Oldalak: 1 ... 1137 1138 1139 1140 1141 1142 1143 1144 1145 1146 1147 1148 1149 1150 1151 1152 1153 1154 1155 1156 [1157] 1158 1159 1160 1161 1162 1163 1164 1165 1166 1167 1168 1169 1170 1171 1172 1173 1174 1175 1176 1177 ... 1398   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csevegő  (Megtekintve 1158731 alkalommal)
wildheger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1734


« Új üzenet #17340 Dátum: 2018. Február 11. - 13:45:32 »

Hogy ismerted Hurcilavát.
 Röhög
Hurci az a moszkvai állatkertben   front idején  született kis hiúz volt,akit anyja ide-oda hurcolt féltve kicsinyét az ágyúzástól.
1960-ban olvastam egy szovjet kisállat történetekről szóló könyvben. Azóta is hiába keresem ezt a könyvet antikváriumokban,nem lehet megszerezni.
Most már csak az a kérdés,ki volt a lava.
Naplózva

A világ gyakrabban jutalmazza az érdem látszatát mint magát az érdemet...
(La Rochefoucauld)
Ruger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 918



« Új üzenet #17341 Dátum: 2018. Február 11. - 15:42:17 »

Hurci az a moszkvai állatkertben   front idején  született kis hiúz volt,akit anyja ide-oda hurcolt féltve kicsinyét az ágyúzástól.
1960-ban olvastam egy szovjet kisállat történetekről szóló könyvben. Azóta is hiába keresem ezt a könyvet antikváriumokban,nem lehet megszerezni.
Most már csak az a kérdés,ki volt a lava.

Aki kitalálta a vákumfóliázómat??? Fejvakarás Fejvakarás Vigyorog
Naplózva

"Mindennek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem!"
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #17342 Dátum: 2018. Február 11. - 16:32:07 »

Az csapta ki a biztosítékot, hogy a múltkor megfogadtam, hogy a bikás topikot elkerülöm, így is tettem, de kezdem úgy érezni, hogy mindenhol ő van  Ördög Ördög Ördög Ördög.

Éjszaka csöngetnek, felkel és kimegy a házmester. Ajtó előtt egy csatak részeg faszi, próbálna bejutni. A házmester rászól: - Te nem itt laksz, menj haza szépen. Fél óra múlva ugyanaz a faszi megint csönget, a jelenet betűre megismétlődik, majd egy óra múlva újfent. A házmester harmadjára más kissé indulatosan igazítja el a faszit: - Mondtam már, hogy nem itt laksz, miért nem mész haza végre? – Mire a faszi: - Persze bazmeg! Én nem lakok sehol, Te meg mindenhol házmester vagy?!
Naplózva
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #17343 Dátum: 2018. Február 11. - 16:57:17 »

Éjszaka csöngetnek, felkel és kimegy a házmester. Ajtó előtt egy csatak részeg faszi, próbálna bejutni. A házmester rászól: - Te nem itt laksz, menj haza szépen. Fél óra múlva ugyanaz a faszi megint csönget, a jelenet betűre megismétlődik, majd egy óra múlva újfent. A házmester harmadjára más kissé indulatosan igazítja el a faszit: - Mondtam már, hogy nem itt laksz, miért nem mész haza végre? – Mire a faszi: - Persze bazmeg! Én nem lakok sehol, Te meg mindenhol házmester vagy?!

 Ördög Ördög

Jogos   Vigyorog
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11247


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #17344 Dátum: 2018. Február 11. - 17:23:42 »

Végigolvastam a napot...közben vagy háromszor akartam megfulladni a sajtostallértól. Szlávik bazze ki akarsz nyírni???
 Ördög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Bwana
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 770



« Új üzenet #17345 Dátum: 2018. Február 11. - 19:46:55 »

Végigolvastam a napot...közben vagy háromszor akartam megfulladni a sajtostallértól. Szlávik bazze ki akarsz nyírni???
 Ördög

Egy kis hárslevelű mellé vagy furmint? Így jár az aki magában eszegeti a sajtostallért.   Ördög
Naplózva

Mint azt bölcs elmeprofeszorom mondogatta: "Ne siesd el a gyógyítást, néha jó a hülye a háznál"!

Minden este bánva bánják, Hogy e vadat mér' kivánják, Mért is űzik egyre, nyomba,
Tévelyítő bús vadonba.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #17346 Dátum: 2018. Február 11. - 19:51:16 »

Én is végigolvastam, de én nem szórakoztam ilyen jól.  
Végre megint van egy fórumtársunk, akinek ugyan sok mindenben más a véleménye mint itt sokunknak, de legalább lehet jól "fikázni".  Már bármit ír, bármilyen hozzászólást tesz rá lehet ugrani.  Fejvakarás
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16586



« Új üzenet #17347 Dátum: 2018. Február 11. - 21:19:19 »

Én is végigolvastam, de én nem szórakoztam ilyen jól.  
Végre megint van egy fórumtársunk, akinek ugyan sok mindenben más a véleménye mint itt sokunknak, de legalább lehet jól "fikázni".  Már bármit ír, bármilyen hozzászólást tesz rá lehet ugrani.  Fejvakarás

Igen
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11247


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #17348 Dátum: 2018. Február 11. - 21:21:53 »

Én is végigolvastam, de én nem szórakoztam ilyen jól.  
Végre megint van egy fórumtársunk, akinek ugyan sok mindenben más a véleménye mint itt sokunknak, de legalább lehet jól "fikázni".  Már bármit ír, bármilyen hozzászólást tesz rá lehet ugrani.  Fejvakarás

Attila!
Írok egy privátot!
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #17349 Dátum: 2018. Február 12. - 08:34:52 »

Nem tudom, melyik topikba illett volna beilleszteni, és nem szeretnék senkit alaptalanul ijesztgetni sem, de az imént itt a Vadászfórumon történő böngészgetés közben a Symantec víruskereső a következő figyelmeztetést dobta fel:

[SID: 30356] Web Attack: JSCoinminer Download 6 attack blocked. Traffic has been blocked for this application: C:\PROGRAM FILES (X86)\MOZILLA FIREFOX\FIREFOX.EXE

A Gyakorlás topikba kattintottam bele épp, a Symantec event log szerint a következő URL-ről jött a támadás:

www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=555IMG_20180120_133411.jpg

Ez úgy látom, a Gyakorlás topikba feltöltött valamelyik kép lehet. A Rendszergazdát kérném - ha egyet ért - intézkedjen, gondolom minimum törölni kéne a képet az oldalról, más ne járjon így
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9517


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #17350 Dátum: 2018. Február 12. - 08:47:24 »

Nem tudom, melyik topikba illett volna beilleszteni, és nem szeretnék senkit alaptalanul ijesztgetni sem, de az imént itt a Vadászfórumon történő böngészgetés közben a Symantec víruskereső a következő figyelmeztetést dobta fel:

[SID: 30356] Web Attack: JSCoinminer Download 6 attack blocked. Traffic has been blocked for this application: C:\PROGRAM FILES (X86)\MOZILLA FIREFOX\FIREFOX.EXE

A Gyakorlás topikba kattintottam bele épp, a Symantec event log szerint a következő URL-ről jött a támadás:

www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=555IMG_20180120_133411.jpg

Ez úgy látom, a Gyakorlás topikba feltöltött valamelyik kép lehet. A Rendszergazdát kérném - ha egyet ért - intézkedjen, gondolom minimum törölni kéne a képet az oldalról, más ne járjon így

A tárhely szintű keresés nem hozott találatot, de egy dolgot nem árt tudni, mi nem tárolunk képet, csak a kép linkjét, ami egy másik tárhelyen csücsül! Vannak olyan ingyenes tároló helyek, (kepfeltoltes.hu pl.) ami nem megy át néhány víruskereső szűrőjén a reklámok miatt, előfordul, hogy nyöszörgés van, de vakriasztás általában.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #17351 Dátum: 2018. Február 12. - 08:57:42 »

A tárhely szintű keresés nem hozott találatot, de egy dolgot nem árt tudni, mi nem tárolunk képet, csak a kép linkjét, ami egy másik tárhelyen csücsül! Vannak olyan ingyenes tároló helyek, (kepfeltoltes.hu pl.) ami nem megy át néhány víruskereső szűrőjén a reklámok miatt, előfordul, hogy nyöszörgés van, de vakriasztás általában.

Ezt értem, de azzal, hogy a Gyakorlásba gyanútlanul becsatolta valaki ezt a képet (URL formájában), onnantól kezdve bárki belekattint a Gyakorlásba, ha megjelenik a kép, azzal a topik gyakorlatilag automatikusan rákattint a linkre nem? Tehát - laikus informatikusként kérdezem csak - nem biztos, hogy hülyeség volna megkeresni azt a hozzászólást, amelyikben szerepel elsőként ez a konkrét URL és törölni a p-ba. Meg az én általam beírt figyelmeztető "másolat" linket is, nehogy valaki kíváncsiságból rákattintson, és esetleg gyengébb víruskergető okán benyalja a coinminert. Bocs ha túllihegem a dolgot...
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9517


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #17352 Dátum: 2018. Február 12. - 09:07:09 »

Ezt értem, de azzal, hogy a Gyakorlásba gyanútlanul becsatolta valaki ezt a képet (URL formájában), onnantól kezdve bárki belekattint a Gyakorlásba, ha megjelenik a kép, azzal a topik gyakorlatilag automatikusan rákattint a linkre nem? Tehát - laikus informatikusként kérdezem csak - nem biztos, hogy hülyeség volna megkeresni azt a hozzászólást, amelyikben szerepel elsőként ez a konkrét URL és törölni a p-ba. Meg az én általam beírt figyelmeztető "másolat" linket is, nehogy valaki kíváncsiságból rákattintson, és esetleg gyengébb víruskergető okán benyalja a coinminert. Bocs ha túllihegem a dolgot...

Töröltem a kepfeltoltes.eu-s linket, amit egyébként nem is engedett a rendszer megjeleníteni, tehát kattintható sem volt. Persze a háttérben ott figyelt, azt bökte ki a víruskereső. Nagyon sok ingyenes képtároló hely él bitcoin bányászattal, többek között ezért is ajánlott a picr.de, az tiszta.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #17353 Dátum: 2018. Február 12. - 09:12:40 »

Töröltem a kepfeltoltes.eu-s linket. Nagyon sok ingyenes képtároló hely él bitcoin bányászattal, többek között ezért is ajánlott a picr.de, az tiszta.

Köszi! Szerintem biztos, ami sicher azt a linket is töröld légyszi, amit én beidéztem ide alább, img jelek nélkül, nehogy valaki ne bírjon a kíváncsiságával. Ismered gondolom a "Ne kattints ide" linkek varázserejét...

 Igen Wave
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16586



« Új üzenet #17354 Dátum: 2018. Február 12. - 09:13:39 »

Ezt értem, de azzal, hogy a Gyakorlásba gyanútlanul becsatolta valaki ezt a képet (URL formájában), onnantól kezdve bárki belekattint a Gyakorlásba, ha megjelenik a kép, azzal a topik gyakorlatilag automatikusan rákattint a linkre nem? Tehát - laikus informatikusként kérdezem csak - nem biztos, hogy hülyeség volna megkeresni azt a hozzászólást, amelyikben szerepel elsőként ez a konkrét URL és törölni a p-ba. Meg az én általam beírt figyelmeztető "másolat" linket is, nehogy valaki kíváncsiságból rákattintson, és esetleg gyengébb víruskergető okán benyalja a coinminert. Bocs ha túllihegem a dolgot...
A nod nekem is sivalkodik, olyan topicoknál ahol képek vannak feltöltve. Valamelyikből kitöröltem a problémás lapról az összes képet aztán mégis sivalkodott...
Mondjuk ennek a tetves win10-nek van baja vírus nélkül is épp elég, rohadna meg aki kitalálta. A minap egy frissítés másfél óráig tartott. Ráadásul eltűnt az egyik nyomtatóm is, ráadásul duplán mert a normál és a bluetooth-os driver is köddé vált. Aztán amikor rádugtam kábellel, persze felismerte, feltelepült az usb kacsolat de onnantól a vezeték nélküli elérést már nem engedte felrakni.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Oldalak: 1 ... 1137 1138 1139 1140 1141 1142 1143 1144 1145 1146 1147 1148 1149 1150 1151 1152 1153 1154 1155 1156 [1157] 1158 1159 1160 1161 1162 1163 1164 1165 1166 1167 1168 1169 1170 1171 1172 1173 1174 1175 1176 1177 ... 1398   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: