akar jo az adott szakteruletnek akar nem , mer elkoteleztuk / tek magunkat
mellette. Sztem mire te vegezel nem fog valtozni semmi. A szakmai indokok igen keveset befolyasoljak a politikusok es ( sok oktato ) velemenyet akik szerint a bologna jo ( en max martasban szeretem) :KAJA Mellesleg tenyleg van egy csomo szakterulet ahova meg kifejezetten kell a ketszintu kepzes, ne keruljon zero tapasztalattal diploma utan egybol kiemelt beosztasba
Azért lesz néhány kivétel-például orvosin és jogon soha nem fogják bevezetni (Hál'Istennek).

Ebben biztos vagy?

A joghoz nem értek,de hogy orvosképzésen nem fogják bevezetni az biztos.Kivitelezhetelen.Ebből nem lehet fősulit meg egyetemet végzett,az egész képzés stuktúrája miatt.Első-másodév:nagy alapozó tárgyak,amik nélkül nem értelmezhető a klinikum.Harmadév:preklinikum.Negyed-5.-6.:Klinikum,ami nélkül hozzá sem tudsz nyúlni egy beteghez,a megértéséhez,elsajátításához pedig szükség van az 1.-2.évre.Egyszóval lehetelen ebből BSC képzést csinálni.(Jobb is).

Te orvostanhallgató vagy?
Mail önnek levele érkezett.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... 1398   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: