Oldalak: 1 ... 1132 1133 1134 1135 1136 1137 1138 1139 1140 1141 1142 1143 1144 1145 1146 1147 1148 1149 1150 1151 [1152] 1153 1154 1155 1156 1157 1158 1159 1160 1161 1162 1163 1164 1165 1166 1167 1168 1169 1170 1171 1172 ... 1398   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csevegő  (Megtekintve 1158639 alkalommal)
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9517


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #17265 Dátum: 2018. Február 06. - 08:59:19 »

Az igazat írta...
A homokba dughatod a fejed de akkor meglehet, a sors seggbekúr...

Aztán hányféle igazság van? Mindenki szemszögéből más. Semmi köze a fej homokba dugásához. Az egyirányú vakság és gyűlölet is máshova való. Ezért nem érdemes szétqrni egy vadászfórumot.

Menjen, aki ezzel szeretne élni a 444/888/mno/index/stb.,/stb. oldalakra és kiélheti magát ott.

Tessék már elolvasni az itteni alapelveket!

Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16586



« Új üzenet #17266 Dátum: 2018. Február 06. - 11:47:37 »

Aztán hányféle igazság van? Mindenki szemszögéből más. Semmi köze a fej homokba dugásához. Az egyirányú vakság és gyűlölet is máshova való. Ezért nem érdemes szétqrni egy vadászfórumot.

Menjen, aki ezzel szeretne élni a 444/888/mno/index/stb.,/stb. oldalakra és kiélheti magát ott.

Tessék már elolvasni az itteni alapelveket!


Fura amikor Te emlegeted az egyirányú vakságot . Tényleg nem ide való a politika de egyből "kampányozni" az meg afféle fideszes trolltempó, ők nem tudják elképzelni, hogy valaki esetleg azért ír le valamit mert tele van a hócipője, nem pedig a gazdái megbízásából.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9517


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #17267 Dátum: 2018. Február 06. - 12:03:46 »

Fura amikor Te emlegeted az egyirányú vakságot . Tényleg nem ide való a politika de egyből "kampányozni" az meg afféle fideszes trolltempó, ők nem tudják elképzelni, hogy valaki esetleg azért ír le valamit mert tele van a hócipője, nem pedig a gazdái megbízásából.

Ferikém semmi közöm a Fideszhez, de a többihez sem, sőt gazdám sincs. 
Ez egy vadászfórum, aminek az alkotmányába neked sem illik belemakizni, még akkor sem, ha úgy érzed tele a hócipőd. Hol láttál engem trollkodni?

Egyébként ha szeretnétek a hitelességet megőrizni, másold már ide a 8-10 évvel ezelőtti "akkor minden rendben volt" időszak kritikáit!? Csak az én memóriám hagy ki? Egy link is elég! Vagy inkább ne másold, én vagyok a hülye, hogy hagyom magam beleprovokálni egy értelmetlen politikai csatározásba.

Szóval ne másolj semmit.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Stefi
Vendég
« Új üzenet #17268 Dátum: 2018. Február 06. - 14:01:36 »

Ferikém semmi közöm a Fideszhez, de a többihez sem, sőt gazdám sincs. 
Ez egy vadászfórum, aminek az alkotmányába neked sem illik belemakizni, még akkor sem, ha úgy érzed tele a hócipőd. Hol láttál engem trollkodni?

Egyébként ha szeretnétek a hitelességet megőrizni, másold már ide a 8-10 évvel ezelőtti "akkor minden rendben volt" időszak kritikáit!? Csak az én memóriám hagy ki? Egy link is elég! Vagy inkább ne másold, én vagyok a hülye, hogy hagyom magam beleprovokálni egy értelmetlen politikai csatározásba.

Szóval ne másolj semmit.

Mint károsultja ( értsd  letiltottja ,)  politikai vélemény miatt a fórumnak - nagyon üdvözítőnek tartom hogy akik megalkották azt a szabályt amit velem szemben be is tartattak azok is tartsák be azt.
Már most utálom az egész  mocskos kampányt - minden oldalról és minden párttól egyöntetűen .  Rííí   Itt - legyen szíves mellőzze mindenki . Köszönöm !     Emelem
Naplózva
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #17269 Dátum: 2018. Február 06. - 16:04:42 »

Leírtam a gondolataimat amik a levél elolvasásakor eszembe jutottak. Sem politizálni , sem megbántani nem állt szándékomban senkit .Egyszerűen leírtam ami az eszembe jutott.
Arra nem is gondoltam , hogy ilyen párbeszédek kezdőnek ezáltal.  Amennyiben úgy ítélitek meg ,hogy megérdemlem akkor töröljétek a hozzászólásomat és a regisztrációmat.
 Emelem
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #17270 Dátum: 2018. Február 06. - 16:15:35 »

Mi van a fórummal mostanában! 
Ennyi front jön, megy, hogy nem egy topikban van hetek óta személyes cseszegetés?   Fejvakarás
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #17271 Dátum: 2018. Február 06. - 17:11:16 »

Mi van a fórummal mostanában!  
Ennyi front jön, megy, hogy nem egy topikban van hetek óta személyes cseszegetés?   Fejvakarás
Attila!
Ez a fórum sem más, mint a társadalom adott mintaszámú leképzése.
Ezt mondjuk annyival korrigálnám is rögvest, hogy hálistennek itt arányában sokkal kevesebb kretén van,
de így, vagy úgy sikertelen, az életben, munkában, egzisztenciában, sikerességben, stb.... megsebzett egyén sajnos itt is akad.
Nekem már herótom van előre az áprilisi választásig tartó időszaktól.
Múlt héten horgászegyesületi taggyűlést tartottunk. Előtte, a szünetben, utána, mást sem hallottam, minthogy orbángyurcsánylázárvona.... Hány
Teljesen meg van mérgezve a társadalom ezekkel a szarháziakkal, emberek, barátok, rokonok képesek ezek miatt utálni egymást.
Hová jutottunk?
És mi jöhet még?
Már alig járok emberek közé, mert kezdem szégyelni magam, hogy nem gyűlölök senkit, ha valaki elkezd egy gyalázkodó sirámot bármelyik
oldallal kapcsolatban, akkor nem tudok belekapcsolódni, mert nem érdekelnek. Én érezzem frusztrálva magam, mert jól vagyok....
Tudod mi érdekel? A családom egészsége és az a nagyon kevés ismerős és barát, akikkel mindenféle politikai dolgot magasról leszarunk.
Ezen kívül már csak azt szeretném, hogy orbánék ne tudják kiprivatizálni az 1 millió hektár állami erdőt a hozzá kapcsolódó vadászati joggal.
De ez is csak azért, mert nem tartanám tisztességesnek, hogy generációk kemény munkájának a gyümölcsét ilyen könnyen kilopják a közösből.
Csak ezért fogok elmenni szavazni, és tenni egy X-et a *********-ra, mert már csak abban bízom, hogy legalább a 2/3 nem fog összejönni nekik.
Mert ha az újból összejön, akkor attól tartok, hogy itt hamarosan sok vér fog folyni, és azt legalább annyira nem szeretném, mint az állami
erdők szétlopását.
Egyébként meg kurvára nem érdekel, hogy ki kormányoz, ha a hajó jó vizeken halad....és előrefele....  Emelem
« Utoljára szerkesztve: 2018. Február 06. - 22:06:21 írta Boar » Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #17272 Dátum: 2018. Február 06. - 17:18:07 »

Attila!
Ez a fórum sem más, mint a társadalom adott mintaszámú leképzése.
Ezt mondjuk annyival korrigálnám is rögvest, hogy hálistennek itt arányában sokkal kevesebb kretén van,
de így, vagy úgy sikertelen, az életben, munkában, egzisztenciában, sikerességben, stb.... megsebzett egyén sajnos itt is akad.
Nekem már herótom van előre az áprilisi választásig tartó időszaktól.
Múlt héten horgászegyesületi taggyűlést tartottunk. Előtte, a szünetben, utána, mást sem hallottam, minthogy orbángyurcsánylázárvona.... Hány
Teljesen meg van mérgezve a társadalom ezekkel a szarháziakkal, emberek, barátok, rokonok képesek ezek miatt utálni egymást.
Hová jutottunk?
És mi jöhet még?
Már alig járok emberek közé, mert kezdem szégyelni magam, hogy nem gyűlölök senkit, ha valaki elkezd egy gyalázkodó sirámot bármelyik
oldallal kapcsolatban, akkor nem tudok belekapcsolódni, mert nem érdekelnek. Én érezzem frusztrálva magam, mert jól vagyok....
Tudod mi érdekel? A családom egészsége és az a nagyon kevés ismerős és barát, akikkel mindenféle politikai dolgot magasról leszarunk.
Ezen kívül már csak azt szeretném, hogy orbánék ne tudják kiprivatizálni az 1 millió hektár állami erdőt a hozzá kapcsolódó vadászati joggal.
De ez is csak azért, mert nem tartanám tisztességesnek, hogy generációk kemény munkájának a gyümölcsét ilyen könnyen kilopják a közösből.
Csak ezért fogok elmenni szavazni, és tenni egy X-et a ********-ra, mert már csak abban bízom, hogy legalább a 2/3 nem fog összejönni nekik.
Mert ha az újból összejön, akkor attól tartok, hogy itt hamarosan sok vér fog folyni, és azt legalább annyira nem szeretném, mint az állami
erdők szétlopását.
Egyébként meg kurvára nem érdekel, hogy ki kormányoz, ha a hajó jó vizeken halad....és előrefele....  Emelem

Ne haragudj Csabus, de nekem erről (mármint a nem politizálásodról)  most Édesapám mondása jutott az eszembe:  Nem a kútba sz@rtunk, csak a kávájára és belöktük!  Röhög Röhög Röhög
« Utoljára szerkesztve: 2018. Február 06. - 22:06:42 írta Boar » Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #17273 Dátum: 2018. Február 06. - 19:15:52 »

Mi van a fórummal mostanában! 
Ennyi front jön, megy, hogy nem egy topikban van hetek óta személyes cseszegetés?   Fejvakarás

Végülis ma kedd van.  Meglepődött
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Bwana
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 770



« Új üzenet #17274 Dátum: 2018. Február 06. - 19:53:45 »

Attila!
Ez a fórum sem más, mint a társadalom adott mintaszámú leképzése.
Ezt mondjuk annyival korrigálnám is rögvest, hogy hálistennek itt arányában sokkal kevesebb kretén van,
de így, vagy úgy sikertelen, az életben, munkában, egzisztenciában, sikerességben, stb.... megsebzett egyén sajnos itt is akad.
Nekem már herótom van előre az áprilisi választásig tartó időszaktól.
Múlt héten horgászegyesületi taggyűlést tartottunk. Előtte, a szünetben, utána, mást sem hallottam, minthogy orbángyurcsánylázárvona.... Hány
Teljesen meg van mérgezve a társadalom ezekkel a szarháziakkal, emberek, barátok, rokonok képesek ezek miatt utálni egymást.
Hová jutottunk?
És mi jöhet még?
Már alig járok emberek közé, mert kezdem szégyelni magam, hogy nem gyűlölök senkit, ha valaki elkezd egy gyalázkodó sirámot bármelyik
oldallal kapcsolatban, akkor nem tudok belekapcsolódni, mert nem érdekelnek. Én érezzem frusztrálva magam, mert jól vagyok....
Tudod mi érdekel? A családom egészsége és az a nagyon kevés ismerős és barát, akikkel mindenféle politikai dolgot magasról leszarunk.
Ezen kívül már csak azt szeretném, hogy orbánék ne tudják kiprivatizálni az 1 millió hektár állami erdőt a hozzá kapcsolódó vadászati joggal.
De ez is csak azért, mert nem tartanám tisztességesnek, hogy generációk kemény munkájának a gyümölcsét ilyen könnyen kilopják a közösből.
Csak ezért fogok elmenni szavazni, és tenni egy X-et a Jobbikra, mert már csak abban bízom, hogy legalább a 2/3 nem fog összejönni nekik.
Mert ha az újból összejön, akkor attól tartok, hogy itt hamarosan sok vér fog folyni, és azt legalább annyira nem szeretném, mint az állami
erdők szétlopását.
Egyébként meg kurvára nem érdekel, hogy ki kormányoz, ha a hajó jó vizeken halad....és előrefele....  Emelem


Csak az a baj, hogy ez a hajó léket kapott és nem előre halad hanem lefelé!
Naplózva

Mint azt bölcs elmeprofeszorom mondogatta: "Ne siesd el a gyógyítást, néha jó a hülye a háznál"!

Minden este bánva bánják, Hogy e vadat mér' kivánják, Mért is űzik egyre, nyomba,
Tévelyítő bús vadonba.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16586



« Új üzenet #17275 Dátum: 2018. Február 06. - 22:05:26 »

Ferikém semmi közöm a Fideszhez, de a többihez sem, sőt gazdám sincs. 
Ez egy vadászfórum, aminek az alkotmányába neked sem illik belemakizni, még akkor sem, ha úgy érzed tele a hócipőd. Hol láttál engem trollkodni?

Egyébként ha szeretnétek a hitelességet megőrizni, másold már ide a 8-10 évvel ezelőtti "akkor minden rendben volt" időszak kritikáit!? Csak az én memóriám hagy ki? Egy link is elég! Vagy inkább ne másold, én vagyok a hülye, hogy hagyom magam beleprovokálni egy értelmetlen politikai csatározásba.

Szóval ne másolj semmit.
Feri,
nem érdekel a mellébeszélésed, nem érdekel, mi az, amit magadnak vagy nekünk nem akarsz bevallani. Tényleg nem érdekel. Az elmúlt évek során már megtanultam, melyek azok a témák amikről nem érdemes veled vitatkozni.
Abban igazad van, hogy a politizálás nem való a fórumra. Az a bunkó beszólásod viszont, hogy "Értem én, hogy elindult a kampány,", kiverte nálam a biztosítékot. Nálatok biztos elindult a kampány és megkaptátok a pártközpontból, melyik nap kit kell utálni de miért olyan hihetetlen számodra, hogy Zoli egyszerűen csak leírt egy problémát ami mindannyiunkat foglalkoztat? Igen, mindannyiunkat mert bármelyikünk, bármikor bekerülhet a kórházba és semmi biztosíték nincs rá, hogy onnan élve ki fog jönni. Mivel Te is kórházban dolgozol, neked kellene a legjobban tudni, mennyire valós ez a probléma ehelyett jössz ezzel a "kampány" szöveggel. Nem bazdmeg, nem kampányolunk. Aki megpróbálja, az repülni fog a fórumról. De engedtessék már meg, hogy beszéljünk olyan, mindnyájunkat érintő problémákról is amelyek esetleg sértik a hatalmon lévő, naponta a pofánkba hazudozó szarháziak érzékeny kis lelkét. Feri, Te írtál jópár cikket "megbízásból", téged bizonyára nem zavar az sem, hogy a kórházaknak heti penzum van kiadva a "sikersztorik" publikáltatására de azért mi hányhatunk?
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16586



« Új üzenet #17276 Dátum: 2018. Február 06. - 22:07:06 »

Ne haragudj Csabus, de nekem erről (mármint a nem politizálásodról)  most Édesapám mondása jutott az eszembe:  Nem a kútba sz@rtunk, csak a kávájára és belöktük!  Röhög Röhög Röhög
Igen
 Emelem
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3605


« Új üzenet #17277 Dátum: 2018. Február 06. - 22:56:42 »

Az a bunkó beszólásod viszont, hogy "Értem én, hogy elindult a kampány,", kiverte nálam a biztosítékot.

Szerintem ez nem bunkó beszólás, hanem tény.
Amióta tudjuk, hogy mikor lesz a választás, azóta - tetszik, nem tetszik - kampány van.
Meg lesz is még vagy másfél évig, mire az önkormányzati meg junijós választás is lezajlik.
Ölég baj ez nekünk, de ez van...  Vállat von
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
harkazoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Új üzenet #17278 Dátum: 2018. Február 06. - 23:01:06 »

Szerintem ez nem bunkó beszólás, hanem tény.
Amióta tudjuk, hogy mikor lesz a választás, azóta - tetszik, nem tetszik - kampány van.
Meg lesz is még vagy másfél évig, mire az önkormányzati meg junijós választás is lezajlik.
Ölég baj ez nekünk, de ez van...  Vállat von

Nem azt írta, hogy elindult a kampány.
Azt írta, hogy "Értem én, hogy elindult a kampány".
Ezzel azt sugallta, hogy a másik kampányol.
Van némi különbség a két dolog közt, ugye?

« Utoljára szerkesztve: 2018. Február 06. - 23:31:29 írta Boar » Naplózva
harkazoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Új üzenet #17279 Dátum: 2018. Február 06. - 23:02:32 »

Bocs, lemaradt: ne ragadj ki részleteket a szövegkörnyezetből, az összefüggésekből.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 1132 1133 1134 1135 1136 1137 1138 1139 1140 1141 1142 1143 1144 1145 1146 1147 1148 1149 1150 1151 [1152] 1153 1154 1155 1156 1157 1158 1159 1160 1161 1162 1163 1164 1165 1166 1167 1168 1169 1170 1171 1172 ... 1398   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: