Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... 1398   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csevegő  (Megtekintve 1160508 alkalommal)
Viktor
Vendég
« Új üzenet #180 Dátum: 2008. április 29. - 23:17:02 »

Frédi! Igen Igen Igen  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #181 Dátum: 2008. április 29. - 23:29:39 »

Ha hatborzongatot akarsz latni:

http://youtube.com/watch?v=hkbdP7sq0w8

Szia

Kulonben te inditottad el nekem ezt a hangulatot  a reggel mikor atkuldted a Brody Jancsi linket ...... Szomorú

Mark
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #182 Dátum: 2008. április 30. - 08:55:31 »

Komolyan mondom a tököm tele van már.
Mi a büdös francank kell azon vitatkozni, hogy kinek mia  szakmája, meg ki mit véd????????????????????????????????????????

Viktor!

Én kérlek, hogy Szenkától kérjél bocsánatot, mert igen, ő valóban rendelkezik pszichológiai végzettséggel, holott te ezt  megkérdőjelezted itt.
(Ne kelljen már ezt bescannelt oklevelekkel bizonygatni.)
Nem személyeskedem veled félre ne érts, de ami jár, az jár.
Komolyan mondom, hogy szép lassan elmegy a kedvem ettől az egész internetes fórumozástól, mert mindig van valami ami felkavarja a sz.rt.
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #183 Dátum: 2008. április 30. - 09:19:19 »

Komolyan mondom a tököm tele van már.
Mi a büdös francank kell azon vitatkozni, hogy kinek mia  szakmája, meg ki mit véd????????????????????????????????????????

Viktor!

Én kérlek, hogy Szenkától kérjél bocsánatot, mert igen, ő valóban rendelkezik pszichológiai végzettséggel, holott te ezt  megkérdőjelezted itt.
(Ne kelljen már ezt bescannelt oklevelekkel bizonygatni.)
Nem személyeskedem veled félre ne érts, de ami jár, az jár.
Komolyan mondom, hogy szép lassan elmegy a kedvem ettől az egész internetes fórumozástól, mert mindig van valami ami felkavarja a sz.rt.

Wetzlar!

Egy apróságért tartozom bocsánatkéréssel: az utolsó hozzászólásban kimaradt a pszichológus elől a "reklám-" előtéttag. Amiban ez már az egyetemen külön szak lehet. Különben ha visszaolvasol, a saját szemeddel győződhetsz meg róla, hogy én tényekről beszéltem, személyeskedni nem én kezdtem. Úgyhogy a leb...ó hozzászólásodat nem is értem miért nekem címezted. Vadász Olvass Olvass Olvass
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #184 Dátum: 2008. április 30. - 09:21:42 »

Szigorúan a témához kapcsolódóan egyébként kis idézet Móricz Éva reklámpszichológustól: "A reklámpszichológiát a gazdasági szereplők finanszírozzák, tehát az eredményeit
is ők használják elsősorban. Lehetek én persze reklámpszichológus a magam szórakozására is, vizsgálhatom azt is, hogy mivel árt a reklám, és nagy pszichológiai leleplezésekig juthatok el. Csak hát mind a két oldal érdekes." A teljes cikk:

http://www.reklamvonal.hu/new/alap.php?inc=dsp&id=141

Igen tanulságos. De ez sem rossz:

http://www.nethirlap.hu/cikk/nethirlap.18485.html
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #185 Dátum: 2008. április 30. - 09:30:58 »

Szia Szenka !

Írok pár gondolatot, mert úgy érzem, maradt benned néhány tüske az elmúlt napok beszélgetései kapcsán és én ezt nem szeretném.
Remélem, fel sem merül Benned, hogy akár Téged, akár hivatásodat bántani akartam volna.
Nem tudományágak, vagy azoknak jótékony művelőiről esett itt szó, hanem azokról a "varázslókról", akik a tanultakat mások megvezetésére használják valamilyen inkorrekt előny megszerzése reményében.
A legtöbb szakmában létezik ilyen, látunk jogászt a lakásmaffiában, pedofil papot, vírusgyártó szoftverfejlesztőt, bűnözöknek falazó rendőrt, és vállalatbirodalmak összeomlását előidéző "kreativ számvitelt" művelő könyvvizsgálót - hogy saját tanult szakmámat sem hagyjam le a listáról.
Minden tűznek megvan a maga salakja, feltételezem, nincs ez másként a pszihológia tudományában sem. Feltételezem, lehet hogy tévedek.

Egyetlen, pszihológussal való találkozásom egy vezetői képességvizsgálat során történt. Fél napig nyúztak bennünket különféle tesztekkel, grafológiával, tudomisén mikkel.
Az eredményt megkaptuk. Magamnak nem igazán hozott újat, az viszont megdöbbentett, hogy egy vadidegen fél nap alatt többet tudott meg rólam, mint amit hétköznapi kapcsolatban évek alatt megtudott volna. Az adott esetben ez nem volt probléma, én vállaltam, a megbízó kifizette, kész. Csupán a lehetőség, a lélekbúvár szakember kezében lévő "fegyver" töltött el némi  borzongással vegyes csodálattal.
Komoly fegyver az, ha "szóra bírtad egyaránt a szív legmélyebb üregeiben cseleit szövő fondor magányt",  és az nagyon nem mindegy, a csöve merre néz.

 
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Viktor
Vendég
« Új üzenet #186 Dátum: 2008. április 30. - 09:35:12 »

Szia Szenka !

Írok pár gondolatot, mert úgy érzem, maradt benned néhány tüske az elmúlt napok beszélgetései kapcsán és én ezt nem szeretném.
Remélem, fel sem merül Benned, hogy akár Téged, akár hivatásodat bántani akartam volna.
Nem tudományágak, vagy azoknak jótékony művelőiről esett itt szó, hanem azokról a "varázslókról", akik a tanultakat mások megvezetésére használják valamilyen inkorrekt előny megszerzése reményében.
A legtöbb szakmában létezik ilyen, látunk jogászt a lakásmaffiában, pedofil papot, vírusgyártó szoftverfejlesztőt, bűnözöknek falazó rendőrt, és vállalatbirodalmak összeomlását előidéző "kreativ számvitelt" művelő könyvvizsgálót - hogy saját tanult szakmámat sem hagyjam le a listáról.
Minden tűznek megvan a maga salakja, feltételezem, nincs ez másként a pszihológia tudományában sem. Feltételezem, lehet hogy tévedek.

Egyetlen, pszihológussal való találkozásom egy vezetői képességvizsgálat során történt. Fél napig nyúztak bennünket különféle tesztekkel, grafológiával, tudomisén mikkel.
Az eredményt megkaptuk. Magamnak nem igazán hozott újat, az viszont megdöbbentett, hogy egy vadidegen fél nap alatt többet tudott meg rólam, mint amit hétköznapi kapcsolatban évek alatt megtudott volna. Az adott esetben ez nem volt probléma, én vállaltam, a megbízó kifizette, kész. Csupán a lehetőség, a lélekbúvár szakember kezében lévő "fegyver" töltött el némi  borzongással vegyes csodálattal.
Komoly fegyver az, ha "szóra bírtad egyaránt a szív legmélyebb üregeiben cseleit szövő fondor magányt",  és az nagyon nem mindegy, a csöve merre néz.

 


Ugyan más szavakkal leírva, de nekem is ugyanez a bajom a reklámpszichológiával. Igen Igen Igen
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #187 Dátum: 2008. április 30. - 10:39:03 »

Szia Szenka !

Írok pár gondolatot, mert úgy érzem, maradt benned néhány tüske az elmúlt napok beszélgetései kapcsán és én ezt nem szeretném.
..............

 


Ugyan más szavakkal leírva, de nekem is ugyanez a bajom a reklámpszichológiával. Igen Igen Igen
Viktor!
Lajos ezt nem a reklámpszichológiáról írta, hanem általánosan. És az, hogy igencsak igaza van, jusson eszedbe akkor is amikor némely jogászok viselt dolgai alapján a társadalom vérszívóiként emlékezünk meg az ügyvédtársadalomról...
Szenkától meg kérj bocsánatot. Nem azért, mert általában véve nem volt igazad, hanem azért, mert miután láttad, hogy rosszul esik neki, nem álltál le. Nem kell a földbe döngölni mindenkit. Az elején látszott mindkettőtök álláspontja, az is, hogy nem fogtok megegyezni, onnantól minden további beszéd felesleges. Már írtam máskor, másnak is, ez a fórum nem harctérnek lett létrehozva...
Boar
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Viktor
Vendég
« Új üzenet #188 Dátum: 2008. április 30. - 10:42:17 »

A béke kedvéért: bocs.
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #189 Dátum: 2008. április 30. - 11:06:39 »

Ez lemaradt: KAP KAP KAP Bow

 Mosolyog
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #190 Dátum: 2008. április 30. - 11:41:12 »

Ez lemaradt: KAP KAP KAP Bow

 Mosolyog

Viktor!

Ettől marad ember az ember.  Igen
Naplózva
Szenka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 249



« Új üzenet #191 Dátum: 2008. április 30. - 13:35:52 »

Ez lemaradt: KAP KAP KAP Bow

 Mosolyog

Köszönöm. Rendben, felejtsük el, kár lenne egy vitával mások kedvét elvenni a közösségi élettől.
Naplózva

Carpe Diem.
Viktor
Vendég
« Új üzenet #192 Dátum: 2008. április 30. - 13:40:55 »

Én is így gondolom. Azért a pszichológiáról beszélgethetünk... KAP
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #193 Dátum: 2008. április 30. - 13:44:00 »

Szenka!  Viktor!

Így korrekt! Igen Wave
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Szenka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 249



« Új üzenet #194 Dátum: 2008. április 30. - 13:50:07 »

Én is így gondolom. Azért a pszichológiáról beszélgethetünk... KAP

Bármiről, de ha kérhetem minősítések nélkül, mert egyszer minden minősítés csak rápottyan valaki tyúkszemére még akkor is, ha csak általános véleménynek szántuk.  Ölel
Naplózva

Carpe Diem.
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... 1398   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: