Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... 1398   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csevegő  (Megtekintve 1160444 alkalommal)
Viktor
Vendég
« Új üzenet #195 Dátum: 2008. április 30. - 14:00:24 »

Én is így gondolom. Azért a pszichológiáról beszélgethetünk... KAP

Bármiről, de ha kérhetem minősítések nélkül, mert egyszer minden minősítés csak rápottyan valaki tyúkszemére még akkor is, ha csak általános véleménynek szántuk.  Ölel

Én nem minősítettem, de a véleményem a kérdésben az amit leírtam. Engem bevallom nem nagyon szokott érdekelni kinek a tyúkszemén lépkedek - lásd: Kamara, Fegyvervizsgáló, Rendőrség, stb. ... A Tiedén egyébként végképp nem akartam, de úgy tudtam, Te nem vagy érintett a témában (reklámpszichológia). Wave
Naplózva
Szenka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 249



« Új üzenet #196 Dátum: 2008. április 30. - 14:03:17 »

"Egyetlen, pszihológussal való találkozásom egy vezetői képességvizsgálat során történt. Fél napig nyúztak bennünket különféle tesztekkel, grafológiával, tudomisén mikkel.
Az eredményt megkaptuk. Magamnak nem igazán hozott újat, az viszont megdöbbentett, hogy egy vadidegen fél nap alatt többet tudott meg rólam, mint amit hétköznapi kapcsolatban évek alatt megtudott volna. Az adott esetben ez nem volt probléma, én vállaltam, a megbízó kifizette, kész. Csupán a lehetőség, a lélekbúvár szakember kezében lévő "fegyver" töltött el némi  borzongással vegyes csodálattal.
Komoly fegyver az, ha "szóra bírtad egyaránt a szív legmélyebb üregeiben cseleit szövő fondor magányt",  és az nagyon nem mindegy, a csöve merre néz."

Szi Lajos!
Én most éppen hasonló feladaton dolgozom. Egy piacvezető nagyválallát topmenedzsereit vizsgáltam, és adnom kell egy képet arról, hogy a tizenhét ember közül ki a legalkamasabb a vezérigazgatói pozícióra. Tudod mekkora felelősség ez. Ki kell zárnom minden szubejktivitást és kizárólag a veztői kompetenciák alapján tenni egy ajánlást három emberre. Ilyenkor háromszor annyi időt szánok a feladatra, hogy a lehető legtöbb oldaláról kapja képet a vizsgált személyekről, és még így is urrá lesz rajtam a kétség éjszakánként. Megyek is vissza dolgozni. Üdv.

Naplózva

Carpe Diem.
Viktor
Vendég
« Új üzenet #197 Dátum: 2008. április 30. - 14:11:13 »

Basszus nálunk meg annyi az érkezés, hogy egy aktára alig van időm...
Naplózva
Szenka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 249



« Új üzenet #198 Dátum: 2008. április 30. - 14:15:17 »

Basszus nálunk meg annyi az érkezés, hogy egy aktára alig van időm...

Gyereket kell szülni és máris a felére csökken a munka, vagy valami ilyesmi... Fejvakarás Bion
Naplózva

Carpe Diem.
Viktor
Vendég
« Új üzenet #199 Dátum: 2008. április 30. - 14:17:02 »

Basszus nálunk meg annyi az érkezés, hogy egy aktára alig van időm...

Gyereket kell szülni és máris a felére csökken a munka, vagy valami ilyesmi... Fejvakarás Bion

Mondasz valamit... de lehet, hogy én jó úton vagyok, déltájban émelyegtem egy picit....  :ALC :ALC :ALC
Naplózva
Szenka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 249



« Új üzenet #200 Dátum: 2008. április 30. - 14:21:30 »

Basszus nálunk meg annyi az érkezés, hogy egy aktára alig van időm...

Gyereket kell szülni és máris a felére csökken a munka, vagy valami ilyesmi... Fejvakarás Bion

Mondasz valamit... de lehet, hogy én jó úton vagyok, déltájban émelyegtem egy picit....  :ALC :ALC :ALC

Hát, ha a pocakméret is változik, akkor sürgőssen fordulj Zádori dokihoz, csinál neked egy olyan pisilős tesztet és minden kiderül. Bion
Most már tényleg elhúztam dolgozni, mert vádlón tekintenek rám a tesztek...
Naplózva

Carpe Diem.
Viktor
Vendég
« Új üzenet #201 Dátum: 2008. április 30. - 14:25:38 »

 Kacsint  Vigyorog Vigyorog
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #202 Dátum: 2008. április 30. - 14:27:31 »

Viktor,ha netalán mégis bekövetkezne,ami igencsak lehetetlen,akkor lehetek én a a keresztapa? Fejvakarás Fejvakarás Fejvakarás Piál
Ebből nem akarok kimaradni. De aztán nehogy valami büdös kölköt alkoss ám,mert azt nem vesszük be! Figyelmes olvasás Nyihi
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Viktor
Vendég
« Új üzenet #203 Dátum: 2008. április 30. - 14:37:52 »

Viktor,ha netalán mégis bekövetkezne,ami igencsak lehetetlen,akkor lehetek én a a keresztapa? Fejvakarás Fejvakarás Fejvakarás Piál
Ebből nem akarok kimaradni. De aztán nehogy valami büdös kölköt alkoss ám,mert azt nem vesszük be! Figyelmes olvasás Nyihi

"Légy a barátom... Keresztapa..." Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #204 Dátum: 2008. április 30. - 14:48:46 »

Hát akkor legyen a légy a barátod! Nyihi
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Viktor
Vendég
« Új üzenet #205 Dátum: 2008. április 30. - 15:34:16 »

Hát akkor legyen a légy a barátod! Nyihi

Igen, egy Vito esetében ez meghasonlásra kényszerít... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #206 Dátum: 2008. Május 02. - 14:43:32 »

Szerintem a naptárunkban rossz időpontra van jelölve az Anyák Napja, mert május első vasárnapja nem 11-e, hanem 4-e.
Én mindenesetre negyedikén fogom összevissza csókolgatni a jó kis anyukajószagú tündérpofáját.....
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #207 Dátum: 2008. Május 05. - 09:04:36 »

Szerintem a naptárunkban rossz időpontra van jelölve az Anyák Napja, mert május első vasárnapja nem 11-e, hanem 4-e.
Én mindenesetre negyedikén fogom összevissza csókolgatni a jó kis anyukajószagú tündérpofáját.....
Nem lehet, hogy Opel-os naptárad van? Nyihi Nyihi
Osztrákoknál németeknél mindig a május 2. vasárnapja a Muttertag. Wave
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #208 Dátum: 2008. Május 05. - 09:15:54 »

Te, én "naptárunk" alatt nem az ótvar Suzuki naptárt értem, hanem azt ami itt van fent, a privát üzenetek és a felhasználók között. Ott van megjelölve márc. 11. Mother's Day-nak.

Opeles naptár? HAHAHAHA!!
Méghogy naptár...Mikor az Opelt vettem, alig tudtam kisírni az MP3 lejátszót, az új alufelnit,a légterelőt, az új szőnyegeket, nemhogy még naptárt is adtak volna...Teljesen ráfizettem az üzletre.... Sír
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #209 Dátum: 2008. Május 05. - 09:21:05 »

Vagy úgy? Nyilván ez is angolszász alapértelmezésű. Tigrába bele sem fér ez a sok extra cucc... Bion
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... 1398   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: